Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Κορίτσια μου γλυκά,γέννησα χθες με καισαρική και η μπεμπα βγήκε 3400. Μετά από πολλά χρόνια με γυναικολογικά προβλήματα από την ηλικία των 17,μετά από περιτονίτιδα λόγω κύστης και μόλυνση στις σάλπιγγες με αποτέλεσμα να κλείσουν,αποβολη,με δύσκολη εγκυμοσύνη  κυρίως λογω εμετων μέχρι την τελευταία μέρα και με πολύ δύσκολη γέννα, επιτέλους πήρα στην αγκαλιά μου την μπέμπα μου.. Διχως την γνώση των γιατρών μου, την δύναμη και το πεισμα που έδειξα,όπως όλες οι γυναίκες οι οποίες κάνουν εξωσωματική ,δεν θα τα είχα καταφέρει . Να μην το βάζετε κάτω και να ξέρετε πως όλες μας αξίζουμε αυτή την χαρά που ένα μωράκι μπορεί να μας δώσει.Και θα γινει.Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου  σε όλες, να φουσκώσουν οι κοιλιτσες και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα μπεμπακια σας ❤️

Να σου ζήσει ! Να είναι γερή κ καλότυχη κ η ζωή της να είναι γεμάτη χαμόγελα κ καλοσύνη !!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

Κορίτσιαααα ήπια τα κλομιφεν μ, έκανα χθες την οβιτρελ μμμ, αυριο 11μιση ωοληψια.... Και μόλις ήρθε το pcr για τον κοβιντ θετικο! 

Ελα δεν το πιστεύω 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα!θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα που πέτυχε η προσπάθεια της έχει και μπορεί να δώσει gonal; Επισης θέλω οποία ξέρει να μου πει γνώμες για το κέντρο έμβρυογεννεσης ή κάποια γιατρό καλό από το κέντρο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

πετάγομαι από δίπλα με την δωρεά για να ευχηθώ!!! Να σου ζήσει η μπέμπα!!! Γερή και τυχερή!! Ρούφα τις στιγμές τις απόλυτης ευτυχίας!!! Και πολύ πολύ καλή επιτυχία σε όλες σας κορίτσια!! Προχωράμε δυνατά 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι και σε σένα να γίνεις μανούλα ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Κορίτσια μου γλυκά,γέννησα χθες με καισαρική και η μπεμπα βγήκε 3400. Μετά από πολλά χρόνια με γυναικολογικά προβλήματα από την ηλικία των 17,μετά από περιτονίτιδα λόγω κύστης και μόλυνση στις σάλπιγγες με αποτέλεσμα να κλείσουν,αποβολη,με δύσκολη εγκυμοσύνη  κυρίως λογω εμετων μέχρι την τελευταία μέρα και με πολύ δύσκολη γέννα, επιτέλους πήρα στην αγκαλιά μου την μπέμπα μου.. Διχως την γνώση των γιατρών μου, την δύναμη και το πεισμα που έδειξα,όπως όλες οι γυναίκες οι οποίες κάνουν εξωσωματική ,δεν θα τα είχα καταφέρει . Να μην το βάζετε κάτω και να ξέρετε πως όλες μας αξίζουμε αυτή την χαρά που ένα μωράκι μπορεί να μας δώσει.Και θα γινει.Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου  σε όλες, να φουσκώσουν οι κοιλιτσες και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα μπεμπακια σας ❤️

Συγχαρητήρια να σας ζήσει !!! Δύναμη και πείσμα καλά το είπες 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Σποράκι είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου η Μπέμπα. Γερή και δυνατή να είναι, χαλάλι όλες οι θυσίες. Να ζήσετε να την χαιρεστε :wub:

Ευχαριστώ πολύ,σου εύχομαι και σένα ο,τι καλύτερο ❤️

πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

Α επιασε στηθος αμέσως το θηριο; μωρε μπράβο... Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, μακαρι!!! 

Στήθος δεν έπιασε ακόμα,το παλεύουμε ομως

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Κορίτσια μου γλυκά,γέννησα χθες με καισαρική και η μπεμπα βγήκε 3400. Μετά από πολλά χρόνια με γυναικολογικά προβλήματα από την ηλικία των 17,μετά από περιτονίτιδα λόγω κύστης και μόλυνση στις σάλπιγγες με αποτέλεσμα να κλείσουν,αποβολη,με δύσκολη εγκυμοσύνη  κυρίως λογω εμετων μέχρι την τελευταία μέρα και με πολύ δύσκολη γέννα, επιτέλους πήρα στην αγκαλιά μου την μπέμπα μου.. Διχως την γνώση των γιατρών μου, την δύναμη και το πεισμα που έδειξα,όπως όλες οι γυναίκες οι οποίες κάνουν εξωσωματική ,δεν θα τα είχα καταφέρει . Να μην το βάζετε κάτω και να ξέρετε πως όλες μας αξίζουμε αυτή την χαρά που ένα μωράκι μπορεί να μας δώσει.Και θα γινει.Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου  σε όλες, να φουσκώσουν οι κοιλιτσες και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα μπεμπακια σας ❤️

Να συ ζήσει το θαυματακι σου!!!

καλη ανατροφή!!!

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Κορίτσια μου γλυκά,γέννησα χθες με καισαρική και η μπεμπα βγήκε 3400. Μετά από πολλά χρόνια με γυναικολογικά προβλήματα από την ηλικία των 17,μετά από περιτονίτιδα λόγω κύστης και μόλυνση στις σάλπιγγες με αποτέλεσμα να κλείσουν,αποβολη,με δύσκολη εγκυμοσύνη  κυρίως λογω εμετων μέχρι την τελευταία μέρα και με πολύ δύσκολη γέννα, επιτέλους πήρα στην αγκαλιά μου την μπέμπα μου.. Διχως την γνώση των γιατρών μου, την δύναμη και το πεισμα που έδειξα,όπως όλες οι γυναίκες οι οποίες κάνουν εξωσωματική ,δεν θα τα είχα καταφέρει . Να μην το βάζετε κάτω και να ξέρετε πως όλες μας αξίζουμε αυτή την χαρά που ένα μωράκι μπορεί να μας δώσει.Και θα γινει.Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου  σε όλες, να φουσκώσουν οι κοιλιτσες και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα μπεμπακια σας ❤️

Να σου ζήσει!!! Γερή και καλότυχη να είναι!! :x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

Σκέφτομαι από την ώρα που το είδα... Να πέσω από τον 5ο όροφο ή από τον 6ο να έχω και θέα; 

Άσε μας κάλε που θα πέσεις 

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται 

Παμε για τον επόμενο κύκλο που θα είναι και ο τυχερός…  Ε μα πια μ αυτό τον κοβιντ , Εγω τη μια μέρα βγήκα θετική στο κοβιντ κ την άλλη βγήκε θετικό το τεστ εγκυμοσύνης το Φλεβάρη αυτά … όταν θα κάνουμε μεταφορά λέω του άντρα μου στην απομόνωση θα μπούμε μέρες πριν 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Alexiiia είπε:

Καλησπέρα κ από μένα!θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα που πέτυχε η προσπάθεια της έχει και μπορεί να δώσει gonal; Επισης θέλω οποία ξέρει να μου πει γνώμες για το κέντρο έμβρυογεννεσης ή κάποια γιατρό καλό από το κέντρο αυτό.

Εγώ είμαι στο συγκεκριμένο κέντρο.. Την πρώτη διεγερση την έκανα με γυναικολογο με τον οποιο δεν εμεινα ευχαριστημένη.. Συνέχισα στο ίδιο κέντρο με άλλον γυναικολόγο. Νομίζω όμως ότι δεν μπορώ να αναφέρω ονόματα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , silvy22 είπε:

Άσε μας κάλε που θα πέσεις 

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται 

Παμε για τον επόμενο κύκλο που θα είναι και ο τυχερός…  Ε μα πια μ αυτό τον κοβιντ , Εγω τη μια μέρα βγήκα θετική στο κοβιντ κ την άλλη βγήκε θετικό το τεστ εγκυμοσύνης ο Φλεβάρη αυτά … όταν θα κάνουμε μεταφορά λέω του άντρα μου στην απομόνωση θα μπούμε μέρες πριν 

Ναι έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ο θεούλης θέλει να μου δείξει ότι δεν πρέπει να γίνω μανα... Τη μια φορά άρρωστο το μωρο, παμε λέμε για 2η, αγγούρια μου έδωσε yasmin για τις κύστες, παμε λέμε τώρα για 3η κοβιντ... Αστο καλο! Παντως τωρα σε σχέση με αυτό που είπες ημουν με τον αντρα μ στο αμάξι τον Ιανουάριο, κάνω τεστ κοβιντ και βγαίνει αρνητικο, του λέω ορίστε ούτε του κοβιντ δε βγαίνει θετικο, Φεβρουάριο βγαίνω θετική στον κοβιντ, λεω μετά πάλι να τουλάχιστον βγήκε θετικο και ένα τεστ να δω 2η γραμμή να χαρώ και γω, να δω πως είναι έστω του κοβιντ... Κράτησε ο κοβιντ μου περίπου 1 μηνα, Απρίλιο βλέπω θετικο τεστ εγκυμοσύνης! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

Ναι έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ο θεούλης θέλει να μου δείξει ότι δεν πρέπει να γίνω μανα... Τη μια φορά άρρωστο το μωρο, παμε λέμε για 2η, αγγούρια μου έδωσε yasmin για τις κύστες, παμε λέμε τώρα για 3η κοβιντ... Αστο καλο! Παντως τωρα σε σχέση με αυτό που είπες ημουν με τον αντρα μ στο αμάξι τον Ιανουάριο, κάνω τεστ κοβιντ και βγαίνει αρνητικο, του λέω ορίστε ούτε του κοβιντ δε βγαίνει θετικο, Φεβρουάριο βγαίνω θετική στον κοβιντ, λεω μετά πάλι να τουλάχιστον βγήκε θετικο και ένα τεστ να δω 2η γραμμή να χαρώ και γω, να δω πως είναι έστω του κοβιντ... Κράτησε ο κοβιντ μου περίπου 1 μηνα, Απρίλιο βλέπω θετικο τεστ εγκυμοσύνης! 

Ήταν δύσκολη μέρα σήμερα το καταλαβαίνω αύριο θα είσαι καλύτερα με πείσμα και δύναμη θα τα καταφέρεις σε κόντρα των δυσκολιών έχουμε και ευχάριστα νέα σήμερα απο τη @Blue Velvet❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Angot είπε:

Ναι έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ο θεούλης θέλει να μου δείξει ότι δεν πρέπει να γίνω μανα... Τη μια φορά άρρωστο το μωρο, παμε λέμε για 2η, αγγούρια μου έδωσε yasmin για τις κύστες, παμε λέμε τώρα για 3η κοβιντ... Αστο καλο! Παντως τωρα σε σχέση με αυτό που είπες ημουν με τον αντρα μ στο αμάξι τον Ιανουάριο, κάνω τεστ κοβιντ και βγαίνει αρνητικο, του λέω ορίστε ούτε του κοβιντ δε βγαίνει θετικο, Φεβρουάριο βγαίνω θετική στον κοβιντ, λεω μετά πάλι να τουλάχιστον βγήκε θετικο και ένα τεστ να δω 2η γραμμή να χαρώ και γω, να δω πως είναι έστω του κοβιντ... Κράτησε ο κοβιντ μου περίπου 1 μηνα, Απρίλιο βλέπω θετικο τεστ εγκυμοσύνης! 

Και τις 2 φορές που έκανα διεγερση ήταν ο εφιάλτης  μου μην τυχόν και βγω θετική!! Δεν ειμαι κ απο αθηνα κ ειχαμε κ κλεισμενα εισιτήρια ξενοδοχεια.  Και τη 1 φορά είχα έρθει σε επαφή με κρούσμα... Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. Σκέψου τη θετική πλευρά των πραγμάτων ότι δεν έδωσες χρήματα για ενέσεις..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , silvy22 είπε:

Ήταν δύσκολη μέρα σήμερα το καταλαβαίνω αύριο θα είσαι καλύτερα με πείσμα και δύναμη θα τα καταφέρεις σε κόντρα των δυσκολιών έχουμε και ευχάριστα νέα σήμερα απο τη @Blue Velvet❤️

Αύριο περιμενω τις καρκινικες εξετάσεις της μαμα μου, ειναι ο 3ος χρόνος, οποτε έχουμε μεγάλο τσεκ απ.. Ελπίζω αυτό να παει τέλεια και χαλάλι το δικό μου!! 

Μόνο για κάτι τέτοια έχει νόημα να προσπαθείς, βλέπεις  κάποια στιγμή ότι παίρνεις την ανταμοιβή... Απλως θα ήθελα να ήταν πιο εύκολο και πιο '' ρομαντικό''... 

Είμαι στεναγχωρημενη τωρα, γι αυτό μιλάω σαν κλαμενο αιδοίο... Θα περάσει! 

πρίν από 11 λεπτά , Marlina είπε:

Και τις 2 φορές που έκανα διεγερση ήταν ο εφιάλτης  μου μην τυχόν και βγω θετική!! Δεν ειμαι κ απο αθηνα κ ειχαμε κ κλεισμενα εισιτήρια ξενοδοχεια.  Και τη 1 φορά είχα έρθει σε επαφή με κρούσμα... Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. Σκέψου τη θετική πλευρά των πραγμάτων ότι δεν έδωσες χρήματα για ενέσεις..

Καλα αμα είχα κάνει ενεσεις δε ξέρω τι θα είχε γίνει, θα είχα φέρει το κόσμο τούμπα να μου πουν ποιος θα μου κάνει ωοληψια... Αποκλείεται να είχα πάρει τόσες ορμονες τσάμπα.... ΑΑΑΝΝ και έχω να πω τα ψιλά γράμματα του φυλλαδίου που έχει την διαδικασία, σε ένα μέρος λέει... Το κοβιντ τεστ να πραγματοποιείται πρίν την τελική ωρίμανση των ωαρίων με ενεση.... Αλλα που μυαλό εγω, και να πεις ότι δεν το χα διαβάσει κ ολας.....!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...