Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,αγόρασα απο το amazon buyvip και τα αθλητικά Adidas τα βρήκα σε κατάστημα που δεν ήταν ακριβώς ίδια, μια μπλούζα μου ήταν λίγο ξηλωμένος και άλλη μια δεν είχε ετικέτα.τους έκανα παράπονα και μου απάντησαν ότι τα είδη τους ειναι αυθεντικά και κάποια δεν πουλιούνται στο εμπόριο παρά μόνο στο Ίντερνετ.τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Détails de l'expédition

41HqiwhAOzL._SCLZZZZZZZ__SY115_SX115_.jpg

Crocs Crocband Kids, Sabots mixte enfant - Rouge (Red), 27-28 EU (C10-11 US)

Vendu par Amazon EU S.a.r.L.

EUR 14,83

51-xOqmY9lL._SCLZZZZZZZ__SY115_SX115_.jpg

Crocs Cc Mickey Paint Splatter Clog, Sabots garçon - Jaune (Yellow), 25-26 EU (C8-9 US)

Vendu par Amazon EU S.a.r.L.

EUR 14,34

Πρώτη φορά αγορές από γαλλικό αμαζον, χρειαζόμουν crocs για τον παιδικό

σταθμό και στο φυσικό κατάστημα με τιμή 29 ευρώ το μέγεθος c8/9 του ήταν

ακριβώς και το μέγεθος c10/11 τεράστιο!!!

Έδωσα κάτι παραπάνω και πήρα το κίτρινο για τώρα και το κόκκινο για το

καλοκαίρι.

Νομίζω τα βρήκα σε καλές τιμές .....

EUR 37,42


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω αν εχετε μιλήσει ποτε για το spartoo αλλα εμεινα ευχαριστημένη κ ειπα ν σας το πω.

την 1η φορα που ψώνισα απο εκει ηταν μια desiqual σταντα.εχω κόλλημα με αυτες..τεσπα

δωρεαν μεταφορικά με γενικη ταχυδρομική. ηρθε δεν μου έκατσε καλα στον ώμο, την επέστρεψα (δωρεαν με γενικη) κ επελεξα επιστροφη χρηματων στην καρτα μου!

τωρα πηρα αυτα τα παπουτσακια http://www.spartoo.gr/Primigi-PARIGI-x271359.php

που μεχρι προχτες ειχαν 41ε

μας εκαναν κ δεν χρειάστηκε αληγή.

γενικα βολεύει πολυ (αν βρεις κατι οικονομικό γιατι γενικα εχει ακριβουτσικα)

γιατι εχει δωρεαν μεταφορικά κ δωρεαν επιστροφή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα θα ήθελα τη βοήθεια σας γιατι έχω χάσει επαφή .....έχει ψωνίσει καμμιά απο το www.AliExress shop περί τίνος πρόκειται ειναι σαν το ebay? ελπίζω να μου απαντήση καμμιά γιατι έχει πολυ όμορφα πραγματάκια αλλά δεν έχει paypal!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα θα ήθελα τη βοήθεια σας γιατι έχω χάσει επαφή .....έχει ψωνίσει καμμιά απο το www.AliExress shop περί τίνος πρόκειται ειναι σαν το ebay? ελπίζω να μου απαντήση καμμιά γιατι έχει πολυ όμορφα πραγματάκια αλλά δεν έχει paypal!

΄Εχει παραγγειλει συναδελφος μου αρκετες φορες κ πριν λιγες μερες εκανα αρκετες μικρο(κ οχι μονο) παραγγελιες.

Ειναι πολυ δυνατο, χτυπαει το ebay, οντως δεν σε κατοχυρωνει μεσω paypal αλλα εχει την νοοτροπια του amazon, οτι δλδ δεν χανεις τα χρηματα σου


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει κάποιες φορές από aliexpress. Εμπειρικά νομίζω ό,τι κάποια ίδια προιόντα με το e-bay τα έχει φθηνότερα, τουλάχιστον όσα ενδιέφεραν εμένα. Ωστόσο οι ποιότητές του είναι κάτω του μετρίου κατά την δική μου άποψη, είναι Κινέζικα αν όχι όλα τα περισσότερα.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι το κινέζικο ebay ας πούμε. Πολύ οικονομικά, πιο οικονομικά απ το ebay αλλά χωρίς paypal.

Προσωπικά έχω μαύρη εμπειρία απ τη συντριπτική πλειοψηφία των κινέζων sellers στο ebay επομένως έχω άρνηση να ασχοληθώ με το ali που δεν έχει και paypal.

Στον περίγυρό μου πάντως αρκετοί έχουν ψωνίσει διάφορα μικροπράγματα (έως και κινητό) και έμειναν πολύ ευχαριστημένοι.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Το www.AliExress.com είναι η λιανική έκδοση ας πούμε, του Alibaba το οποίο αφορούσε πωλήσεις χονδρικής από Κίνα. Είναι φθηνότερο από το ebay, γιατί εκεί πουλάει απευθείας το εργοστάσιο, ενώ στο ebay μπαίνουν ενδιάμεσοι.

Δεν έχω κάνει αγορά από εκεί και δύσκολα θα το εμπιστευόμουν, ακριβώς γιατί δεν λειτουργεί με paypal (το οποίο για μένα παρέχει την καλύτερη ασφάλεια).

Είχα επίσης αρκετές φορές πρόβλημα με το ebay (ειδικά με κινέζους) αλλά ακριβώς λόγω του paypal ποτέ δεν έχασα τα χρήματά μου.


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...