Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Θετικό η αρνητικό;


Recommended Posts

Γεια σας αγαπημένες μου !! Είμαι στην ημέρα αναμονής περιόδου και από προχθές τα τεστακια της home εγκυμοσύνης  βγαίνουν πολύ άχνα !! Έχετε εμπειρία από αυτά τα τεστακια ; Θα προσπαθήσω να βάλω στο εξώφυλλο μπυ το σημερινό πρωινό τεστ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Tsampi είπε:

Γεια σας αγαπημένες μου !! Είμαι στην ημέρα αναμονής περιόδου και από προχθές τα τεστακια της home εγκυμοσύνης  βγαίνουν πολύ άχνα !! Έχετε εμπειρία από αυτά τα τεστακια ; Θα προσπαθήσω να βάλω στο εξώφυλλο μπυ το σημερινό πρωινό τεστ

Το ίδιο βγαίνουν όλα ? Μήπως είναι η γραμμή εξάτμισης? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Tsampi είπε:

Βγαινουν όλα έτσι! Βγαίνουν σε 5 λεπτά !! Όποτε  δε ξέρω 😕 

Ναι είναι λίγο περίεργη η γραμμή σαν γραμμή εξάτμισης . Αν μπορέσεις να πάρεις κανένα άλλο απτό φαρμακείο. Αν δεν σου έρθει Κ σήμερα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

Ναι είναι λίγο περίεργη η γραμμή σαν γραμμή εξάτμισης . Αν μπορέσεις να πάρεις κανένα άλλο απτό φαρμακείο. Αν δεν σου έρθει Κ σήμερα. 

Ναι…μάλλον αυτό θα είναι ! Σε ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!και εγώ της home test είχα κάνει και ήταν έτσι πολύ άχνη και την επόμενη λιγάκι πιο έντονη και τελικά ήμουν έγκυος!!αν σου έμεινε και άλλο κανε ένα και αύριο το πρωί!!καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, linaa είπε:

Ναι είναι λίγο περίεργη η γραμμή σαν γραμμή εξάτμισης . Αν μπορέσεις να πάρεις κανένα άλλο απτό φαρμακείο. Αν δεν σου έρθει Κ σήμερα. 

Έκανα κι ένα σήμερα της first step!! Γεια δες να μου πεις σρ παρακαλώ !! Καλημεραα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anast. είπε:

Είναι καραμπινάτο θετικό! 

Συγχαρητήρια! 🤗

@Elle12 @anast.Αχ Αλήθεια ;;; Επειδή είναι λίγο πιο αχνό από την άλλη γραμμουλα!!!! Ποτε να πάω για χοριακη; Σήμερα είμαι 1 μέρα καθυστέρηση ! Σας ευχαριστώ παρά πολύ !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Tsampi είπε:

@Elle12 @anast.Αχ Αλήθεια ;;; Επειδή είναι λίγο πιο αχνό από την άλλη γραμμουλα!!!! Ποτε να πάω για χοριακη; Σήμερα είμαι 1 μέρα καθυστέρηση ! Σας ευχαριστώ παρά πολύ !! 

Δεν έχει σχέση αν είναι πιο άχνη η γραμμή αρκεί να υπάρχει γραμμή και στο τεστ φαίνεται πεντακάθαρα! 

Και σήμερα μπορείς να πας για χοριακή και μετά να μιλήσεις με τον γυναικολόγο σου για να σου δώσει επιπλέον οδηγίες! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anast. είπε:

Δεν έχει σχέση αν είναι πιο άχνη η γραμμή αρκεί να υπάρχει γραμμή και στο τεστ φαίνεται πεντακάθαρα! 

Και σήμερα μπορείς να πας για χοριακή και μετά να μιλήσεις με τον γυναικολόγο σου για να σου δώσει επιπλέον οδηγίες! 

Σε ευχαριστώ παρά πολυυ !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Tsampi είπε:

@Elle12 @anast.Αχ Αλήθεια ;;; Επειδή είναι λίγο πιο αχνό από την άλλη γραμμουλα!!!! Ποτε να πάω για χοριακη; Σήμερα είμαι 1 μέρα καθυστέρηση ! Σας ευχαριστώ παρά πολύ !! 

Καο διαφανα αχνη να ειναι ειναι θετικο, δεν διαβασες οδηγιες?

Εγω θα πηγαινα σημερα κ μετα την τριτη. Να δεις πως αυξανεται. Αν δε προλαβαινεις σημερα αναγκαστικα τριτη. Μετα τις 1500 μοναδες κανεις υπερηχο.. με το καλο. Και μιλα με τον γυναικολογο σου γιατι λπγικα θα σε αρχισει φολικο οξυ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Elle12 είπε:

Καο διαφανα αχνη να ειναι ειναι θετικο, δεν διαβασες οδηγιες?

Εγω θα πηγαινα σημερα κ μετα την τριτη. Να δεις πως αυξανεται. Αν δε προλαβαινεις σημερα αναγκαστικα τριτη. Μετα τις 1500 μοναδες κανεις υπερηχο.. με το καλο. Και μιλα με τον γυναικολογο σου γιατι λπγικα θα σε αρχισει φολικο οξυ

Ναι ναι! Πήγα τελικά σήμερα , γιατί δε θα άντεχα το άγχος μέχρι τη Τρίτη . Θα περιμένω τώρα τα αποτελέσματα το απόγευμα και αν είναι θετική θα πάρω αμέσως τον γιατρό μου !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...