Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Cvber Monday με εκτωση 80%.Εφτιαξα φωτομπουκ της μπεμπας 9,90 μαζι με τα μεταφορικα!!Καλυτερα και απο το Black Friday!

http://gr.foto.com/gr/default.php

ποιο φωτομπουκ έκανες γιατι δεν το βρίσκω.. εκτός αν ήταν μόνο για χθες η προσφορά..


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

ποιο φωτομπουκ έκανες γιατι δεν το βρίσκω.. εκτός αν ήταν μόνο για χθες η προσφορά..

καλημερα

ναι το cyber monday ειναι μονο για χθες....:(


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα. Προσπάθησα να κάνω μία παραγγελία απ το iherb και βλέπω πως άλλαξαν τα ταχυδρομικά στα 14 ευρώ περίπου. Ισχύει? Το έχετε δει κι εσείς ή κάνω κάτι λάθος. Πριν λίγες μέρες ήταν στα 3 ευρώ γι αυτό μου φαίνεται τεράστια η αλλαγή.

καλημερα

δυστυχως το αλλαξαν απ οτι φαίνεται και υπολογίζονται τα μεταφορικά αναλόγως τι παραγγελνεις ή και του βάρους...εγω με 2 προιοντα στο καλάθι μου έδειξε 5ευρω....

πάει κι αυτό....κρίμα....:rolleyes:


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

ποιο φωτομπουκ έκανες γιατι δεν το βρίσκω.. εκτός αν ήταν μόνο για χθες η προσφορά..

Ναι εχει ληξει η προσφορα με το συγκεκριμενο κωδικο ομως εχει σε καποιο 60% ειδα και σε ενα αλλο μεγαλο νομιζω 30%.Παντως μου ειπαν οτι βαζει συχνα προσφορες οποτε αν δεν το βιαζεσαι περιμενεις μεχρι να ξανακανει καλυτερη προσφορα.Αν θυμαμαι καλα και με την εγγραφη σου σου δινει κωδικο για 70 δωρεαν εκτυπωσεις φωτογραφιων.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια, να ρωτησω κάτι..

έχω παραγγείλει από τις 20/11 περίπου, ένα ημίψηλο παιδικό κρεβάτι από μια εταιρεία στη Θεσσαλονίκη.

Το κρεβάτι έρχεται από Γαλλία και θα παραλάμβαναν ή αυτή ή την άλλη εβδομάδα και λίγες μέρες μετά θα μου το έστελναν. Γύρω στις 10 με 15/12 δηλαδή.

Τους παίρνω σήμερα τηλ να ρωτήσω αν παρέλαβαν, κ τι μου λένε...

Ότι η παραλαβή των κρεβατιών θα καθυστερήσει και θα παραλάβουν αυτοί 22/12 και εμείς μετά τα Χριστούγεννα γιατί λέει ότι τα καθυστέρησαν στο ΤΕΛΩΝΕΊΟ!

Τους είπα κρίμα, κτλ κτλ... αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι, μήπως με δουλεύουν; περνάνε τελωνείο τα δέματα μεταξύ χωρών της Ε.Ε.? Ή μήπως περνάνε τελωνείο επειδή είναι επαγγελματική η παραγγελία με τιμολόγια και είναι όντως έτσι;

Για να ξέρω να κινηθώ αναλόγως...

Έχω παραγγείλει και στρώμα 300 ευρώ από τοπικό κατάστημα με συγκεκριμένες διαστάσεις! (μεταξύ μας αυτό με καίει περισσότερο σε περίπτωση που στραβώσει κάτι...)


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

δυστυχως το αλλαξαν απ οτι φαίνεται και υπολογίζονται τα μεταφορικά αναλόγως τι παραγγελνεις ή και του βάρους...εγω με 2 προιοντα στο καλάθι μου έδειξε 5ευρω....

πάει κι αυτό....κρίμα....:rolleyes:

Τελικά ένα ένα πάνε!!:(

Πρώτα το άμαζον που πολύ μου στοίχισε, αν και με τη λίρα στο 1,26..:( και τώρα το iherb!!

Πάντως έπαιρνα συστηματικά weleda από iherb και τώρα πια τα παίρνω από ελληνικό site, μια χαρά!!

Αφού μας "κλείνουν" τις πόρτες, θα τις κλείσουμε κι εμείς!!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

κωδικό για sportsdirect παρακαλώ....!!!!

Δεν βρίσκω, όσο κ αν έψαξα!

Ευχαριστώ!

ε τότε μάλλον δεν θα υπάρχει..

γενικά εχω πολύ καιρό να βρω κωδικό sportsdirect..


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε ποσες μερες περιπου παραλαμβανουμε απο αμερικη? παρηγγειλα 27/11 και εχει και tracking :(

Σε κανονικες συνθηκες θελει 2 εβδ περιπου, αλλα τωρα εχουν φορτο τα ΕΛΤΑ.

Το tracking number δεν σε βοηθαει να βρεις που βρισκεται τωρα η παραγγελια σου?


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

έχει πάρει κανείς κινητό ή άλλη ηλεκτρονική συσκευή απο aliexpress ???

ενδιαφέρεται ένας φίλος αλλά δεν ξέρω τι να του πω...

ευχαριστώ


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

θέλω τη βοήθεια σας, παρέλαβα περίπου πρίν 3 εβδομαδες ενα ξύλινο κουκλόσπιτο απο το mytoys.de το οποίο όμως το άνοίξαμε πριν 4 μέρες για να το δώσουμε δώρο στην μικρή μας, απο την κούτα έλειπε η σκεπή του σπιτιού, έχω στείλει 2 mail στο mytoys με τις φωτογραφίες και του ζητάω να μου στείλουν τη σκεπή..... Δεν έχω λάβει όμως καμία απάντηση και έχω αρχίσει να ανησυχώ, έχω πραγματοποιήσει πληρωμή μέσω paypal .

Τι με συμβουλεύετε να κάνω ?

Βοήθεια!!!!:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...