Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

ειχε και buy it now σαν option αλλα επειδη με εκνευρισε το bidαρα γιατι ηταν το ενα τριτο της τιμης, αλλιως αν μου ελεγε εξ αρχης οτι θα το δει με τα μεταφορικα θα το αγοραζα στην κανονικη του τιμη για να μην το χασω γιατι ειναι ενα συγκεκρινο ζευγαρι παπουτσια που ψαχνω εδω και χρονια (αλλο που τελικα το κερδισα στο μπινταρισμα)

μαλλον θα τ αφησω ετσι, ουτως η αλλως μου βγηκε κατω απο την μιση τιμη μαζι με τα μεταφορικα απο το να τα επαιρνα καινουρια..

Έχω γενικά παρατηρήσει πάντως πως όταν ένα προϊόν έχει εξευτελιστική τιμή εκκίνησης σε bid, ο πωλητής έχει τσιμπημένα μεταφορικά και με κάνει συχνά να σκέφτομαι πως μάλλον πάει να βγάλει κάτι από τα μεταφορικά. Σε μια τέτοια περίπτωση λοιπόν αν με συμφέρει το μπιντάρω, διαφορετικά αν δεν είναι κάτι που με τρελαίνει απλά το προσπερνάω! Αλλά αν κάνω bid πάντα πληρώνω με την μια το ποσό των μτφ που ζήτησε! Αν λοιπόν ήταν συμφέρουσα η αγορά σου, όλα καλά και με γειά σου!!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα μεταφορικά του sportsdirect. Θυμάμαι που είπαν κπ κοπέλες ότι τους έβαλε 1? μόνο. Εχω 2 ζευγάρια παιδικά παπούτσια και 1 πακέτο παιδικές κάλτσες και μου βγάζει μεταφορικά 6,66?. Είχατε λιγότερα προϊόντα, voucher ή ήταν κπ προσφορα;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα μεταφορικά του sportsdirect. Θυμάμαι που είπαν κπ κοπέλες ότι τους έβαλε 1? μόνο. Εχω 2 ζευγάρια παιδικά παπούτσια και 1 πακέτο παιδικές κάλτσες και μου βγάζει μεταφορικά 6,66?. Είχατε λιγότερα προϊόντα, voucher ή ήταν κπ προσφορα;

Ευχαριστώ

νομιζω πως ισχύει για αγορές άνω των 100 ευρώ.

Εγώ είχα κάνει παραγγελία κοντά στα 200 κ πλήρωσα 1 ευρω μτφ.


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα μεταφορικά του sportsdirect. Θυμάμαι που είπαν κπ κοπέλες ότι τους έβαλε 1? μόνο. Εχω 2 ζευγάρια παιδικά παπούτσια και 1 πακέτο παιδικές κάλτσες και μου βγάζει μεταφορικά 6,66?. Είχατε λιγότερα προϊόντα, voucher ή ήταν κπ προσφορα;

Ευχαριστώ

Κατά καιρούς βάζει προσφορές αυτού του τύπου, χωρίς να τις ανακοινώνει. Προσφορά ήταν και έληξε
νομιζω πως ισχύει για αγορές άνω των 100 ευρώ.

Εγώ είχα κάνει παραγγελία κοντά στα 200 κ πλήρωσα 1 ευρω μτφ.

εγω παρηγγειλα την προηγουμενη εβδομαδα δυο ζευγαρια αθλητικα αντρικα και τρεις αθλητικες φορμεσ και μου εβγαλε 3 ευρω μεταφορικα (τι να πω.. οτι να ναι!!)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

to καλαθι του sports αυξομειωνεται αναλογα με το κοστος της παραγγελιας..

προσωπικα συνολο μου βγηκαν 63 ευρω με τα μεταφορικα, οποτε εξακολουθω να απορω με ποιον τροπο τα υπολογιζουν :confused::confused::confused:


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

παραγγελία κουμπαρας απο iherb απο 06/10 με παραδοση εως 20/10.ποσο 55ευρω. λετε να ειναι τελωνείο ή θα έρθει?

εχει παραλάβει καμία τώρα τελευταία παραγγελία?

ευχαριστώ

τελικά παρέλαβε και όλα καλά...

ερώτηση τα next σλιπάκια-βρακάκια τι φόρμα έχουν? λέω να πάρω να τα δοκιμάσω αλλά θέλω να δω τι νούμερο να παραγγείλω.

ευχαριστώ


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα συνολο μου βγηκαν 63 ευρω με τα μεταφορικα, οποτε εξακολουθω να απορω με ποιον τροπο τα υπολογιζουν :confused::confused::confused:

Εμένα πάντως αυτό που μου βγάζει είναι. Απο 1-50 γυρω στα 7,00, από 51-100 4,00 και από 100 και πάνω 1,00

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους

εδω και λιγο καιρο προσπαθω να αγορασω μια τσαντα απο Αμερικη και ολο πεφτω σε καποια site τα οποια στελνουν Ελλαδα και μαλιστα πληρωνεις κατι παραπανω και αναλαμβανουν ολους τους δασμούς μεσω της borderfree. Οπως

http://www.shopbop.com/

http://shop.nordstrom.com/

http://www.neimanmarcus.com/en-gr/index.jsp

το εχει δοκιμασει κανεις ?

ή καποια απο τα συγκεκριμενα site ?

μιλαω παντα για το φοβο των τελωνων !!!!!

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποια κοπέλα να μου θυμίσει το site που παραγγέλνουμε τα χριστουγεννιάτικα στολίδια με το όνομα του μωρού;

Σόρρυ, ήμουν άρρωστη και άργησα να απαντήσω.

Υπάρχουν πολλά, αρκεί να βάλεις στο google αναζήτηση για personalized christmas ornaments

να ένα αποτέλεσμα ας πούμε.

Εγώ είχα πάρει από το zazzle παλιότερα, αλλά δε βλέπω να έχει πια - και δεν είχα ξετρελλαθεί κιόλας. Επιπλέον, είχα πληρώσει τελωνείο για 4 στολιδάκια που είχα πάρει, και ακόμα το φυσάω και δεν κρυώνει, οπότε προσοχή στα εξ Αμερικής...


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ, ήμουν άρρωστη και άργησα να απαντήσω.

Υπάρχουν πολλά, αρκεί να βάλεις στο google αναζήτηση για personalized christmas ornaments

να ένα αποτέλεσμα ας πούμε.

Εγώ είχα πάρει από το zazzle παλιότερα, αλλά δε βλέπω να έχει πια - και δεν είχα ξετρελλαθεί κιόλας. Επιπλέον, είχα πληρώσει τελωνείο για 4 στολιδάκια που είχα πάρει, και ακόμα το φυσάω και δεν κρυώνει, οπότε προσοχή στα εξ Αμερικής...

Ναι έχω ψάξει κι εγώ με αυτό τον όρο αλλά πριν τρία χρόνια είχα πάρει για την μεγάλη κόρη μου από ένα site από το οποίο είχαμε πάρει αρκετές κοπέλες από το φόρουμ! Έχω σκάσει όμως γιατί δεν το θυμάμαι! Είναι τόσο όμορφο το στολιδάκι της και τόσο ποιοτικό!! Κρίμα που δεν μπορώ να βρω το σαιτ. Έτσι επειδή ο καιρός πλησιάζει και στολίζουμε αρκετά νωρίς παρήγγειλα αυτό από το ebay http://www.ebay.co.uk/itm/181525651894?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=480488361358&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Θα σας πω εντυπώσεις όταν το παραλάβω!!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...