Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Άργησα να πάρω crocs για τον μικρό μου από το amazon, άσε που -αν καταλαβα σωστά- το 19 που φοράει δε θα το εβρισκα καθως ξεκινουσαν απο το 21/22. καμιά ιδέα για το που να βρω? Εδώ σε κατάστημα μου είπαν 25 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτά λές κοριτσάκι μου ??

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004Z61OKK/ref=oh_details_o06_s01_i02 το συγκεκριμένο το πήρα δείχνει ότι θα κρατήσει πολύ σαν συσκευασία, δεν είναι νερό δηλαδή :D:D τα χέρια δεν τα ξεραίνει όπως το ντετολ, το άρωμα του μου αρέσει, είναι διακριτικό (για το συγκεκριμένο λέω) τώρα κατά πόσο είναι αντιβακτηριδιακό εεεεεεεεεεεε ούτε και για το ντετολ μπορώ να ξέρω:D:D :tongue::tongue:

edit καλό μήνα !!!!

Καλά είμαι ούφο. Είχα στο νου μου τελείως άλλη συσκευασία αλλά η μάρκα είναι αυτή. Οκ θα πάρω να τα δοκιμάσω, 12άδες βλέπω και καλή τιμή. Εξάλλου κρεμοσάπουνο δεν έχω καθόλου. Αυτό το ντετόλ μου έχει ρημάξει τα χέρια. Ιώσεις και νεογέννητο βλέπεις δεν πάνε μαζί και όλη μέρα τρίβω!!!:tongue:


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άργησα να πάρω crocs για τον μικρό μου από το amazon, άσε που -αν καταλαβα σωστά- το 19 που φοράει δε θα το εβρισκα καθως ξεκινουσαν απο το 21/22. καμιά ιδέα για το που να βρω? Εδώ σε κατάστημα μου είπαν 25 ευρώ...

Δες εδω αν σε συμφερει

http://www.amazon.co.uk/Crocs-Infant-Littles-Fuchsia-11441-670-100/dp/B00402DBM8/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1335906252&sr=8-14


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!!!

Μου χάλασε η φωτογραφική μηχανή:cry::cry:

Τι μου προτείνετε?Αυτή που είχα ηταν σονυ, την ειχα 5 χρόνια αλλά δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για τη σόνυ. Επίσης δε θέλω κάτι το ιδιαίτερο, απλά να βγάζει καλές φωτό και να μη χαλάσει.....

Link to comment
Share on other sites

Βρε αγάπες, προσπαθώ από την Δευτέρα να κάνω αγορά από το www.swimbabes.co.uk. Ενώ έχω μια χαρά τα πράγματα στο καλάθι μου κ έχει λεφτά η καρτούλα που είναι συνδεδεμένη στο paypal, μου βγάζει το εξής μνμ error:

The address you selected at PayPal is not a Confirmed address. Please return to PayPal and select or add a confirmed address and try again.

Βρε τι άλλαξα την διεύθυνση στο paypal ώστε να φαίνεται διεύθυνση παραλαβής η εργασία μου τιιιιιιιιιιιποτα... Τι να κάνω? Πρώτη φορά το αντιμετωπίζω αυτό σε ιντερνετική αγορά - κ υπόψη, έχω κάνει άπειρες λέμε!!

Ευπρόσδεκτη κάθε γνώμη...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε αγάπες, προσπαθώ από την Δευτέρα να κάνω αγορά από το www.swimbabes.co.uk. Ενώ έχω μια χαρά τα πράγματα στο καλάθι μου κ έχει λεφτά η καρτούλα που είναι συνδεδεμένη στο paypal, μου βγάζει το εξής μνμ error:

The address you selected at PayPal is not a Confirmed address. Please return to PayPal and select or add a confirmed address and try again.

Βρε τι άλλαξα την διεύθυνση στο paypal ώστε να φαίνεται διεύθυνση παραλαβής η εργασία μου τιιιιιιιιιιιποτα... Τι να κάνω? Πρώτη φορά το αντιμετωπίζω αυτό σε ιντερνετική αγορά - κ υπόψη, έχω κάνει άπειρες λέμε!!

Ευπρόσδεκτη κάθε γνώμη...

Καποια σαιτ ζητουν πιστοποιημενη διευθυνση. Προφανως ειναι η περιπτωση του swimbabes (υποθετω. Δε θυμαμαι να εχω ψωνισει προσφατα)

Ξερεις αν η τραπεζα με την οποια συνεργαζεσαι εχει κανει confirmed τη διευθυνση σου?

Διαβασε εδω

Link to comment
Share on other sites

Άργησα να πάρω crocs για τον μικρό μου από το amazon, άσε που -αν καταλαβα σωστά- το 19 που φοράει δε θα το εβρισκα καθως ξεκινουσαν απο το 21/22. καμιά ιδέα για το που να βρω? Εδώ σε κατάστημα μου είπαν 25 ευρώ...

Καλημερα,

εισαι σιγουρη οτι θελεις να του φορεσεις κροκς?

Αν το παιδι φοραει 19 υποθετω οτι μολις αρχισε να περπαταει ή προσπαθει. Προσωπικα βρισκω τα κροκς ακαταλληλα γι'αυτη τη φαση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!!!

Μου χάλασε η φωτογραφική μηχανή:cry::cry:

Τι μου προτείνετε?Αυτή που είχα ηταν σονυ, την ειχα 5 χρόνια αλλά δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για τη σόνυ. Επίσης δε θέλω κάτι το ιδιαίτερο, απλά να βγάζει καλές φωτό και να μη χαλάσει.....

Καλημέρα!

Θα σου πρότεινα να δεις της Lumix. Είναι υπέροχες. Ρίξε και μία ματιά σε amazon γιατί έχει καλές τιμές σε παλαιότερα μοντέλα.

Link to comment
Share on other sites

Βρε αγάπες, προσπαθώ από την Δευτέρα να κάνω αγορά από το www.swimbabes.co.uk. Ενώ έχω μια χαρά τα πράγματα στο καλάθι μου κ έχει λεφτά η καρτούλα που είναι συνδεδεμένη στο paypal, μου βγάζει το εξής μνμ error:

The address you selected at PayPal is not a Confirmed address. Please return to PayPal and select or add a confirmed address and try again.

Βρε τι άλλαξα την διεύθυνση στο paypal ώστε να φαίνεται διεύθυνση παραλαβής η εργασία μου τιιιιιιιιιιιποτα... Τι να κάνω? Πρώτη φορά το αντιμετωπίζω αυτό σε ιντερνετική αγορά - κ υπόψη, έχω κάνει άπειρες λέμε!!

Ευπρόσδεκτη κάθε γνώμη...

Κλέλια μου το έπαθα πέρυσι που πήρα τα κροκσάκια στον ανιψιο μου από εκει.

Κοίτα τι γίνεται , αν πας στο πευπαλ εδώ -> paypal info

θα δεις οτι λεει οτι οι διευθύνσεις εκτός usa οτι δεν πιστοποιούνται. Και αν το απαιτεί ο πωλητής θα πρέπει να επικοινωνήσεις μαζί τους.

Εγώ λοιπόν μίλησα με το σέρβις του swimbabes εξήγησα ότι δεν μπορώ να κάνω πιστοποίηση την διεύθυνση μου για τους παραπάνω λόγους κτλ κ τους πρότεινα να μου στείλουν ένα μειλ όπου έχουν καταχωρημένο τον λογαριασμό τους στο πευπαλ για να τους στείλω χρήματα, αρνήθηκα να πληρώσω απευθείας με πιστωτική για να έχω την ασφάλεια του πευπαλ. Δεν δέχθηκαν με ιδιαίτερη χαρά , θελω να πω δεν ήταν ιδιαίτερα άμεση η ανταπόκρισή τους επεμεναν να πληρώσω απευθείας με πιστωτική ....αλλά στο τέλος μου το έστειλαν το μειλ .

Ετσι πληρωσα βάζοντας το μειλ που μου έστειλαν με τον τρόπο που εξηγώ στις οδηγίες για το πευπαλ δεν χρεώθηκα κάτι για το εμβασμα αυτό κ έγινε η παραγγελία μου. Μονο που επειδή εγινε έτσι δεν υπήρχε ως αρχείο παραγγελίας στη σελίδα τους κ τους εστειλα εγω μειλ ζητώντας ποιο προιόν θέλω.

Επισης επειδή πήρα μόνο τα κροκσάκια δέχτηκαν την πρόταση μου να με χρεώσουν 4 λιρες μεταφορικά αντί για 8 λιρες που έχουν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

...

Κοίτα τι γίνεται , αν πας στο πευπαλ εδώ -> paypal info

θα δεις οτι λεει οτι οι διευθύνσεις εκτός usa οτι δεν πιστοποιούνται. ...

Καλαμαρακι μου οι περισσοτερες δεν πιστοποιουνται, οχι ομως ολες. Για ενα περιεργο λογο η διευθυνση που ειχα στην Αγγλια οταν ειχα βγαλει την πιστωτικη ειναι πιστοποιημενη :confused:

Ισως ειχε να κανει με την τραπεζα? Δεν ξερω.

Α, καλημερα ειπα, δεν ειπα! (που λεει και το accessaki)

Bonjour :-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε αγάπες, προσπαθώ από την Δευτέρα να κάνω αγορά από το www.swimbabes.co.uk. Ενώ έχω μια χαρά τα πράγματα στο καλάθι μου κ έχει λεφτά η καρτούλα που είναι συνδεδεμένη στο paypal, μου βγάζει το εξής μνμ error:

The address you selected at PayPal is not a Confirmed address. Please return to PayPal and select or add a confirmed address and try again.

Βρε τι άλλαξα την διεύθυνση στο paypal ώστε να φαίνεται διεύθυνση παραλαβής η εργασία μου τιιιιιιιιιιιποτα... Τι να κάνω? Πρώτη φορά το αντιμετωπίζω αυτό σε ιντερνετική αγορά - κ υπόψη, έχω κάνει άπειρες λέμε!!

Ευπρόσδεκτη κάθε γνώμη...

Καλημέρα. Έπαθα το ίδιο πέρυσι τέτοιο καιρό με το συγκεκριμένο σαιτ. Την απάντηση στην έδωσε το καλαμαράκι (σμουτς!)


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Παρέλαβα από BCE Europe τη δεύτερη φουρνιά αντιηλιακών μέσα σε 3 μέρες....Πέμπτη φύγαν-Δευτέρα ήταν εδώ!

Τη προηγούμενη φορά κάνανε 10 μέρες οπότε το λέω για να ενθαρρύνω όσες θέλουν να παραγγείλουν τα αντιηλιακά τους!!

Ευτυχώς που πήρα δύο γιατί έτσι πως πάει ο καιρός θα μας τελειώσει το σωληνάριο μέχρι να ξεκινήσουμε μπάνια!!Χαχαχα!

Για πρόσωπο βρίσκω το σωληνάριο πιο καλό γιατί είναι πιο παχύρευστο και μένει περισσότερη ώρα, ειδικά για τα παιδάκια που πάνε παιδικό!

Καλό μήνα!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε βρει κάπου νυχτικάκια. Τα περισσότερα που βρίσκω (σχεδόν όλα) στο ΕΒΑΥ είναι από polyester. Έχετε κάτι να προτείνετε;

Έχετε να προτείνετε κάτι για το παραπάνω;

Επίσης ποιο είναι ποιο νόστιμο (αν τα έχετε δοκιμάσει): αυτό, αυτό ή αυτό;

Καλημέρα :P


LlIEp3.pngvOfHp2.pngI46bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρακι μου οι περισσοτερες δεν πιστοποιουνται, οχι ομως ολες. Για ενα περιεργο λογο η διευθυνση που ειχα στην Αγγλια οταν ειχα βγαλει την πιστωτικη ειναι πιστοποιημενη :confused:

Ισως ειχε να κανει με την τραπεζα? Δεν ξερω.

Α, καλημερα ειπα, δεν ειπα! (που λεει και το accessaki)

Bonjour :-D

Απλά δεν μπήκα σε λεπτομέρειες πριν..

Σε επικοινωνία που είχα με το πευπαλ τότε κ μου είχαν πει ότι οι ελληνικές διευθύνσεις δεν πιστοποιουνται κ δεν έχει να κάνει σε πια τράπεζα είσαι ούτε τι κάρτα έχεις . τώρα για την ινγκλατερα θα σε γελάσω δεν με ενδιέφερε δεν ρώτησα! :-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

εισαι σιγουρη οτι θελεις να του φορεσεις κροκς?

Αν το παιδι φοραει 19 υποθετω οτι μολις αρχισε να περπαταει ή προσπαθει. Προσωπικα βρισκω τα κροκς ακαταλληλα γι'αυτη τη φαση.

Ω ναι!!!!Γενικα παντόφλα σ αυτή την ηλικία αντεδείκνυται(το σκότωσα??:oops:)

Καλημέρα!

Θα σου πρότεινα να δεις της Lumix. Είναι υπέροχες. Ρίξε και μία ματιά σε amazon γιατί έχει καλές τιμές σε παλαιότερα μοντέλα.

Σ ευχαριστώ!!Θα τις κοιτάξω...αν και μου πρότεινε ο αδερφός μου να μου δώσει τη δικια του τη παλιά!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...