Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts

(Το πεθεροσόι ακόμα κάνουν τους κινέζους)

Καλα ...αχαρακτηριστοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused::tongue::tongue:

Αυτά. Καλώς εχόντων των πραγμάτων το επόμενο Σάββατο φεύγουμε!

My_kelly ..πολυ χαιρομαι για το νεο ξεκινημα:P...ειχα φανταστει βεβαια τις μικρες μας να μεγαλωνουν παρειτσα να γινονται κολλητες....:(


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΕια κορίτσια και από εμένα!!!!!!!!!!

Με τα μαζέματα και τα λοιπά δεν είχα χρόνο να μπω να σας διαβάσω και να σας απαντήσω.

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας. Ο μπαμπάς μας ήρθε και μας βρήκε σε κακό χάλι. Αλλά τώρα είμαστε μια χαρά. Μόλις γυρίσαμε από Λευκάδα και μάλλον ξαναφευγουμε αύριο μεθαύριο. Η άδειά μου λήγει 1 Οκτώβρη.

Μαλίνα, μη στενοχωριέσαι θα βρίσκονται και με τη δική μου. Για κολλητές δεν ξέρω, είναι μικρή η δική μου, αλλά μια κάποια παρεούλα μπορεί και να την κάνουν.

MyKelly, υπονομή.........μα καλά, τόσο γαϊδούρια πια;;;;;;;;

Αλλά βέβαια, τι περιμένεις;;;; Υπομονή και πάλι υπομονή. Να σκέφτεσαι ότι μπροστά σας έχετε ένα υπέροχο χειμώνα, ότι θα είσαι μέσα στον πολιτισμό και ότι θα κάνεις ό,τι θέλεις με τη μικρή, τώρα που μεγάλωσε. Θα την πας κανέναν παιδικό;

Πασχαλίτσα, πώς πήγε η μικρή στον αγιασμό; ΕΝτυπώσεις;

Φιλιά πολλά πολλά και στις υπόλοιπες κοπέλες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Δυστυχώς δεν πήρα χαμπάρι μια μεγάλη ευκαιρία σε σπίτι γιατί στον Κορυδαλλό δεν έχω ίντερνετ και φυσικά μέσα σε μια βδομάδα το έχασα... Και ήταν ό,τι ακριβώς έψαχνα σε τιμή που δεν είχα φανταστεί...:( Είμαι χάλια από τα νεύρα μου γιατί με τη μικρή έφαγα μεγάλο πακέτο τις τελευταιες μέρες, αφού έπεσε ανάσκελα από τον καναπέ και έκαψε το χέρι της στην εξάτμιση :shock: του αυτοκινήτου... Όσα δεν πάθαμε 4 χρόνια τα πάθαμε σε μια μέρα... Τελικά ευτυχώς δεν το έσπασε τον αγκώνα της... Ο γιατρός της τρόμαξε όταν το είδε έτσι πρησμένο... Σχολείο ξεκινήσαμε, όλα καλά αλλά δεν πήγαμε ούτε χθες, ούτε σήμερα με όσα έγιναν και η μικρή έχει νευριάσει... Ξυπνάει και φωνάζει "ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ"!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

βλεπω μετκομισεις..σχολεια και γυρισμοι..

ολα με το καλο!!

εγω αποφασισα και γυρισα Αθηνα μετα απο 2,5 μηνες στην Σαλαμινα και περισσοτερο αναγκαστηκα λογω υποχρεωσεων (γιατρων, γαμων κλπ) καθως δεν αντεχω σιγα σιγα τα περα δωθε συν οτι ειναι και εξοδα για τον ανδρα μου τα περα δωθε για τη δουλεια του, το αυτοκινητο και βεβαια οσο κανουμε καταναλωση στη Σαλαμινα σε ΔΕΚΟ και φαγητο, ενα μερος γινονται παραλληλα και στο σπιτι στην Αθηνα οπου μενει καποιες μερες.. συνεπως ηρθε το πληρωμα του χρονου να επιστρεψουμε παροτι επεσα παλι σε μινι καυσωνα..

για την ωρα προσπαθω να βαλω ταξη στα πραγματα της κορης μου για να βολεψω και του μπεμπη τον οποιο αναμενουμε το πολυ σε δυο μηνες..

αυτα απο εμενα..

φιλια σε ολες, και καλο φθινοπωρο αν αποφασισει ποτε να κανει φετος..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια! Δυστυχώς δεν πήρα χαμπάρι μια μεγάλη ευκαιρία σε σπίτι γιατί στον Κορυδαλλό δεν έχω ίντερνετ και φυσικά μέσα σε μια βδομάδα το έχασα... Και ήταν ό,τι ακριβώς έψαχνα σε τιμή που δεν είχα φανταστεί...:( Είμαι χάλια από τα νεύρα μου γιατί με τη μικρή έφαγα μεγάλο πακέτο τις τελευταιες μέρες, αφού έπεσε ανάσκελα από τον καναπέ και έκαψε το χέρι της στην εξάτμιση :shock: του αυτοκινήτου... Όσα δεν πάθαμε 4 χρόνια τα πάθαμε σε μια μέρα... Τελικά ευτυχώς δεν το έσπασε τον αγκώνα της... Ο γιατρός της τρόμαξε όταν το είδε έτσι πρησμένο... Σχολείο ξεκινήσαμε, όλα καλά αλλά δεν πήγαμε ούτε χθες, ούτε σήμερα με όσα έγιναν και η μικρή έχει νευριάσει... Ξυπνάει και φωνάζει "ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ"!!!

Περαστικά σας πασχαλίτσα! Μην ανησυχείς. Σύντομα θα βρεις σπιτάκι καλό.

Καλή σχολική χρονιά σας εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

βλεπω μετκομισεις..σχολεια και γυρισμοι..

ολα με το καλο!!

εγω αποφασισα και γυρισα Αθηνα μετα απο 2,5 μηνες στην Σαλαμινα και περισσοτερο αναγκαστηκα λογω υποχρεωσεων (γιατρων, γαμων κλπ) καθως δεν αντεχω σιγα σιγα τα περα δωθε συν οτι ειναι και εξοδα για τον ανδρα μου τα περα δωθε για τη δουλεια του, το αυτοκινητο και βεβαια οσο κανουμε καταναλωση στη Σαλαμινα σε ΔΕΚΟ και φαγητο, ενα μερος γινονται παραλληλα και στο σπιτι στην Αθηνα οπου μενει καποιες μερες.. συνεπως ηρθε το πληρωμα του χρονου να επιστρεψουμε παροτι επεσα παλι σε μινι καυσωνα..

για την ωρα προσπαθω να βαλω ταξη στα πραγματα της κορης μου για να βολεψω και του μπεμπη τον οποιο αναμενουμε το πολυ σε δυο μηνες..

αυτα απο εμενα..

φιλια σε ολες, και καλο φθινοπωρο αν αποφασισει ποτε να κανει φετος..

Αχχχχ! Μπέμπη περιμένεις;;; Με το καλό να έρθει το μωράκι σου, με το καλό!!!

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά... Το χέρι της μικρής πάει καλύτερα φυσικά πονάει πολύ ακόμα, με το ζόρι της βάζω μπλούζα... Εγώ λέω δόξα το Θεό που δεν έγινε τίποτε χειρότερο με τόσο άσχημη πτώση πάνω σε τραπέζι και πλακάκια...:-(

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω pashalitsa.. περαστικα στη μικρη..τα ορθοπεδικα θεματα ειναι χαλια.. και εμενα η μικρη πρεπει να χει ενα τραβηγμα στον καρπο απο περσι απο ενα παιχνιδι με τον νονο της και ενιοτε την θυμαται και ποναει (σε κανενα εντονο παιχνιδι..)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Pashalitsa περαστικα στην μικρουλα σου!

Prosperous καλη συνεχεια με το καλο να ερθει ο μπεμπουλης σας!!!

Kelly πως παει η μετακομιση;;;

Εγω ταλαιπωρουμαι ακομα με ουρολοιμωξη μυκητες εχω και μια μικρη αιμορραγια...ειμαι να με κλαινε οι ρεγγες...

Αρχισα να παρακολουθω λιγο τηλεοραση και εχω φριξει!!!!!!!

Φιλακια σε ολες!!!!!


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλες σας!!!

Μαλίνα, ταλαιπωρείσαι τόσο πολύ ε; Περαστικά σου. Να μου φιλήσεις το κοριτσάκι σου.

Πασχαλίτσα, τι νέα έχεις; Πώς πάει η μικρή;

Κέλλυ τελείωσες με τη μετακόμιση; Καλή συνέχεια.

Εμείς εδώ είμαστε μια χαρούλα. Λίγες μύξες και ένα μικρό βήχα έχουμε. Τι να κάνω; Προς το παρόν δεν της δίνω τίποτα.

Κατά τα άλλα παίρνω ανάσες λίγο πριν την έναρξη της δουλειάς. Οι επόμενες θα είναι τα Χριστούγεννα πια..... Έχει ο θεός....

Link to comment
Share on other sites

γεια σας Σαλαμινιες φιλες μου..

ακομη ο καιρος ειναι τελειος για διαμονη στο ομορφο νησι..σκεφτομαι να ερθω Δευτερα με τον συζυγο και τη μικρη αλλα μονο που σκεφτομαι το ανακατεμα στο σπιτι (αντε να μαζευω πριν ξαναφυγω για Αθηνα) με πιανει αγχος..μολις τελειωσα στην Αθηνα τις γενικες δουλειες μου.. σε εναμιση μηνα το πολυ γενναω και ηδη εχω βαρυνει..

και ειναι η πρωτη φορα που θα μεινω τοσους μηνες (υπολογιζω μεχρι το Μαρτη) μακρυα απο το εξοχικο..σαν ιδεα μου κακοφαινεται αρκετα..ο χειμωνας εκει μου αρεσει οσο και το καλοκαιρι..

περαστικα σε οσες υποφερετε με θεματα υγειας..

protoula θα μιλησουμε και τηλεφωνικα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες σας!!!

Μαλίνα, ταλαιπωρείσαι τόσο πολύ ε; Περαστικά σου. Να μου φιλήσεις το κοριτσάκι σου.

Πασχαλίτσα, τι νέα έχεις; Πώς πάει η μικρή;

Κέλλυ τελείωσες με τη μετακόμιση; Καλή συνέχεια.

Εμείς εδώ είμαστε μια χαρούλα. Λίγες μύξες και ένα μικρό βήχα έχουμε. Τι να κάνω; Προς το παρόν δεν της δίνω τίποτα.

Κατά τα άλλα παίρνω ανάσες λίγο πριν την έναρξη της δουλειάς. Οι επόμενες θα είναι τα Χριστούγεννα πια..... Έχει ο θεός....

Μόνο φυσιολογικό ορό, τίποτε άλλο, εκτός και αν κάνει πυρετό οπότε το συζητάς με γιατρό...

Εγώ κορίτσια χάλια είμαι, ψήνομαι στον πυρετό σήμερα, ούτε στον υπολογιστή δε μπορώ να κάτσω... Ευτυχώς η μικρή το περνάει ελφρύτερα :shock:χωρίς πυρετό, μόνο βήχα λίγο και καταρροή...

Είμαστε με ένα Physiomer να ξεβουλώνουμε μύτες όλη την ώρα...:-(

Στο σχολείο πιο τελεια δε θα μπορούσε να τα πηγαίνει, μάλλον εγώ ήθελα προσαρμογη γι΄αυτή την αλλαγή κι όχι εκείνη... Σήμερα με ξύπνησε στις 7 και ήθελε να πάει σχολείο!!!:shock::rolleyes: Αφού την έπεισα ότι δε γίνεται, ζωγράφιζε από τις 7,30 το πρωί!!!:shock::shock::shock:

Στο σχολείο όταν πάω να την πάρω παρόλο που είναι πτώμα στην κούραση, το σκέφτεται μέχρι να φύγει!:shock: Η γραμματέας μου είπε "πιο χαρούμενο παιδί επειδή έρχεται στο σχολείο, δεν έχω ξαναδεί! Ελπίζω να μην κουραστεί και της κοπεί η χαρά μετά τα Χριστούγεννα!" Κι εγώ της απάντησα, "Κι εγώ ελπίζω να μην της κοπεί η χαρά μετά το νήπιο όταν αρχίσουν τα διαβάσματα!!!":tongue::tongue::tongue:

Άντε καλό σας βράδυ γιατί βαράνε σφυριά στο κεφάλι μου από τον πονοκέφαλο...

Link to comment
Share on other sites

Μόνο φυσιολογικό ορό, τίποτε άλλο, εκτός και αν κάνει πυρετό οπότε το συζητάς με γιατρό...

Εγώ κορίτσια χάλια είμαι, ψήνομαι στον πυρετό σήμερα, ούτε στον υπολογιστή δε μπορώ να κάτσω... Ευτυχώς η μικρή το περνάει ελφρύτερα :shock:χωρίς πυρετό, μόνο βήχα λίγο και καταρροή...

Είμαστε με ένα Physiomer να ξεβουλώνουμε μύτες όλη την ώρα...:-(

Στο σχολείο πιο τελεια δε θα μπορούσε να τα πηγαίνει, μάλλον εγώ ήθελα προσαρμογη γι΄αυτή την αλλαγή κι όχι εκείνη... Σήμερα με ξύπνησε στις 7 και ήθελε να πάει σχολείο!!!:shock::rolleyes: Αφού την έπεισα ότι δε γίνεται, ζωγράφιζε από τις 7,30 το πρωί!!!:shock::shock::shock:

Στο σχολείο όταν πάω να την πάρω παρόλο που είναι πτώμα στην κούραση, το σκέφτεται μέχρι να φύγει!:shock: Η γραμματέας μου είπε "πιο χαρούμενο παιδί επειδή έρχεται στο σχολείο, δεν έχω ξαναδεί! Ελπίζω να μην κουραστεί και της κοπεί η χαρά μετά τα Χριστούγεννα!" Κι εγώ της απάντησα, "Κι εγώ ελπίζω να μην της κοπεί η χαρά μετά το νήπιο όταν αρχίσουν τα διαβάσματα!!!":tongue::tongue::tongue:

Άντε καλό σας βράδυ γιατί βαράνε σφυριά στο κεφάλι μου από τον πονοκέφαλο...

τι καλααααα.. μπραβο στο μπουμπουκι σου.. καλη συνεχεια να εχετε.. αχ..σχεδον ζηλευω.. ελπιζω του χρονου να παει παιδικο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...