Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Kon90 είπε:

Καλά το μόνο σίγουρο έχω καιρό μπροστά μου 

Αλλά είμαι από την φυση μου αγχωδης εγώ που νομίζω μέχρι το πρωι από την αγωνία μου δεν προκειτε να κοιμηθώ

Εγώ όταν είχα πάει για το πρώτο υπερηχογράφημα στις 6 εβδομάδες είχα ξυπνήσει 06:00 το πρωί ενώ είχα ραντεβού 10:00. Οπότε φυσιολογικό είναι.. χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Εγώ όταν είχα πάει για το πρώτο υπερηχογράφημα στις 6 εβδομάδες είχα ξυπνήσει 06:00 το πρωί ενώ είχα ραντεβού 10:00. Οπότε φυσιολογικό είναι.. χαχαχαχα

Χαχαχα καλά σαν και εμένα και εσυ 

Τι άγχος είναι αυτό ποπο 

Είμαστε για γέλια πραγματικα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Kon90 είπε:

Χαχαχα καλά σαν και εμένα και εσυ 

Τι άγχος είναι αυτό ποπο 

Είμαστε για γέλια πραγματικα

Όντως....είμαστε για γέλια και κλάματα μαζί...εγώ κλαίω σχεδόν κάθε μέρα από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος...έχουν αλλάξει οι ορμόνες μου και δεν φαντάζεσαι πόσο κλαψιάρα έχω γίνει.. με το παραμικρό με πιάνει το παράπονο... Ευτυχώς ο άντρας μου εκεί βράχος να τα υπομένει όλα 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Ευχομαι να είσαι εγκυουλα 

Το ξερω είναι αγχωτικό εγώ βέβαια την καταλάβαινα την ωορρηξία μου παντα από την προηγουμενη μερα ειχα πολλα υγρα 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα εμένα ο άντρας ταξιδευει συχνά για δουλειά οπότε και εμείς είχαμε χάσει πολλές γόνιμες 

Καλά για συμπτώματα μην το ψάχνεις εγώ τουλάχιστον είδες που τα λέγαμε ουτε πονο στο στήθος ειχα ουτε υγρα απολυτως τίποτα μονο πονους όπως όταν περιμενω να αδιαθετησω και εκείνο το καφέ ροζ το απειροελάχιστο 

Ευχομαι να δεις θετικό τεστακι μέσα από την καρδιά μου

Καλα άγχος για το οικονομικό έχουμε όλοι μην το συζητάς απλά τώρα μην τα σκεφτεστε ολα αυτα σκέψου μόνο την εγκυμοσυνη σου και τα αλλά θα τα δειτε σιγά σιγά 

Εγώ νομίζω αν όλα πανε καλα το άγχος θα μου φυγει μετά την αυχενικη και είναι μακρυς ο δρόμος μέχρι τότε 

Σε ευχαριστώ πολύ!Θα δείξει αν καταφέραμε κάτι σε καμία βδομάδα..Εγώ νιώθω όπως κάθε μήνα,δεν έχω κάτι διαφορετικό..Αλλά ποτέ δεν ξέρεις..

Πάντως κι εγώ στην ωορρηξία έχω πολλά υγρά αλλά κάποιους μήνες συνεχίζονται μέχρι την περίοδο και άλλους όχι..Τώρα που σου γράφω έχω έναν ελαφρύ πόνο στο στήθος αλλά τίποτα σπουδαίο..

Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2022 at 9:31 ΜΜ, Kon90 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? 

Εγώ εν αναμονή χοριακης την πεμπτη και μου φαίνονται ατελείωτες οι ώρες

Αμα θέλετε να γνωριστούμε να μου πειτε και εσείς σε τι στάδιο είστε γιατι μονο για τα δικά μου είπαμε 

Καλησπέρα κ από εμένα...Εμείς με τον άντρα μου δεν προσπαθούμε καιρό για την ακρίβεια με την πρώτη προσπάθεια μας έτυχε εγκυμοσύνη αλλά δυστηχως εμάς στην 6 εβδομάδα μας έτυχε βιοχημική ...έχω 2 μερες που καθάρισα κ από εχθές βάλαμε μπροστά ξανά...μερά πάρα μέρα κ μόλις δούμε το θετικό βουρ όλη μέρα (χαχαχαχα) ...Βέβαια εμείς προσπαθούσαμε ξανά πριν 3 χρόνια πάλι για 10 μήνες κ είχαμε πάλι τότε μια βιοχημική στον 10 μηνα...εκεί πάνω κάναμε μια μεγάλη παύση 3 χρόνων λόγο θεμάτων υγείας κ πια αφού πήρα με το οκ από γιατρούς κ όλα ειναι με υγεία κ χαρά το βάλαμε πάλι μπροστά...Μας ήρθε με το πρώτο ...ούτε πιστεύαμε την χαρά μας κ ειδικά με ότι μας είχε τύχει αλλά δεν ήταν το τυχερό μας εν τελεξ μάλλον....πολύ άσχημα το πήρα...πολύ χάλια ψυχολογία αλλά θέλω να κοιτάω μπροστά...κ είπαμε από εχθές στοπ η μελανχωλια βουρ στο σεξ...χαχαχα...να δούμε τι θα δούμε ...Να πω βέβαια ότι εντάξει δεν ελπίζω ξανά αμέσως να γίνει σε αυτό τον μηνα...εύχομαι όμως να έρθει σχετικά γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Όντως....είμαστε για γέλια και κλάματα μαζί...εγώ κλαίω σχεδόν κάθε μέρα από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος...έχουν αλλάξει οι ορμόνες μου και δεν φαντάζεσαι πόσο κλαψιάρα έχω γίνει.. με το παραμικρό με πιάνει το παράπονο... Ευτυχώς ο άντρας μου εκεί βράχος να τα υπομένει όλα 

Ναι μωρε οι γλυκουλιδες ευτυχώς που έχουμε και αυτους 

Εγώ είμαι από την φυση μου κλαψιαρα δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει μετά

πρίν από 31 λεπτά , Evi95 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!Θα δείξει αν καταφέραμε κάτι σε καμία βδομάδα..Εγώ νιώθω όπως κάθε μήνα,δεν έχω κάτι διαφορετικό..Αλλά ποτέ δεν ξέρεις..

Πάντως κι εγώ στην ωορρηξία έχω πολλά υγρά αλλά κάποιους μήνες συνεχίζονται μέχρι την περίοδο και άλλους όχι..Τώρα που σου γράφω έχω έναν ελαφρύ πόνο στο στήθος αλλά τίποτα σπουδαίο..

Γιατί νομίζεις ότι εγώ είχα κάτι διαφορετικό καλε συγνώμη κιόλας αν δεν ελεγχα τον κόλπο δεν θα έβλεπα καν αυτό το ροζ καφέ

Εγώ παντως στο ευχομαι με την καρδιά μου και θα σε καλωσορίσω στο club είμαι σιγουρη

πρίν από 28 λεπτά , Pagor είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα...Εμείς με τον άντρα μου δεν προσπαθούμε καιρό για την ακρίβεια με την πρώτη προσπάθεια μας έτυχε εγκυμοσύνη αλλά δυστηχως εμάς στην 6 εβδομάδα μας έτυχε βιοχημική ...έχω 2 μερες που καθάρισα κ από εχθές βάλαμε μπροστά ξανά...μερά πάρα μέρα κ μόλις δούμε το θετικό βουρ όλη μέρα (χαχαχαχα) ...Βέβαια εμείς προσπαθούσαμε ξανά πριν 3 χρόνια πάλι για 10 μήνες κ είχαμε πάλι τότε μια βιοχημική στον 10 μηνα...εκεί πάνω κάναμε μια μεγάλη παύση 3 χρόνων λόγο θεμάτων υγείας κ πια αφού πήρα με το οκ από γιατρούς κ όλα ειναι με υγεία κ χαρά το βάλαμε πάλι μπροστά...Μας ήρθε με το πρώτο ...ούτε πιστεύαμε την χαρά μας κ ειδικά με ότι μας είχε τύχει αλλά δεν ήταν το τυχερό μας εν τελεξ μάλλον....πολύ άσχημα το πήρα...πολύ χάλια ψυχολογία αλλά θέλω να κοιτάω μπροστά...κ είπαμε από εχθές στοπ η μελανχωλια βουρ στο σεξ...χαχαχα...να δούμε τι θα δούμε ...Να πω βέβαια ότι εντάξει δεν ελπίζω ξανά αμέσως να γίνει σε αυτό τον μηνα...εύχομαι όμως να έρθει σχετικά γρήγορα!

Σου ευχόμαι και εσένα γρήγορα εγκυουλα 

Πάντως θαυμάζω την αισιοδοξία σου μπράβο σου αυτό είναι το καλυτερο που μπορείς να κάνεις

Λυπάμαι πολυ για την βιοχιμικη αλλά ίσως αυτός είναι ο τυχερός σου μηνας

Κορίτσια να σας πω κάτι γιατί η αλήθεια είναι ότι έχω κατάτρομάξει

Για κάποιο λόγο από το απόγευμα δεν ημουν καλά είχα κρυάδες πολλες βάζω θερμομετρο 37,3 κάνω self test αρνητικό

Παίρνω τον γιατρό μου λέει αυριο μοριακό κατευθείαν αν ανέβει παιρνεις depon

Και ανέβασα 38 πηρα depon 

Ρε κορίτσια διάβαζα κάτι τρέλα μέσα αν έχεις πυρετό στην αρχή της εγκυμοσυνης μπορεί το παιδι να γεννηθεί με προβλημα στην καρδιά στο κεφάλι στον νωτιαίο μυελό γιατί λέει τώρα δημιουργούνται τα όργανα ακόμα και για τερατογγενηση λέει και για μαθησιακές δυσκολίες

Δεν μου έφτανε τι άγχος της χοριακης έχω και αυτό τώρα 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Kon90 είπε:

Ναι μωρε οι γλυκουλιδες ευτυχώς που έχουμε και αυτους 

Εγώ είμαι από την φυση μου κλαψιαρα δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει μετά

Γιατί νομίζεις ότι εγώ είχα κάτι διαφορετικό καλε συγνώμη κιόλας αν δεν ελεγχα τον κόλπο δεν θα έβλεπα καν αυτό το ροζ καφέ

Εγώ παντως στο ευχομαι με την καρδιά μου και θα σε καλωσορίσω στο club είμαι σιγουρη

Σου ευχόμαι και εσένα γρήγορα εγκυουλα 

Πάντως θαυμάζω την αισιοδοξία σου μπράβο σου αυτό είναι το καλυτερο που μπορείς να κάνεις

Λυπάμαι πολυ για την βιοχιμικη αλλά ίσως αυτός είναι ο τυχερός σου μηνας

Γενικά είμαι αισιόδοξη σε όλα...ίσως πολλές φορές είμαι πολύ αισιόδοξη ακόμα κ εκεί που δεν πρέπει χαχαχα...Καλά δεν ελπίζω για αυτό το μήνα..είπαμε...πόσες φορές να φανούμε τυχερά κ εμείς τα καημένα...μέχρι να επανερθει κ ο οργανισμος μου..εύχομαι όμως σύντομα κ μέχρι το φθινόπωρο να είμαστε κ εμείς τυχερά ξανά με μια υγιή εγκυμοσύνη αυτή την φορα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Kon90 είπε:

Ναι μωρε οι γλυκουλιδες ευτυχώς που έχουμε και αυτους 

Εγώ είμαι από την φυση μου κλαψιαρα δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει μετά

Γιατί νομίζεις ότι εγώ είχα κάτι διαφορετικό καλε συγνώμη κιόλας αν δεν ελεγχα τον κόλπο δεν θα έβλεπα καν αυτό το ροζ καφέ

Εγώ παντως στο ευχομαι με την καρδιά μου και θα σε καλωσορίσω στο club είμαι σιγουρη

Σου ευχόμαι και εσένα γρήγορα εγκυουλα 

Πάντως θαυμάζω την αισιοδοξία σου μπράβο σου αυτό είναι το καλυτερο που μπορείς να κάνεις

Λυπάμαι πολυ για την βιοχιμικη αλλά ίσως αυτός είναι ο τυχερός σου μηνας

Κορίτσια να σας πω κάτι γιατί η αλήθεια είναι ότι έχω κατάτρομάξει

Για κάποιο λόγο από το απόγευμα δεν ημουν καλά είχα κρυάδες πολλες βάζω θερμομετρο 37,3 κάνω self test αρνητικό

Παίρνω τον γιατρό μου λέει αυριο μοριακό κατευθείαν αν ανέβει παιρνεις depon

Και ανέβασα 38 πηρα depon 

Ρε κορίτσια διάβαζα κάτι τρέλα μέσα αν έχεις πυρετό στην αρχή της εγκυμοσυνης μπορεί το παιδι να γεννηθεί με προβλημα στην καρδιά στο κεφάλι στον νωτιαίο μυελό γιατί λέει τώρα δημιουργούνται τα όργανα ακόμα και για τερατογγενηση λέει και για μαθησιακές δυσκολίες

Δεν μου έφτανε τι άγχος της χοριακης έχω και αυτό τώρα 

μην τρελενεσαι με αυτα που διαβαζεις

θα παρεις κανονικα το ντεπον κ θα πεσει ο πυρετος

δ ειναι καλο στην εγκυμοσυνη να εχεις παρα πολυ υψηλο πυρετο κ να μην πεφτει ουτε με αντιπυρετικα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , vikib είπε:

μην τρελενεσαι με αυτα που διαβαζεις

θα παρεις κανονικα το ντεπον κ θα πεσει ο πυρετος

δ ειναι καλο στην εγκυμοσυνη να εχεις παρα πολυ υψηλο πυρετο κ να μην πεφτει ουτε με αντιπυρετικα

Αρχίζει και πεφτει τώρα μετά το depon την δευτερα με έπιασε μια βροχή με τα καλοκαιρινα και στέγνωσαν πανω μου τα ρουχα ίσως είναι αυτο

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Ναι μωρε οι γλυκουλιδες ευτυχώς που έχουμε και αυτους 

Εγώ είμαι από την φυση μου κλαψιαρα δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει μετά

Γιατί νομίζεις ότι εγώ είχα κάτι διαφορετικό καλε συγνώμη κιόλας αν δεν ελεγχα τον κόλπο δεν θα έβλεπα καν αυτό το ροζ καφέ

Εγώ παντως στο ευχομαι με την καρδιά μου και θα σε καλωσορίσω στο club είμαι σιγουρη

Σου ευχόμαι και εσένα γρήγορα εγκυουλα 

Πάντως θαυμάζω την αισιοδοξία σου μπράβο σου αυτό είναι το καλυτερο που μπορείς να κάνεις

Λυπάμαι πολυ για την βιοχιμικη αλλά ίσως αυτός είναι ο τυχερός σου μηνας

Κορίτσια να σας πω κάτι γιατί η αλήθεια είναι ότι έχω κατάτρομάξει

Για κάποιο λόγο από το απόγευμα δεν ημουν καλά είχα κρυάδες πολλες βάζω θερμομετρο 37,3 κάνω self test αρνητικό

Παίρνω τον γιατρό μου λέει αυριο μοριακό κατευθείαν αν ανέβει παιρνεις depon

Και ανέβασα 38 πηρα depon 

Ρε κορίτσια διάβαζα κάτι τρέλα μέσα αν έχεις πυρετό στην αρχή της εγκυμοσυνης μπορεί το παιδι να γεννηθεί με προβλημα στην καρδιά στο κεφάλι στον νωτιαίο μυελό γιατί λέει τώρα δημιουργούνται τα όργανα ακόμα και για τερατογγενηση λέει και για μαθησιακές δυσκολίες

Δεν μου έφτανε τι άγχος της χοριακης έχω και αυτό τώρα 

Χαχα λες? Μακάρι να με καλωσορισεις τότε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , Kon90 είπε:

Κορίτσια Πήρα τη χοριακη 729 είναι από 247 την Δευτέρα τι λέτε? 

μια χαρα ειναι κοριτσι

απο βδομαδα λογικα θα πας για πρωτο υπερηχο!με το καλο ολα!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kon90 είπε:

Κορίτσια Πήρα τη χοριακη 729 είναι από 247 την Δευτέρα τι λέτε? 

Πολύ καλά!!! Μίλα με το γιατρό για να κλείσετε ραντεβού 

12 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Αρχίζει και πεφτει τώρα μετά το depon την δευτερα με έπιασε μια βροχή με τα καλοκαιρινα και στέγνωσαν πανω μου τα ρουχα ίσως είναι αυτο

 

Εγώ είχα από τις πρώτες μέρες ,ως τώρα δηλαδή, συνεχώς κρυάδες... Η θερμοκρασία διαταράσσεται κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης από ότι ξέρω οπότε όλα τα ενδεχόμενα είναι πιθανά. Βέβαια όντως μπορεί να κρυώσες. Περαστικά 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikib είπε:

μια χαρα ειναι κοριτσι

απο βδομαδα λογικα θα πας για πρωτο υπερηχο!με το καλο ολα!!

Τέλεια είναι καλέ ...με το καλό από εβδομάδα να το δείτε κιόλας κορίτσι μου....μια πανέμορφη εγκυμοσύνης να έχεις!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...