Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Καλημερα, απο alliexpress δεν θα σου συνιστούσα, εχουν πάρει συναδελφοι μου απο συγκεκριμένα site που πουλάνε μονο κινητά ή τετοιου είδους προιοντα και ειναι πολύ ευχαριστημένοι.Μιλάμε για καμια ε20αρια κινητα. Το σκέφτομαι και εγω για το νέο έτος. Θα σου πω αν θελεις. Το alliexpress είναι εταιρεία, οπότε δεν ξέρεισ με τι πωλητες εχεις να κάνεις. Ο συνάδελφός μου το ένα το έστειλε πίσω και του το αντικαταστήσαν.Η διαφορά ειναι τεραστια ακόμα και στα lenovo που πουλούνται και εδω.

Αχ πες μας τα site!! Ψάχνομαι για tablet και αν η διαφορά είναι τόσο μεγάλη ίσως το επιχειρήσω!!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!Δεν εχω επικοινωνήσει ακόμη.έχουν καλή εξυπηρέτηση?Και τι γίνεται σε περίπτωση που χαθεί δέμα?(για το iherb μιλάω)

Κι εμένα το δέμα μου από iherb έχει καθυστερήσει πολύ. Στάλθηκε στις 3/12 κι ακόμη τίποτε. Άλλες φορές έκανε 8 -10 μέρες να έρθει, αλλά τώρα λόγω Χριστουγέννων μάλλον καθυστερούν πολύ. Κι άλλα δέματα που περιμένω από Ευρώπη έχουν καθυστερήσει ήδη αρκετά. Οψόμεθα μετά τις γιορτές.:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, απο alliexpress δεν θα σου συνιστούσα, εχουν πάρει συναδελφοι μου απο συγκεκριμένα site που πουλάνε μονο κινητά ή τετοιου είδους προιοντα και ειναι πολύ ευχαριστημένοι.Μιλάμε για καμια ε20αρια κινητα. Το σκέφτομαι και εγω για το νέο έτος. Θα σου πω αν θελεις. Το alliexpress είναι εταιρεία, οπότε δεν ξέρεισ με τι πωλητες εχεις να κάνεις. Ο συνάδελφός μου το ένα το έστειλε πίσω και του το αντικαταστήσαν.Η διαφορά ειναι τεραστια ακόμα και στα lenovo που πουλούνται και εδω.

Πολύ ενδιαφέρουσα η πρότασή σου. Για πες μας site λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά έκανα παραγγελία από iherb και μάλλον τελευταία μετα τις αλλαγές με τα μεταφορικά.Περίμενα το δέμα στις 11 Δεκέμβρη και ακόμα τίποτα.Είναι λογικό?Τι λέτε εσείς που αγοράζετε συχνά απο εκεί?

Και εγώ ακόμα να παραλάβω...

Περιμένω...


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχει βγάλει στο amazonbuyvip τα συγκεκριμένα καρεκλάκια αυτοκινήτου http://it.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=AAR27XVJADPCE&asin=B00QSBUCNU&cAsin=B00P803DS8&qid=1419799809&sindex=50&ref=qd_all_eb_1_50

Θέλω να πάρω για την μεγάλη κόρη μου για το αυτοκίνητο του μπαμπά μου, αλλά ήθελα να ρωτήσω αν κάποια γνωρίζει την μάρκα γιατί εγώ πρώτη φορά την ακούω!!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει στο amazonbuyvip τα συγκεκριμένα καρεκλάκια αυτοκινήτου http://it.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=AAR27XVJADPCE&asin=B00QSBUCNU&cAsin=B00P803DS8&qid=1419799809&sindex=50&ref=qd_all_eb_1_50

Θέλω να πάρω για την μεγάλη κόρη μου για το αυτοκίνητο του μπαμπά μου, αλλά ήθελα να ρωτήσω αν κάποια γνωρίζει την μάρκα γιατί εγώ πρώτη φορά την ακούω!!

κι εγώ το ίδιο.. πρώτη φορά την ακούω.. για γκουγλαρε τη μήπως βρεις τίποτα.. ίσως είναι κάποια τοπική ιταλική εταιρεία


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα.

Δεν την εχω ξανακουσει την εταιρια. Δεν φαινεται να ειναι η προσφορα πραγματικη μιας και αλλου περιπου στην ιδια τιμη το ειδα. http://www.babypack.com/en/group-123/21-konar-babyauto.html

Καλη συνεχεια. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα.

Δεν την εχω ξανακουσει την εταιρια. Δεν φαινεται να ειναι η προσφορα πραγματικη μιας και αλλου περιπου στην ιδια τιμη το ειδα. http://www.babypack.com/en/group-123/21-konar-babyauto.html

Καλη συνεχεια. :D

Μάλιστα! Οπότε μούφα! Να ρωτήσω πάντως; Το αμαζον buyvip δεν έχει την φερεγγυότητα του άμαζον γενικότερα; Βέβαια σε κάποιο του σημείο διάβασα χθες πως μπορεί τα προϊόντα που διαθέτει να τα βρει κανείς και σε χαμηλότερη τιμή αλλού, δεν διεκδικεί δηλαδή την χαμηλότερη της αγοράς!! Γενικά το θεωρείτε αξιόπιστο;


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρέλαβα απο IHERB με μεγάλη καθυστέρηση αλλά αρκεί που παρέλαβα!!Θέλω να αγοράσω τα νέα προίόντα της weleda με μολώχα για το νέο μωρό που περιμένουμε και ψάχνω για την καλύτερη τιμή.Μέχρι στιγμής τα βρήκα στο boxpharmacy αλλά λέω μηπως κάποια τα εχει παρει απο έξω πιο οικονομικά και αν τα εχετε δοκιμάσει.Κυρίως για το γαλάκτωμα και την κρεμα για αλλαγη πάνας ενδιαφέρομαι.Στο πρώτο μωρό χρησιμοποιησα weleda με καλεντουλα κ εμεινα πολυ ευχαριστημένη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολύ ενδιαφέρουσα η πρότασή σου. Για πες μας site λοιπόν!

Το site λέγεται vickmall και έχει πάρει συνάδελφος μου όπως σας είπα πάνω απο 20 κινητά.ψηνομαι για ενα Lenovo 4g τώρα που ο μικρος μου το σακάτεψε το δικό μου.καλες σας αγορές...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρέλαβα απο IHERB με μεγάλη καθυστέρηση αλλά αρκεί που παρέλαβα!!Θέλω να αγοράσω τα νέα προίόντα της weleda με μολώχα για το νέο μωρό που περιμένουμε και ψάχνω για την καλύτερη τιμή.Μέχρι στιγμής τα βρήκα στο boxpharmacy αλλά λέω μηπως κάποια τα εχει παρει απο έξω πιο οικονομικά και αν τα εχετε δοκιμάσει.Κυρίως για το γαλάκτωμα και την κρεμα για αλλαγη πάνας ενδιαφέρομαι.Στο πρώτο μωρό χρησιμοποιησα weleda με καλεντουλα κ εμεινα πολυ ευχαριστημένη!

Εγώ ακόμη δεν έχω παραλάβει...και έχουν σταλεί αρχές Δεκεμβρίου. Πότε στάλθηκε το δικό σου?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρέλαβα απο IHERB με μεγάλη καθυστέρηση αλλά αρκεί που παρέλαβα!!Θέλω να αγοράσω τα νέα προίόντα της weleda με μολώχα για το νέο μωρό που περιμένουμε και ψάχνω για την καλύτερη τιμή.Μέχρι στιγμής τα βρήκα στο boxpharmacy αλλά λέω μηπως κάποια τα εχει παρει απο έξω πιο οικονομικά και αν τα εχετε δοκιμάσει.Κυρίως για το γαλάκτωμα και την κρεμα για αλλαγη πάνας ενδιαφέρομαι.Στο πρώτο μωρό χρησιμοποιησα weleda με καλεντουλα κ εμεινα πολυ ευχαριστημένη!

Μμ με μολόχα ε; Δεν το ήξερα πως έχουν βγάλει νέο προϊόν! Πάντως και στα δυο μου παιδιά αυτό με την καλέντουλα χρησιμοποιώ και είμαι πολύ ευχαριστημένη, ειδικά με την κρέμα αλλαγής! Δεν είχαμε ούτε ένα σύγκαμα και τώρα που η μεγάλη κόρη μου θέλει να πηγαίνει τουαλέτα μόνη της και δεν με αφήνει να την σκουπίζω, κάθε βράδυ την πλένω και αν δω κοκκινάκι της βάζω την κρεμούλα και μέχρι το πρωί το δερματάκι της είναι και πάλι ροδαλό!!:P

Από iherb τα έπαιρνα συστηματικά αλλά τώρα πια με τα μεταφορικά τα παίρνω από το ecobaby.gr και είμαι πολύ ευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το δέμα από iherb ηρθε με σχεδον 15 μερες καθυστερηση.Ήταν να έρθει στις 11 Δεκέμβρη.Αυτό που ίσχυε για αγορά πάνω από 40 δολλάρια έκπτωση 10 δολλαρια σετην πρωτη παραγγελια δεν ισχύει τωρα ε?κριμα.

evhgiorgos και γω τότε τα weleda απο ecobaby τα είχα πάρει .πολύκαλές τιμές!!και σκέφτομαι να τους στείλω μηπως έχουν και τα νεα προιοντα και απλά δεν τα εχουν βάλει ακομα στο σαιτ.Κανένα ερεθισμο με weleda όντως απλά βαρέθηκα την καλεντουλα λιγο!:)

Link to comment
Share on other sites

Το δέμα από iherb ηρθε με σχεδον 15 μερες καθυστερηση.Ήταν να έρθει στις 11 Δεκέμβρη.Αυτό που ίσχυε για αγορά πάνω από 40 δολλάρια έκπτωση 10 δολλαρια σετην πρωτη παραγγελια δεν ισχύει τωρα ε?κριμα.

evhgiorgos και γω τότε τα weleda απο ecobaby τα είχα πάρει .πολύκαλές τιμές!!και σκέφτομαι να τους στείλω μηπως έχουν και τα νεα προιοντα και απλά δεν τα εχουν βάλει ακομα στο σαιτ.Κανένα ερεθισμο με weleda όντως απλά βαρέθηκα την καλεντουλα λιγο!:)

Εγώ πάλι έχω πάθει εθισμό με το άρωμα της καλέντουλας!!:P Μου θυμίζει μωρουδίλα και μου αρέσει πολύ που είναι η μωρουδίλα των δικών μου μωρών!!:P:p Τα καινούργια τα έχεις μυρίσει; Φαντάζομαι όμως πως θα είναι εξίσου όμορφα!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...