Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Αυγούστου 2024


Recommended Posts

Όταν πας κάνεις και papp A...είναι μια εξέταση αίματος..αυτή γράφεται η αυχενική όχι.... Εν τέλη κορίτσια μου φάνηκε πολύ να πάω 13+5 για αυχενική γιατί αυτός Μ έβαλε τότε γιατί εκείνη την εβδομάδα έρχεται από Αθήνα ..δεν είναι στην πόλη μου...κι έκλεισα σήμερα άλλου εδώ στην πόλη μου...θα είμαι 12+2 τότε...θα εσκαγα δε μπορούσα😂😂

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 266
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα εγώ πήγα σήμερα και έδωσα αίμα για ένα πλήρες σετ εξετάσεων αίματος και γενική ούρων.  Η ναυτία με έχει ξεκάνει σήμερα και το χειρότερο χθες το χάπι για τη ναυτία της εγκυμοσύνης με αναγούλιασε τόσο πολύ που τελικά έκανα εμετό…Τραγελαφικό πάντως, το χάπι της ναυτίας να σου προκαλεί εμετό!! Το σταμάτησα εννοείται. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Christ_y είπε:

Αα και εγώ 92 είχα και μου είπε ο ενδοκρινολογος επανεξέταση σε ένα μήνα. Επίσης, είχα στα οριακά υψηλά την θυροξινη. 

Εγώ είπα θα μαζευτω από σήμερα ..γιατί η αλήθεια είναι ότι να ναι τρώω γενικά...από σήμερα το ριξα στα σαλατικα..τη θυροξίνη πρώτη φορά την ακούω να σου πω την αλήθεια..κι εγώ σε κάνα μήνα πάλι εξετασεις


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή σας μέρα! Η θυροξινη είναι η τ4 που κάνουμε μαζί με τον θυρεοειδή. Η ενδοκρινολόγος ήταν καθησυχαστική αλλά όπως κι να έχει τη Δευτέρα θα κάνω τις επαναληπτικές κι βλέπουμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Christ_y είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θα έχω νέα το βραδάκι, έχω αργά ραντεβού. Το ζαχαρω βγήκε εχθές και ήταν 88. Απλά προσέχω τι τρωω και συνεχίζουμε. 

Α εντάξει καλό σου βγήκε...κι εγώ έχω ξεκινήσει να προσέχω αν και ξεχνιέμαι που και που και κάπου το χάνω😂😂αύριο θα το ξαναμετρησω εγω το ζαχαρο και βλέπουμε ...άντε καλά νέα θα έχεις σίγουρα🥰

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια! Όλα Καλα με το μπαμπάκι μας. Δεν είδε ούτε αποκόλληση ούτε αίμα ο γιατρός. Στις 25 του μήνα θα κλείσουμε αυχενική. Πολύ νωρίς είναι όμως δεν είναι; θα είμαι ακριβώς 11 εβδομάδων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Christ_y είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια! Όλα Καλα με το μπαμπάκι μας. Δεν είδε ούτε αποκόλληση ούτε αίμα ο γιατρός. Στις 25 του μήνα θα κλείσουμε αυχενική. Πολύ νωρίς είναι όμως δεν είναι; θα είμαι ακριβώς 11 εβδομάδων.

Στο γιο μου 11 +5 είχα πάει..εντάξει σχετικά νωρίς είναι...εμένα πάλι ο πρώτος με είχε βάλει αργά κι έκλεισα άλλου νωριτερα..μπράβο το μπεμπακι


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το ζαχαρο επειδή το χω έννοια τώρα μετρήθηκα το πρωί κι είχα 85 έχει η γιαγιά μου μηχάνημα και πετάγομαι και το μετράω...η γιατρός όμως επειδή είδε το 91 στις εξετάσεις μου γράψε καμπύλη...θα πάω μεθαύριο...αλλά γενικά τρώω πολλές σαλάτες καθόλου ψωμιά και γλυκά και απ' ότι βλέπω έτσι θα παει τώρα...


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...