Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Γειά σας ανοίξαμε νέο θέμα για να συνεχίσετε τις συζητήσεις σας εδώ! 

Παρακαλούμε να ακολουθείτε τους κανόνες του φόρουμ όπως και τους βασικότερους κανόνες συναναστροφής που θα είχατε και στην καθημερινή σας επικοινωνία με τους ανθρώπους τριγύρω σας. 

Δείξτε ευαισθησία, κατανόηση ενώ παράλληλα έχετε στο νού σας ότι ο γραπτός λόγος ερμηνεύεται ποικιλλοτρόπως και παρεξηγείται εύκολα.

Ακόμα, υπάρχουν νόμοι σχετικά με την δυσφήμιση, ή κανόνες σχετικά με την διαφήμιση.

Κάντε αναφορά σε αυτή ή σε άλλη δημοσίευση εάν θέλετε να επικοινωνήσετε με την διαχείριση ή να αναφέρετε κάτι που δεν θα έπρεπε να βρίσκεται στο δημόσιο φόρουμ. 

Ισχύει η ελευθερία του λόγου μέχρι το σημείο που βλάπτει τον περίγυρο, στεναχωρεί τους συνομιλητές ή αμαυρώνει την φήμη άλλων προσώπων όπως το ορίζει ο νόμος. 

  • Μου αρέσει 2

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 minutes ago, winspert said:

Γουρλιδικο να είναι για ολες μας!!!

Μακαριιι!

λοιπον όχι με τον σφ δε θα έχεις θέμα,εμένα ο γιατρός δεν είναι πρώτο όνομα άσχετα που εκανα με τον Π ωοληψια.

απλα επειδή δεν είμαι επίσημα δίκη του κάνει οοοοοοολες τις άλλες και με αφήνει πάντα για το τέλος.

@Pagotoula μου επειδή μέχρι στιγμής δεν είχαμε χρωμοσωματικα θέματα ούτε στο έμβρυο που προχώρησε και επειδή είμαι σχετικά μικρή (34 πλέον) δεν μας το προτείνουν.
 

@silvy22 Ευχαριστω πολύ κοριτσια για τις ευχες ευχομαι να πάνε όλα καλα και για εσένα κοπέλα μου να τελειωνει αυτό το κομμάτι της ιστορίας μας

 

ναι δεν παίρνω καθόλου φάρμακα για διέγερση μόνο οβιτρελ 

μεταφορα λέω να κάνω σε κάνα δίμηνο να ξεκουραστώ λίγο

9 minutes ago, νικηαντωνια81 said:

Έκανες ωοληψια;

Ναι ναι βρήκαμε ένα πάλι καλα τώρα να δούμε….

 

κοριτσια ποσό μακριά από τη δεύτερη δόση εμβολίου λέτε για μεταφορά;

καλύτερα πιο νωρις να μην έχει ενεργοποιηθεί το ανοσοποιητικό η αργότερα;

  • Μου αρέσει 5

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , mominthemaking είπε:

Μακαριιι!

λοιπον όχι με τον σφ δε θα έχεις θέμα,εμένα ο γιατρός δεν είναι πρώτο όνομα άσχετα που εκανα με τον Π ωοληψια.

απλα επειδή δεν είμαι επίσημα δίκη του κάνει οοοοοοολες τις άλλες και με αφήνει πάντα για το τέλος.

@Pagotoula μου επειδή μέχρι στιγμής δεν είχαμε χρωμοσωματικα θέματα ούτε στο έμβρυο που προχώρησε και επειδή είμαι σχετικά μικρή (34 πλέον) δεν μας το προτείνουν.
 

@silvy22 Ευχαριστω πολύ κοριτσια για τις ευχες ευχομαι να πάνε όλα καλα και για εσένα κοπέλα μου να τελειωνει αυτό το κομμάτι της ιστορίας μας

 

ναι δεν παίρνω καθόλου φάρμακα για διέγερση μόνο οβιτρελ 

Ναι ναι βρήκαμε ένα πάλι καλα τώρα να δούμε….

Ευτυχως!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι καινούρια στο φόρουμ 

Έκανα ωοληψια στις 28/12 και στης 28/1 κάναμε εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστες τοπ οπός μου είχε πει και ο γιατρός μου,τώρα είμαι στην 5η μέρα το μόνο που έχω είναι πρήξιμο στην κοιλιά και πηγαίνω συχνά τουαλέτα λέτε να είναι για καλό; β-χοριακη κάνω στης 10 του μήνα μετο καλό

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Inana said:

Γειά σας είμαι καινούρια στο φόρουμ 

Έκανα ωοληψια στις 28/12 και στης 28/1 κάναμε εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστες τοπ οπός μου είχε πει και ο γιατρός μου,τώρα είμαι στην 5η μέρα το μόνο που έχω είναι πρήξιμο στην κοιλιά και πηγαίνω συχνά τουαλέτα λέτε να είναι για καλό; β-χοριακη κάνω στης 10 του μήνα μετο καλό

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!!!!

δεν υπάρχουν συμπτώματα όλα εινΆι από τα φάρμακα να ξέρεις 

μη δίνεις καμία σημασία!!!

δε γίνεται το ξέρω,απλα να ξέρεις ότι ο,τι είναι να γίνει θα γίνει δεν έχεις καμία ευθυνη!!!!

  • Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , mominthemaking είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!!!!

δεν υπάρχουν συμπτώματα όλα εινΆι από τα φάρμακα να ξέρεις 

μη δίνεις καμία σημασία!!!

δε γίνεται το ξέρω,απλα να ξέρεις ότι ο,τι είναι να γίνει θα γίνει δεν έχεις καμία ευθυνη!!!!

Πότε έκανες β δόση; Πλέον κολλάνε όλοι.

Μεταφορά θα κάνεις άμεσα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , mominthemaking είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!!!!

δεν υπάρχουν συμπτώματα όλα εινΆι από τα φάρμακα να ξέρεις 

μη δίνεις καμία σημασία!!!

δε γίνεται το ξέρω,απλα να ξέρεις ότι ο,τι είναι να γίνει θα γίνει δεν έχεις καμία ευθυνη!!!!

Εσύ έκανες εξωσωματικη η είσαι σε αναμονή για χοριακη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 minutes ago, νικηαντωνια81 said:

Πότε έκανες β δόση; Πλέον κολλάνε όλοι.

Μεταφορά θα κάνεις άμεσα;

Β δόση θα κάνω μέσα Φεβρουαρίου και έλεγα μεταφορά αρχές Μαρτίου αλλιώς αρχές Απριλίου 

5 minutes ago, Inana said:

Εσύ έκανες εξωσωματικη η είσαι σε αναμονή για χοριακη;

Αγάπη μου έχω κάνει πολλες μέχρι τώρα 21 ωοληψιες και 6 εμβρυομεταφορες 

και στις πετυχημένες και στις μη πάνω κάτω τα συμπτώματα είναι ίδια 


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , mominthemaking είπε:

Β δόση θα κάνω μέσα Φεβρουαρίου και έλεγα μεταφορά αρχές Μαρτίου αλλιώς αρχές Απριλίου 

Αγάπη μου έχω κάνει πολλες μέχρι τώρα 21 ωοληψιες και 6 εμβρυομεταφορες 

και στις πετυχημένες και στις μη πάνω κάτω τα συμπτώματα είναι ίδια 

Οκαυ καλή σου επιτυχία τότε σε ότι και αν κάνεις!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , mominthemaking είπε:

Β δόση θα κάνω μέσα Φεβρουαρίου και έλεγα μεταφορά αρχές Μαρτίου αλλιώς αρχές Απριλίου 

Νομίζω δεν έχει διαφορά! Κανε κανονικά το εμβόλιο και την μεταφορά όποτε θες. Άλλωστε λένε 15 μέρες απαιτούνται για να αρχίσει η δράση του εμβολίου. Εγω πάντως κόλλησα στον μήνα πάνω. Όποτε δε βγάζεις άκρη.

  • Μπερδεμένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλή αρχή! Μονο θετικά αποτελέσματα εύχομαι στη νέα μας συζήτηση. 

48 minutes ago, mominthemaking said:

Μακαριιι!

λοιπον όχι με τον σφ δε θα έχεις θέμα,εμένα ο γιατρός δεν είναι πρώτο όνομα άσχετα που εκανα με τον Π ωοληψια.

απλα επειδή δεν είμαι επίσημα δίκη του κάνει οοοοοοολες τις άλλες και με αφήνει πάντα για το τέλος.

@Pagotoula μου επειδή μέχρι στιγμής δεν είχαμε χρωμοσωματικα θέματα ούτε στο έμβρυο που προχώρησε και επειδή είμαι σχετικά μικρή (34 πλέον) δεν μας το προτείνουν.
 

@silvy22 Ευχαριστω πολύ κοριτσια για τις ευχες ευχομαι να πάνε όλα καλα και για εσένα κοπέλα μου να τελειωνει αυτό το κομμάτι της ιστορίας μας

 

ναι δεν παίρνω καθόλου φάρμακα για διέγερση μόνο οβιτρελ 

μεταφορα λέω να κάνω σε κάνα δίμηνο να ξεκουραστώ λίγο

Ναι ναι βρήκαμε ένα πάλι καλα τώρα να δούμε….

 

κοριτσια ποσό μακριά από τη δεύτερη δόση εμβολίου λέτε για μεταφορά;

καλύτερα πιο νωρις να μην έχει ενεργοποιηθεί το ανοσοποιητικό η αργότερα;

Κοπέλα μου έχεις περάσει κ συ γολγοθά. Καλή επιτυχία εύχομαι αυτήν την φορά. Τι εννοείς δεν είναι επίσημα αυτός ο γιατρός σου;

@winspert μην ανησυχείς. Με τον Σφακ δεν νομίζω οτι θα έχεις ποτέ τόση αναμονή. Μέχρι 2 ώρες το πολύ έχω κάνει σύνολο για όλη την διαδικασία. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...