Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

Αχνη γραμμη τεστ


Recommended Posts

On 3/10/2023 at 8:36 ΜΜ, vikib είπε:

καλυτερα χοριακη για να εισαι σιγουρη

προληπτικα να παρεις προγεστερονη κ μαγνησιο,δ βρισκω τον λογο δ κανει κακο,απλα καλυτερα να ξερεις σιγουρα κ μετα

αν ειναι θετικο το τεστ,θα δειξει η χοριακη

Ναι εγω αυτο θα κανω θα παω να κανω μια χοριακη. Εγω κει σημερα πηρα ενα τεστ αλλης μαρκας και εκανα οχι με πρωινα ουρα αλλα με απογευματινα και στο 3λεπτο εβγαλε μια αχνη γραμη και στα 5λαπτο οπως ελεγε και το τεστ στα 5 λεπτα να δω το αποτελεσμα ειχε ξεκαθαριστει η γραμμη. Η σημερινη φεναιτε πιο εντονα ομως δεν ειναι οπως η γραμμη ελγχου. Σ’ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου❤️

On 3/10/2023 at 8:37 ΜΜ, linaa είπε:

Την Πέμπτη κάνε χοριακη δεν είναι πολλές μέρες . Γενικά επειδή με το γιατρό μιλάτε απτό τηλέφωνο πολύ νόημα δεν γίνετε να βγει ούτε θα βγάλει διάγνωση από μια φωτογραφία με ένα τεστ . Οπότε προσπάθησε να κάνεις όσο πιο γρήγορα την εξέταση σου Κ πάρε Κ τεστακια αρκετά να έχεις στο σπίτι γιατί είσαι αρκετά ανχωμενη Κ δεν βοηθάει που είσαι επαρχία .  

Ναι εχετε δικιο. Τωρα ναι μιλησαμε απο το τηλεφωνο ομως επειδη τον προηγπυμενο μηνα που απεβαλα και αιμοραγουσα ειχα παει μου εκανε υπερηχογραφημα και υπερηχο κολπου. Και ξερει το ιστορικο μου για αυτο και τον πηρα τηλεφωνο του ειπα και επειδη ειδα το τεστ οτι ηταν ιδιο οπως τον προηγουμενο μηνα που μου ειχε βγαλει αχνη γραμμουλα. Εγω και σημερα εκανα ενα τεστ αλλης μαρκας και μου βγηκε παλη αχνο θετικο ομως κιγο πιο σκουρα η γραμμουλα απο το προηγουμενο. Εννοειται πως θα κανω και χοριακη. Ομως επειδη μου ειπε η γιατρος να κανω στις 5 μερες καθυστερηση για να εχει αναιβει και λιγο για αυτο και κρατιεμαι. Εχω ακομα ενα τεστ που θα το κανω 3 μερες μετα με πρωινα ουρα να δουμε. Οσο για το αγχομενει, ειμαι ομως επειδη φοβαμαι αν ειμαι εγκυος να μην γινει οπως τον προηγουμενο μηνα. Ενω για το αν δεν ειμαι δεν αγχονωμαι αν δεν ειναι τωρα θα ειναι ενας μηνας μετα δυο. Εγω για αυτο και εγραψα εδω μηπως εχει τυχει σε καποια η ξερει να μου πει.

παντως ευχαριστω πολυ για την απαντηση σας❤️

πρίν από 6 λεπτά , Ezgi είπε:

Ναι εγω αυτο θα κανω θα παω να κανω μια χοριακη. Εγω κει σημερα πηρα ενα τεστ αλλης μαρκας και εκανα οχι με πρωινα ουρα αλλα με απογευματινα και στο 3λεπτο εβγαλε μια αχνη γραμη και στα 5λαπτο οπως ελεγε και το τεστ στα 5 λεπτα να δω το αποτελεσμα ειχε ξεκαθαριστει η γραμμη. Η σημερινη φεναιτε πιο εντονα ομως δεν ειναι οπως η γραμμη ελγχου. Σ’ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου❤️

Ναι εχετε δικιο. Τωρα ναι μιλησαμε απο το τηλεφωνο ομως επειδη τον προηγπυμενο μηνα που απεβαλα και αιμοραγουσα ειχα παει μου εκανε υπερηχογραφημα και υπερηχο κολπου. Και ξερει το ιστορικο μου για αυτο και τον πηρα τηλεφωνο του ειπα και επειδη ειδα το τεστ οτι ηταν ιδιο οπως τον προηγουμενο μηνα που μου ειχε βγαλει αχνη γραμμουλα. Εγω και σημερα εκανα ενα τεστ αλλης μαρκας και μου βγηκε παλη αχνο θετικο ομως κιγο πιο σκουρα η γραμμουλα απο το προηγουμενο. Εννοειται πως θα κανω και χοριακη. Ομως επειδη μου ειπε η γιατρος να κανω στις 5 μερες καθυστερηση για να εχει αναιβει και λιγο για αυτο και κρατιεμαι. Εχω ακομα ενα τεστ που θα το κανω 3 μερες μετα με πρωινα ουρα να δουμε. Οσο για το αγχομενει, ειμαι ομως επειδη φοβαμαι αν ειμαι εγκυος να μην γινει οπως τον προηγουμενο μηνα. Ενω για το αν δεν ειμαι δεν αγχονωμαι αν δεν ειναι τωρα θα ειναι ενας μηνας μετα δυο. Εγω για αυτο και εγραψα εδω μηπως εχει τυχει σε καποια η ξερει να μου πει.

παντως ευχαριστω πολυ για την απαντηση σας❤️

Επειδη δεν εχω πει τιποτα σε κανεναν ακομα και στον αντρα μου για να μην τον απογοητευσω παλι, θελω να σηγουρευτω και μετα. Για αυτο γραφω εδω να το συζητησω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 5/10/2023 at 6:31 ΜΜ, Ezgi είπε:

Ναι εγω αυτο θα κανω θα παω να κανω μια χοριακη. Εγω κει σημερα πηρα ενα τεστ αλλης μαρκας και εκανα οχι με πρωινα ουρα αλλα με απογευματινα και στο 3λεπτο εβγαλε μια αχνη γραμη και στα 5λαπτο οπως ελεγε και το τεστ στα 5 λεπτα να δω το αποτελεσμα ειχε ξεκαθαριστει η γραμμη. Η σημερινη φεναιτε πιο εντονα ομως δεν ειναι οπως η γραμμη ελγχου. Σ’ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου❤️

Ναι εχετε δικιο. Τωρα ναι μιλησαμε απο το τηλεφωνο ομως επειδη τον προηγπυμενο μηνα που απεβαλα και αιμοραγουσα ειχα παει μου εκανε υπερηχογραφημα και υπερηχο κολπου. Και ξερει το ιστορικο μου για αυτο και τον πηρα τηλεφωνο του ειπα και επειδη ειδα το τεστ οτι ηταν ιδιο οπως τον προηγουμενο μηνα που μου ειχε βγαλει αχνη γραμμουλα. Εγω και σημερα εκανα ενα τεστ αλλης μαρκας και μου βγηκε παλη αχνο θετικο ομως κιγο πιο σκουρα η γραμμουλα απο το προηγουμενο. Εννοειται πως θα κανω και χοριακη. Ομως επειδη μου ειπε η γιατρος να κανω στις 5 μερες καθυστερηση για να εχει αναιβει και λιγο για αυτο και κρατιεμαι. Εχω ακομα ενα τεστ που θα το κανω 3 μερες μετα με πρωινα ουρα να δουμε. Οσο για το αγχομενει, ειμαι ομως επειδη φοβαμαι αν ειμαι εγκυος να μην γινει οπως τον προηγουμενο μηνα. Ενω για το αν δεν ειμαι δεν αγχονωμαι αν δεν ειναι τωρα θα ειναι ενας μηνας μετα δυο. Εγω για αυτο και εγραψα εδω μηπως εχει τυχει σε καποια η ξερει να μου πει.

παντως ευχαριστω πολυ για την απαντηση σας❤️

Επειδη δεν εχω πει τιποτα σε κανεναν ακομα και στον αντρα μου για να μην τον απογοητευσω παλι, θελω να σηγουρευτω και μετα. Για αυτο γραφω εδω να το συζητησω!

Καλημερα! Τι κανετε κοριτσια! εγω σημερα εκανα χοριακη και βγηκε θετικη 826 μοναδες ειναι η 6η μερα καθυστερησης. Εχω 26 μερες κυκλο.μου ειπε την τεταρτη να ξανακανω να δουμε αν δηπλασιαζεται.

  • Μου αρέσει 2
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ezgi είπε:

Καλημερα! Τι κανετε κοριτσια! εγω σημερα εκανα χοριακη και βγηκε θετικη 826 μοναδες ειναι η 6η μερα καθυστερησης. Εχω 26 μερες κυκλο.μου ειπε την τεταρτη να ξανακανω να δουμε αν δηπλασιαζεται.

συγχαρητηρια!ολα να πανε καλα!!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Ezgi είπε:

Καλημερα! Τι κανετε κοριτσια! εγω σημερα εκανα χοριακη και βγηκε θετικη 826 μοναδες ειναι η 6η μερα καθυστερησης. Εχω 26 μερες κυκλο.μου ειπε την τεταρτη να ξανακανω να δουμε αν δηπλασιαζεται.

Πολλά Συγχαρητήρια κορίτσι μου... με το καλό να έχεις μια καλή υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη...👏👏👏👏

Κ εγώ μετά από βιοχημική έμεινα αμέσως...όλα θα πάνε τέλεια κ σε λίγους μήνες θα το έχεις στην αγκαλιά σου το σπορακι σου...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Πολλά Συγχαρητήρια κορίτσι μου... με το καλό να έχεις μια καλή υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη...👏👏👏👏

Κ εγώ μετά από βιοχημική έμεινα αμέσως...όλα θα πάνε τέλεια κ σε λίγους μήνες θα το έχεις στην αγκαλιά σου το σπορακι σου...

Ευχαριστω παρα πολυ! Εσυ ακομα εγκυος εισαι η γεννησες; Δεν κερεος ποσο πολυ το θελω και ανυπομονω να παω αυριο για την δευτερη χοριακη να δω αν ανεβαινει οπως πρεπει❤️

Just now, Ezgi είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ! Εσυ ακομα εγκυος εισαι η γεννησες; Δεν κερεος ποσο πολυ το θελω και ανυπομονω να παω αυριο για την δευτερη χοριακη να δω αν ανεβαινει οπως πρεπει❤️

Εγω παιρνω προγεστερονη μαγνησιο και φολικο με το που ειδα οτι εδειξε θετικο το τεστ αρχισα να τα παιρνω❤️

πρίν από 2 λεπτά , Ezgi είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ! Εσυ ακομα εγκυος εισαι η γεννησες; Δεν κερεος ποσο πολυ το θελω και ανυπομονω να παω αυριο για την δευτερη χοριακη να δω αν ανεβαινει οπως πρεπει❤️

Εγω παιρνω προγεστερονη μαγνησιο και φολικο με το που ειδα οτι εδειξε θετικο το τεστ αρχισα να τα παιρνω❤️

Εχεται παρει και απο εσας καποιες στην αγκυμοσυνη σας τετοια φαρμακα; Πηγαν ολα καλα με την εγκυμοσυνη;

Link to comment
Share on other sites

@Ezgi

φολικο επαιρνα κ τις δυο φορες απο τις προσπαθειες

μαγνησιο μονο στην πρωτη εγκυμοσυνη απο το δευτερο τριμηνο κ μετα,γτ ειχα κτ πονακια

προγεστερονη επαιρνα επισης στην πρωτη,απο τη χοριακη κ μετα που εκανα κ υπερηχο,γτ ειχα δει καφε υγρα,κ ηταν κ λιγο χαμηλα ο σακος,σαν υποστηριξη στην κυηση ειπε η γιατρος

οσο μπορεις να ειααι ηρεμη,να ξεκουραζεσαι,κ ολα θα πανε καλα

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ezgi είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ! Εσυ ακομα εγκυος εισαι η γεννησες; Δεν κερεος ποσο πολυ το θελω και ανυπομονω να παω αυριο για την δευτερη χοριακη να δω αν ανεβαινει οπως πρεπει❤️

Εγω παιρνω προγεστερονη μαγνησιο και φολικο με το που ειδα οτι εδειξε θετικο το τεστ αρχισα να τα παιρνω❤️

Εχεται παρει και απο εσας καποιες στην αγκυμοσυνη σας τετοια φαρμακα; Πηγαν ολα καλα με την εγκυμοσυνη;

Εγώ γέννησα Γενάρη κορίτσι μου το 2ο... δώσε baby dust μήπως μου έρθει κ 3ο,πιάνει από εγκυουλα...το πιστεύω πως το περιμένεις...με το καλό να πας να κάνεις χοριακη...όλα θα είναι τέλεια θα δεις...😉


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, vikib είπε:

@Ezgi

φολικο επαιρνα κ τις δυο φορες απο τις προσπαθειες

μαγνησιο μονο στην πρωτη εγκυμοσυνη απο το δευτερο τριμηνο κ μετα,γτ ειχα κτ πονακια

προγεστερονη επαιρνα επισης στην πρωτη,απο τη χοριακη κ μετα που εκανα κ υπερηχο,γτ ειχα δει καφε υγρα,κ ηταν κ λιγο χαμηλα ο σακος,σαν υποστηριξη στην κυηση ειπε η γιατρος

οσο μπορεις να ειααι ηρεμη,να ξεκουραζεσαι,κ ολα θα πανε καλα

Ωραια με καθησηχασατε παρα πολυ.  Επειδη τα παιρνω και εγω επειδη μεσα στην ημερα νιοθω κατι πονακια κατω χαμηλα μια απο αριστερα μια απο δεξια μια στη μεση αλλα σε μερικα λεπτακια περναει. Ομως δεν εχω δει μεχρι τωρα καφε υγρα η κατι αλλο. Τωρα να δουμε αυριο πως θα ειναι η χοριακη.

εγω αυτο κανω οσο μπορω ξεκουραζομαι κανω κατι ξαπλωνω ξεκουραζομαι μετα παλο κανω κατο ομως βαρος και τετοια προσπαθω να τα αποφευγω ειδικα και τις δουλειες του σπιτιου προσπαθω ο αντρας μου να τα κανει να μηνει σε εμενα μονο το φαγητο😃

πρίν από 27 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

Εγώ γέννησα Γενάρη κορίτσι μου το 2ο... δώσε baby dust μήπως μου έρθει κ 3ο,πιάνει από εγκυουλα...το πιστεύω πως το περιμένεις...με το καλό να πας να κάνεις χοριακη...όλα θα είναι τέλεια θα δεις...😉

Αα τι ωραια να τα χαιρεσαι τα παοδακια σπυ να ειναι γερα και υγειη ❤️ μακαρι μεχρι να γενησω εγω να εχω νεα σου για το 3ο🙏🏻

και εγω αυτο πιστευω ολα καλα θα πανε το νιοθω οτι θα παρω στην αγκαλια μου το μωρακι μου❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Ezgi είπε:

Ωραια με καθησηχασατε παρα πολυ.  Επειδη τα παιρνω και εγω επειδη μεσα στην ημερα νιοθω κατι πονακια κατω χαμηλα μια απο αριστερα μια απο δεξια μια στη μεση αλλα σε μερικα λεπτακια περναει. Ομως δεν εχω δει μεχρι τωρα καφε υγρα η κατι αλλο. Τωρα να δουμε αυριο πως θα ειναι η χοριακη.

εγω αυτο κανω οσο μπορω ξεκουραζομαι κανω κατι ξαπλωνω ξεκουραζομαι μετα παλο κανω κατο ομως βαρος και τετοια προσπαθω να τα αποφευγω ειδικα και τις δουλειες του σπιτιου προσπαθω ο αντρας μου να τα κανει να μηνει σε εμενα μονο το φαγητο😃

Αα τι ωραια να τα χαιρεσαι τα παοδακια σπυ να ειναι γερα και υγειη ❤️ μακαρι μεχρι να γενησω εγω να εχω νεα σου για το 3ο🙏🏻

και εγω αυτο πιστευω ολα καλα θα πανε το νιοθω οτι θα παρω στην αγκαλια μου το μωρακι μου❤️❤️❤️

Εσεις ειχατε πονακια κατω χαμηλα στην κοιλια. Ειμαι πρωτη φορα και ανχωνομαι πολυ 😞

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα τι κανετε κπριδσια μου! Εγω εκανα καο σημερα χοριακη και μου βγηκε 1547,80 μοναδες. Τι λετε καλα ειναι; 
στο μικροβιολογικο μπυ ειπαν πως δηπλασιαστηκε. Την πρπηγουμενη ειχα 826 μοναδες

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ezgi είπε:

Καλημερα τι κανετε κπριδσια μου! Εγω εκανα καο σημερα χοριακη και μου βγηκε 1547,80 μοναδες. Τι λετε καλα ειναι; 
στο μικροβιολογικο μπυ ειπαν πως δηπλασιαστηκε. Την πρπηγουμενη ειχα 826 μοναδες

καλημερα

πολυ καλη,θα ελεγα να μην κανεις αλλη χοριακη

κατευθειαν υπερηχο

ολα να πανε τελεια!

μην αγχωνεσαι με τα πονακια,πολυ πιθανον συνεχεια κτ να νιωθεις

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , vikib είπε:

καλημερα

πολυ καλη,θα ελεγα να μην κανεις αλλη χοριακη

κατευθειαν υπερηχο

ολα να πανε τελεια!

μην αγχωνεσαι με τα πονακια,πολυ πιθανον συνεχεια κτ να νιωθεις

Ναι αυτο ακριβως ειπε και η γιατρος μου τωρα εχω ραντεβου 19/10 να κανουμε υπερηχο. Ειμαι πολυ χαρουμενη.

Νιοθω οτι σας ξερω απο πολυ καιρο και θελω να τα μοιραζω ολα μαζι σας. Σας ευχαριστω παρα πολυ που ειστε εκει και τα λεμε ολα. ❤️

Just now, Ezgi είπε:

Ναι αυτο ακριβως ειπε και η γιατρος μου τωρα εχω ραντεβου 19/10 να κανουμε υπερηχο. Ειμαι πολυ χαρουμενη.

Νιοθω οτι σας ξερω απο πολυ καιρο και θελω να τα μοιραζω ολα μαζι σας. Σας ευχαριστω παρα πολυ που ειστε εκει και τα λεμε ολα. ❤️

Ειτε κακο ειτε καλο ειναι τουλαχιστον μπορουμε να μιλησουμε ανοιχτα εδω. Μερικες φορες δεν εχουμε σε καποιον να μιλησουμε ανοιχτα ενω εδω ξερουμε ειναι μονο γυναικες και λυνουμε ολες τις αποριες μας❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ezgi είπε:

Καλημερα τι κανετε κπριδσια μου! Εγω εκανα καο σημερα χοριακη και μου βγηκε 1547,80 μοναδες. Τι λετε καλα ειναι; 
στο μικροβιολογικο μπυ ειπαν πως δηπλασιαστηκε. Την πρπηγουμενη ειχα 826 μοναδες

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να δείτε και το σπορακι σας τώρα! Να έχεις μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη! ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Nels είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να δείτε και το σπορακι σας τώρα! Να έχεις μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη! ❤️ 

Ευχαριστω παρα πολυ! Ανυπομονω να ερθει 19 του μηνος να παω να το δω. Εχω χαρει τοσο πολυ που ακομα δεν μπορω να το πιστεψω λεω πως ειναι ονειρο😄

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...