Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Να κάνεις έγγραφη αναφορά στα ΕΛΤΑ. Μέσω mail, πάει απευθείας στα ΚΕΠ , κοινοποιείται στον ταχυδρόμο και σε παίρνει την ο διευθυντης των οικειων ΚΕΠ, τι τιμή!!!

Εγω τα δέματα του Αμαζονα τα εβρισκα σκισμενα σε τετοιο σημείο ωστε να βλέπει ο ταχυδρόμος τι εχω ψωνίσει και μου ειπε μια φιλη να κανω αναφορα. Εκτοτε το δέμα το παραλαμβανω στα χέρια μου, αν λείπω αφήνουν ειδοποίηση και μονο εγω μπορώ να πάω να το πάρω! Αν ειναι σκισμένο, μου γράφουν "βρέθηκε σκισμενο απο τα κεντρικα ταχυδρομεία Αθηνών" με υπογραφη υπαλλήλου, ημερομηνια και σφραγίδα!

Οπωε πολυ ευγενικα τους ειπα: "αν εχω αγοράσει ενα παιχνίδι ευχαρίστησης, ειναι ανάγκη να το μάθει όλη η γειτονιά μου;;;"

Τεσπα...για Μαδερκερ Αγγλιας, κανω μια παραγγελια και κανω εγγραφη μιας φοράς στον αγγλο ξάδερφο ετσι;;;Συμφέρει για 3-4 ρουχαλάκια;;;

Δεν νομιζω να σε συμφερει για τοσα λιγα ρουχα. Συμφερει αν εχεις μια μεγαλη ή διαφορες απο πολλα καταστηματα.

Ταμαρ εμενα μου αρεσε πολυ αυτο που εβαλε η σταρστρας

http://www.ebay.co.uk/itm/SHOEZY-ladies-peeptoe-white-wedding-party-bridal-shoes-/170680810111?pt=UK_Women_s_Shoes&vti=Shoe+Size%09UK+5&hash=item6d70593e47#ht_2235wt_1141

που μοιαζουν πολυ με αυτα που σου εβαλα πριν αλλα νομιζω οτι ειναι ομορφοτερα να σου τα βαλω μια φορα αν δεν τα προσεξες:D:D:D

http://www.unforgettablemoments.com/Dauphine-Dress-Sandal--Whisper-White_p_145.html


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

tamaraki σου βρηκα τα παρακατω αυτο αυτο αυτο και αυτο με τα πουπουλα που το θεωρω αβολο και δεν μαρεσει αλλα εσενα μπορει να σ αρεσει... φτηνα σκασιλα σου αν δεν τα βαλεις ξανα λιτα και πιστευω να ταιριαζουν με το νυφικο σου φιλακια

Εγώ είμαι με την Κέλη!!!!


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites

εεεεεεε ναι καλλίτερα :lol::lol:

χαχαχαχα πολύ μου αρέσει που εδώ δεν έχει κάρτες για οφ τοπικ

Και μενα πολυυυυυυυυυυυυυυυ!!! :tongue:

Tι αγχωνόμασταν τόσο καιρό, μην μας μεταφέρουν στο καφέ.:confused::confused:

Αφήστε που δίπλα νέκρωσε το μαγαζί;);)

για τα μτφ δε σκαω εχω ξάδερφο και την εχει ανυ μτφ για Αγγλια. Τώρα με τα πασχαλινά δώρα (παπουτσια για βαφτηστήρια, κουμπάρους παιδιά, γονείς, αδέρφια, ανήψια κλπ) θα χώσω και τη μηχανή!!!!

Μαρή !!!!!!!!

Τσεκάρισε το βάρος πρώτα, μην σου φύγει ο καρύτσαφλος ....

ετσι ετσι

δικαιωση εδω και τωρααααααααααααααααα

χαχαχα αυτή την φορά ακόμα και εγώ σε κατάλαβα :lol::lol:

Και εγώ, αυτή την φορά ε ? Όχι πάντα :tongue::tongue:

αυτο αυτο το θελώ να ξαναπαντρευτω?????????

Απαπαπαπα, κοιτάξτε πάθη που άναψε το ταμαράκι.......

χαχαχαχα....εγω φταιω αν η μοδα εχει φυγει απ το σικατο κ εχει παει στο ενα βημα πριν το pole dancing?:tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Συνπιλοτισσα στη δουλεια ημουνα η ερμη νοσηλευτρια...αντε και η σημερινη νυχτα και μετα 4 μερες off!!!

Το κατάλαβα, ξεκίνησαν τα όργανα ε ? Σιδερένια !!!!!!

4 μέρες οφ ε ? Στα υπόψη ;)

....έντιτ : και κάτι τελευταίο : τι πρέπει να κάνω για να μην αποσυνδέομαι συνέχεια;;

Όταν συνδέεσαι, θα τικάρεις δίπλα από τους κωδικούς, εκεί που λεει ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ.

Θέλω να αγοράσω ένα σαπούνι και ένα σαμπουάν-αφρόλουτρο. Με τα μεταφορικά βγαίνουν γύρω στα 18 ευρω. Το ξέρετε αυτό το site? Μήπως υπάρχει κ κάποιο άλλο που μπορώ να τα βρω πιο φθηνά?

Δες στα ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ, εδώ, είναι η λίστα με τα βιολογικά σάιτς.

ΤΑΜΑΡΑΚΙ, συμπάσχω ειλικρινά με το θέμα με τα παπούτσια.

Γνώμη μου, όχι το νο 3 από το ΑΜΑΖΟΝ, τα βρίσκω κλασικά και θεωρώ ότι τα στρας δεν ταιριάζουν με το κόνσεπτ του νυφικού.

Κάτι σε λευκό σατέν/σαντούγκ, είτε πέδιλο, είτε κλειστό με παρτά τα πλάγια.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπραβο kalamaraki μου γιατι ειχα τις αμφιβολιες μου, την ειδα αυτη που εχεις απλα εχω ενα κολλημα με τα γυαλινα καπακια και δεν τα θελω (αβυσσος η ψυχη της ακαματρας νοικοκυρας!!!:rolleyes:) Καλα απο τιμη δεν το συζητω με 24 λιρες δηλαδις 28 ευρα φαντασου τι θα επερνα απο εδω!!!! Σιγα σιγα λεω να παρω και τις υπολοιπες...

Tamaraki μου μικρη τη θελω για το φαγητο της μπεμπας και για μικρες πσοσοτητες...

Συνπιλοτισσα στη δουλεια ημουνα η ερμη νοσηλευτρια...αντε και η σημερινη νυχτα και μετα 4 μερες off!!!

Να τις πάρεις κ θα με θυμηθείς, κάθε μέρα την χρησιμοποιώ σχεδόν τη μικρή κ είναι spotless ;) Οσον αφορά τα γυάλινα καπάκια μη τα φοβάσαι τα συγκεκριμένα τουλάχιστον δεν είναι φλούδες, ειναι χοντρά κ στιβαρά βαριά τα καπάκια δεν σου σπάνε με τιποτις.

Και τέλος, για τα WMF κατσαρολικά μόνο εγώ έχω άσχημη εμπειρία? Είχα αγοράσει από την Παρουσίαση 140 ευρώ γάστρα η οποία πρώτον δεν έψηνε και δεύτερον με 4 - 5 χρήσεις από ασημί έγινε κιτρινοσκ@τι το χρώμα της! Τώρα την έχω καταχωνιασμένη σε ενα ντουλάπι κ χρησιμοποιώ μια απλή των 30 ευρώ που ψήνει μια χαρά!

Την μεγάλη λες ε? Με το καπάκι χωρίς γυαλί σωστά? Το έχω ξανακουσει για αυτή τη γάστρα οτι δεν.... Παντως οι κατσαρόλες αυτές υποτίθεται για ελλάδα ειναι η οικονομική/απλή σειρά τους μέχρι στιγμής ειναι άριστες!

....μεταξυ μας....της πηρα στολη στο .....5-6

μουτζωστε με ελευθερα! (αυτην ηθελααααααααααααααα)

...ο καθενας τον πονο του εεεε

......εδω το καλαμαρι ...σκεφτεται....εσυ δεν εχεις πονο...αλλα κάλο ...μουτς

αντε ρε ουφο.....ειπαμε...σημερα είμαι σκεπτική....:tongue:

Δε βάζετε και κανά αθλητικό για εμάς βρε κορίτσια; Όχι άλλο 12πόντο!!!:tongue:

Ελα μου ντε......εγώ κ τα 12ποντα...δεν μια φορά στο γάμο κ αλλη μία στον θρησκευτικό! χαχαχα

ειδα αυτο για umi και αναφερω

Euro 23; US 7; Footbed length: 5 and 7/8 inches (14.8cm)

Euro 24; US 8; Footbed length: 6 and 1/8 inches (15.6cm)

Euro 25; US 8.5; Footbed length: 6 and 3/8 inches (16.2cm)

Euro 26; US 9; Footbed length: 6 and 5/8 inches (16.8cm)

Euro 27; US 10: Footbed length: 6 and 7/8 inches (17.4cm)

Euro 28; US 10.5; Footbed length: 7 and 1/8 inches (18cm)

26 η δικια μου?????????

Και μένα μια χαρά με φαίνεται ρε γάτα....

Πονοκεφάλιασα. Το πιστεύετε;...Τί ρωτάω; Αφού δεν με έχετε κάνει ban ακόμα πάλι καλά! Και να φανταστείτε πως το νυφικό μου πήρε 2-3 μέρες να καταλήξω στο σχέδιο...

Λοιπόν. Πείτε τίποτα άλλο.Καμιά άλλη αγορά καναμε;

αχ ναι....:rolleyes:κ εγώ λιγο πονεκεφάλιασα ρε κορίτσια....τοοοοσες σελίδες με παπά...:!::!::roll:

Δεν ανοίγετε νέο θεματάκι

"Η αναζήτηση της σωστής γόβας για το λευκό νυφικό της Ταμαρ" χε χε χε:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Να κάνεις έγγραφη αναφορά στα ΕΛΤΑ. Μέσω mail, πάει απευθείας στα ΚΕΠ , κοινοποιείται στον ταχυδρόμο και σε παίρνει την ο διευθυντης των οικειων ΚΕΠ, τι τιμή!!!

Εγω τα δέματα του Αμαζονα τα εβρισκα σκισμενα σε τετοιο σημείο ωστε να βλέπει ο ταχυδρόμος τι εχω ψωνίσει και μου ειπε μια φιλη να κανω αναφορα. Εκτοτε το δέμα το παραλαμβανω στα χέρια μου, αν λείπω αφήνουν ειδοποίηση και μονο εγω μπορώ να πάω να το πάρω! Αν ειναι σκισμένο, μου γράφουν "βρέθηκε σκισμενο απο τα κεντρικα ταχυδρομεία Αθηνών" με υπογραφη υπαλλήλου, ημερομηνια και σφραγίδα!

Οπωε πολυ ευγενικα τους ειπα: "αν εχω αγοράσει ενα παιχνίδι ευχαρίστησης, ειναι ανάγκη να το μάθει όλη η γειτονιά μου;;;"

Τεσπα...για Μαδερκερ Αγγλιας, κανω μια παραγγελια και κανω εγγραφη μιας φοράς στον αγγλο ξάδερφο ετσι;;;Συμφέρει για 3-4 ρουχαλάκια;;;

Μια χαρά σε βρίσκω! Σωστή!

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: μετά από τόσο κάψιμο tamar το λιγότερο που περιμένω είναι φώτο από το νυφικό φορεμένο με τα πατούμενα που θα επιλέξεις :lol::lol:

και αφού έβρεξε ο θεός και έγιανε ο φτωχός

(είχα τρελή ημικρανία από χθές) :(

να ρωτήσω και εγώ την γνώμη σας

τον Απρίλιο (τέλη) θα βαφτίσω την ανιψιά μου η μικρή τώρα άρχισε να ψευτοπερπατάει και θα ήθελα να της αγοράσω σαν βαφτιστικό παπούτσι κάτι που να το περπατήσει πραγματικά και όχι μόνο για την φιγούρα και η ερώτηση να πάω σε ενισχυμένη μπαλαρίνα τέτοιου στίλ

ή ανοιχτό πέδιλο

πραγματικά έχω μπερδευτεί :-(


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαμάτα και τα δυο αξεσάκι... Ρε συ κόρη έχεις... Θα τρώει τα δαχτυλάκια της αν της πάρεις πέδιλο. Αλλά τι λέω... Έχουμε Μάρτη, μέχρι το καλοκαίρι θα ναι μια χαρά! Αλλά μ αρεσαν περισσότερο τα κλειστά


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

tamar κι ένα λουμπουτέν από μένα (αλλά τι τιμή μα την πουτέν)

http://www.ebay.com/itm/AUTHENTIC-NEW-CHRISTIAN-LOUBOUTIN-MISS-CHACHA-WEDDING-SANDAL-PUMP-SHOE-39-5-/310355966344#ht_1917wt_905

emoticon που χτυπαει την κοιλιτσα του απο τα γελια!!!!!!!!


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: μετά από τόσο κάψιμο tamar το λιγότερο που περιμένω είναι φώτο από το νυφικό φορεμένο με τα πατούμενα που θα επιλέξεις :lol::lol:

και αφού έβρεξε ο θεός και έγιανε ο φτωχός

(είχα τρελή ημικρανία από χθές) :(

να ρωτήσω και εγώ την γνώμη σας

τον Απρίλιο (τέλη) θα βαφτίσω την ανιψιά μου η μικρή τώρα άρχισε να ψευτοπερπατάει και θα ήθελα να της αγοράσω σαν βαφτιστικό παπούτσι κάτι που να το περπατήσει πραγματικά και όχι μόνο για την φιγούρα και η ερώτηση να πάω σε ενισχυμένη μπαλαρίνα τέτοιου στίλ

ή ανοιχτό πέδιλο

πραγματικά έχω μπερδευτεί :-(

Ε ναι...μετά από τόσο κάψιμο κ διατριβή στο 12ποντο..!!

Και εγώ θα αναμένω αναρτημένη φώτο σε φεις με τα παπούτσια χαχαχαχα

Αξεσάκι.....για βαφτιστικά θα έπαιρνα τα ανοιχτά αφου θελεις να τα βαλει το καλοκαιρι να περπατήσει , κ για την φιγούρα πριν το μυστηριο θα έπαιρνα κλειστά .

Εκτός κ αν της τα παρεις ενα νουμερο μεγαλύτερο κ τα φορέσει απο σεπτέμβρη μεριά.:wink:

Link to comment
Share on other sites

Μαμάτα και τα δυο αξεσάκι... Ρε συ κόρη έχεις... Θα τρώει τα δαχτυλάκια της αν της πάρεις πέδιλο. Αλλά τι λέω... Έχουμε Μάρτη, μέχρι το καλοκαίρι θα ναι μια χαρά! Αλλά μ αρεσαν περισσότερο τα κλειστά

μωρέ και εμένα τα κλειστά μου αρέσουν αυτό το συγκεκριμένο αλλά δεν μου κάνει και πολύ για βαφτιστικό περισσότερο τα έβαλα για να δείτε το στίλ

(τα δαχτυλάκια θα τα τρώει έτσι και αλλιώς η δικιά μου έτρωγε και τα κλειστά αλλά αυτό είναι πρόβλημα αλλούνού χαχαχαχα)

Αξεσάκι.....για βαφτιστικά θα έπαιρνα τα ανοιχτά αφου θελεις να τα βαλει το καλοκαιρι να περπατήσει , κ για την φιγούρα πριν το μυστηριο θα έπαιρνα κλειστά .

Εκτός κ αν της τα παρεις ενα νουμερο μεγαλύτερο κ τα φορέσει απο σεπτέμβρη μεριά.:wink:

ναι αυτός είναι ο προβληματισμός μου να τα πάρω για το καλοκαίρι (ανοιχτά) ή για αργότερα (οπότε κλειστά) μέχρι τώρα δεν έχω βρει και κάποιο πεδιλάκι που να μου αρέσει πραγματικά σε μικρά νούμερα


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χατζικάκι μου, το σινγκερικό είναι λέει 6 κιλά!!! Αρα οκ!!!

Τσιουμπαλάκι μα την πουτέν για τόσα φράγκα πρέπει να φτάχνει και παστίτσιο το πατούμενο!!!! Χαχαχαχαχαα!!!

Ταμαρ οποωσδήποτε θα μας τροφοδοτήσεις με φωτο! Οκ??? Α! Κι αμα βρεις κανέναν κορσέ για συμμάζεμα on line σφύρα!!!! Ενδιαφέρομαι τα μάλλα!!!!

Κορίτσια πολύ χαίρομαι που μεταφερθήκαμε και που τιμάτε με την παρουσία σας το θεματάκι που άνοιξα!!! Χωρίς εσάς ήταν βουβό το καημένο! Αυτό είχα στο μυαλό μου όταν το έκανα! Να μιλάμε χωρίς να μετράμε τα λόγια μας!!!!


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Eννοείται πως θα δείτε φωτογραφίες :)

Accessaκι μπαλαρινούλα πάρε. Για Μάιο είναι ο,τι πρέπει. Μη φορέσει η δόλια το πεδιλάκι με καλτσάκι κι είναι σαν Γερμανίδα.Δες αυτά. Είναι πολύ χαριτωμένα

http://www.childrensalon.com/shoes/baby-toddler/girls-pink-patent-pre-walker-bar-shoes-with-cut-out-hearts.html

http://www.amazon.co.uk/Baypods-Classic-Dotted-Ribbon-months/dp/B006ZNDLPC/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1330581178&sr=8-4


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Να η νέα, μας βάζει τα γυαλιά! Αξεσάκι ρίξε μια ματιά στα γνωστά να βρεις φθηνό μπαλαρινάκι τύπου βαπτιστικό και της παίρνεις και το πέδιλο για χόρταση και είσαι κομπλέ!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε... Έχει πάρει το μάτι σας πουθενά βερνίκια νυχιών jessica?

Επίσης θέλω φθηνά σαμπουάν/κοντίσιονερ/μασκα για βαμμένα μαλλιά που όντως να προφυλάσσουν το χρώμα περισσότερες ημέρες. Τι έχουμε?


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Eννοείται πως θα δείτε φωτογραφίες :)

Accessaκι μπαλαρινούλα πάρε. Για Μάιο είναι ο,τι πρέπει. Μη φορέσει η δόλια το πεδιλάκι με καλτσάκι κι είναι σαν Γερμανίδα.Δες αυτά. Είναι πολύ χαριτωμένα

http://www.childrensalon.com/shoes/baby-toddler/girls-pink-patent-pre-walker-bar-shoes-with-cut-out-hearts.html

http://www.amazon.co.uk/Baypods-Classic-Dotted-Ribbon-months/dp/B006ZNDLPC/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1330581178&sr=8-4

Να η νέα, μας βάζει τα γυαλιά! Αξεσάκι ρίξε μια ματιά στα γνωστά να βρεις φθηνό μπαλαρινάκι τύπου βαπτιστικό και της παίρνεις και το πέδιλο για χόρταση και είσαι κομπλέ!

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ για τα λινκ και τις απαντήσεις

Ταμαρακι και τα 2 είναι πολύ όμορφα

δυστυχώς έχω εντολές από την γιαγιά της μικρής (και μάνα μου):lol::lol: το παπούτσι να είναι τέτοιο ώστε η μικρή να το φορέσει και να το "λιώσει " γι αυτό και δεν κοιτάζω καν σε αυτά που πάνε πακέτο με τα βαφτιστικά

(δεν μπορώ να μπω στην διαδικασία να λογομαχήσω με την μάνα μου γι αυτό το θέμα ξέρετε πως είναι τα πράγματα :lol::lol:)

εμένα με έχει ξετρελάνει αυτό

αλλά έχει μόνο από Νο 20 και πάνω οπότε αν της τα πάρω θα πάει από Σεπτέμβρη και μετά για να τα φορέσει


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...