Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Hlianaa είπε:

Είχα άγχος πολύ στην αρχή αλλά μετά που το συνειδητοποίησα ήταν φοβερό το συναίσθημα! Δεν το πιστεύω ότι είναι πλάσμα ζει μέσα μου και μεγαλώνει!!! Μακαρι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να έχουμε υγιή μωράκια!!

Κι όμως!!! Αυτή είναι η πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Είχα άγχος πολύ στην αρχή αλλά μετά που το συνειδητοποίησα ήταν φοβερό το συναίσθημα! Δεν το πιστεύω ότι είναι πλάσμα ζει μέσα μου και μεγαλώνει!!! Μακαρι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να έχουμε υγιή μωράκια!!

Ηλιάνα μου καλησπέρα. Κι εμένα μου είπε ότι θα με δει σε τρεις βδομάδες δηλαδή 21 του μηνός όταν με το καλό θα είμαι 10 εβδομάδων λογικά. Πολύς καιρός μου φαίνεται......ως τότε 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?Πως πάνε οι εγκυμοσύνες σας?

Εμείς πάντως αξιοποιούμε τις γόνιμες στο έπακρο αυτή τη φορά :x:D:P

 

Καλησπέρα Εύη μου. 

Υποφέρω από ναυτίες και αναγουλες από το πρωί ως το βράδυ. Και η καθημερινή μου κούραση επιδεινώνει την όλη κατάσταση.

Τέλεια!!! Όλα θα πάνε σούπερ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?Πως πάνε οι εγκυμοσύνες σας?

Εμείς πάντως αξιοποιούμε τις γόνιμες στο έπακρο αυτή τη φορά :x:D:P

 

Η καλύτερη επιλογή εφόσον υπάρχει αυτή η δυνατότητα! Μακάρι να φέρει και τα επιθυμητά αποτελέσματα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Καλησπέρα Εύη μου. 

Υποφέρω από ναυτίες και αναγουλες από το πρωί ως το βράδυ. Και η καθημερινή μου κούραση επιδεινώνει την όλη κατάσταση.

Τέλεια!!! Όλα θα πάνε σούπερ 

Δοκίμασε να τρως συχνά κάτι να μην μένει το στομάχι σου άδειο για πολύ..Κρακερακια ίσως?

Μακάρι να πάνε καλά,αλλά θα είμαι πολύ συγκρατημένη,μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα που πετύχαμε τις γόνιμες..

3 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Η καλύτερη επιλογή εφόσον υπάρχει αυτή η δυνατότητα! Μακάρι να φέρει και τα επιθυμητά αποτελέσματα.

Γεια σου Ιωάννα μου!

Πρώτη φορά δεν έτυχε κάτι και απορω:huh::P

Άντε να δούμε αυτή τη φορά τι θα γίνει..

3 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Η καλύτερη επιλογή εφόσον υπάρχει αυτή η δυνατότητα! Μακάρι να φέρει και τα επιθυμητά αποτελέσματα.

Εσυ σε τι φάση είσαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Evi95 είπε:

Δοκίμασε να τρως συχνά κάτι να μην μένει το στομάχι σου άδειο για πολύ..Κρακερακια ίσως?

Μακάρι να πάνε καλά,αλλά θα είμαι πολύ συγκρατημένη,μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα που πετύχαμε τις γόνιμες..

Γεια σου Ιωάννα μου!

Πρώτη φορά δεν έτυχε κάτι και απορω:huh::P

Άντε να δούμε αυτή τη φορά τι θα γίνει..

Εσυ σε τι φάση είσαι?

Καλησπέραααα...αυτό κάνω .δεν μπορώ όμως ούτε νερό να πιω αφού μου έρχεται να το βγάλω....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evi95 είπε:

Δοκίμασε να τρως συχνά κάτι να μην μένει το στομάχι σου άδειο για πολύ..Κρακερακια ίσως?

Μακάρι να πάνε καλά,αλλά θα είμαι πολύ συγκρατημένη,μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα που πετύχαμε τις γόνιμες..

Γεια σου Ιωάννα μου!

Πρώτη φορά δεν έτυχε κάτι και απορω:huh::P

Άντε να δούμε αυτή τη φορά τι θα γίνει..

Εσυ σε τι φάση είσαι?

Εν αναμονή της νέας προσπάθειας και προσπαθώ να το προετοιμάσω για να μπορέσει να υπάρχει και σε μας η μέγιστη αξιοποίηση.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Εν αναμονή της νέας προσπάθειας και προσπαθώ να το προετοιμάσω για να μπορέσει να υπάρχει και σε μας η μέγιστη αξιοποίηση.

Βουρρρ!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Καλησπέραααα...αυτό κάνω .δεν μπορώ όμως ούτε νερό να πιω αφού μου έρχεται να το βγάλω....

Ο γιατρός σου δεν σου έδωσε κάποια συμβουλή?Κάτι που να σε ανακουφίζει έστω και προσωρινά?

4 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Εν αναμονή της νέας προσπάθειας και προσπαθώ να το προετοιμάσω για να μπορέσει να υπάρχει και σε μας η μέγιστη αξιοποίηση.

Εμείς χαλαρωσαμε πολύ αυτό τον μήνα..Δεν το σκεφτόμαστε..Αν είναι να έρθει θα έρθει..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Evi95 είπε:

Ο γιατρός σου δεν σου έδωσε κάποια συμβουλή?Κάτι που να σε ανακουφίζει έστω και προσωρινά?

Εμείς χαλαρωσαμε πολύ αυτό τον μήνα..Δεν το σκεφτόμαστε..Αν είναι να έρθει θα έρθει..

Με τον ίδιο τρόπο σκεφτόμαστε κι εμείς, απλά θέλει λίγη οργάνωση για να γίνει η καλύτερη δυνατή προσπάθεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Ο γιατρός σου δεν σου έδωσε κάποια συμβουλή?Κάτι που να σε ανακουφίζει έστω και προσωρινά?

Εμείς χαλαρωσαμε πολύ αυτό τον μήνα..Δεν το σκεφτόμαστε..Αν είναι να έρθει θα έρθει..

Ναι μικρά και ξηρά γεύματα αλλά δεν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2022 at 5:39 ΜΜ, LouloudakiK είπε:

Ηλιάνα μου καλησπέρα. Κι εμένα μου είπε ότι θα με δει σε τρεις βδομάδες δηλαδή 21 του μηνός όταν με το καλό θα είμαι 10 εβδομάδων λογικά. Πολύς καιρός μου φαίνεται......ως τότε 

Γειαα!! Είχα γράψει την απάντηση αλλά δεν στάλθηκε ποτε για κάποιο λόγο!!! 
Και μένα μου φαίνεται πολύ μακρυά το επόμενο ραντεβού αλλά πρέπει να περιμένουμε δυστυχώς!!! 
 

Τι κανεις;; Εγω είναι λιιιιγο καλύτερα από αναγούλες! Έχω μέσα στην ημέρα αλλά δεν είναι όπως τις προηγούμενες ημέρες, προσπαθω να σκέφτομαι ότι είναι φυσιολογικό για να μη σκέφτομαι ότι δεν παει κάτι καλά!! Το είπατε στην οικογένεια ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Hlianaa είπε:

Γειαα!! Είχα γράψει την απάντηση αλλά δεν στάλθηκε ποτε για κάποιο λόγο!!! 
Και μένα μου φαίνεται πολύ μακρυά το επόμενο ραντεβού αλλά πρέπει να περιμένουμε δυστυχώς!!! 
 

Τι κανεις;; Εγω είναι λιιιιγο καλύτερα από αναγούλες! Έχω μέσα στην ημέρα αλλά δεν είναι όπως τις προηγούμενες ημέρες, προσπαθω να σκέφτομαι ότι είναι φυσιολογικό για να μη σκέφτομαι ότι δεν παει κάτι καλά!! Το είπατε στην οικογένεια ;;

Ηλιάνα μου που είσαι σε έχασα...  

Σήμερα είμαι κι εγώ μια χαρά μέχρι στιγμής ... Εννοείται ότι είναι φυσιολογικό μια να έχουμε μια όχι... Μην αγχωνομαστε για αυτά. Λοιπόν χθες το είπαμε στη μητέρα μου και όπως καταλάβες υπήρχε κλίμα συγκίνησης... ευτυχώς τώρα θα είναι κι εκείνη δίπλα μου σε ότι χρειάζομαι. Την έχω πραγματικά ανάγκη. Το είπα και στους εργοδότες μου ώστε να μην τυχόν υπάρξει πλέον δικαιολογία ότι δεν μπορώ να πάρω ρεπό. Να ξέρουν πως έχει η κατάσταση γιατί το ζήτησα για πολύ σημαντικό λόγο. Το θέμα είναι ότι από τη Κυριακή λείπει η συνάδελφός μου που νοσεί από τον ιό και όπως καταλάβες δεν έχω πάρει ακόμα. Με το που θα γυρίσει όμως θα ζητήσω γιατί δεν αντέχω άλλο.. κατά τα άλλα όλα μια χαρά. Μέσα Ιούλη έχω κάποιες εξετάσεις θυρεοειδή να κάνω .

Εσύ πες μου ..  τι κάνεις;; είπες ότι σταμάτησες τη δουλειά ε;! Ξεκουράζεσαι;;έχεις δει καμία διαφορά στη κοιλιά σου;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...