Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ είναι θετικοοοοοοοοοοοοοοοοο δεν μπορώ να το πιστεψω

Συγχαρητήρια, εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και όλα να εξελιχθούν με τον καλύτερο τρόπο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου και εσυ ότι επιθυμείς 

Ναι εννοείται αλλά ξέρεις μέχρι να δω ότι αυξάνεται η χοριακη θα είμαι λίγο συγκρατημένη 

Αν και πιστευω θα έχω πιο υψηλή χοριακη γιατί περυσι 15ημερα μετα την ωορρηξία είχα κάνει το ιδιο ψηφιακό τεστ και έλεγε 1-2 και χοριακη την άλλη μέρα 38 και τώρα παλι 15η μέρα μετα την ωορρηξία λέει 2-3 άρα πιστευω θα είναι και πιο υψηλή η Χοριακη

Ολα καλα θα πάνε! Θα περιμένουμε νεα σου αύριο! 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου και εσυ ότι επιθυμείς 

Ναι εννοείται αλλά ξέρεις μέχρι να δω ότι αυξάνεται η χοριακη θα είμαι λίγο συγκρατημένη 

Αν και πιστευω θα έχω πιο υψηλή χοριακη γιατί περυσι 15ημερα μετα την ωορρηξία είχα κάνει το ιδιο ψηφιακό τεστ και έλεγε 1-2 και χοριακη την άλλη μέρα 38 και τώρα παλι 15η μέρα μετα την ωορρηξία λέει 2-3 άρα πιστευω θα είναι και πιο υψηλή η Χοριακη

Μην αγχώνεσαι για τη τιμή της χοριακής. εγώ με 52.33 ξεκίνησα γτ αντιλήφθηκα νωρίς την εγκυμοσύνη. Δεν είχα μέρες καθυστέρηση . Σημασία έχει να διπλασιάζεται κάθε 2 μέρες από ότι θυμάμαι. Στη δεύτερη χοριακή αφού είχε πάει 430+ σταμάτησα. Δεν χρειάστηκε να κάνω άλλη. Πήγα για πρώτο υπέρηχο και είχε ξεκινήσει να σχηματίζεται ο σάκος. Οπότε αυτό έχει σημασία. Όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι υπερβολικά....

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Myrtoulita είπε:

Ολα καλα θα πάνε! Θα περιμένουμε νεα σου αύριο! 

Ευχαριστώ πολυυυ κορίτσι μου εννοείται αυριο θα σας γράψω μόλις βγει η χοριακη

πρίν από 43 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Μην αγχώνεσαι για τη τιμή της χοριακής. εγώ με 52.33 ξεκίνησα γτ αντιλήφθηκα νωρίς την εγκυμοσύνη. Δεν είχα μέρες καθυστέρηση . Σημασία έχει να διπλασιάζεται κάθε 2 μέρες από ότι θυμάμαι. Στη δεύτερη χοριακή αφού είχε πάει 430+ σταμάτησα. Δεν χρειάστηκε να κάνω άλλη. Πήγα για πρώτο υπέρηχο και είχε ξεκινήσει να σχηματίζεται ο σάκος. Οπότε αυτό έχει σημασία. Όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι υπερβολικά....

Λογω της Βιοχιμικης αγχώνομαι ξέρεις μέχρι 68 εφτασε δεν πηγε παραπανω αυτή την φορά πιστευω όμως ότι όλα θα πανε καλα αυριο πρωι πρωι παω για χοριακη και θα σας ενημερώσω 

 

3 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Συγχαρητήρια, εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και όλα να εξελιχθούν με τον καλύτερο τρόπο!

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ και σε εσένα ευχομαι ότι καλυτερο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Kon90 είπε:

Ευχαριστώ πολυυυ κορίτσι μου εννοείται αυριο θα σας γράψω μόλις βγει η χοριακη

Λογω της Βιοχιμικης αγχώνομαι ξέρεις μέχρι 68 εφτασε δεν πηγε παραπανω αυτή την φορά πιστευω όμως ότι όλα θα πανε καλα αυριο πρωι πρωι παω για χοριακη και θα σας ενημερώσω 

 

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ και σε εσένα ευχομαι ότι καλυτερο

Η βιοχημική μπορεί να συμβεί στη καθεμία μας .. επειδή έγινε μια φορά δεν σημαίνει συνήθως ότι θα ξαναγίνει . Ήταν τυχαίο γεγονός. Η φύση προνοεί και αποβάλει το έμβρυο που έχει χρωμοσωμικές ανωμαλίες . Τώρα όλα θα σου πάνε καλά!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Η βιοχημική μπορεί να συμβεί στη καθεμία μας .. επειδή έγινε μια φορά δεν σημαίνει συνήθως ότι θα ξαναγίνει . Ήταν τυχαίο γεγονός. Η φύση προνοεί και αποβάλει το έμβρυο που έχει χρωμοσωμικές ανωμαλίες . Τώρα όλα θα σου πάνε καλά!!!!

Ευχαριστώ τόσο πολυ 

Εχω έντονα πονακια περιοδου ελπιζω να είναι φυσιολογικό αυτό 

Επίσης τώρα εμφανιστηκαν υγρά και πρηστηκε το στήθος λίγο και φουλ ζαλάδα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Ευχαριστώ τόσο πολυ 

Εχω έντονα πονακια περιοδου ελπιζω να είναι φυσιολογικό αυτό 

Επίσης τώρα εμφανιστηκαν υγρά και πρηστηκε το στήθος λίγο και φουλ ζαλάδα 

Φυσιολογικά είναι όλα αυτά. Σε μένα τα συμπτώματα ξεκίνησαν γύρω στη 5η βδομάδα περίπου και στην 6η επιδεινώθηκαν....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Φυσιολογικά είναι όλα αυτά. Σε μένα τα συμπτώματα ξεκίνησαν γύρω στη 5η βδομάδα περίπου και στην 6η επιδεινώθηκαν....

Το στήθος μια πρηζεται μια ξεπρηζεται 

Εκανα χοριακη και κατά τις 1 θα παρω τα αποτελέσματα έχω λίγο αγωνία η αλήθεια είναι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Kon90 είπε:

Κορίτσια μόλις πηρα την χοριακη 247 

Είμαι 16 μερες μετά την ωορρηξία λίγο χαμηλή δεν είναι? 

Τι λες;; Είναι πολύ Καλή!!!! Συγχαρητήρια. Μίλα με το γιατρό σου και θα σου πει για επανεξέταση 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Τι λες;; Είναι πολύ Καλή!!!! Συγχαρητήρια. Μίλα με το γιατρό σου και θα σου πει για επανεξέταση 

Μου είπε την πεμπτη να κάνω επανεξέταση μετά από 3 μέρες δηλαδή

Αλλά μου φαίνεται λίγο χαμηλή λόγω ότι έχω 3 μέρες καθυστέρηση 

Ελπίζω να φτάσει εκεί που πρεπει την πεμπτη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Kon90 είπε:

Κορίτσια μόλις πηρα την χοριακη 247 

Είμαι 16 μερες μετά την ωορρηξία λίγο χαμηλή δεν είναι? 

ειναι πολυ καλη!συγχαρητηρια!ευχομαι ολα να πανε καλα!!

μπορει η εμφυτευση να εγινε μολις πριν 3μερες

αλλα γενικα ειναι 3ψηφιο κ ειναι πολυ καλο πρωτο νουμερο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , vikib είπε:

ειναι πολυ καλη!συγχαρητηρια!ευχομαι ολα να πανε καλα!!

μπορει η εμφυτευση να εγινε μολις πριν 3μερες

αλλα γενικα ειναι 3ψηφιο κ ειναι πολυ καλο πρωτο νουμερο

Σε ευχαριστώ πολυυυ 

Η αλήθεια είναι όπως εκείνο το καφέ το είδα 11η μέρα μετα την ωορρηξία τώρα ειμαι 16 μέρες μετά την ωορρηξία για αυτό μου φαίνεται λίγο χαμηλή

Περιμένω την Πέμπτη να δουμε αλλά μου φαίνονται βουνό οι μέρες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Kon90 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυ 

Η αλήθεια είναι όπως εκείνο το καφέ το είδα 11η μέρα μετα την ωορρηξία τώρα ειμαι 16 μέρες μετά την ωορρηξία για αυτό μου φαίνεται λίγο χαμηλή

Περιμένω την Πέμπτη να δουμε αλλά μου φαίνονται βουνό οι μέρες

5μερες μετα δ ειναι πολυ

ειναι πολυ καλη η χοριακη σου

χαλαρωσε λιγο κ υπομονη.θα περασουν οι μερες

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Κορίτσια μόλις πηρα την χοριακη 247 

Είμαι 16 μερες μετά την ωορρηξία λίγο χαμηλή δεν είναι? 

Χίλια μπράβο κοριτσάκι μου....τι χαμηλή καλέ τεραστια είναι για 16 μέρες...να το απολαύσεις όσο δεν πάει...κ κάθε κακή σκέψη μακριά...χίλια μπράβο...καλούς διπλασιασμός κ μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...