Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

ΣΤΕΓΙΑ μου ναι πολυ κοντα ειμαστε!Ποτε ειχες τελευταια περιοδο?εμενα ειναι λιγο περιπτωση δεν ειμαι σιγουρη για την ακριβη ημερα:tongue:Υπολογιζω γυρω στις 8/09 το αργοτερο!Δεν θυμαμαι:tongue:


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

naya mou euxaristw polu gia tis euxoules sou!!!egw ekana auxenikh kai ola phgan polu kala,episis to mwro m einai kai psilo mas eipe!!!fulo den eidame akomh alla den peirazei,22 dekemvriou ksana!!!perimenw mono ta apotelesmata apo to papp a!!!kalh epitixia k sta koritsia pou den ekana akomh!!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,σίντι υπέροχα νέα!!!!!!

Με το καλό το ψηλούλι σας!!!

Ελίνα και εμείς ξέρουμε πότε έγινε(13/9)αλλά έχουμε καθυστερημένη σύλληψη....ΤΕΡ έχω 6/9


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,σίντι υπέροχα νέα!!!!!!

Με το καλό το ψηλούλι σας!!!

Ελίνα και εμείς ξέρουμε πότε έγινε(13/9)αλλά έχουμε καθυστερημένη σύλληψη....ΤΕΡ έχω 6/9

Ναι εννοω βασικα οτι δεν ξερω ακριβη ημερομηνια περιοδου (καλα οτι δεν ξερω ποτε εμεινα εγκυος δεν το συζητω δεν περιμενα καν να ειμαι:rolleyes:)

Νομιζω κι εγω κοντα μεσενα ειμαι αλλα ειπα στον γιατρο για να μαι μεσα σιγουρα οτι υπολογιζω περιπου 8-10/09 οτι ηταν.Δεν θυμαμαι.Αλλα ισως και 6-7...Χαχαχα οτι να ναι!!!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κοριτσάρες μου μέσα από την καρδιά μου εύχομαι ο Άγιος Στυλιανός προστάτης των βρεφών-παιδιών να είναι στο προσκέφαλο ΟΛΩΝ των παιδιών μέσα και έξω κοιλιάς!!!!

Και επειδή σήμερα γιορτάζω κερνάω.....

glyka-300x225.jpg

Glyka1.gif

mud%2520cake.jpg

tourta%20gamou_14512801.jpg

kerasma1.png

1000glyka.jpg

post-3-127160765917.jpg

gliko-koumparou.jpg

candy-wallpapers-candy-235567_1024_768.jpg

__________________


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελίνα ευχαριστώ.Να χαίρεστε το ζουζούνι και με το καλό το δεύτερο!!!...Δε ξέρω αν κάλυψα όλα τα γούστα!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Όλα καλά με την αυχενική την Παρασκευή αν και δεν μπόρεσε να έρθει ο καλός μου :( Είπαμε να ξεκουραστούμε και λίγο το σ/κ αλλά αρρώστησε χθες η μικρή και είμαστε πάλι στα ξενύχτια.

Στέγια χρόνια πολλά για τη γιορτή σου και ευχαριστούμε για το κέρασμα! Γιαμ γιαμ!!


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

Νάγια υπέροχα νέα από την αυχενική δε πειράζει που δεν ήρθε ο μπαμπάς...Εμείς θα ανεβούμε Αθήνα οι 2 μας και θα είναι η πρώτη φορά που θα αφήσουμε τον Γιάννο.....Ίσως το εκμεταλλευτούμε με κανα θέατρο ή έστω μια βόλτα τα δύο μας(γκούχου,γκούχου καλά τα τρία μας!!!)


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΑΑ καλά το αλτσάιχερ της εγκυμοσύνης ξαναχτυπά!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ για τις ευχές σας!!!!!

Με το καλό ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Λίλα με το καλόοοοοοο

Να χαίρεσαι τα άλλα 2 ζουζούνια σας και καλωσήρθες στην παρέα μας!!!

Οι υπόλοιπες που είστε?

Την Δευτέρα πάω για αυχενική να δούμε το θαυματάκι μας....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ που είστε?

Όλες σας καλά?

Τα φασολάκια σας?

Εμείς σήμερα είδαμε το δικό μας(το απολαύσαμε να κοιμάται)είναι όλα ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ΣΤΕΓΙΑ μου ωραια νεα!!!Σας ειπε τιποτα για φυλλο η δεν φαινοταν ακομη?Αντε κι εμεις αυριο και θα εχουμε και τον μικρο μας μαζι που υποψιαζομαι θα ταλαιπωρηθει γιατι θα παμε τις ωρες που κοιμαται συνηθως και δεν εχω που να τον αφησω ...Τι να κανουμε θα αναλαβει ο μπαμπας μας οση ωρα κανουμε τον υπερηχο...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...