Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κάτι που θέλω να πω πολύ καιρό.

Το αντίστοιχο θέμα στο ΠΑΡΕΝΤΣ το άνοιξε η ΑΝΝΑ+ (σματςςςςςςςς).

Το θέμα εδώ το άνοιξε η ΦΙΦΙΤΣΑ, επίσης ΑΝΝΑ κατά κόσμον (σματςςςςςςςς).

Τυχαίο ?;);););)

(Την έκανα την μπούρδα, δύο φορές τα ίδια πράγματα .........

Πάλι καλά που εδώ δεν πέφτουν καρτούλες ........)


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Eχουν ψωνίσει άλλα κορίτσια από αυτόν κ έμειναν ευχαριστημένες.

Καλά γυαλιά είναι κ τα Julbo χωρίς λάστιχο κ πάνε ανά ηλικία

Στο ebay

και στο swimbabes

Προσωπικά τα έχω στη μικρή δευτερη χρονιά τώρα κ ειναι πάρα πολύ καλά :D

Σ ευχαριστώ πολύ!!!!!:D:D

Θα πάρω από αυτόν για το γιο!!!!!

Τώρα ψάχνω για την κόρη:rolleyes:

Προς το παρόν ...Καληνύχτα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηλιοπροστασίες θα βρείτε και στο άμαζον νομίζω και στο ebay φαντάζομαι. Εγώ είχα πάρει από το mytoys μαζί με το καθισματάκι αλλά δεν ήταν και καμιά τρελή ποιότητα!

Καλημέρα!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κωδικό περιμένεις ακριβώς απ το αμαζον?

Το συγκεκριμένο κατάστημα βγάζει κατά καιρούς ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ κωδικούς στη σελίδα του και είναι για όλους αλλά για συγκεκριμένες ομάδες προϊόντων


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.εκανα εγγραφή στο νιουσλετερ του αμαζον αλλα δεν μου εχει ερθει κωδικος.

δεν ισχύει πια? ξέρετε?

αν λες το -20 για ρουχα παπουτσια μεσω mail νομιζω οτι δεν ισχυει πια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερες!

το τεσκο εστειλε τα πραγματα με DPD UK http://www.dpd.co.uk/tracking/quicktrack.do?search.parcelNumber=15504273011786D&search.searchType=0&search.javascriptValidated=0&carrier=1 κ εχει κατι σα τρακινγκ αλλα οχι το γνωστο με τα πολλα γραμματα-νουμερα του συστημενου

μπας κ ξερει καμια πως θα ρθει κατα δω? ελτα, κουριερ ισως?

επισης ααααααααν μπορει καποια να βοηθησει, θελω να δω ποσο κανει αυτο εδω στην ελλαδα και αν το εχει αγορασει καμια να πει αν αξιζει πλιιιιζ http://www.amazon.co.uk/Little-Tikes-2in1-Sit-Scoot/dp/B00327UER2 αλλα αν κανει εδω κανα 30ευρω μη το παρω απο αμαζον......... η μικρη μου ζηταει πατινι κ δε ξερω τι να της παρω!!!!!!!!! ειναι μικρουλα για κανονικο πατινι..........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

πειτε για το πατινι επειγοντωωωωωωωωωωωωωως! μολις μιλησα με μαδερκερ ειναι παλιο σχεδιο λεει κ δεν το χουν, το νεο κοστιζει 70 ή 90 ευρω....... κ στο λητω το εχει το ιδιο 60 ευρω!!!!!!!!!!!!!! καμια δε το εχει?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...