Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

Sidimire εμενα 5 ιουνιου μου εδωσε (αυτο με την ηλικια του μικρου ειναι ενα αλλο θεμα που ελπιζω να ξεκαθαρισει την αλλη βδομαδα με την αυχενική).

Να θυμηθουμε οποτε αυριο να σου πουμε χρονια πολλα :D:D

Εγω πάλι βρε κορίτσια (σε σας το λέω που περιμένετε 2ο ή 3ο μωράκι), δε συμμερίζομαι τον ενθουσιασμό σας και πολύ στεναχωριέμαι γι αυτό. Ίσως είναι λόγω ορμονών δεν ξέρω αλλά μου ηρθε και λίγο απότομη αυτή η εγκυμοσύνη (δεν ήταν καταλάθος, απλά με την πρώτη ενώ την πρώτη φορά προσπαθούσαμε 1,5 χρόνο) και μερικές φορές δυσκολεύομαι ακόμα και να πω οτι ειμαι εγκυος. Καμία σχέση με το πώς ένιωθα στην πρώτη εγκυμοσύνη.

Είμαι και περισσότερο προβληματισμένη αυτή τη φορά, τι θα γίνει με το ένα και με το άλλο και αν αυτό και αν εκείνο.... Προς το παρόν δεν το ευχαριστιέμαι καθόλου και νιώθω και ότι αδικώ το σποράκι μέσα μου....

Ουφ αυτά, ελπίζω να είναι πάνω από όλα οι ορμόνες και να ηρεμήσω λίγο καθώς προχωράει η εγκυμοσύνη...


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν έχω 2, μία έχω (και καλή :tongue:) αλλά από τρέξιμο δεν έχω παράπονο... Αααα έχουμε και ένα σκυλάκι, πιάνεται? :tongue: Όταν παοφασίζουν να ασχοληθούν ο ένας με τον άλλο έχουν τρελό γέλιο.

Αντε πάω για νάνι γιατί ήταν δύκολη μέρα.

Φιλάκια σε όλες(μαμαδες και κοιλίτσες)!!


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

naya μου σε καταλαβαινω οσο δεν μπορεις να φανταστεις.. εμας δεν ηταν προγραμματισμενο και καναμε καιρο να το χωνεψουμε βλεπεις τα τελευταια χρονια η που θα ειμαι εγκυος η που θα αλλαζω πανες:tongue: Φαντασου οι στενοι συγγενεις μολις τωρα το εμαθαν αυτες τις μερες και οι φιλοι μας δεν το ξερουν ακομα!! Θα δεις που σιγα σιγα οσο μεγαλωνει το σπορακι και αρχισεις να το νιωθεις και να το βλεπεις στους υπερηχους θα ενθουσιαζεσαι με τον καιρο αυτο ειναι το μονο σιγουρο:P:p


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σίντι να τα εκατοστήσεις!!!

101021-Rosesggggggggggggggggggg.jpg

Happy-Birthday-Rainbow-Balloons.gif

Με το καλό το θαυματάκι σας!!!!

Αχ αυτά είναι τα τελευταία σου γενέθλια που θα σβήσεις ΕΣΥ τα κεράκια!!!!!!!!

Να περάσετε καλά στο μεξικάνικο!!!Φάε και για εμάς κάτι πικάντικο.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Δεν έχω πολύ διάθεση να κάθομαι στον υπολογιστή γιαυτό και δεν σχολιάζω κάθε μνμ....

Πολλά φιλάκια σε όλες σας και όταν θα έχω περισσότερη όρεξη θα μπω να σας διαβάσω και να σας σχολιάσω....

Τι όμορφη μέρα σήμερα εεεε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ετοιμάζομαι να πάω να δω το θαυματάκι μας.......

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!

Αχ σας έγραφα και χθες αλλά με διέκοψε το boss.

Κατερίνα κι εγώ έτσι ελπίζω ότι όσο το συνειδητοποιώ σιγα σιγα τόσο θα ενθουσιάζομαι.

Σίντι Χρόνια σου Πολλά έστω και καθυστερημένα, να έχεις μια ευτυχισμένη ζωή με μια υπέροχη οικογένεια!

Στέγια τι κάνει το σποράκι σας? Όλα καλά? Εμεις θα πάμε την Παρασκευή για την αυχενική.

Φιλάκια!!


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

Αχ εχτές πήγα στο μαγαζί και μπήκα πολύ γρήγορα και μέχρι να γράψω στις μανούλες Ιανουαρίου βαρέθηκα και δε μπήκα εδώ.....

Πήγα λοιπόν και ναι είδα ένα μικρό παιδάκι!!!!!!!!Σχηματισμένο και πολύ πολύ ζωηρό όλο κουνιόταν!!!!

Καλά δε το συζητώ τρελάθηκα!!!!!!!!!Την προηγούμενη φορά που πήγα για την καρδούλα δεν είχε σχηματιστεί και όπως καταλαβαίνετε μόλις αντίκρισα την φιγούρα ενός μικρού θαύματος μόνο που δεν δάκρυσα.....

Ακούσαμε πάλι την καρδούλα και έκλεισα ραντεβού για 5 Δεκέμβρη το απόγευμα γα αυχενική!!!!

Νάγια την Παρασκευή θα δεις το θαυματάκι σου!!!Με το καλόοοοοο

Α και την προηγούμενη φορά και τώρα είδαμε πως είναι κατά 3 μέρες μικρότερο,(αυτό το έχω διαβάσει πως λόγω θηλασμού μπορεί να συμβαίνει σα καθυστερημένη σύλληψη δηλ...)

Δηλ αντί 11 εβδομάδων είμασταν 10 και 4...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Eλίνα συμβαδίζουμε είδα εεε?

Αχ και εγώ ανυπομονώ να πάμε να κάνουμε την αυχενική!!!

Εμείς θα την κάνουμε στο εμβρυοτσεκ.


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...