Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θετικό η αρνητικό;


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,θέλω τα φώτα σας!Η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου μου ήταν 2/3 και ωορηξια είχα στις 18/3 με κυκλο 30 μέρες. Σήμερα έχω κάτι πονακια χαμηλά μόνο από τη μια μεριά..λέτε να είναι περιόδου?? Περιοδο περιμένω στις 1/4...πότε πρέπει να κάμω το τεστ για να δείξει και τα συμπτώματα αυτά τα πονακια μήπως είναι περιόδου?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , ioanmum25 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,θέλω τα φώτα σας!Η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου μου ήταν 2/3 και ωορηξια είχα στις 18/3 με κυκλο 30 μέρες. Σήμερα έχω κάτι πονακια χαμηλά μόνο από τη μια μεριά..λέτε να είναι περιόδου?? Περιοδο περιμένω στις 1/4...πότε πρέπει να κάμω το τεστ για να δείξει και τα συμπτώματα αυτά τα πονακια μήπως είναι περιόδου?? 

1/4 θα κάνεις το τεστ. Τα πονακια είναι άσχετα μπορεί επειδή το σκεφτεσε κιόλας . 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, linaa είπε:

1/4 θα κάνεις το τεστ. Τα πονακια είναι άσχετα μπορεί επειδή το σκεφτεσε κιόλας . 

Τα πονακια ή είναι λόγω εμφυτευσης και μοιάζουν με τα πονακια περιόδου ή είναι λόγω περιόδου..να ρωτήσω κάτι εγώ έχει δοκιμάσει καμία σπιτικά τεστ εγκυμοσύνης ?? Πόσο αξιοπιστα ειναι αυτά?καλά έννοειται μόνο κανονικά τεστ εγκυμοσυνη απλά ρωτάω αν έχει δοκιμάσει καμία τα σπιτικά τεστ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ioanmum25 είπε:

Τα πονακια ή είναι λόγω εμφυτευσης και μοιάζουν με τα πονακια περιόδου ή είναι λόγω περιόδου..να ρωτήσω κάτι εγώ έχει δοκιμάσει καμία σπιτικά τεστ εγκυμοσύνης ?? Πόσο αξιοπιστα ειναι αυτά?καλά έννοειται μόνο κανονικά τεστ εγκυμοσυνη απλά ρωτάω αν έχει δοκιμάσει καμία τα σπιτικά τεστ

Εαν εννοεις κατι μαλακιες με χλωρινες κτλ ειναι αστειο..

Την ωορρηξια την εντοπισες με παρακολουθηση? Εγω 1 βδομαδα μετα την επαφη ειχα εναν οξυ πονο στη μητρα για δευτερολεπτα. Ηταν εμφυτευση. 5 μερες μετα ειχα θετικη χοριακη.

Κατα τα αλλα κανενα συμπτωμα. Επουδενι να μη βασιζεσαι σε συμπτωματα. Με το καλο

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ioanmum25 είπε:

Τα πονακια ή είναι λόγω εμφυτευσης και μοιάζουν με τα πονακια περιόδου ή είναι λόγω περιόδου..να ρωτήσω κάτι εγώ έχει δοκιμάσει καμία σπιτικά τεστ εγκυμοσύνης ?? Πόσο αξιοπιστα ειναι αυτά?καλά έννοειται μόνο κανονικά τεστ εγκυμοσυνη απλά ρωτάω αν έχει δοκιμάσει καμία τα σπιτικά τεστ

Τα πονακια μάλλον δεν είναι τίποτα απολύτως . Σπιτικά τεστ οχι δεν βγάζεις άκρη απλά έχουν πλάκα να τα κάνεις αφού μάθεις ότι είσαι έγκυος . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, ioanmum25 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,θέλω τα φώτα σας!Η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου μου ήταν 2/3 και ωορηξια είχα στις 18/3 με κυκλο 30 μέρες. Σήμερα έχω κάτι πονακια χαμηλά μόνο από τη μια μεριά..λέτε να είναι περιόδου?? Περιοδο περιμένω στις 1/4...πότε πρέπει να κάμω το τεστ για να δείξει και τα συμπτώματα αυτά τα πονακια μήπως είναι περιόδου?? 

Είχα και εγώ αυτά τα πονάκια στην αριστερή πλευρά κυρίως και το τεστ μου έδειξε αχνό θετικό 2 μέρες πριν την περίοδο :)

Link to comment
Share on other sites

On 27/3/2024 at 9:03 ΠΜ, Elle12 είπε:

Εαν εννοεις κατι μαλακιες με χλωρινες κτλ ειναι αστειο..

Την ωορρηξια την εντοπισες με παρακολουθηση? Εγω 1 βδομαδα μετα την επαφη ειχα εναν οξυ πονο στη μητρα για δευτερολεπτα. Ηταν εμφυτευση. 5 μερες μετα ειχα θετικη χοριακη.

Κατα τα αλλα κανενα συμπτωμα. Επουδενι να μη βασιζεσαι σε συμπτωματα. Με το καλο

Καλημέρα κορίτσι μου ,την ωορηξια τη κατάλαβα από υγρο λευκό που είχα εκείνη τη μέρα και πόνο κάτω χαμηλά μετά από μια μέρα πέρασε...είναι να κου έρθει η περιοδος στις 1/4 αλλά έκανα το τεστ 4 μερες νωρίτερα επειδή έχω κάτι πονακια που πάνε και έρχονται (μπορεί να είναι και περιόδου) και αρνητικό λέτε να το έκανα νωρίς??

On 27/3/2024 at 10:49 ΠΜ, Tsampi είπε:

Είχα και εγώ αυτά τα πονάκια στην αριστερή πλευρά κυρίως και το τεστ μου έδειξε αχνό θετικό 2 μέρες πριν την περίοδο :)

Περιμένω περίοδο στις 1/4 αλλά έκανα το τεστ 4 μέρες νωρίτερα και βγήκε αρνητικό αλλά τα πονάκια τα έχω και πάνε και έρχονται λες να είναι νωρίς που το έκανα το τεστ?έχω πάρει αυτά τα μικρά τεστ τα λεπτά 

On 27/3/2024 at 9:19 ΠΜ, linaa είπε:

Τα πονακια μάλλον δεν είναι τίποτα απολύτως . Σπιτικά τεστ οχι δεν βγάζεις άκρη απλά έχουν πλάκα να τα κάνεις αφού μάθεις ότι είσαι έγκυος . 

Μάλλον έκανα το τεστ νωρίς 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, τι να πω και εγώ 

On 27/3/2024 at 9:03 ΠΜ, Elle12 είπε:

Εαν εννοεις κατι μαλακιες με χλωρινες κτλ ειναι αστειο..

Την ωορρηξια την εντοπισες με παρακολουθηση? Εγω 1 βδομαδα μετα την επαφη ειχα εναν οξυ πονο στη μητρα για δευτερολεπτα. Ηταν εμφυτευση. 5 μερες μετα ειχα θετικη χοριακη.

Κατα τα αλλα κανενα συμπτωμα. Επουδενι να μη βασιζεσαι σε συμπτωματα. Με το καλο

Λάθος έκανα το τεστ 2 μερες πρικ τη περίοδο και βγήκε αρνητικό οπότε πιθανόν να μην είμαι δεν ξέρω 

On 27/3/2024 at 10:49 ΠΜ, Tsampi είπε:

Είχα και εγώ αυτά τα πονάκια στην αριστερή πλευρά κυρίως και το τεστ μου έδειξε αχνό θετικό 2 μέρες πριν την περίοδο :)

Έκαμα το τεστ 2 μερες πρικ τη περίοδο και βγήκε αρνητικό δηλαδή σήμερα πιθανόν να μην είμαι ξέρω και εγώ  ή μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , ioanmum25 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ,την ωορηξια τη κατάλαβα από υγρο λευκό που είχα εκείνη τη μέρα και πόνο κάτω χαμηλά μετά από μια μέρα πέρασε...είναι να κου έρθει η περιοδος στις 1/4 αλλά έκανα το τεστ 4 μερες νωρίτερα επειδή έχω κάτι πονακια που πάνε και έρχονται (μπορεί να είναι και περιόδου) και αρνητικό λέτε να το έκανα νωρίς??

Περιμένω περίοδο στις 1/4 αλλά έκανα το τεστ 4 μέρες νωρίτερα και βγήκε αρνητικό αλλά τα πονάκια τα έχω και πάνε και έρχονται λες να είναι νωρίς που το έκανα το τεστ?έχω πάρει αυτά τα μικρά τεστ τα λεπτά 

Μάλλον έκανα το τεστ νωρίς 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, τι να πω και εγώ 

Λάθος έκανα το τεστ 2 μερες πρικ τη περίοδο και βγήκε αρνητικό οπότε πιθανόν να μην είμαι δεν ξέρω 

Έκαμα το τεστ 2 μερες πρικ τη περίοδο και βγήκε αρνητικό δηλαδή σήμερα πιθανόν να μην είμαι ξέρω και εγώ  ή μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη 

Εγώ θα σου έλεγα κάνε Και με 1-2 μέρες καθυστέρηση. Δε ξέρεις ποτέ :) 

εγω σήμερα έκανα τη 3η χοριακη . Ελπίζω να εοναι τουλάχιστον 600…θα περιμένω το μεσημεράκι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Tsampi είπε:

Εγώ θα σου έλεγα κάνε Και με 1-2 μέρες καθυστέρηση. Δε ξέρεις ποτέ :) 

εγω σήμερα έκανα τη 3η χοριακη . Ελπίζω να εοναι τουλάχιστον 600…θα περιμένω το μεσημεράκι 

Αχ κοριτσάκι μου γλυκό με το καλο ,εγώ στη πρώτη μου εγκυμοσυνη έκανα τεστ στη 5η μέρα καθυστέρησης έδειξε θετικό και τώρα σκέφτομαι να περιμένω, αυτό το τεστ είναι λεπτό αυτά τα μικρά είναι και αυτά καλά πιστεύω ξέρω  κ εγώ 

πρίν από 1 λεπτό , ioanmum25 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου γλυκό με το καλο ,εγώ στη πρώτη μου εγκυμοσυνη έκανα τεστ στη 5η μέρα καθυστέρησης έδειξε θετικό και τώρα σκέφτομαι να περιμένω, αυτό το τεστ είναι λεπτό αυτά τα μικρά είναι και αυτά καλά πιστεύω ξέρω  κ εγώ 

Και αυτά τα τεστ καλά είναι θεωρώ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ioanmum25 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου γλυκό με το καλο ,εγώ στη πρώτη μου εγκυμοσυνη έκανα τεστ στη 5η μέρα καθυστέρησης έδειξε θετικό και τώρα σκέφτομαι να περιμένω, αυτό το τεστ είναι λεπτό αυτά τα μικρά είναι και αυτά καλά πιστεύω ξέρω  κ εγώ 

Και αυτά τα τεστ καλά είναι θεωρώ 

Εγώ με αυτά το ανακάλυψα !!! Σε ευχαριστώ πατά πολύ ! Εύχομαι τα καλυτερααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ευχαριστώ παρα πολυ ,ποτε εκανες το τεστ εσυ ?? 

πρίν από 31 λεπτά , Tsampi είπε:

Εγώ με αυτά το ανακάλυψα !!! Σε ευχαριστώ πατά πολύ ! Εύχομαι τα καλυτερααα

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,ποτε εκανες το τεστ εσύ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , ioanmum25 είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολυ ,ποτε εκανες το τεστ εσυ ?? 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,ποτε εκανες το τεστ εσύ?

Εμένα το πρώτο αχνό αχνό θετικό ήταν 3 μέρες πριν την αναμονή περίοδου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsampi είπε:

Εμένα το πρώτο αχνό αχνό θετικό ήταν 3 μέρες πριν την αναμονή περίοδου 

Οπότε δεν έχω ελπίδες αυτό το μήνα...ίσως είναι πονακια.περιοδου αλλά πάνε και έρχονται από τη μια μεριά 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ioanmum25 είπε:

Οπότε δεν έχω ελπίδες αυτό το μήνα...ίσως είναι πονακια.περιοδου αλλά πάνε και έρχονται από τη μια μεριά 

Δυστυχώς ……433 !!!! Φοβάμαι για εξωμητριο!!!!!!! :( 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Tsampi είπε:

Δυστυχώς ……433 !!!! Φοβάμαι για εξωμητριο!!!!!!! :( 

Εγώ θα έλεγα να μην απελπίζεσαι, πάρε ένα  τηλέφωνο  τοκ γιατρό σου να σου καθοδηγήσει εκείνος και να σου εξηγήσει!! Μην πάει ο νους σου στο κακό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...