Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

κορίτσια βοήθεια, δεν έχω διαβάσει όλα τα post και δεν ξέρω εάν είμαι στο σωστό σημείο, πήγα να ψωνίσω απότ amazon των ΗΠΑ και δεν δέχτηκε την χρεωστική μου κάρτα, γιατί; μια χαρά ψωνίζω πάντα από γαλλία με αυτήν.

κι εγώ έχω αγοράσει από το Αμερικανικό αμαζον χωρίς κανένα πρόβλημα. Mastercard χρησιμοποιώ. Παλιά είχα visa αλλά το amazon δεν τη δεχόταν. μήπως παίζει κάτι τέτοιο; αν επικοινωνούσες με τη τράπεζα σου;


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα

παραγγελία κουμπαρας απο iherb απο 06/10 με παραδοση εως 20/10.ποσο 55ευρω. λετε να ειναι τελωνείο ή θα έρθει?

εχει παραλάβει καμία τώρα τελευταία παραγγελία?

ευχαριστώ


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

παραγγελία κουμπαρας απο iherb απο 06/10 με παραδοση εως 20/10.ποσο 55ευρω. λετε να ειναι τελωνείο ή θα έρθει?

εχει παραλάβει καμία τώρα τελευταία παραγγελία?

ευχαριστώ

Καλησπέρα!

Παρέλαβα πρόσφατα χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά ήταν γύρω στο 30άρι. Δε νομίζω να έχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια έδωσα παραγγελία στο YOOX και πραγματικά έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη!Παρέλαβα μέσα σε 4 ηρέρες με ups ,με πλήρη ενημέρωση που ακριβώς βρήσκετε το δέμα μου και πότε θα παραλάβω ακριβώς και το καλύτερο παιδικό timperland μπουφαν στην μισή τιμή ακριβώς απο ότι το πουλανε στην Ελλάδα!!!Σας το προτείνω ανεπυφίλακτα!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

παραγγελία κουμπαρας απο iherb απο 06/10 με παραδοση εως 20/10.ποσο 55ευρω. λετε να ειναι τελωνείο ή θα έρθει?

εχει παραλάβει καμία τώρα τελευταία παραγγελία?

ευχαριστώ

Παρέλαβα δυο απανωτές παραγγελίες πριν κανένα 15θημερο χωρίς κανένα πρόβλημα!:)


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης θεμα και θα ηθελα να ρωτησω αν γινεται αφου παραλαβω να ανοιξω case

ειχε στο ebay κατι παπουτσια που τα ψαχνω απεγνωσμενα και στην αρχη χρεωνε 15 ευρω μεταφορικα, (δεν εκανα bid εξ' αρχης γιατι ηθελα να ψησω τον αντρα μου να μου δωσει λεφτα να τα παρω)

δυο μερες μετα ανεβασε τα μεταφορικα στα 25, στελνω μην. στην κοπελα της λεω μπλα μπλα, ειχες βαλει στην αρχη 15 και απο ισπανια για ελλαδα περιπου θα σου βγει 10-12 ευρω να τα στειλεις, οχι 25 που χρεωνεις, αν γινεται να το ελεγξεις γιατι με ενδιαφερουν

μου απανταει οτι δεν μπρορει να βρει φτηνοτερο απο 25 ευρω για να ερθουν ελλαδα και της ξαναστελνω και της λεω οτι αμα τελικα τα μεταφορικα βγουν χαμηλοτερα απο 25 ευρω θα κανεις refund το ποσο που χρεωσες παραπανω των μεταφορικων η' οχι? και δεν μου απανταει.

παρολα αυτα bidαρα γιατι τα ηθελα απεγνωσμενα και τα σκοτωνε (ηταν και καινουρια με το κουτι τους) και θελω να μαθω αν γινεται να ανοιξω case για τα μεταφορικα που χρεωσε σε περιπτωση που ειναι λιγοτερα απο 25 ευρω(γιατι ουτως η αλλως θα φανει στο κουτι επανω ποσα πληρωσε τελικα)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης θεμα και θα ηθελα να ρωτησω αν γινεται αφου παραλαβω να ανοιξω case

ειχε στο ebay κατι παπουτσια που τα ψαχνω απεγνωσμενα και στην αρχη χρεωνε 15 ευρω μεταφορικα, (δεν εκανα bid εξ' αρχης γιατι ηθελα να ψησω τον αντρα μου να μου δωσει λεφτα να τα παρω)

δυο μερες μετα ανεβασε τα μεταφορικα στα 25, στελνω μην. στην κοπελα της λεω μπλα μπλα, ειχες βαλει στην αρχη 15 και απο ισπανια για ελλαδα περιπου θα σου βγει 10-12 ευρω να τα στειλεις, οχι 25 που χρεωνεις, αν γινεται να το ελεγξεις γιατι με ενδιαφερουν

μου απανταει οτι δεν μπρορει να βρει φτηνοτερο απο 25 ευρω για να ερθουν ελλαδα και της ξαναστελνω και της λεω οτι αμα τελικα τα μεταφορικα βγουν χαμηλοτερα απο 25 ευρω θα κανεις refund το ποσο που χρεωσες παραπανω των μεταφορικων η' οχι? και δεν μου απανταει.

παρολα αυτα bidαρα γιατι τα ηθελα απεγνωσμενα και τα σκοτωνε (ηταν και καινουρια με το κουτι τους) και θελω να μαθω αν γινεται να ανοιξω case για τα μεταφορικα που χρεωσε σε περιπτωση που ειναι λιγοτερα απο 25 ευρω(γιατι ουτως η αλλως θα φανει στο κουτι επανω ποσα πληρωσε τελικα)

Καταρχην ναι, μπορεις να ανοιξεις case αφου εχεις παραλαβει τα προιοντα, αλλα πρεπει να συντρεχουν συγκεκριμενοι λογοι.

Απο την στιγμη ομως που εσυ της προτεινες να μειωσει τα μεταφορικα κ εκεινη δεν απαντησε, δεν νομιζω να δικαιωθεις.


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καταρχην ναι, μπορεις να ανοιξεις case αφου εχεις παραλαβει τα προιοντα, αλλα πρεπει να συντρεχουν συγκεκριμενοι λογοι.

Απο την στιγμη ομως που εσυ της προτεινες να μειωσει τα μεταφορικα κ εκεινη δεν απαντησε, δεν νομιζω να δικαιωθεις.

Έχει δίκιο η clelia. Δεν είναι ότι σου έταξε πως θα μειώσει τα μεταφορικά και δεν το έκανε.

βασικα το θεμα ειναι οτι αρχικα τα ειχε 15 και μετα το αλλαξε, το οποιο παραδεχτηκε, γι αυτο ρωταω..

(σιγα μην της κοστισει 25 ευρω να τα στειλει, μαξιμουμ 12 αν ερθει συστημενο θα βγει :shock:)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης θεμα και θα ηθελα να ρωτησω αν γινεται αφου παραλαβω να ανοιξω case

ειχε στο ebay κατι παπουτσια που τα ψαχνω απεγνωσμενα και στην αρχη χρεωνε 15 ευρω μεταφορικα, (δεν εκανα bid εξ' αρχης γιατι ηθελα να ψησω τον αντρα μου να μου δωσει λεφτα να τα παρω)

δυο μερες μετα ανεβασε τα μεταφορικα στα 25, στελνω μην. στην κοπελα της λεω μπλα μπλα, ειχες βαλει στην αρχη 15 και απο ισπανια για ελλαδα περιπου θα σου βγει 10-12 ευρω να τα στειλεις, οχι 25 που χρεωνεις, αν γινεται να το ελεγξεις γιατι με ενδιαφερουν

μου απανταει οτι δεν μπρορει να βρει φτηνοτερο απο 25 ευρω για να ερθουν ελλαδα και της ξαναστελνω και της λεω οτι αμα τελικα τα μεταφορικα βγουν χαμηλοτερα απο 25 ευρω θα κανεις refund το ποσο που χρεωσες παραπανω των μεταφορικων η' οχι? και δεν μου απανταει.

παρολα αυτα bidαρα γιατι τα ηθελα απεγνωσμενα και τα σκοτωνε (ηταν και καινουρια με το κουτι τους) και θελω να μαθω αν γινεται να ανοιξω case για τα μεταφορικα που χρεωσε σε περιπτωση που ειναι λιγοτερα απο 25 ευρω(γιατι ουτως η αλλως θα φανει στο κουτι επανω ποσα πληρωσε τελικα)

Όταν έκανες το bid ήταν σαν να αποδέχεσαι και την τιμή του προϊόντος (στο μπιντάρισμα) αλλά και το ποσό των μεταφορικών. Δεν είναι νομίζω σωστό εκ των υστέρων να ζητάς refund ή να ανοίξεις case. Μου έχει τύχει να δω πάνω σε δέμα διαφορετικό ποσό από αυτό που πλήρωσα και προς τα πάνω αλλά και προς τα κάτω. Ο καθένας στο ebay μπορεί να ζητάει ό,τι θέλει. Αν δεν διατιθέμεθα να το πληρώσουμε απλά δεν μπιντάρουμε! Φιλικά πάντα!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όταν έκανες το bid ήταν σαν να αποδέχεσαι και την τιμή του προϊόντος (στο μπιντάρισμα) αλλά και το ποσό των μεταφορικών. Δεν είναι νομίζω σωστό εκ των υστέρων να ζητάς refund ή να ανοίξεις case. Μου έχει τύχει να δω πάνω σε δέμα διαφορετικό ποσό από αυτό που πλήρωσα και προς τα πάνω αλλά και προς τα κάτω. Ο καθένας στο ebay μπορεί να ζητάει ό,τι θέλει. Αν δεν διατιθέμεθα να το πληρώσουμε απλά δεν μπιντάρουμε! Φιλικά πάντα!

ειχε και buy it now σαν option αλλα επειδη με εκνευρισε το bidαρα γιατι ηταν το ενα τριτο της τιμης, αλλιως αν μου ελεγε εξ αρχης οτι θα το δει με τα μεταφορικα θα το αγοραζα στην κανονικη του τιμη για να μην το χασω γιατι ειναι ενα συγκεκρινο ζευγαρι παπουτσια που ψαχνω εδω και χρονια (αλλο που τελικα το κερδισα στο μπινταρισμα)

μαλλον θα τ αφησω ετσι, ουτως η αλλως μου βγηκε κατω απο την μιση τιμη μαζι με τα μεταφορικα απο το να τα επαιρνα καινουρια..


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

ποια κοπελα ειχε προσφατα αγορασει essie βερνικια απο το ebay?

Αν και με μια μικρή καθυστέρηση. Εγώ ήμουν με τα βερνίκια και τον περίεργο πωλητή


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...