Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εδώ είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!


TARA

Recommended Posts

Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους για τις επιλογές σας. Μου άρεσαν όλα.

Λιάνα σ' ευχαριστώ για την αφιέρωση. Κάποια που έβαλες ούτε σε 1000 χρόνια δε θα τα έβρισκα, αφού δεν ξέρω τον τίτλο τους. Φοβερά κομμάτια.

Ιωάννη άφθαστες οι επιλογές σου. Να ξέρεις ότι ειδικά η Enya κάποτε στις αρχές της δεκαετίας '90 είχε γίνει το πάθος μου.

Γενικά πολλά από τα αποψινά κομμάτια μου θύμισαν τα νιάτα μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 430
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 161 δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 93 δημοσιεύσεις

  • crysis

    crysis 53 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 24 δημοσιεύσεις

καλημεερα τι παιζουν οι ανθρωποι εκει στο μεχικο!!!ολε!

Sl78wHgAaoc

καταπληκτικη εκτελεση το δε χτες η κορη μου (πηγαινει ακουστικη κιθαρα)και ζαλιστηκε

vNc5o9TU0t0&feature=related


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα...

Καταπληκτικό το θεματάκι αυτό...δεν περίμενα να βρω κάτι τέτοιο μέσα στο πάρεντς...και είναι και θεματάκι που με αφορά άμεσα αφου είναι και η δουλειά μου...

Αχ τι ωραία κομμάτια είναι αυτά που βάλατε...ειδικά asturias, nocturne και enya αδυναμίες μου μεγάλες!

Κι επειδή ανάφερα enya σας βάζω ένα απόσπασμα από την ταινία coralιne που μου ψιλοθυμίζει αυτό το στυλ...Πολύ όμορφα τα κομμάτια αυτής της ταινίας...ιδιαίτερα!!!

Ουπς...πώς το βάζω να φαίνεται σαν και τα δικά σας;


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλους. Μπράβο Κουφετάκι, η κιθάρες δεν έβγαζαν μόνο ήχο, αλλά μιλούσαν στα χέρια τους.

Σου έχω μια απάντηση για Ισπανική κιθάρα, λατρεμένο κομμάτι. Joaquin Rodrigo

X9DOtuPLqNI

Link to comment
Share on other sites

Δε θα μπορούσα να μη βάλω ηλεκτρονικό-ροκ βιολί από τον Ed Alleyne Johnson. Απορώ πώς μια τέτοια διάνοια στο βιολί, παίζει στους δρόμους του Chester της Αγγλίας.

Ο Εντ-Αλέιν Τζόνσον έχει δώσει ονόματα χρωμάτων στα κομμάτια του. Το orange και το red είναι τα δικά μου αγαπημένα.

Θα μου επιτρέψετε να το αφιερώσω στην TARA που της αρέσει η ροκ (ελπίζω και αυτά τα δύο που είναι με βιολί).

YlHDNyQOU_4

mAlIJadKsBw

Link to comment
Share on other sites

Kαι αφού μιλήσατε για ισπανική κιθάρα βάζω ένα από τα κομμάτια που έπαιζα και αγαπώ πολύ....

0D4Tg6yQfWI

Eviri μου σε ευχαριστώ!!! Είσαι καλή δασκάλα!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=xzbOpdW2Ssw&feature=related

Ένα από τα ωραιότερα κομμάτια που έχω ακούσει, όσο για την σειρά δεν βρίσκω λόγια να την περιγράψω, ενώ δεν την είχα δει όσο παιζόταν την είδα τώρα στην επανάληψη και κόλησα. Βέβαια μετά σταμάτησα γιατί είδα και το τέλος της και με έπιασε απίστευτη στενοχώρια.:-(


s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μιας και το μουσικό μας ταξίδι μας έφτασε στην Τουρκία, να σας βάλω κομμάτια αντιπροσωπευτικά τούρκικης μουσικής. Όχι τσιφτετέλια.

7WnxJPUDdzk

8rieVSCN_6M

GUM9ku4Tjp0

Λιάνα περιμένω να βάλεις την απάντησή σου (που λέγαμε χτες) στα τούρκικα τραγούδια.

Link to comment
Share on other sites

Yπεροχα κομματια βρε παιδια! Το καταευχαριστηθηκα!

Eviri, απο τα 3 τουρκικα που εβαλες τωρα, με αντιπροσωπευουν τα 2 τελευταια! Παρεα με ναργιλε...!!!

Το cd το ακουσες? Πώς θα βρουμε τον τιτλο απο το 1ο κομματι?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Ναργιλές, κόκκινος χαμηλός καναπές και μισοξαπλωμένη με τον ένα αγκώνα ακουμπισμένο στο μπράτσο του καναπέ σαν το ανάκλιντρο. Και μέσα στους αρωματικούς καπνούς που θα αναδύονται από το ναργιλέ, να ονειρεύεσαι.

TARA μόνο τα 3-4 πρώτα κομμάτια πρόλαβα να ακούσω. Σήμερα δεν άκουσα καθόλου. Πλάκωσαν οι υποχρεώσεις χτες και το ίδιο και σήμερα.

Όσα άκουσα δεν τα γνωρίζω, αλλά δε χάνω τις ελπίδες μου, θα κάνω την προσπάθειά μου να τα βρω και ίσως τα πετύχω κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Ναργιλές, κόκκινος χαμηλός καναπές και μισοξαπλωμένη με τον ένα αγκώνα ακουμπισμένο στο μπράτσο του καναπέ σαν το ανάκλιντρο. Και μέσα στους αρωματικούς καπνούς που θα αναδύονται από το ναργιλέ, να ονειρεύεσαι.

;)

Όσα άκουσα δεν τα γνωρίζω, αλλά δε χάνω τις ελπίδες μου, θα κάνω την προσπάθειά μου να τα βρω και ίσως τα πετύχω κάποια στιγμή.

Μονο το 1ο ψαχνω.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...