Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

KOLIBIGI παντως και τωρα που πηγα να δω δοκιμαστικα παλι με αφηνει να πληρωσω με αμαζον δεν μου βαζει περιορισμο γερμανια αμερικη το προχωραει δεν πατησα να κατοχυρωθει η παραγγελια για να μην ακυρωνω παλι και στελνουν ξανα χωρις να πληρωθουν.Παντως η προπληρωμενη ειχε χθες 3.54 ευρω και σημερα εβαλα λεφτα για παραγγελια αμαζον και φωτομπουκς και τα τραβηξαν γιατι του αμαζον ηδη εφυγε και στο αλλο πληρωσα με παυπαλ τι να πω!!

Άμα το ΑΝΤΑΜΣ στέλνει έτσι, στο τζάμπα, να το ξέρουμε !!!!

Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ !!!!;)


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άμα το ΑΝΤΑΜΣ στέλνει έτσι, στο τζάμπα, να το ξέρουμε !!!!

Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ !!!!;)

βρε συ ειλικρινα σου λεω δεν εχει χρεωθει πουθενα και δεν ξερω και τι να κανω μου φαινεται χοντρο να το παιξω κινεζος απο την αλλη οι αγγλοιδεν απαντανε θα προσπαθουν να καταλαβουν τι παιχτηκε!!!!Και παυπαλ και αμαζον εχουν προπληρωμενη και εκει δεν ειχε ουτε υπολοιπο ουτε προσπαθεια χρεωσης απο ανταμς μιλουσα 40' με ευρομπανκ και βαλαμε κατω ολες τις αγορες που εκανα στο μηνα τπτ ουτε απο ανταμς ουτε απο αμαζον που να μην εχει γινει πραγματι αγορα τι να πω

Link to comment
Share on other sites

βρε συ ειλικρινα σου λεω δεν εχει χρεωθει πουθενα και δεν ξερω και τι να κανω μου φαινεται χοντρο να το παιξω κινεζος απο την αλλη οι αγγλοιδεν απαντανε θα προσπαθουν να καταλαβουν τι παιχτηκε!!!!Και παυπαλ και αμαζον εχουν προπληρωμενη και εκει δεν ειχε ουτε υπολοιπο ουτε προσπαθεια χρεωσης απο ανταμς μιλουσα 40' με ευρομπανκ και βαλαμε κατω ολες τις αγορες που εκανα στο μηνα τπτ ουτε απο ανταμς ουτε απο αμαζον που να μην εχει γινει πραγματι αγορα τι να πω

Kalημέρα ΄σε όλες!!!!!!

Εγώ πάλι λέω να περιμένεις γιατί τελικά μπορεί να μην παραλάβεις!Το σύστημα να έστειλε μειλ αλλά τελικά να μην προχωρήσει η παραγγελία:rolleyes:

Από αυτόν θα ψωνίζατε????Εννοώ θα τον εμπιστευόσασταν??

Edit:θέλω να αγοράσω γυαλιά ηλίου για τα μικρά, πώς ελέγχουμε ποια είναι καλά για τα μάτια τους?Τι είναι αυτό που κοιτάμε???Εχετε να προτείνετε τίποτα οικονομικό????ΑΑ δε θέλω με λάστιχο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω τον ειδα τα εχει πολυ φτηνα......θα ψωνιζα,βεβαια....

εχει ενα σανδαλακι και το θελω για το γιο μου.....με μπερδευει ομως λεει UK 8 EU 26....α η garvalin στο size guide δε δινει 8..λεει 25 ειναι το 7,5...

καμμια που εχει εμπειρια απο garvalin?

ευχαριστω :D:D


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια αγόρασα αυτόhttp://www.amazon.co.uk/Britax-Evolva-Plus-Seat-Black/dp/B005S6E1RY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1335694560&sr=8-1

Ρε κορίτσια,έχετε υπόψιν σας καμιά καλή ηλιοπροστασιά για τα πίσω παράθυρα των παιδιών?έχουμε αυτά τα κλασικά με τους tweety κτλ αλλά; δεν είναι προκοπής..ξέρετε κάτι?


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω τον ειδα τα εχει πολυ φτηνα......θα ψωνιζα,βεβαια....

εχει ενα σανδαλακι και το θελω για το γιο μου.....με μπερδευει ομως λεει UK 8 EU 26....α η garvalin στο size guide δε δινει 8..λεει 25 ειναι το 7,5...

καμμια που εχει εμπειρια απο garvalin?

ευχαριστω :D:D

Από την μέχρι τώρα εμπειρία μας ( η Γατούλα με είχε ενημερώσει , να΄ναι καλά με έσωσε) τα Garvalin έχουν λίγο πιο μικρή φόρμα από άλλα. Οπότε πήρα ένα νούμερο μεγαλύτερο από αυτό που μου υπολόγιζε το size chart τους, ευτυχώς!

Η κάθε εταιρεία έχει το δικό της σύστημα μέτρησης, οπότε μπορεί η μία να λέει για 14 πόντους πόδι 24 και η άλλη να το έχει στο 25 ή στο 23. Εμείς πήγαμε με μπούσουλα τα εκατοστά και σχόλια από μαμά που τα έχει δοκιμάσει σαν νούμερα.

Link to comment
Share on other sites

Δείτε κι αυτόν τον πωλητή.

http://www.ebay.de/sch/kids-walk/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

΄Εχει συνήθως και δημοπρασίες. Εγώ πήρα αυτά:

http://www.ebay.de/itm/150792097515?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 και ήρθαν πολύ γρήγορα. Είναι πολύ αναπαυτικά, δερμάτινα, αλλά ενώ σε κάποια ο γιος μου φοράει 24, αυτά τα πήρα 25 και είναι εντάξει, με το απαιτούμενο περιθώριο για να βγάλουμε το καλοκαίρι. Έχουν κάπως στενή φόρμα στα πλάγια, οπότε το 24 δεν θα του έκανε. Ακολούθησα τις οδηγίες με τα εκατοστά που αναφέρει και εκ του αποτελέσματος ήταν πολύ σωστά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δείτε κι αυτόν τον πωλητή.

http://www.ebay.de/sch/kids-walk/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

΄Εχει συνήθως και δημοπρασίες. Εγώ πήρα αυτά:

http://www.ebay.de/itm/150792097515?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 και ήρθαν πολύ γρήγορα. Είναι πολύ αναπαυτικά, δερμάτινα, αλλά ενώ σε κάποια ο γιος μου φοράει 24, αυτά τα πήρα 25 και είναι εντάξει, με το απαιτούμενο περιθώριο για να βγάλουμε το καλοκαίρι. Έχουν κάπως στενή φόρμα στα πλάγια, οπότε το 24 δεν θα του έκανε. Ακολούθησα τις οδηγίες με τα εκατοστά που αναφέρει και εκ του αποτελέσματος ήταν πολύ σωστά.

http://www.ebay.de/itm/Camper-Peu-Cami-24-NEU-OVP-/261009303701?pt=Mode_Accessoires_Kinderbekleidung_Schuhe_Kinderschuhe_Jungen&hash=item3cc55de895#ht_500wt_1361 μόλις είδαμε το μήνυμα σου και πέσαμε πάνω σε αυτά μαζί με μια φίλη που χαζεύαμε...

πειράζει να βάλουμε ποσό από τώρα , γιατί μέχρι αύριο εγώ θα το ξεχάσω και θα με σκοτώσει η φιλενάδα μου, που τα θέλει για τον μικρό της;;;

υπάρχει πιθανότης να τα κερδίσουμε;;; συγνώμη για τις απανωτές ερωτήσεις αλλά δεν έχω καθόλου εμπειρία με τις δημοπρασίες.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.de/itm/Camper-Peu-Cami-24-NEU-OVP-/261009303701?pt=Mode_Accessoires_Kinderbekleidung_Schuhe_Kinderschuhe_Jungen&hash=item3cc55de895#ht_500wt_1361 μόλις είδαμε το μήνυμα σου και πέσαμε πάνω σε αυτά μαζί με μια φίλη που χαζεύαμε...

πειράζει να βάλουμε ποσό από τώρα , γιατί μέχρι αύριο εγώ θα το ξεχάσω και θα με σκοτώσει η φιλενάδα μου, που τα θέλει για τον μικρό της;;;

υπάρχει πιθανότης να τα κερδίσουμε;;; συγνώμη για τις απανωτές ερωτήσεις αλλά δεν έχω καθόλου εμπειρία με τις δημοπρασίες.

Να σου απαντήσω εγώ.

Ο πωλητής αυτός στέλνει μόνο Γερμανία.

θα πρέπει να επικοινωνήσετε πρώτα μαζί του να τον ρωτήσετε αν και με πόσα στέλνει Ελλάδα γιατί ίσως δεν σας συμφέρει.

Αν σας συμφέρει τότε θα προχωρήσετε και αν θέλετε να μπιντάρετε από τώρα, βάλτε το ποσό που προτίθεστε να πληρώσετε και αν δεν το ξεπεράσει κανείς ως αύριο, θα είναι δικά σας.


QnL8p2.png
Link to comment
Share on other sites

...και απ όσο βλέπω δεν έχει pay pal...

Άσχετα όμως με αυτό, καλό είναι απλά να βάζεις στις παρακολουθήσεις σου αυτά για τα οποία ενδιαφέρεσαι για να μην τα χάνεις και να χτυπάς τα τελευταία λεπτά, διότι πιο πριν απλά ανεβάζεις την τιμή και έχουν χρόνο και άλλοι να μπουν και να ποντάρουν.

Link to comment
Share on other sites

Kalημέρα ΄σε όλες!!!!!!

Εγώ πάλι λέω να περιμένεις γιατί τελικά μπορεί να μην παραλάβεις!Το σύστημα να έστειλε μειλ αλλά τελικά να μην προχωρήσει η παραγγελία:rolleyes:

Από αυτόν θα ψωνίζατε????Εννοώ θα τον εμπιστευόσασταν??

Edit:θέλω να αγοράσω γυαλιά ηλίου για τα μικρά, πώς ελέγχουμε ποια είναι καλά για τα μάτια τους?Τι είναι αυτό που κοιτάμε???Εχετε να προτείνετε τίποτα οικονομικό????ΑΑ δε θέλω με λάστιχο..

Eχουν ψωνίσει άλλα κορίτσια από αυτόν κ έμειναν ευχαριστημένες.

Καλά γυαλιά είναι κ τα Julbo χωρίς λάστιχο κ πάνε ανά ηλικία

Στο ebay

και στο swimbabes

Προσωπικά τα έχω στη μικρή δευτερη χρονιά τώρα κ ειναι πάρα πολύ καλά :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...