Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έπεσε η ισοτιμία στο 0,81(1 ευρώ = 0,81 λίρες) ή με γελούν οι μετατροπείς νομισμάτων μου??????

Το δοκίμασα σε δύο διαφορετικούς μετατροπείς!!!!!!!!!

Αν ισχύει........... βουρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!

Από κ κλειεται ....!!

Για ξανά καντο γιατί εγώ βγάζω 1£=1,23?

Δυσκολη μερα η Δευτερα για ολους :D

1/1.23=0.81 !!

Τοσο ειχε και πριν georgiailias απλα τωρα αντι να δεις την λιρα σε ευρω κοιταξες το ευρω εναντι της λιρας.

Γιατί τόση φασαρία για την ισοτιμία βρε παιδιά ?

Επιλέξτε μια μόνιμη σχέση, είτε λίρα σε ευρώ, είτε ευρώ σε λίρα, για να μην μπερδεύεστε.

Π.χ. εγώ χρησιμοποιώ το ευρώ σε λίρα. Το 0,81 (διαιρώ τις λίρες λοιπόν με το 0,81) είναι ιστορικό χαμηλό. Αν θυμάστε, έχει φθάσει και 0,9 .................


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Στην ίδια σελίδα αν βάλεις πόσο έχει η μία λίρα σου βγάζει 1,23 ευρώ. Μας ενδιαφέρει πόσο εμείς αγοράζουμε τη λίρα, όχι πόσο αγοράζουν εκείνοι το ευρώ. Όσο πέφτει το ευρώ τόσο εμείς χάνουμε... Τόσο πιο ακριβά έχει η λίρα. Ή λέω μπαρούφες;

Μια χαρά τα λες!!

Link to comment
Share on other sites

δίκιο εχεις, το ειδα τωρα..

κριμα, κ χαρηκα πριν..

Άσε, και τώρα με τις εκλογές σκεφτόμουν ότι θα αρχίσει να παίρνει τον κατήφορο το ευρώ και να προλάβουμε τώρα να πάρουμε ό,τι χρειαζόμαστε...


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και απο εμενα

προκειται να παραγγειλω πεδιλο για το μικρο μου, και ενω ειχα κοιταξει στο designershoesfor kids, απο οπου εχω ξαναπαραγγειλει και ειμαι σουπερ ευχαριστημενη, βρισκω το ιδιο σχεδιο στο lilliefoot σε πολυ καλυτερη τιμη...ειναι αηιοπιστο?να το τολμησω?το ξερω οτι ειναι στη λιστα μας, απο τη λιστα της χατζικο (θενκσ) το ειδα αλλωστε, αλλα θα με βοηθουσε καμια πληροφορια , μια που δεν εχω προσωπικη πειρα

μερσιιιιιι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.

Bebutsiko το lilifoot έχει 15 λίρες μεταφορικά από όσο θυμάμαι. Δες αν σε συμφέρει!

ωχχχχ...αλλαξε?5 λιρες γραφει στη λιστα της χατζικο, θα το κοιταξω...

ψαχνω για garvalin κ απο οτι βλεπω στο επισημο σαιτ, προκειται για περσινο μοντελο, λετε να βρω πεδιλο στα στοκ που εχει η χατζικο στη λιστα, εδω στην αθηνα, ή δεν παιζει με τιποτα??

εινα 15 λιρες, εχεις δικιο...κριμαααα

Link to comment
Share on other sites

ωχχχχ...αλλαξε?5 λιρες γραφει στη λιστα της χατζικο, θα το κοιταξω...

ψαχνω για garvalin κ απο οτι βλεπω στο επισημο σαιτ, προκειται για περσινο μοντελο, λετε να βρω πεδιλο στα στοκ που εχει η χατζικο στη λιστα, εδω στην αθηνα, ή δεν παιζει με τιποτα??

εινα 15 λιρες, εχεις δικιο...κριμαααα

Tι νουμερο ψαχνεις?

Εγω του πηρα χθες αυτα

, εχει και 25% εκπτωση στα παπουτσια.

Αλλα φοραμε μικρο νουμερο, του πηρα το τελευταιο 6αρι και ο θεος βοηθος για να μας κανει:P:p


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Tι νουμερο ψαχνεις?

Εγω του πηρα χθες αυτα, εχει και 25% εκπτωση στα παπουτσια.

Αλλα φοραμε μικρο νουμερο, του πηρα το τελευταιο 6αρι και ο θεος βοηθος για να μας κανει:P:p

Δε δουλευει το λινκ

Τα garvalin εχουν λιγο στενη φορμα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όλα οκ τελικά με νεξτ. Παρέλαβα τελικα την Πέμπτη. Απο ότι μου είπανε ανέλαβε η νεξτ το τελωνείο γιατι εκανε κάποια βλακεία με την αποστολή και φαινόταν σαν να ερχοτανε το δέμα απο εκτός ευρωπαϊκής ένωσης.

Εύχομαι να βάλανε μυαλό και να μην υπάρξει ξανα πρόβλημα. Μιας και έχει ακόμη δωρεαν μεταφορικά, έβαλα σήμερα μια παραγγελία μόνο με κατι εσώρουχα όλο σώμα για τον μικρό.....για να δούμε :-)

Παρεμπιπτόντως είχα παραγγείλει και παπούτσακια και ρούχα για τον μικρο μου και έμεινα πολύ ευχαριστημένη με την ποιότητα και σαν νούμερα μου φάνηκαν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δε δουλευει το λινκ

Τα garvalin εχουν λιγο στενη φορμα.

Ναι μολις το διορθωσα.

Εχουν στενη φορμα το γνωριζω γιατι εχω παρει παλιοτερα την κορη μου. Υποτιθεται φοραει 22 και γιάυτο πηρα 23 δηλαδη 6.Ελπιζω να το πετυχα:P και να μην μπω σε διαδικασια επιστροφης...


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω αγοράσει 2 φορες απο αυτον τον πωλητή

Αυτα τα χρώματα σε πάστα και ειμαι πολύ ευχαριστημένη.

σε ευχαριστώ πολύ gata :D:D

το παρελαβα εχθες και ηταν οπως το περιμενα χωρις ενισχυση και φοβερο κρατημα αλλα ηρθε σε μπεζ και οχι σε μαυρο αλλα θα το κρατησω γιατι μου αρεσε πολυ και τωρα με τα ανοιχτοχρωμα καλοκαιρινα θα με βολεψει:tongue:

τέλεια!!!! περιμένω και εγώ να έρθει το λευκό να δω την φόρμα του για να χτυπήσω και το άλλο :D:D

μήπως έχει πάρει κάποια από το iherb βρώσιμη γλυκερίνη ?? έχω φάει τα μάτια μου από το πρωί και δεν κατάφερα να βγάλω άκρη ακόμα :oops::oops:

Άννα εσύ δεν ζήταγες παλιότερα βανίλια χωρίς αλκοόλ ?? βρήκα μία στο iherb δεν ξέρω όμως τι λέει από τιμή σαν ποσότητα λίγη μου κάνει http://www.iherb.com/Frontier-Natural-Products-Fair-Trade-Vanilla-Flavor-Alcohol-Free-2-fl-oz-59-ml/35817

εχμμμμμμμμμμ καλημερούδια !!!!:D:D


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

...

Άννα εσύ δεν ζήταγες παλιότερα βανίλια χωρίς αλκοόλ ?? βρήκα μία στο iherb δεν ξέρω όμως τι λέει από τιμή σαν ποσότητα λίγη μου κάνει http://www.iherb.com/Frontier-Natural-Products-Fair-Trade-Vanilla-Flavor-Alcohol-Free-2-fl-oz-59-ml/35817

εχμμμμμμμμμμ καλημερούδια !!!!:D:D

Bonjour και σε σας κυρια μου. :D

Ευχαριστω πολυ. Αυτην ακριβως παρηγγειλα καθως και μια αλλη που ειχε προτεινει το καλαμαρακι και τις περιμενω.

σ'ευχαριστω που με σκεφτηκες και στο ανταποδιδω

http://www.iherb.com/Now-Foods-Vegetable-Glycerin-16-fl-oz-473-ml/962

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Εχω βαλει στο καλαθι μου στο tesco κατι ρουχαλακια . Nα αγορασω ή θα βαλουν καμια εκπτωση συντομα?Δεν εχω ξαναψωνισει και δεν ξερω ποτε ξεκινουν οι εκπτωσεις τους. :?


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...