Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Αυγούστου 2024


Recommended Posts

@Mommy10875 όλα θα πάνε καλά. Εάν ακολουθήσεις τη διατροφή θα το ρυθμίσεις το σάκχαρο. @maria2022 καλωσόρισες στη μητρότητα που είναι συνώνυμη με το άγχος. Χαχα! Δεν σταματάει ποτέ και μπορώ να σου πω ότι όταν γεννιούνται έχεις περισσότερο άγχος καθημερινά. Εμένα σταμάτησε το αίμα αλλά οι αναγούλες και η ζαλάδα σε συνδυασμό με την κλεισούρα με κάνουν να νιώθω συνεχώς άρρωστη. Έχω βαρεθεί την τηλεόραση. Αφήστε που όσο πιο πολύ μένω ξάπλα τόσο χειρότερα νιώθω , αλλά και  τι να κάνω μέσα στο σπίτι? Εντωμεταξύ έχω και λίγο άγχος με τη δουλειά μου πώς θα τους πω ότι μάλλον δε θα γυρίσω μέχρι τέλους


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 272
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, palmoira είπε:

@Mommy10875 όλα θα πάνε καλά. Εάν ακολουθήσεις τη διατροφή θα το ρυθμίσεις το σάκχαρο. @maria2022 καλωσόρισες στη μητρότητα που είναι συνώνυμη με το άγχος. Χαχα! Δεν σταματάει ποτέ και μπορώ να σου πω ότι όταν γεννιούνται έχεις περισσότερο άγχος καθημερινά. Εμένα σταμάτησε το αίμα αλλά οι αναγούλες και η ζαλάδα σε συνδυασμό με την κλεισούρα με κάνουν να νιώθω συνεχώς άρρωστη. Έχω βαρεθεί την τηλεόραση. Αφήστε που όσο πιο πολύ μένω ξάπλα τόσο χειρότερα νιώθω , αλλά και  τι να κάνω μέσα στο σπίτι? Εντωμεταξύ έχω και λίγο άγχος με τη δουλειά μου πώς θα τους πω ότι μάλλον δε θα γυρίσω μέχρι τέλους

Τόσο πολύ. Πως θα αντέξω η καημένη η μάνα; 😂 

Αν δοκιμάσεις να διαβάσεις κάποιο βιβλίο. Ή να παίξεις κάποιο επιτραπέζιο μέσω ίντερνετ. Μια κοπέλα όσο ήμουν εγώ ξάπλα μου πρότεινε να φτιάξω νετφλιξ. Όσο για την δουλειά δεν πρέπει να αγχώνεσαι. Είναι δικαίωμα του σώματος σου να έχει συμπτώματα. Και δικό σου δικαίωμα να μην νιώθεις καλά με αυτά. Πιστεύω αν ο γιατρός σου γράφει χαρτιά πως δεν σου επιτρέπει να δουλέψεις, δεν θα μπορούν να πουν ούτε κιχ. Βέβαια δεν ξέρω τι δουλειά έχεις. Αν πχ είναι δουλειά γραφείου πιστεύω πως ίσως βρείτε μια μέση λύση πχ να δουλεύεις από το σπίτι. Δεν ξέρω αν γίνεται κιολας

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Απ τη στιγμή που δεν έχεις αίμα όταν ξανά πας στο γιατρο, ρωτά τον, θα μπορείς να κινείσαι. Έχω αρχίσει μαγειρεύω , δειλά δειλά κάνω μικροπράγματα έξω. Έχω να δω αίμα περίπου 2 εβδομάδες. Δεν ξέρω για τη δουλειά σου αλλά να το πια σύντομα να ξελαφρωσεις. Κορίτσια, τι νετφλιξ έχω δει, τι παιχνίδια παίζω, τι παζλ έχω λύσει με την μικρή η κλεισούρα δεν παλεύεται. Δεν παίρνει η ώρα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Aαα κι εγώ περισσότερο απ' όλα τη γέννα φοβάμαι...στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα ιδέα τι γίνεται και είχα αγχωθει για τα πάντα εκτός απ' αυτό ..τώρα επειδή ξερω τι με περιμενει φοβαμαι πολύ...

Όντως κορίτσια το νετφλιξ σώζει ζωές😂😂😂 

@maria2022όσον αφορά τη δουλειά σου δε μπορείς να κάνεις κάτι..πες τους την αλήθεια αφού δε μπορείς να δουλέψεις σ αυτήν την κατάσταση..δε μπορούν να σου πουν τίποτα 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Mommy10875 είπε:

Aαα κι εγώ περισσότερο απ' όλα τη γέννα φοβάμαι...στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα ιδέα τι γίνεται και είχα αγχωθει για τα πάντα εκτός απ' αυτό ..τώρα επειδή ξερω τι με περιμενει φοβαμαι πολύ...

Όντως κορίτσια το νετφλιξ σώζει ζωές😂😂😂

@maria2022όσον αφορά τη δουλειά σου δε μπορείς να κάνεις κάτι..πες τους την αλήθεια αφού δε μπορείς να δουλέψεις σ αυτήν την κατάσταση..δε μπορούν να σου πουν τίποτα 

Καλέ εγώ δεν δουλεύω (πάλι καλά) η @palmoira (αν το γράφω και σωστά) έχει δουλειά 

  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Mommy10875 είπε:

Aαα κι εγώ περισσότερο απ' όλα τη γέννα φοβάμαι...στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα ιδέα τι γίνεται και είχα αγχωθει για τα πάντα εκτός απ' αυτό ..τώρα επειδή ξερω τι με περιμενει φοβαμαι πολύ...

Όντως κορίτσια το νετφλιξ σώζει ζωές😂😂😂 

@maria2022όσον αφορά τη δουλειά σου δε μπορείς να κάνεις κάτι..πες τους την αλήθεια αφού δε μπορείς να δουλέψεις σ αυτήν την κατάσταση..δε μπορούν να σου πουν τίποτα 

Γέννησες φυσιολογικά ή με καισαρική? Εγώ είναι το μόνο που δεν φοβάμαι. Μακάρι να έκλεινα τα μάτια και να έφτανε η ώρα να γεννήσω 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Θα ήθελα τα φώτα σας! Είμαι 8 εβδ και 2 ημ. Μπορείτε να μου δώσετε πληροφορίες για καλούς και πιστοποιημένους γιατρούς για αυχενική διαφάνεια; Οι περισσότερες πληροφορίες που βρίσκω είναι από το 2009-2010.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα το πρωί είδα πάλι καφέ κομματάκια! Αααααντε πάλι! Νόμιζα πως το είχα ξεπεράσει. Αχ ουφ! Αύριο έχω την αυχενική, όποτε βλέπουμε.. @MELENIA αυχενικη εγώ κάνω στο μητέρα .. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , Christ_y είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα το πρωί είδα πάλι καφέ κομματάκια! Αααααντε πάλι! Νόμιζα πως το είχα ξεπεράσει. Αχ ουφ! Αύριο έχω την αυχενική, όποτε βλέπουμε.. @MELENIA αυχενικη εγώ κάνω στο μητέρα .. 

@Christ_y Καλημέρα! Σε ποιόν στο Μητέρα; 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , MELENIA είπε:

@maria2022 Σε ευχαριστώ πολύ! Ενδιαφέρομαι για Αθήνα. Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει ας μου πει! 

Εμένα ο γυναικολόγος μου με έστειλε στον Τζώρτζη Εμμανουήλ.Είναι στο Κολωνάκι.

 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, MELENIA είπε:

@maria2022 Σε ευχαριστώ πολύ! Ενδιαφέρομαι για Αθήνα. Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει ας μου πει! 

Καλησπέρα..!την πρώτη φορά τις έκανα στον Πέτρο νικολαιδη...πολύ καλός ..και τώρα εκεί είχα κλείσει αλλά επειδή Μ έβαλε πολύ αργά θα την κάνω άλλου 

On 23/1/2024 at 8:26 ΜΜ, palmoira είπε:

Γέννησες φυσιολογικά ή με καισαρική? Εγώ είναι το μόνο που δεν φοβάμαι. Μακάρι να έκλεινα τα μάτια και να έφτανε η ώρα να γεννήσω 

Φυσιολογικά χωρίς επισκληριδιο...ότι και να σου πω είναι λίγο..

12 ώρες πρίν, Christ_y είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα το πρωί είδα πάλι καφέ κομματάκια! Αααααντε πάλι! Νόμιζα πως το είχα ξεπεράσει. Αχ ουφ! Αύριο έχω την αυχενική, όποτε βλέπουμε.. @MELENIA αυχενικη εγώ κάνω στο μητέρα .. 

Άντε να πάνε όλα καλά!!να ξεκινήσουμε σιγά σιγά...!να μπεις να μας πεις τα νέα σου🥰🥰🥰


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...