Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Ωραίο!! Κι εγώ ψάχνω ένα για τη μικρή μου, να μπορούμε να το παίρνουμε μαζί μας....είναι λίγο ακριβό για τα δικά μου δεδομένα όμως...θα κοιτάξω μήπως βρω τίποτα πιο οικονομικό στο άμαζον!!

δεν πηρα ολο το συστημα καλε!μονο το καρεκλακι που δενει στην καρεκλα.καθισματακι βρεφικο κ μπαρα προστασιας για μωρα.ολα μαζι 100 ευρω.τους εστειλα μειλ κ μου κανανε αυτη την προσφορα


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια δεν θυμαμαι να το εχουμε αναφερει γι'αυτο σας το λεω...ηθελα κατι βιβλια και ψαχνοντας βρηκα το http://www.bookdepository.co.uk/

Εχει δωρεαν μτφ και βρηκα εκπτωτικο κωδικο -10% μεχρι τις 15 Μαιου APMA12

Αυτα...


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν θυμαμαι να το εχουμε αναφερει γι'αυτο σας το λεω...ηθελα κατι βιβλια και ψαχνοντας βρηκα το http://www.bookdepository.co.uk/

Εχει δωρεαν μτφ και βρηκα εκπτωτικο κωδικο -10% μεχρι τις 15 Μαιου APMA12

Αυτα...

Έλεγξα μερικά βιβλία που είχα στο καλάθι μου στο amazon και βγαίνουν πιο ακριβά (μερικά και με διαφορά 3 λιρών). Στα δικά σου δεν συμβαίνει αυτό;


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.εκανα εγγραφή στο νιουσλετερ του αμαζον αλλα δεν μου εχει ερθει κωδικος.

δεν ισχύει πια? ξέρετε?

Μήπως να ξανακάνεις εγγραφή, εμένα ο κωδικός περνάει ακόμη και στα παπούτσια υπάρχει ακόμη από κάτω η πληροφορία.

Παρεπιπτόντως σας αρέσουν αυτά τα πεδιλάκια; http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007G4KE90/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

Τρώγομαι να πάρω παπουτσάκια πάλι, αλλά δεν έχει άλλα πεδιλάκια φθηνά (να εκμεταλλευτώ και το 20%). Δεν σας φαίνεται λίγο λεπτή η σόλα; Τί λέτε;

Παράγγειλα ήδη: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0053XSD2G/ref=oh_details_o00_s00_i00 αλλά ήταν με πωλητή το άμαζον στην ίδια τιμή

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003WE9HBO/ref=oh_details_o00_s01_i00

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000B7COEW/ref=oh_details_o00_s01_i01

φθηνότερα από ότι εδώ (είμαστε πολύ τις avent εμείς)

Και δεν θυμάμαι ποια κοπέλα τα είχε αναφέρει τα κυπελλάκια via της avent, από το άμαζον έχουν διαφορά από ότι εδώ, ακόμη και 4 ευρώ να γλιτώσουμε δεν είναι λίγα..


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

:idea: :idea: :idea:

Καλησπέρα και καλό μήνα!

Ψάχνω επειγόντως ζιπουνάκια για 18-24μ, χωρίς να μπλέξω μέσω personal shopping από Αγγλία. Έχει δοκιμάσει καμία από tesco?Αξίζουν?Άλλη εναλλακτική έχω ώστε να μη τα χρυσοπληρώσω από Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλεγξα μερικά βιβλία που είχα στο καλάθι μου στο amazon και βγαίνουν πιο ακριβά (μερικά και με διαφορά 3 λιρών). Στα δικά σου δεν συμβαίνει αυτό;

Σε αυτα που ηθελα εγω με τον κωδικο του -10% εβγαιναν 5 ευρω πιο φθηνα...επομενως θελει ψαξιμο και συγκριση με amazon...;)


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Κάποια στιγμη κάποια κοπέλα είχε βάλει λινκ για κάτι βιβλιαράκια για τα παιδια που ενώνεις τελίτσες αν καταλάβατε τι εννοώ..Μπορεί κάποια να με βοηθήσει γιατί δεν μπορώ να το βρώ?


e687acc528.png

85dbc736f6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Κάποια στιγμη κάποια κοπέλα είχε βάλει λινκ για κάτι βιβλιαράκια για τα παιδια που ενώνεις τελίτσες αν καταλάβατε τι εννοώ..Μπορεί κάποια να με βοηθήσει γιατί δεν μπορώ να το βρώ?

Με πολυ πολυ γενικο ψάξιμο ειναι αυτά


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

:idea: :idea: :idea:

Καλησπέρα και καλό μήνα!

Ψάχνω επειγόντως ζιπουνάκια για 18-24μ, χωρίς να μπλέξω μέσω personal shopping από Αγγλία. Έχει δοκιμάσει καμία από tesco?Αξίζουν?Άλλη εναλλακτική έχω ώστε να μη τα χρυσοπληρώσω από Ελλάδα?

Εγώ πάντως ειχα μείνει ευχαριστημένη με του καρφούρ, είχαν βγει πολύ καλά και τα έβαλε κ η ανηψια μου μετα...ειχα παρει αυτα που είναι σταυρωτα μπροστά γιατι νευρίαζε η δικια μου όταν της φορουσα ρούχα από το κεφάλι:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:idea: :idea: :idea:

Καλησπέρα και καλό μήνα!

Ψάχνω επειγόντως ζιπουνάκια για 18-24μ, χωρίς να μπλέξω μέσω personal shopping από Αγγλία. Έχει δοκιμάσει καμία από tesco?Αξίζουν?Άλλη εναλλακτική έχω ώστε να μη τα χρυσοπληρώσω από Ελλάδα?

Γεια σας και καλό μήνα σε όλες !!!!

Εγώ της αγόρασα αυτά πολύ πρόσφατα, νομίζω είναι αυτά που πουλάνε στο tesco. Τα έπλυνα και τα σιδέρωσα, μου φάνηκαν καλό βαμβακερό. Μια χαρά και με το πλύσιμο. Δεν ξέρω πώς θα καταλήξουν σε μερικά πλυσίματα. Μέχρι τώρα καλά. Να σου πω τι μου έκανε εντύπωση όμως : από τα 5 του πακέτου το ένα ήταν διαφορετικό ύφασμα από τα άλλα, πιο λεπτό. Μπορεί να έτυχε δεν ξέρω....


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα κορίτσια!!!

Βρε ψάχνω αυτό το κρεμοσάπουνο για τα χέρια του άμαζον, το αντιβακτηριακό και δεν μπορώ να το βρω. Το πήρε καμιά να μου πει εντυπώσεις?

αυτά λές κοριτσάκι μου ??

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004Z61OKK/ref=oh_details_o06_s01_i02 το συγκεκριμένο το πήρα δείχνει ότι θα κρατήσει πολύ σαν συσκευασία, δεν είναι νερό δηλαδή :D:D τα χέρια δεν τα ξεραίνει όπως το ντετολ, το άρωμα του μου αρέσει, είναι διακριτικό (για το συγκεκριμένο λέω) τώρα κατά πόσο είναι αντιβακτηριδιακό εεεεεεεεεεεε ούτε και για το ντετολ μπορώ να ξέρω:D:D :tongue::tongue:

edit καλό μήνα !!!!


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ειχα μείνει ευχαριστημένη με του καρφούρ, είχαν βγει πολύ καλά και τα έβαλε κ η ανηψια μου μετα...ειχα παρει αυτα που είναι σταυρωτα μπροστά γιατι νευρίαζε η δικια μου όταν της φορουσα ρούχα από το κεφάλι:shock:

Δυστυχώς δεν έχω πρόσβαση σε καρφουρ!Είχα την αίσθηση ότι είχα στην άκρη mothercare & m&s, αλλά τζίφος!Την πάτησα σαν πρωτάρα :cry: :cry: :cry:

Γεια σας και καλό μήνα σε όλες !!!!

Εγώ της αγόρασα αυτά πολύ πρόσφατα, νομίζω είναι αυτά που πουλάνε στο tesco. Τα έπλυνα και τα σιδέρωσα, μου φάνηκαν καλό βαμβακερό. Μια χαρά και με το πλύσιμο. Δεν ξέρω πώς θα καταλήξουν σε μερικά πλυσίματα. Μέχρι τώρα καλά. Να σου πω τι μου έκανε εντύπωση όμως : από τα 5 του πακέτου το ένα ήταν διαφορετικό ύφασμα από τα άλλα, πιο λεπτό. Μπορεί να έτυχε δεν ξέρω....

:shock: :shock: :shock:

Βασικά θέλω τουλάχιστον 10-14 κομμάτια. Ήδη αρχίσαμε να κυκλοφορούμε με ζιπουνάκι και crocs στην αυλή. Εννοείται ότι δεν προλαβαίνω να την αλλάζω.

Link to comment
Share on other sites

Χαζεύοντας για άλλη 'δουλειά',είδα αυτά τα kickers και αυτά

Δεν ξέρω μήπως ενδιαφέρει καμια κοπέλα.Μου φάνηκε σχετικά καλή η τιμή τους.

Επίσης, τα βιβλία που ενώνεις τις τελειες,το εχω ξαναβάλει το λινκ νομίζω εχει φτηνά και η πολιτεία όπως αυτό που εμεις το εχουμε.Με μια αναζήτηση εχει βγάζει αυτά αλλά εχει και άλλα.

Ποια κοπέλα παρηγγειλε από tesco?βάλτε εντυπώσεις και λεπτομέρειες όταν παραλάβετε (πόσο χρόνο έκαναν να έρθουν, με τι....)

Τέλος,να ρωτήσω αν εχετε κανέναν πωλητή από εβαυ για αντρικά μποξεράκια.Θέλω να πα΄ρω δωρο στον γιο μιας φίλης και μου είπε πως τον βολευουν τα sloggi.Εχει όμως λίγα και μου φαίνονται ακριβά.Ευπρόσδεκτη κάθε προταση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...