Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

Ευχαριστώ πολυ κορίτσια μου 

Δυστυχώς έχω και covid 

Εκανα πυρετο μεχρι 38,5 ο γιατρός μου είπε μόνο depon έχω παρει ήδη 3 

Φοβάμαι μην δημιουργήσει προβλημα στο μωράκι εχω σκάσει κορίτσια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 14/7/2022 at 3:21 ΜΜ, Kon90 είπε:

Ευχαριστώ πολυ κορίτσια μου 

Δυστυχώς έχω και covid 

Εκανα πυρετο μεχρι 38,5 ο γιατρός μου είπε μόνο depon έχω παρει ήδη 3 

Φοβάμαι μην δημιουργήσει προβλημα στο μωράκι εχω σκάσει κορίτσια 

Καλησπέρα και περαστικά σου ....

Μόνο Ντεπόν ναι τίποτα άλλο και ότι βιταμίνες σου δώσει ο φαρμακοποιός κατάλληλες για εγκυμοσύνη.

Δεν θα δημιουργήσει πρόβλημα απλώς μην αφήσεις τον πυρετό να ανέβει πάνω από 39.0. 

Εγώ είμαι από Τετάρτη βράδυ στο σπίτι των γονιών μου γιατί ο σύντροφός μου διαγνώσθηκε με κορονοιό Τετάρτη απόγευμα και το θεωρήσαμε ως καλύτερη λύση ώστε να μη κολλήσω. Μέχρι στιγμής Είμαι καλά .Είμαι ράκος όμως ψυχολογικά. Το πήρα πολύ κατάκαρδα που δεν είμαι δίπλα του να τον φροντίσω.... Εύχομαι να τελειώσει σύντομα όλο αυτό.

Πραγματικά θερίζει φέτος ο ιός.....

@Hlianaa χάθηκες. Όλα καλά;;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Καλησπέρα και περαστικά σου ....

Μόνο Ντεπόν ναι τίποτα άλλο και ότι βιταμίνες σου δώσει ο φαρμακοποιός κατάλληλες για εγκυμοσύνη.

Δεν θα δημιουργήσει πρόβλημα απλώς μην αφήσεις τον πυρετό να ανέβει πάνω από 39.0. 

Εγώ είμαι από Τετάρτη βράδυ στο σπίτι των γονιών μου γιατί ο σύντροφός μου διαγνώσθηκε με κορονοιό Τετάρτη απόγευμα και το θεωρήσαμε ως καλύτερη λύση ώστε να μη κολλήσω. Μέχρι στιγμής Είμαι καλά .Είμαι ράκος όμως ψυχολογικά. Το πήρα πολύ κατάκαρδα που δεν είμαι δίπλα του να τον φροντίσω.... Εύχομαι να τελειώσει σύντομα όλο αυτό.

Πραγματικά θερίζει φέτος ο ιός.....

@Hlianaa χάθηκες. Όλα καλά;;;

Περαστικά του κορίτσι μου 

Πολυ καλα έκανες και έφυγες σκέψου ότι το έκανες για το μωρο σου

Δυστυχώς ανέβασα μέχρι 39 δυο φορες δεν έπεφτε με τίποτα κάτω από 37.7 από το μεσημέρι που ήπια depon  έπεσε στο 37 και ευτυχώς δεν έχει ξανανεβει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Περαστικά του κορίτσι μου 

Πολυ καλα έκανες και έφυγες σκέψου ότι το έκανες για το μωρο σου

Δυστυχώς ανέβασα μέχρι 39 δυο φορες δεν έπεφτε με τίποτα κάτω από 37.7 από το μεσημέρι που ήπια depon  έπεσε στο 37 και ευτυχώς δεν έχει ξανανεβει 

Ευχαριστώ πολύ....

Ναι αυτό σκέφτομαι λίγο και με βοηθάει αλλά θα περάσει κι αυτό.... σήμερα ούτε φαγητό δεν πήγα να του πάρω. Είπαμε να το αποφεύγω μέχρι να βγει αρνητικός...δεν θέλω αλλά τρεξίματα τώρα....

Είναι θετικό το ότι δεν έχει ανέβει. Είσαι εμβολιασμένη;; Πώς το περνάς;;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Ευχαριστώ πολύ....

Ναι αυτό σκέφτομαι λίγο και με βοηθάει αλλά θα περάσει κι αυτό.... σήμερα ούτε φαγητό δεν πήγα να του πάρω. Είπαμε να το αποφεύγω μέχρι να βγει αρνητικός...δεν θέλω αλλά τρεξίματα τώρα....

Είναι θετικό το ότι δεν έχει ανέβει. Είσαι εμβολιασμένη;; Πώς το περνάς;;

Καλα κανεις μόλις βγει αρνητικός να πας πως το περναει ο άντρας σου? 

Η αλήθεια είναι πως δεν περασα πολυ καλα έκανα πυρετο 39 δυο φορες 

Έπινα depon σχεδόν κάθε 3-4 ώρες και έπεφτε μέχρι 37.8 μετά ξανά άνοδο 38 38,5 38,7 

Από χθες έπεσε ευτυχώς και αν κάνω κάτι δέκατα δεν έχω τίποτα άλλο μόνο λίγο πονοκεφαλο και ατονία 

Ουτε βήχα το οξυγόνο μου μια χαρά

Απλά φοβάμαι για τον πυρετο που εκανα

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Kon90 είπε:

Καλα κανεις μόλις βγει αρνητικός να πας πως το περναει ο άντρας σου? 

Η αλήθεια είναι πως δεν περασα πολυ καλα έκανα πυρετο 39 δυο φορες 

Έπινα depon σχεδόν κάθε 3-4 ώρες και έπεφτε μέχρι 37.8 μετά ξανά άνοδο 38 38,5 38,7 

Από χθες έπεσε ευτυχώς και αν κάνω κάτι δέκατα δεν έχω τίποτα άλλο μόνο λίγο πονοκεφαλο και ατονία 

Ουτε βήχα το οξυγόνο μου μια χαρά

Απλά φοβάμαι για τον πυρετο που εκανα

 

Καλημέρα!!! Το περνάει σχετικά βαριά.

Μπούκωμα, πόνο στα κόκαλα,λίγο βήχα, πυρετό μέχρι 38.0 και δεν έχει γεύση από χθες... 

Μη φοβάσαι αφού το αντιμετωπίσες....

πρίν από 7 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Καλημέρα!!! Το περνάει σχετικά βαριά.

Μπούκωμα, πόνο στα κόκαλα,λίγο βήχα, πυρετό μέχρι 38.0 και δεν έχει γεύση από χθες... 

Μη φοβάσαι αφού το αντιμετωπίσες....

Τελικά πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό για πρώτο υπέρηχο;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Καλημέρα!!! Το περνάει σχετικά βαριά.

Μπούκωμα, πόνο στα κόκαλα,λίγο βήχα, πυρετό μέχρι 38.0 και δεν έχει γεύση από χθες... 

Μη φοβάσαι αφού το αντιμετωπίσες....

Τελικά πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό για πρώτο υπέρηχο;;

Πόνο στα κόκκαλα είχα και εγώ την 3η μέρα θα είναι εντάξει και ο άντρας θα περασει

Απλά διαβάζω διαφορά που λέει αν κανεις πυρετό στο πρωτο τρίμηνο της κυησης μπορεί το παιδι να βγει με προβληματα στην καρδιά στον εγκέφαλο και κάτι τέτοια και αγχώνομαι η αλήθεια είναι

Ο γυναικολόγος μου είπε μην ανησυχείς 1,5 μέρα είχες πυρετο αν ήταν καμια εβδομάδα θα ανησυχουσαμε 

Περιμένω να βγω αρνητική και θα παω πιστευω την άλλη Παρασκευή

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Kon90 είπε:

Πόνο στα κόκκαλα είχα και εγώ την 3η μέρα θα είναι εντάξει και ο άντρας θα περασει

Απλά διαβάζω διαφορά που λέει αν κανεις πυρετό στο πρωτο τρίμηνο της κυησης μπορεί το παιδι να βγει με προβληματα στην καρδιά στον εγκέφαλο και κάτι τέτοια και αγχώνομαι η αλήθεια είναι

Ο γυναικολόγος μου είπε μην ανησυχείς 1,5 μέρα είχες πυρετο αν ήταν καμια εβδομάδα θα ανησυχουσαμε 

Περιμένω να βγω αρνητική και θα παω πιστευω την άλλη Παρασκευή

Ναι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι τόσο. Το άγχος δεν μας κάνει καλό. Στο λέω εγώ που επίσης έχω τρελό άγχος... Άκου τον γιατρό σου και όλα θα είναι μια χαρά....

Τέλεια!!!! Πόσο θα είσαι την άλλη Παρασκευή; Λογικά 5 εβδομάδων και;

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Καλησπέρα και περαστικά σου ....

Μόνο Ντεπόν ναι τίποτα άλλο και ότι βιταμίνες σου δώσει ο φαρμακοποιός κατάλληλες για εγκυμοσύνη.

Δεν θα δημιουργήσει πρόβλημα απλώς μην αφήσεις τον πυρετό να ανέβει πάνω από 39.0. 

Εγώ είμαι από Τετάρτη βράδυ στο σπίτι των γονιών μου γιατί ο σύντροφός μου διαγνώσθηκε με κορονοιό Τετάρτη απόγευμα και το θεωρήσαμε ως καλύτερη λύση ώστε να μη κολλήσω. Μέχρι στιγμής Είμαι καλά .Είμαι ράκος όμως ψυχολογικά. Το πήρα πολύ κατάκαρδα που δεν είμαι δίπλα του να τον φροντίσω.... Εύχομαι να τελειώσει σύντομα όλο αυτό.

Πραγματικά θερίζει φέτος ο ιός.....

@Hlianaa χάθηκες. Όλα καλά;;;

Γειααα!! Χάθηκα ναι! Καλά είμαι όμως! Είμαι στο σπίτι συνέχεια και τις τελευταίες μέρες είχα τοοοση ατονία και αναγουλα που ήμουν χάλια! Πολλεσ Φορές έβαζα και τα κλάματα, δεν μπορούσα! Προχθές βγήκα για φαγητό, καφέ κλπ αλλά ταυτόχρονα φοβάμαι γιατί από παντού ακούω συνέχεια για κρούσματα κορονοϊού και θέλω όσο γίνεται να προσέχω αφού έχω την ευκαιρία να μην πηγαίνω για δουλειά! Την αλλά Πέμπτη θα πάω λίγες μέρες στη Σύρο διακοπές, αν και παλι φοβάμαι λίγο αλλά θα προσέχω όσο μπορώ και σίγουρα δεν θα είναι όπως τις άλλες χρονιές, το γνωρίζουμε από τώρα ότι όλα θα είναι πιο χαλαρά! 
 

Περαστικα στον σύντροφο σου! Σε λίγες μέρες θα είναι μια χαρά και θα μπορέσεις να τον δεις! Το θετικό είναι ότι δεν κόλλησες και εσυ και σίγουρα ότι και εκείνος το περνάει σαν μια ίωση! Εσυ πως είσαι γενικα ;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Ναι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι τόσο. Το άγχος δεν μας κάνει καλό. Στο λέω εγώ που επίσης έχω τρελό άγχος... Άκου τον γιατρό σου και όλα θα είναι μια χαρά....

Τέλεια!!!! Πόσο θα είσαι την άλλη Παρασκευή; Λογικά 5 εβδομάδων και;

Ελπίζω να πανε ολα καλα εντάξει 1,5 μερα εκανα πυρετο και επαιρνα depon ποσο κακό να κανει αυτο στο μωρακι

Ναι θα ειμαι 5+3 

Πιστευω κάτι θα δουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Γειααα!! Χάθηκα ναι! Καλά είμαι όμως! Είμαι στο σπίτι συνέχεια και τις τελευταίες μέρες είχα τοοοση ατονία και αναγουλα που ήμουν χάλια! Πολλεσ Φορές έβαζα και τα κλάματα, δεν μπορούσα! Προχθές βγήκα για φαγητό, καφέ κλπ αλλά ταυτόχρονα φοβάμαι γιατί από παντού ακούω συνέχεια για κρούσματα κορονοϊού και θέλω όσο γίνεται να προσέχω αφού έχω την ευκαιρία να μην πηγαίνω για δουλειά! Την αλλά Πέμπτη θα πάω λίγες μέρες στη Σύρο διακοπές, αν και παλι φοβάμαι λίγο αλλά θα προσέχω όσο μπορώ και σίγουρα δεν θα είναι όπως τις άλλες χρονιές, το γνωρίζουμε από τώρα ότι όλα θα είναι πιο χαλαρά! 
 

Περαστικα στον σύντροφο σου! Σε λίγες μέρες θα είναι μια χαρά και θα μπορέσεις να τον δεις! Το θετικό είναι ότι δεν κόλλησες και εσυ και σίγουρα ότι και εκείνος το περνάει σαν μια ίωση! Εσυ πως είσαι γενικα ;;;

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ βάζω τα κλάματα πολλές φορές από τη ναυτία και την αηδία που μου προκαλούν πολλές μυρωδιές και παντού. Ακόμα και στο ίδιο μου το σπίτι. 

Το περνάει σχετικά βαριά δυστυχώς. Ήδη δεν τον έχω δει 3 μέρες περίπου. Ευτυχώς ως τώρα γλύτωσα γιατί είχα την λύση να μείνω στους γονείς μου. Έχει πολύ μεγάλη έξαρση και εγώ φοβάμαι πολύ. Φαντάσου ότι μέχρι στιγμής στο ξενοδοχείο μόνο εγώ δεν έχω κολλήσει και είναι απίστευτο.

Καλά να περάσετε στις διακοπές σας!!!

Χάλια είμαι σε καθημερινή βάση. Ατονία φουλ, κόπωση, ζαλάδες, ναυτίες... Εμετούς ευτυχώς δεν κάνω μέχρι στιγμής...

17 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Γειααα!! Χάθηκα ναι! Καλά είμαι όμως! Είμαι στο σπίτι συνέχεια και τις τελευταίες μέρες είχα τοοοση ατονία και αναγουλα που ήμουν χάλια! Πολλεσ Φορές έβαζα και τα κλάματα, δεν μπορούσα! Προχθές βγήκα για φαγητό, καφέ κλπ αλλά ταυτόχρονα φοβάμαι γιατί από παντού ακούω συνέχεια για κρούσματα κορονοϊού και θέλω όσο γίνεται να προσέχω αφού έχω την ευκαιρία να μην πηγαίνω για δουλειά! Την αλλά Πέμπτη θα πάω λίγες μέρες στη Σύρο διακοπές, αν και παλι φοβάμαι λίγο αλλά θα προσέχω όσο μπορώ και σίγουρα δεν θα είναι όπως τις άλλες χρονιές, το γνωρίζουμε από τώρα ότι όλα θα είναι πιο χαλαρά! 
 

Περαστικα στον σύντροφο σου! Σε λίγες μέρες θα είναι μια χαρά και θα μπορέσεις να τον δεις! Το θετικό είναι ότι δεν κόλλησες και εσυ και σίγουρα ότι και εκείνος το περνάει σαν μια ίωση! Εσυ πως είσαι γενικα ;;;

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ βάζω τα κλάματα πολλές φορές από τη ναυτία και την αηδία που μου προκαλούν πολλές μυρωδιές και παντού. Ακόμα και στο ίδιο μου το σπίτι. 

Το περνάει σχετικά βαριά δυστυχώς. Ήδη δεν τον έχω δει 3 μέρες περίπου. Ευτυχώς ως τώρα γλύτωσα γιατί είχα την λύση να μείνω στους γονείς μου. Έχει πολύ μεγάλη έξαρση και εγώ φοβάμαι πολύ. Φαντάσου ότι μέχρι στιγμής στο ξενοδοχείο μόνο εγώ δεν έχω κολλήσει και είναι απίστευτο.

Καλά να περάσετε στις διακοπές σας!!!

Χάλια είμαι σε καθημερινή βάση. Ατονία φουλ, κόπωση, ζαλάδες, ναυτίες... Εμετούς ευτυχώς δεν κάνω μέχρι στιγμής...

17 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Γειααα!! Χάθηκα ναι! Καλά είμαι όμως! Είμαι στο σπίτι συνέχεια και τις τελευταίες μέρες είχα τοοοση ατονία και αναγουλα που ήμουν χάλια! Πολλεσ Φορές έβαζα και τα κλάματα, δεν μπορούσα! Προχθές βγήκα για φαγητό, καφέ κλπ αλλά ταυτόχρονα φοβάμαι γιατί από παντού ακούω συνέχεια για κρούσματα κορονοϊού και θέλω όσο γίνεται να προσέχω αφού έχω την ευκαιρία να μην πηγαίνω για δουλειά! Την αλλά Πέμπτη θα πάω λίγες μέρες στη Σύρο διακοπές, αν και παλι φοβάμαι λίγο αλλά θα προσέχω όσο μπορώ και σίγουρα δεν θα είναι όπως τις άλλες χρονιές, το γνωρίζουμε από τώρα ότι όλα θα είναι πιο χαλαρά! 
 

Περαστικα στον σύντροφο σου! Σε λίγες μέρες θα είναι μια χαρά και θα μπορέσεις να τον δεις! Το θετικό είναι ότι δεν κόλλησες και εσυ και σίγουρα ότι και εκείνος το περνάει σαν μια ίωση! Εσυ πως είσαι γενικα ;;;

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ βάζω τα κλάματα πολλές φορές από τη ναυτία και την αηδία που μου προκαλούν πολλές μυρωδιές και παντού. Ακόμα και στο ίδιο μου το σπίτι. 

Το περνάει σχετικά βαριά δυστυχώς. Ήδη δεν τον έχω δει 3 μέρες περίπου. Ευτυχώς ως τώρα γλύτωσα γιατί είχα την λύση να μείνω στους γονείς μου. Έχει πολύ μεγάλη έξαρση και εγώ φοβάμαι πολύ. Φαντάσου ότι μέχρι στιγμής στο ξενοδοχείο μόνο εγώ δεν έχω κολλήσει και είναι απίστευτο.

Καλά να περάσετε στις διακοπές σας!!!

Χάλια είμαι σε καθημερινή βάση. Ατονία φουλ, κόπωση, ζαλάδες, ναυτίες... Εμετούς ευτυχώς δεν κάνω μέχρι στιγμής...

Link to comment
Share on other sites

On 13/7/2022 at 10:15 ΜΜ, Evi95 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!Θα δείξει αν καταφέραμε κάτι σε καμία βδομάδα..Εγώ νιώθω όπως κάθε μήνα,δεν έχω κάτι διαφορετικό..Αλλά ποτέ δεν ξέρεις..

Πάντως κι εγώ στην ωορρηξία έχω πολλά υγρά αλλά κάποιους μήνες συνεχίζονται μέχρι την περίοδο και άλλους όχι..Τώρα που σου γράφω έχω έναν ελαφρύ πόνο στο στήθος αλλά τίποτα σπουδαίο..

Εύη για πες!!!!! Περιμένω νέα σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, LouloudakiK είπε:

Εύη για πες!!!!! Περιμένω νέα σου 

Γειαααα!!

Σήμερα,αύριο είναι να έρθει..Ακόμη πονάει το στήθος μου άρα δεν θα έρθει σήμερα τουλάχιστον..Είχα κάποια πονακια τις τελευταίες μέρες όπως όταν περιμένεις περίοδο αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο..Σήμερα σταμάτησαν κι αυτά..Κανένα σύμπτωμα λοιπόν..Μακάρι να μην έρθει αλλά μέχρι να υπάρξει τυχόν καθυστέρηση οι μέρες μου φαίνονται ατελείωτες..

Εσύ πως είσαι???Σε έχασα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Evi95 είπε:

Γειαααα!!

Σήμερα,αύριο είναι να έρθει..Ακόμη πονάει το στήθος μου άρα δεν θα έρθει σήμερα τουλάχιστον..Είχα κάποια πονακια τις τελευταίες μέρες όπως όταν περιμένεις περίοδο αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο..Σήμερα σταμάτησαν κι αυτά..Κανένα σύμπτωμα λοιπόν..Μακάρι να μην έρθει αλλά μέχρι να υπάρξει τυχόν καθυστέρηση οι μέρες μου φαίνονται ατελείωτες..

Εσύ πως είσαι???Σε έχασα..

Εύχομαι να μην έρθει...

Εγώ χάλια. Γενικά υποφέρω... Έχω μονίμως ζαλάδες, πονοκέφαλους, κόπωση και προχθές το πρωί ξεκίνησαν οι εμετοί. Με πονάει το στέρνο μου από τους εμετούς....Την Πέμπτη μπαίνω στη 10η βδομάδα και έχω ραντεβού για υπέρηχο. Αύριο γυρνάω σπίτι μου γιατί του πέρασε ο κορονοιός του άντρα μου... Μένω στους γονείς μου αυτές τις μέρες... Γενικά δεν περνάω τόσο ευχάριστα... Κάνει και ζέστη εδώ στο νησί. Το ξενοδοχείο είναι γεμάτο έχει πολύ δουλειά και πιέζομαι από παντού...

Αυτά τα ευχάριστα νέα από μένα χαχαχα

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. 

Τον Απρίλη δυστυχώς διεκόπη η κύηση στους 5 μήνες λόγω χρωμοσωμικων προβλημάτων. Ήταν το πρώτο μου παιδάκι και νομίζω καταλαβαίνετε την ψυχολογία μας. 

Ενώ πίστευα ότι μήνα με τον μήνα θα είμαι καλύτερα, έχουν περάσει 3 μήνες από την διακοπή αλλά νιώθω το ίδιο χάλια. 

Η πρώτη εγκυμοσύνη ήρθε πολύ εύκολα χωρίς καν να κοιτάμε γόνιμες μέρες. Με μια μόνο επαφή ολοκληρωμένη εντός κόλπου ήρθε η πρώτη εγκυμοσύνη. 

Αυτόν τον μήνα ξανά προσπαθήσαμε για παιδάκι επίσης όμως όχι συστηματικά γτ φοβομασταν μην είχαμε κολλήσει κορονοιο (λόγω εκδηλώσεων που είχαμε πάει) και δεν θέλαμε ενώ τυχόν νοσουμε να κάνουμε προσπάθειες για παιδί όταν ήδη είχαμε μια πολύ δύσκολη ψυχολογικά πρώτη εγκυμοσύνη (είχαμε κολλήσει και τότε). 

Εν'ολιγης όμως έκανα τεστ ωορρηξίας, βρήκαμε την πολυπόθητη μέρα ωορρηξίας και τότε εγινε και η ολοκληρωμένη επαφή μας . 

Ωστόσο η περίοδος ήρθε κανονικά (και νωρίτερα μάλιστα) έλεος. 

Έχω αγχωθει τόσο πολύ, που φοβάμαι ότι από το πολύ άγχος θα προκαλέσω εγω πρόβλημα. Και αναφέρομαι στην δυσκολία σύλληψης λόγω άγχους. 

Δεν πίστευα ποτέ ότι θα έμπαινα στο τρόπαιο αυτό. Είπα σε λίγες μέρες που τελειώνει η περιοδος να μην ξανά χρησιμοποιήσω τέστ ωορρηξίας και να είμαι πιο χαλαρή. 

Έκλεισα και διακοπές τις γόνιμες μέρες μπας και ηρεμήσουμε λίγο και μας έρθει εύκολα. 

Τώρα φοβάμαι μην δυσκολευτω να συλλάβω (από άγχος). 

Ουφφ....

Καμια πρόταση?

 

Επίσης, διάβασα μέχρι την 8η σελίδα -πιο πέρα δεν μπόρεσα χαχα. 

Μπράβο κορίτσια. Καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες! Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά!

Μακάρι να είχα κ εγώ εμετούς. Χαλάλι αν ήταν να γενναγα το παιδάκι μου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...