Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

Καλημέρα Ελίνα.....

Ναι περάσαμε υπέροχα,ευχαριστηθήκαμε γιατί κοιμόταν με το κεφάλι προς τα κάτω και το βλέπαμε πάνω από ώρα για να καταφέρει να το μετρήσει καθώς δε άλλαξε θέση...

Μου έκανε και κολπικό υπέρηχο να φανταστείς...

Ρίξαμε πολύ γέλιο γιατί τον σκούνταγε ο γιατρός και αυτό έκανε κίνηση με το χέρι ΑΣΕ ΜΕ!!!!Ο γιατρός τρελάθηκε δε ξύπναγε με τίποτα...Ούτε ξύπνησε τελικά....

Όσο αφορά τον μεγάλο τον αφήσαμε στη γιαγιά...Κοιμόταν ταυτόχρονα με το νινί και έμεινε με την γιαγιά και τον παππού 1,5 ωρίτσα...Οπότε δε κατάλαβε ότι λείπαμε γιατί έτσι τον αφήνω τα απογεύματα που είναι ανοιχτό το μαγαζί γιατί αργεί να ξυπνήσει....

όσο για το φύλο μας είπε πως θα μπορούσε να μας το πει κατά 80% αν θέλαμε να μάθουμε το φύλο!!!!Αλλά δε θέλαμε οπότε έμεινε έκπληξη!!!!

Άντε λοιπόν και εσείς με το καλό σήμερα......

Α τελικά μας βρήκε ημερομηνιακά στην ανάπτυξη...Οπότε ΠΗΤ 12/6/12

Άντε να φτιάξουμε πινακάκι σιγά σιγά...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α ειστε φοβεροι εγω δεν εχω τετοια υπομονη θελω να μαθω το φυλο!Για να δουμε εαν θα μας πει στο περιπου και πως θα το πετυχουμε κι εμεις κοιμισμενο η ξυπνιο!!!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια και κοιλίτσες!

Στέγια υπέροχα τα νέα! Αυτό με το φύλλο πάντως, κι εγω θα ήθελα να ξέρω. Όχι ότι με νοιάζει, αλλά νομίζω ότι αν ξέρω το φύλο μπορώ να το φαντάζομαι και να το νοιώθω πιο κοντά μου :)

Εμεις είχαμε λίγο άσχημα νέα σήμερα. Βγήκαν τα αποτελέσματα από το papp-a και ενώ για χρωμοσωμικές ήταν όλα καλά, ήταν λίγο οριακά ο δείκτης που δείχνει πιθανότητα για προεκλαμψία. Ο γιατρός ήταν πολύ καθυσηχαστικός και μου είπε απλά να παίρνω μια ασπιρίνη τη μέρα προληπτικά.

Ομολογώ ότι δεν ανησυχώ προς το παρον, πιο πολύ ο άντρας μου αγχώθηκε.

Φιλάκια!


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Πρωτα ο Θεος αν ολα πανε καλα θα κανω ενα κοριτσακι απο οτι ειδαν οι γιατροι.Γερο να ναι βεβαια!!Θ α δουμε και στη β επιπεδου για πιο σιγουρα!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελίνα με το καλό να κρατήσετε γερό το κοριτσάκι σας!

Που εξαφανιστήκατε όλες?

Εμεις καταφέραμε να τελειώσουμε με αρρώστιες και κρυώματα, στολίσαμε το σπίτι μας, φτιάξαμε και τα μελομακαρονά μας και αρχίσαμε να σκεφτόμαστε για δωράκια (δύσκολο φέτος, δύσκολο).

Αντε πείτε κανένα νεό :D:D


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

hello κοριτσακια!!!!! χαθηκα αλλα τρεχω και δεν εχω καθολου χρονο ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!! Καναμε κι εμεις την αυχενικη μας την προηγουμενη εβδομαδα ολα καλα αν και παλι ηταν αυξημενη οποως και στα 2 προηγουμενα παιδακια μου ειναι στο dna μας ειπε ο γιατρος και τωρα ειμαι σε σκεψη για τον αν θα κανουμε αμνιοπαρακεντηση η οχι. ΑΑΑΑΑ δεν σας ειπα περιμενουμε μπεμπακο!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας....ειμαι νεοεισερχομενο μελος και χαιρομαι που υπαρχει το φορουμ για να ανταλλασουμε αποψεις...:P:p:p

εγω εχω ΠΗΤ 3/6/12...και ειναι το πρωτο μας μωρακι....ευχομαι σε ολες ενα καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης:wink:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου πόσο χάρηκα με τα νέα σς....

έμπαινα σας διάβαζα αλλά δεν είχα το κουράγιο να σας γράψω.....

Ψιλουποφέρω από το στομάχι με φουσκώματα και αναγούλες....

Πότε είμαι οκ πότε είμαι χάλια....

Αχ με το καλό όλα τα παιδάκια μας και καλωσήρθες φωτογράφε στην παρέα μας....Με το καλό!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2012!!!

sidimire 1/6/2012

Φωτογράφος 3/6/2012

naya23 5/6/2012

katerina23 12/6/2012

ΣΤΕΓΙΑ 12/6/2012

Ελινα Ζ. 14/6/2012

lilathanos 21/6/2012

aglaitsa

nana80


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έφτιαξα μια λίστα και έψαξα να βρώ μόνη μου τις λεπτομέρειες,ότι λάθος διορθώστε το!!!!!

ΑΧΧΧΧ Υπέροχη μου φαίνεται....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Στεγια μου σ ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα χαιρομαι πολυ που ειμαστε μια παρεα και τα λεμε...καλα οσο για την λιστα δεν εχω λογια....:P:p:p:p και εγω μια μερα ειμαι καλα, μια μερα σερνομαι...τι να κανουμε ομως??? υπομονη για τα νινακια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Φωτογράφε έχεις δίκιο δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο...

Εγώ έβγαλα τελικά τελικά συμπέρασμα πως ΌΛΑ τα όσπρια μου δημιουργούν δυσανεξία,φούσκωμα και αναγούλες...Και ναι δυστυχώς τρελαίνομαι για ΟΛΑ τα όσπρια!!!!!

Οι υπόλοιπες πού είστε?

Θα μείνω λίγη ώρα και ήθελα παρεούλα....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...