Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 430
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 161 δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 93 δημοσιεύσεις

  • crysis

    crysis 53 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 24 δημοσιεύσεις

Εδώ βάζω ένα μόνο χαρακτηριστικό δείγμα riverdance. Η τελειότητα του συγχρονισμού των χορευτικών ομάδων είναι μυθική, όχι μόνο στο συγκεκριμένο βίντεο αλλά γενικότερα.

As-DGKue2VA

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, υπάρχουν μουσικές και τραγούδια στις παραδόσεις λαών, που δεν τις γνωρίζουμε καν και χάνουμε πολλά. Αυτό δεν το θυμάμαι στη γιουροβίζιον, αλλά έχω την εντύπωση ότι το έχω ακούσει είτε ως μουσική επένδυση κάπου, είτε ως ενταγμένο σε άλμπουμ με μουσική που σε ξεκουράζει.

Link to comment
Share on other sites

Ένα ισραηλίτικο κομμάτι παλιό όσο η εποχή των δεινοσαύρων, δηλαδή η εποχή που εγώ πήγαινα λύκειο περίπου. Η Όφρα Χάζα ήταν από το Ισραήλ, διάσημη τραγουδίστρια στη χώρα της. Με αυτό το κομμάτι έγινε διάσημη και εκτός συνόρων. Δυστυχώς σήμερα αυτή η υπέροχη φωνή δεν υπάρχει. Νικήθηκε από τον καρκίνο σε ηλικία 41 ετών.

5px-ppcQDps

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου αρέσουν τέτοια κομμάτια Ιρλανδικής μουσικής σαν το The call to dance. Είναι αρκετά ξεσηκωτικά κι εκεί αισθάνομαι μειονεκτικά που δε γνωρίζω το είδος του χορού. Με τέτοιο αν ασχολιόμουν ούτε κυτταρίτιδα, ούτε πάχος, ούτε άγχος. Σου φεύγουν όλα.

Το δεύτερο σιγανό που έβαλες είναι επίσης, μέσα στις προτιμήσεις μου. Θα γινόταν και ωραία επένδυση σε ταινία. Κάτι μου λέει ότι σου ταιριάζει TARA και μόνο λόγω του τίτλου του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


maira όλα όσα έβαλες είναι αγαπημένα κομμάτια. Πότε θα μου κάνει κάποιος το ψυχογράφημα δεν ξέρω. Μια τα τσιφτετέλια, την άλλη η κλασσική, ποπ, ροκ, παραδίπλα ιρλανδική μουσική...... πώς γίνεται να μου αρέσουν τόσα διαφορετικά είδη δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

m5TwT69i1lU


Για να είσαι ευτυχισμένη μ 'έναν άντρα πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.

Hellen Rowland,

Link to comment
Share on other sites

bEAHGRoQ4Hs&feature=related


Για να είσαι ευτυχισμένη μ 'έναν άντρα πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.

Hellen Rowland,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...