Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πράγματι. Άκρως δελεαστική...

Ηλιοπροστασία ψάχνω κι εγώ για τα παράθυρα γιατί αυτά που πήρα από jumbo δεν κάνουν τίποτα

Εγω εχω αυτο

http://www.amazon.co.uk/Safety-1st-Deluxe-Roller-Shade/dp/B0053OK2TM/ref=sr_1_23?s=baby&ie=UTF8&qid=1335774650&sr=1-23

αλλα θελω να παρω κατι τετοιο τωρα

http://www.amazon.co.uk/Sun-Shade-Rectangular-Windows-Pack/dp/B0023RASA0/ref=sr_1_18?s=baby&ie=UTF8&qid=1335774811&sr=1-18


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

πειτε για το πατινι επειγοντωωωωωωωωωωωωωως! μολις μιλησα με μαδερκερ ειναι παλιο σχεδιο λεει κ δεν το χουν, το νεο κοστιζει 70 ή 90 ευρω....... κ στο λητω το εχει το ιδιο 60 ευρω!!!!!!!!!!!!!! καμια δε το εχει?
παρε μαρη κανονικο πατινακι 20-30 ευρα, θα μαθει σιγα σιγα

Πάρε πατίνι με 3 ρόδες. Της πήρε η νονά της το Πάσχα μαζί με τη λαμπάδα (Μπάρμπι) και μια χαρά το πάει. Βέβαια βγαίνει off μετά η μικρή αλλά αυτός είναι και ο σκοπός :tongue:.

Μήπως έχετε βρει κάπου νυχτικάκια. Τα περισσότερα που βρίσκω (σχεδόν όλα) στο ΕΒΑΥ είναι από polyester. Έχετε κάτι να προτείνετε;


LlIEp3.pngvOfHp2.pngI46bp2.png
Link to comment
Share on other sites

παρε μαρη κανονικο πατινακι 20-30 ευρα, θα μαθει σιγα σιγα

κ αυτο 32 κανει.... κ φοβαμαι μη σκοτωθει με τα αλλα.... ειναι μικρη.....

θενκς αντιγο! 3ροδο ειναι.....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γατα επι της ευκαιριας, εσυ ειχες παρει ενα προστατευτικο για το πισω μερος του μπροστινου καθισματος? γιατι το κλωτσαει με τα ποδια κ θα γινει χαλια....... ισα που σωζεται η κατασταση.............. δε με νοιαζει να χει τσεπες κλπ αρκει να ναι ωραιο...


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ιριδακι παραγγειλα απο αμαζον και το περιμενω

δε περιμενεις να σου πω εντυπωσεις και απο την εγκατασταση?

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005PK1E32/ref=oh_details_o00_s00_i01

παλια ειχα απλο πλαστικο με νεραιδες/μικυ αλλα εχει γινει χαλια πλεον

απο mytoys

Link to comment
Share on other sites

α ωραιο φαινεται! οκ αμα το παρεις πες.........

θυμαμαι κ παλια καπου το ειχα δει γιαυτο σε ρωτησα.......

Εγω σκεφτομαι να παρω αυτο

http://www.amazon.co.uk/Summer-Infant-Seat-Back-Protector/dp/B0040JGGDM/ref=wl_it_dp_o_pC_nS?ie=UTF8&coliid=I2P7RGAOMMZ9YV&colid=2WNTABL0ZMXVF


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και αυτο το κοιταζα και ημουνα ντεμι, αλλα ειπα να παρω πρωτη φορα με θηκουλες και γενικα λεγανε και καποια αρνητικα σχολια

η νεκροψια θα μας πεισει χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Επανέρχομαι παρόλο που νομίζω πως έχει αναφερθεί το θέμα αλλά δεν μπορώ να βρω το που.Ψάχνουμε καρεκλάκαι φαγητού.Μας έχουν πάρει αυτό http://www.skroutz.gr/s/268092/Chicco-%CE%91%CE%BD%CF%85%CF%88%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%9A%CE%AC%CE%B8%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1-Mr-Party.html αλλά είναι 12+ (δεν έχει ζώνες μάλλον) και έτσι δεν μας κάνει.Μου αρέσει το Chicco polly αλλά δεν ξέρω..Το έχει κάποια κοπέλα?Μου προτείνετε κάτι άλλο?Επίσης..τι χρειάζομαι για την εισαγωγή στις στερεές από κουταλάκια,πιατάκια,ποτηράκια κλπ?Το έχω ρωτήσει ξανά αλλά τώρα λέω σιγά σιγά μήπως ξεκινήσω να τα πάρω (μας πήρε σβάρνα η βρογχιολίτιδα ως τώρα..).Να δώσω λέτε προτεραιότητα στα κουζινικά για εκτός σπιτιού?Επίσης λέω να πάρω τα κυπελάκια VIA για την φύλαξη?Και ποτηράκι τι να πάρω?Καλύτερα εκπαιδευτικό από μπιμπερό?Μπορεί να χρησιμοποιήσει εκπαιδευτικό πχ από τόσο νωρίς?Ευχαριστώ και συγνώμη για το ψιλοάσχετο-σχετικό μεγάλο πόστ...:):):)


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θα σου πρότεινα να εστιάσεις αρχικά στο καρεκλάκι. Για το polly magic έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Εμείς έχουμε το Peg Perego Prima Pappa, με το οποίο είμαι επίσης πολύ ευχαριστημένη.

Αν πάρεις τα VIA, αρχικά δε θα χρειαστείς κάτι άλλο πέρα από 2-3 κουταλάκια, μιας και εκτός από αποθηκευτικό μέσο μπορείς να τα χρησιμοποιείς και σαν μπολάκια. Για τα αλεσμένα βολεύουν πολύ γιατί βλέπεις ανά πάσα στιγμή πόσο τρώει.

Από λοιπά αξεσουάρ, καλύτερα να αναζητήσεις ένα θερμός φαγητού για τις εξόδους σας. Θα σου φανεί πολύ χρήσιμο τώρα που ανοίγει ο καιρός.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θα σου πρότεινα να εστιάσεις αρχικά στο καρεκλάκι. Για το polly magic έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Εμείς έχουμε το Peg Perego Prima Pappa, με το οποίο είμαι επίσης πολύ ευχαριστημένη.

Αν πάρεις τα VIA, αρχικά δε θα χρειαστείς κάτι άλλο πέρα από 2-3 κουταλάκια, μιας και εκτός από αποθηκευτικό μέσο μπορείς να τα χρησιμοποιείς και σαν μπολάκια. Για τα αλεσμένα βολεύουν πολύ γιατί βλέπεις ανά πάσα στιγμή πόσο τρώει.

Από λοιπά αξεσουάρ, καλύτερα να αναζητήσεις ένα θερμός φαγητού για τις εξόδους σας. Θα σου φανεί πολύ χρήσιμο τώρα που ανοίγει ο καιρός.

Α ωραία.Νομίζω τα VIA περιλαμ΄βανουν κουταλάκι.Πρέπει να πάρω και σιλικόνης??Ή μπα?Το θερμός φαγητού τι να ειναι?Όπως το θερμός νερού ένα πράγμα?(Πρωτάρα μαμά..!!!!).Επίσης μήπως ν πάρω και κάτι σαν αυτό που έχω δει http://www.amazon.co.uk/Annabel-Karmel-Food-Cube-Tray/dp/B004EWG9D2/ref=sr_1_2?s=baby&ie=UTF8&qid=1335785552&sr=1-2


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...