Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μια ελπίδα


Recommended Posts

Κορίτσι μου καλησπέρα! εύχομαι να έχεις καλά νέα και σύντομα να κρατήσεις ένα μωρό στην αγκαλιά σου!! κάνεις δεν μπορεί να καταλάβει το άγχος μιας γυναίκας που θέλει να κάνει παιδί!! εγώ είμαι έγκυος αλλά περνάω την εγκυμοσύνη μου στο κρεβάτι λόγω ανεπάρκειας τραχήλου έχω κάνει περίδεση και ο καιρός περνάει βασανιστικά..σου εύχομαι τα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Τι έγινε βρε???

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΉΘΕΙΑ ΒΓΗΚΕ 20ΩΗ ΧΟΡΙΑΚΉ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΉ???

Κορίτσια βοήθεια 20 χοριακη είναι θετική;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Elizagyri12 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΉΘΕΙΑ ΒΓΗΚΕ 20ΩΗ ΧΟΡΙΑΚΉ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΉ???

Κορίτσια βοήθεια 20 χοριακη είναι θετική;

Ναι είναι θετική η χοριακη σου  γλυκιά μ πάρε και τον γιατρο σου τηλέφωνο αύριο λογικά θα σου πει να την ξανά επαναλάβεις σε 3 η 4 μέρες για να δεις πόσο θα ανέβει:wub: όταν η χοριακη είναι πάνω από 5 είσαι εγγυος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Elizagyri12 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΉΘΕΙΑ ΒΓΗΚΕ 20ΩΗ ΧΟΡΙΑΚΉ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΉ???

Κορίτσια βοήθεια 20 χοριακη είναι θετική;

Ειναι θετικη αλλα πολυ νωρις.. δε μπορω να καταλαβω τι γινεται πραγματικα..  μιλησες με γιατρο; λογικα θα επαναλαβεις σε 2-3 μερες να δεις αν εξελισσεται. Παντως 20 χοριακη σιγουρα δεν ειναι απο τον προηγουμενο μηνα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Lovelove είπε:

Ναι είναι θετική η χοριακη σου  γλυκιά μ πάρε και τον γιατρο σου τηλέφωνο αύριο λογικά θα σου πει να την ξανά επαναλάβεις σε 3 η 4 μέρες για να δεις πόσο θα ανέβει:wub: όταν η χοριακη είναι πάνω από 5 είσαι εγγυος

Mακαρι Παναγία μου παρακαλεστε για εμένα ....σας ευχαριστώ πολύ ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Elle12 είπε:

Ειναι θετικη αλλα πολυ νωρις.. δε μπορω να καταλαβω τι γινεται πραγματικα..  μιλησες με γιατρο; λογικα θα επαναλαβεις σε 2-3 μερες να δεις αν εξελισσεται. Παντως 20 χοριακη σιγουρα δεν ειναι απο τον προηγουμενο μηνα 

Ναι ρε παιδιά θα μιλήσω με τον γιατρό...έχω πάθει έναν πανικό αλήθεια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Elizagyri12 είπε:

Κορίτσια πήγα τη. Έκανα μου είπαν αύριο τα αποτελέσματα έχω κατά αγχώθει...ουφφφφ

Τι λες τώρα:oops::razz: ...τι καλαααα... μπράβο καλη μου πραγματικά πήρα πολύ δύναμη έκανα σήμερα θα μου πουν αύριο αποτέλεσματα

Ευχαριστώ όλες και για την συμπαράσταση και για τα μύνηματα που με σκεφτήκατε!! Είναι σαν είμαστε μια οικογένεια και έτσι πρέπει να είμαστε όλες οι γυναίκες...:wub: αύριο θα έχουμε και νεότερα τελικά η αργά το βράδυ μου είπαν!  Θα είστε ενήμερες:wub:

Αχ σου εύχομαι να βγει θετικό!!!!!! :x

πρίν από 59 λεπτά , Elizagyri12 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΉΘΕΙΑ ΒΓΗΚΕ 20ΩΗ ΧΟΡΙΑΚΉ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΉ???

Κορίτσια βοήθεια 20 χοριακη είναι θετική;

Μόλις τώρα το είδα ότι βγήκε η χοριακη σου. Πόσες μέρες είπες ότι εχείς καθυστέρηση?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elizagyri12 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΉΘΕΙΑ ΒΓΗΚΕ 20ΩΗ ΧΟΡΙΑΚΉ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΉ???

Κορίτσια βοήθεια 20 χοριακη είναι θετική;

Σίγουρα άκουσες καλά??  Επανέλαβε σε 48 ωρεσ στο ΙΔΙΟ μικροβιολογικό..είτε κάτι είχε ξεκινήσει πριν 2ηνεσ κ δεν ευδοκίμησε.

Είτε έγινε το θαύμα αυτό τον μήνα...

Επανέλαβε την χοριακη κ ενημέρωσε τον γιατρό σου... 

Ψυχραιμία..τώρα θέλει γερά νεύρα..μακάρι να διπλασιαστεί..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Lilak90 είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα! εύχομαι να έχεις καλά νέα και σύντομα να κρατήσεις ένα μωρό στην αγκαλιά σου!! κάνεις δεν μπορεί να καταλάβει το άγχος μιας γυναίκας που θέλει να κάνει παιδί!! εγώ είμαι έγκυος αλλά περνάω την εγκυμοσύνη μου στο κρεβάτι λόγω ανεπάρκειας τραχήλου έχω κάνει περίδεση και ο καιρός περνάει βασανιστικά..σου εύχομαι τα καλύτερα

Καλησπέρα σου γλυκιά μου καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας ....ξέρω όπως ξέρεις νιώθω όπως νιώθεις και έχω έρθει σε αυτή δυστυχώς την κατάσταση του φόβου...(δεν είμαι και ηρέμη τώρα) εύχομαι πραγματικά να κρατήσεις το μικρακι σου αγκαλιά και να σου φύγουν όλα τα βάσανα που τραβάς τώρα όπως και σε όλες τις υπόλοιπες εδώ μέσα .. μπόρεις να μου στείλεις και προσωπικό ότι χρειαστείς ακόμα και παρέα ...εδώ όλα τα άγχη μας οι χαρές μας εδώ είμαστε να τα πούμε!

1 ώρα πρίν, tzeni82 είπε:

Σίγουρα άκουσες καλά??  Επανέλαβε σε 48 ωρεσ στο ΙΔΙΟ μικροβιολογικό..είτε κάτι είχε ξεκινήσει πριν 2ηνεσ κ δεν ευδοκίμησε.

Είτε έγινε το θαύμα αυτό τον μήνα...

Επανέλαβε την χοριακη κ ενημέρωσε τον γιατρό σου... 

Ψυχραιμία..τώρα θέλει γερά νεύρα..μακάρι να διπλασιαστεί..

Ναι το ξέρω είμαι προετοιμασμένη νομίζω προσπαθώ πολύ να μην χάσω την ψυχραιμία μου γιατί έχω φρικαρει τέλειος καταλαβαίνετε....θα δούμε έννοειται πως θα επαναλάβω ...εδώ είμαστε και θα είστε ενήμερες αύριο θα μιλήσω με τον γιατρό και για ραντεβού...δεν ξέρω τι έχει γίνει πραγματικά έχω μπερδευτεί θα μάθουμε

3 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Αχ σου εύχομαι να βγει θετικό!!!!!! :x

Μόλις τώρα το είδα ότι βγήκε η χοριακη σου. Πόσες μέρες είπες ότι εχείς καθυστέρηση?.

 

.καλή μου ούτε εγώ έχω κααλάβει τι γίνεται και από τον προηγούμενο μήνα που είδα το αίμα ...είναι κοντά 3 μέρες καθυστέρηση σε αυτόν τον κύκλο δεν θυμάμαι ακριβως γιατί πέταξα το ήμερολογιο περιόδου στον κάδο με τόσα νεύρα που είχα και τόση στεναχώρια αλλά από τον προηγούμενο μήνα δεν έχω δει κανονικά περίοδο μόνο αυτό το αίμα ροζ...αλήθεια δεν ξέρω τι γίνεται θα σας ενημερώσω όμως μόλις μάθω !... περιπτώσει πάλι είμαι τι να πω χαχα (σόρρυ για τα λαθοι τώρα το μαθαίνω το φόρουμ και με έχει μπερδέψει) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Elizagyri12 είπε:

Καλησπέρα σου γλυκιά μου καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας ....ξέρω όπως ξέρεις νιώθω όπως νιώθεις και έχω έρθει σε αυτή δυστυχώς την κατάσταση του φόβου...(δεν είμαι και ηρέμη τώρα) εύχομαι πραγματικά να κρατήσεις το μικρακι σου αγκαλιά και να σου φύγουν όλα τα βάσανα που τραβάς τώρα όπως και σε όλες τις υπόλοιπες εδώ μέσα .. μπόρεις να μου στείλεις και προσωπικό ότι χρειαστείς ακόμα και παρέα ...εδώ όλα τα άγχη μας οι χαρές μας εδώ είμαστε να τα πούμε!

Ναι το ξέρω είμαι προετοιμασμένη νομίζω προσπαθώ πολύ να μην χάσω την ψυχραιμία μου γιατί έχω φρικαρει τέλειος καταλαβαίνετε....θα δούμε έννοειται πως θα επαναλάβω ...εδώ είμαστε και θα είστε ενήμερες αύριο θα μιλήσω με τον γιατρό και για ραντεβού...δεν ξέρω τι έχει γίνει πραγματικά έχω μπερδευτεί θα μάθουμε

Κορίτσι μου σου εύχομαι σούπερ ντούπερ διπλασιασμό...και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε σαν τους σωματοφύλακεσ ένα πράγμα...ολοι για ένα και ένας για όλους..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Lilly28 είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι σούπερ ντούπερ διπλασιασμό...και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε σαν τους σωματοφύλακεσ ένα πράγμα...ολοι για ένα και ένας για όλους..

Μακάρι καλή μου σε ευχαριστώ για την εμψύχωση.. έννοειται αυτο!!! Θα σας ενημερώσω όταν έχω νεότερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Elizagyri12 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΉΘΕΙΑ ΒΓΗΚΕ 20ΩΗ ΧΟΡΙΑΚΉ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΉ???

Κορίτσια βοήθεια 20 χοριακη είναι θετική;

Θετικη ναιιιιι. με το καλό να σου πάνε όλα όπως τα θέλεις κορίτσι μου. Σου στέλνουμε οοοολη τη θετική μας ενέργεια.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Sandra s είπε:

Θετικη ναιιιιι. με το καλό να σου πάνε όλα όπως τα θέλεις κορίτσι μου. Σου στέλνουμε οοοολη τη θετική μας ενέργεια.

Κοπέλα μου εύχομαι πραγματικά αυτή την φορά να πάνε καλά σε όλες μας ... ευχαριστώ για όλα τα σχόλια και την ενέργεια σας δεν το περίμενα ... πραγματικά μέσα από την ψυχή μου :wub:

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Elizagyri12 είπε:

Κοπέλα μου εύχομαι πραγματικά αυτή την φορά να πάνε καλά σε όλες μας ... ευχαριστώ για όλα τα σχόλια και την ενέργεια σας δεν το περίμενα ... πραγματικά μέσα από την ψυχή μου :wub:

Τι εγινε;;; εχουμε εξελιξη;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...