Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επανέρχομαι με μια ακόμα ερωτηση για το ebay. Στο πρόβλημα που είχα με τον πωλητή των μανό, καταλήξαμε να κάνει μερική επιστροφή χρηματων. Επειδή δεν μου έχει ξανατύχει, πρεπει να του στείλω εγώ κάτι ή θα το κάνει μόνος του απευθείας μέσω paypal;

τιποτα δεν κανεισ εσυ..ο πωλητης στα βαζει στο πειπαλ

Link to comment
Share on other sites

τιποτα δεν κανεισ εσυ..ο πωλητης στα βαζει στο πειπαλ

Ευχαριστώ


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τελικά εκπτωτικό κωδικό για 20% για το awesomebooks.com. Αν ενδιαφέρεται κάποιος εδώ: http://www.bargainmoose.ca/awesomebooks-coupons-4-for-3-or-20-off/ στα σχόλια κάτω από το post προστίθενται οι εκάστοτε κωδικοί που ισχύουν. Σήμερα που έλεγξα, ισχύουν οι δύο τελευταίοι. Έκανα επιτέλους άλλη μια παραγγελία. Μια παρατήρηση μόνο, τα βιβλία δεν είναι όλα σε τέλεια κατάσταση (ήταν πιο εύκολη η επιλογή παλιά με τα μεταχειρισμένα από το amazon). Νομίζω ότι για ασφάλεια καλό είναι να επιλέγονται όσο το δυνατόν πιο νέες εκδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!Προσπαθώ να κάνω μια αγορα θηκης κινητου απο ebay.com και μου βγαζει αυτο το μηνυμα οταν παταω ολοκληρωση αγορας

Reimposta la password

Per proteggere la privacy e garantire la sicurezza, tutti gli utenti di eBay devono reimpostare la password a partire dal 21 mag 2014. Se hai giΰ reimpostato la password e l'hai dimenticata, segui la procedura di reimpostazione della password riportata qui sotto. Ulteriori informazioni.

Inserisci l'indirizzo email registrato su eBay. Se non ricordi il tuo indirizzo email registrato su eBay, inserisci il tuo nome utente.

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!

το μετεφρασα αλλα γιατι στα Ιταλικα??


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρήκα τελικά εκπτωτικό κωδικό για 20% για το awesomebooks.com. Αν ενδιαφέρεται κάποιος εδώ: http://www.bargainmoose.ca/awesomebooks-coupons-4-for-3-or-20-off/ στα σχόλια κάτω από το post προστίθενται οι εκάστοτε κωδικοί που ισχύουν. Σήμερα που έλεγξα, ισχύουν οι δύο τελευταίοι. Έκανα επιτέλους άλλη μια παραγγελία. Μια παρατήρηση μόνο, τα βιβλία δεν είναι όλα σε τέλεια κατάσταση (ήταν πιο εύκολη η επιλογή παλιά με τα μεταχειρισμένα από το amazon). Νομίζω ότι για ασφάλεια καλό είναι να επιλέγονται όσο το δυνατόν πιο νέες εκδόσεις.

Ευχαριστω :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!Προσπαθώ να κάνω μια αγορα θηκης κινητου απο ebay.com και μου βγαζει αυτο το μηνυμα οταν παταω ολοκληρωση αγορας

Reimposta la password

Per proteggere la privacy e garantire la sicurezza, tutti gli utenti di eBay devono reimpostare la password a partire dal 21 mag 2014. Se hai giΰ reimpostato la password e l'hai dimenticata, segui la procedura di reimpostazione della password riportata qui sotto. Ulteriori informazioni.

Inserisci l'indirizzo email registrato su eBay. Se non ricordi il tuo indirizzo email registrato su eBay, inserisci il tuo nome utente.

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!

το μετεφρασα αλλα γιατι στα Ιταλικα??

ισως ο πωλητης να εχει την αγγελια στο Ιταλικο ebay με worldwide shipping. Παντως το Ιταλικο ebay εχει χαλια cuxtomer service. Εντελως αδιαφοροι και απαντανε αλλα αντ'αλλων!

Οταν ξαναβαζεις το password συνεχιζεις κανονικα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!Προσπαθώ να κάνω μια αγορα θηκης κινητου απο ebay.com και μου βγαζει αυτο το μηνυμα οταν παταω ολοκληρωση αγορας

Reimposta la password

Per proteggere la privacy e garantire la sicurezza, tutti gli utenti di eBay devono reimpostare la password a partire dal 21 mag 2014. Se hai giΰ reimpostato la password e l'hai dimenticata, segui la procedura di reimpostazione della password riportata qui sotto. Ulteriori informazioni.

Inserisci l'indirizzo email registrato su eBay. Se non ricordi il tuo indirizzo email registrato su eBay, inserisci il tuo nome utente.

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!

το μετεφρασα αλλα γιατι στα Ιταλικα??

Υπήρχε θέμα με hackers στο ebay, ζητούσαν να αλλάξουμε το password. Γιατί δεν πας στον κανονικό σου λογαριασμό να δεις αν κι εκεί έχεις το μήνυμα στα μηνύματά σου, άλλαξε τον κωδικό σου κανονικά, και μετά συνεχίζεις με την αγορά σου. Αυτό σημαίνει ότι δεν έχεις κάνει τους τελευταίους μήνες αγορές έτσι δεν είναι; Δεν σου ήρθε email να αλλάξεις τον κωδικό σου; Είναι λογικό αυτό που λέει η Annagrig, σε μεταφέρει κάποια στιγμή η διαδικασία στο ebay.it?

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε θέμα με hackers στο ebay, ζητούσαν να αλλάξουμε το password. Γιατί δεν πας στον κανονικό σου λογαριασμό να δεις αν κι εκεί έχεις το μήνυμα στα μηνύματά σου, άλλαξε τον κωδικό σου κανονικά, και μετά συνεχίζεις με την αγορά σου. Αυτό σημαίνει ότι δεν έχεις κάνει τους τελευταίους μήνες αγορές έτσι δεν είναι; Δεν σου ήρθε email να αλλάξεις τον κωδικό σου; Είναι λογικό αυτό που λέει η Annagrig, σε μεταφέρει κάποια στιγμή η διαδικασία στο ebay.it?

Δεν μπορω να συνδεθω άσχετα με την αγορα που θέλω να κάνω......προσπαθω να συνδεθω με τους κωδικους μου στο ebay.com και με παει κατευθειαν στο ιταλικο....

με πεταει κατευθειαν να αλλαξω κωδικο και παταω το επομενο βημα και δεν ερχεται κανενα email επιβεβαιωσης.....!!!!

Δεν είχα δώσει καμια σημασια σε μειλ οτι επρεπε να αλλαξω κωδικο...τωρα εχασα τον λογαριασμο μου???


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι γίνεται... Εγώ πάντως δεν χρησιμοποιώ πια καθόλου το ebay.com αλλά μπαίνω κατευθείαν από το ebay.it γιατί το ebay.com μετά από λίγο με πετάει σε κινέζικη σελίδα και αν επιμείνω μετά μου απαγορεύει την πρόσβαση. Τους έχω γράψει και μου λένε ότι είναι θέμα του υπολογιστή μου, στο ίντερνετ γράφουν ότι κάποιος ελέγχει τον υπολογιστή μου εγώ όμως δεν έχω παρατηρήσει τίποτα περίεργο, ούτε στον υπολογιστή, ούτε στους λογαριασμούς μου, τράπεζες κτλ. Μήνες τώρα αυτό, έχω καθαρίσει και ξανακαθαρίσει τον υπολογιστή το com για μένα παραμένει κινέζικο ανέκδοτο. Η περίπτωση των χάκερ νομίζω ότι έφτανε μόνο μέχρι πρόσβαση σε ονόματα και email δεν μπήκαν σε λογαριασμούς ebay καθαυτούς και η αλλαγή του κωδικού ήταν προληπτικό μέτρο, δεν ξέρω γενικά αν όλα αυτά τώρα σχετίζονται με την δική σου περίπτωση, λέω τον πόνο μου μήπως το έχει πάθει και κάποιος άλλος με το κινέζικο. Εγώ άλλαξα προληπτικά κωδικούς στα πάντα, φβ, τράπεζες, παυπαλ κτλ. Εσύ geonik γιατί δεν δοκιμάζεις να μπεις στον λογαριασμό σου από ένα άλλο ebay π.χ. το ebay.co.uk? Μην μπαίνεις από εκεί που σε στέλλει το ebay.com αλλά μπες εξαρχής στο ebay.co.uk και δες τι γίνεται από εκεί. Ελπίζω να μας πει και κάποιος άλλος κάτι, με απασχολει και μένα πολύ το θέμα με το ebay.com...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΩΧ! Με τρομαζετε βρε κοριτσια. /Εγω παντα το co.uk χρησιμοποιω και σπανια το de. Ακομα σπανιοτερα το com αλλα δεν ειχα ποτε θεμα. GEonik ειχες αλλαξει τους κωδικους;

Link to comment
Share on other sites

Geonik τωρα διαβασα. Πηγαινε στην εξυπηρετηση πελατων στο ebay που ειχες κανει εγγραφη! Μονο απο κει θα σε βιηθησουν
Δεν ξέρω τι γίνεται... Εγώ πάντως δεν χρησιμοποιώ πια καθόλου το ebay.com αλλά μπαίνω κατευθείαν από το ebay.it γιατί το ebay.com μετά από λίγο με πετάει σε κινέζικη σελίδα και αν επιμείνω μετά μου απαγορεύει την πρόσβαση. Τους έχω γράψει και μου λένε ότι είναι θέμα του υπολογιστή μου, στο ίντερνετ γράφουν ότι κάποιος ελέγχει τον υπολογιστή μου εγώ όμως δεν έχω παρατηρήσει τίποτα περίεργο, ούτε στον υπολογιστή, ούτε στους λογαριασμούς μου, τράπεζες κτλ. Μήνες τώρα αυτό, έχω καθαρίσει και ξανακαθαρίσει τον υπολογιστή το com για μένα παραμένει κινέζικο ανέκδοτο. Η περίπτωση των χάκερ νομίζω ότι έφτανε μόνο μέχρι πρόσβαση σε ονόματα και email δεν μπήκαν σε λογαριασμούς ebay καθαυτούς και η αλλαγή του κωδικού ήταν προληπτικό μέτρο, δεν ξέρω γενικά αν όλα αυτά τώρα σχετίζονται με την δική σου περίπτωση, λέω τον πόνο μου μήπως το έχει πάθει και κάποιος άλλος με το κινέζικο. Εγώ άλλαξα προληπτικά κωδικούς στα πάντα, φβ, τράπεζες, παυπαλ κτλ. Εσύ geonik γιατί δεν δοκιμάζεις να μπεις στον λογαριασμό σου από ένα άλλο ebay π.χ. το ebay.co.uk? Μην μπαίνεις από εκεί που σε στέλλει το ebay.com αλλά μπες εξαρχής στο ebay.co.uk και δες τι γίνεται από εκεί. Ελπίζω να μας πει και κάποιος άλλος κάτι, με απασχολει και μένα πολύ το θέμα με το ebay.com...

Τελικά στα πεδία σύνδεσης εγραψα το username και μετά επέλεξα οτι (δηθεν) εχω ξεχασει τον κωδικο μου.....κανονικα βημα βημα εκανα την διαδικασια αλλαγης password και αφου ελαβα email επιβεβαιωσης και ενεργοποιησης , συνδεθηκα με το νεο password στον λογαριασμο μου!!!

Δεν με πεταξε σε κανενα αλλο ''ebay" ουτε αλλη γλωσσα κτλ....


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια βοήθεια, δεν έχω διαβάσει όλα τα post και δεν ξέρω εάν είμαι στο σωστό σημείο, πήγα να ψωνίσω απότ amazon των ΗΠΑ και δεν δέχτηκε την χρεωστική μου κάρτα, γιατί; μια χαρά ψωνίζω πάντα από γαλλία με αυτήν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...