Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

1.leta008 1-5/08 αγοράκι

2.ridi 3/8 κοριτσάκι

3.Despina80 6/8 κοριτσάκι

4.mimika84 6/8 αγοράκι

5.evri 10/8 αγοράκι

6.chiqui 11/08 αγοράκι

7.zipounaki 13/08

8.ΑΝΝΑ27! 18/08 αγοράκι

9.taniabell 19/8 (15 μερες νωριτερα) κοριτσάκι

10.eirinomama 20/8 αγοράκι

11.afroad 24/8 κοριτσάκι

12.libero10 27/08 αγοράκι

13. Marilenaath 28/08

14.ριτα79 30/8 αλλά θα παμε 15 μερες νωρίτερα

15.Giovanna 1/9 αγοράκι

16.moritsa 2/9

17.myrina 3/9

18.elisabeth 6/9 αγοράκι

19.Rodakinoula 6/9 αγοράκι

20.kerasia 7/9 (μεσα Αυγούστου) κοριτσάκι

21.annia 10/9 (Αρεταιειο)

22.angelikig 10/9 μάλλον κοριτσάκι


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τζά...ήρθα και εγω....μόλις κοιμήθηκε ο μικρός μου...έχει 39 πυρετο ο καημενος και είναι κομμάτια...βέβαια εγω λίγο ανησυχω γιατι έχει 4 μέρες τώρα πυρετο....ο παιδιατρος είπε οτι η ίωση αυτη κρατάει μέρες θα δούμε....

Εγω έκλεισα β επιπέδου στις 12/4 .... Έχω αγωνία....ελπίζω να είναι όλα καλα....

Απο τα νεύρα και τις όρμονες είμαι καλύτερα δεν μπορω να πω...δεν έχω και περιθώριο να με πιανουν και υστερίες....πρέπει να φρόντισω και τον μικρο μου...

Την προηγούμενη εβδομάδα κλείσαμε και κρεβάτι κα ντουλάπα για το δωματιο του..,θελω να τον βάλω στο κρεβάτι πριν το νινακι.....ελπίζω να τα καταφέρουμε...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

ριντι μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα!κ εγω ξερω περιπτωση κοπελας που γεννηθηκε μ ενα νεφρο,μαλιστα προσφατα γεννησε ενα κοριτσακι.

αννια ωραιο το μωσαικο?ειναι απ τ αγαπημενα μου γλυκα!

λετα περαστικα στο μικρο σου κυκλοφορει πολυ αυτη η ιωση την περασαμε κ εμεις περισυ μονο υψηλος πυρετος που κραταει εως και μια βδομαδα.

καλα αποτελεσματα σε οσα κοριτσακια κανουν τη β επιπεδου!

εμενα η μερα μου δε ξεκινησε καλα...ηρθε ο πεθερος μου πρωι πρωι ενω δεν ειχα ξυπνησει ακομα(ενω του ειχε πει ο αντρας μου απο χθες να μην ερθει πριν τις 11) για επισκεψη...καταλαβαινετε με τι νευρα σηκωθηκα...πηρε τι μικρη και πηγανε κουνιες και θα πω σε λιγο να τους βρω..ουτε μπανιο δεν εχω προλαβει να κανω...αφου δεν ηρθε κ απ τα ξημερωματα παλι καλα να λεω:mad:

καλο σκ σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

ridi μου να σου ζήσει η μπουμπούκα! Με το καλό να την πάρεις στην αγκαλιά σου! Αυτή η εξέλιξη με το ένα νεφρό, αν ισχύει βέβαια γιατί μπορεί να έγινε λάθος, καταλαβαίνω ότι σε στεναχωρεί αλλά δεν θα πρέπει να σε ανησυχεί.

Ελίζαμπεθ ωραία ξεκίνησε το σκ σου ρε!!!! Τί ώρα ήρθε ο χριστιανός δηλαδή? Εμείς μόλις ξυπνήσαμε και πίνουμε καφεδάκι! Σήμερα λέω να πάω να βάψω μαλλιά επιτέλους! Έφτασε η ρίζα μου στην γάμπα!!!

Καλημέρα σε όλες και καλό σκ να έχουμε φιλενάδες!


2sCXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηρθαααααα...πηρα τα αποτελεσματα κι ειναι αρνητικο για το συνδρομο νταουν...ο αιματοκριτης μου επιασε πατο αλλα οκ!!!!λοιπον πηρα τηλ για να δω τι ωρα θα παω απο το γιατρο κ η γραμματεας του μια γρια 70 ετων σπαστικη μου λεει οτι ειναι πολυ πιεσμενα κ δεν γινεται....τα πηρα κ της ειπα οτι ο γιατρος πρεπει να με δει οπως κ δηποτε!!!!!εε θα παω κ καπου θα χωθω...αδιαφορω τελειως!!!!εχω σπαστει με αυτην την κατασταση κ ετσι μου ρχεται να μην ξαναπαω....να βρω καποιον που να μπορω να βγαλω συννενοηση με την γραμματεα του!ελεος πια!!

γεια σου κοπελα μου!!! μπραβο στο νινι σου που ειναι υγιες!!! μετο καλο να το αγκαλιασετε...οσο για τον γιατρο ειναι πολυ σημαντικο να μπορεις να κλεισεις ραντεβου οταν το θελεις εσυ!!! εμενα τουλαχιστον με βοηθαει ψυχολογικα να ξερω οτι οταν θελω θα παρω τηλεφωνο και θα μου κλεισουν ραντεβου...καλη υπομονη τι να σου πω..

MarilenaAth γιατί κοιμάται ο μικρός στο διπλό; Δεν έχετε χώρο ή έτσι συνήθισε; Όπως και να έχει πρέπει να βρείτε γρήγορα λύση γιατί με το που θα έρθει το νέο μπεμπέ τα πράγματα θα δυσκολέψουν.

Giovanna μου ο μικρος μου, απο νεογεννητο ηταν πολυ δυσκολο μωρο...περασαμε μεχρι 5 μηνων εντονους κολικους με αποτελεσμα να κοιμαται στα χερια μας...επισης λογω μετακομισης κοιμομασταν 2 μηνες σε ενα μονο κρεβατι οι δυο μας και πολυ σημαντικο ρολο επαιξε και ο θηλασμος!!! το δωματιο του το φτιαξαμε οταν ηταν 9 μηνων αλλα δεν καταφεραμε να τον βαλουμε..φταιω και γω γιατι ειμαι πολυ δεμενη πανω του. μονο στην ιδεα οτι θα τον βαλω μονο του μπηζω τα κλαματα!!! :cry:

τελικα ομως πριν 2 μερες τον βαλαμε!!! φυσικα οχι στην κουνια αλλα σε μονο κρεββατι!!! πηραμε καγκελο και ο θεος βοηθος. εχει κοιμηθει 2 βραδυα, η αληθεια ειναι οτι το περιμενα χειροτερο. τον κοιμηζω βεβαια και μετα τον αφηνω μονο του. οταν ξυπνησει στην νυχτα, παω παλι ξαπλωνω διπλα του και ξανακοιμαται. κατα τις 6 του κανω γαλα και κατα τις 8 ξαπλωνω και γω μαζι του και κοιμαται μεχρι τις 9,30 περιπου...αστα μεγαλη ταλαιπωρια αλλα δεν γινεται αλλιως!!! και φαντασου οτι κανω και τον κασκαντερ για να περασω απο το κενο που αφηνει το καγκελο και να ξαπλωσω!!! τι κανω εγκυος γυναικα!!! αλλα αργοτερα θα ειναι ποιο δυσκολο οποτε πρεπει να το παλεψω τωρα!!! :shock:

κατα τ άλλα ησυχία, λέω να πάω να κοιτάξω στα μαγαζιά για τα δώρα των νονών μας. έχω 4 που μου βάφτισαν τα παιδιά και είναι όλοι αδελφικοί μας φίλοι, ανύπαντροι χωρίς παιδιά. δύσκολο οπότε. πείτε καμιά ιδέα, τους τα χω πάρει όλα κι έχω στερέψει!

εσείς τι δώρα πασχα κάνετε στους νονούς;;;

αννα μου εμεις σαν νονοι δεν μας κανουν δωρα...εμεις κανουμε στα βαφτιστιρια. εγω πηρα λαμπαδα, αυγο και ρουχα..

αν παλι θελεις να παρεις κατι για το καλο, επειδη εχουμε και δυσκολες εποχες, μπορεις να τους παρεις ενα διακοσμητικο πασχαλινο για το σπιτι!!! η πραξη μετραει!!! :P


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Ευτυχως τα κεφια φτιαξανε λιγακι, τουλαχιστον αρχισα να ετοιμαζω το παρτυ της μικρης μου, παρηγγειλα τουρτα και ξεκινησα τα προσκλητηρια μας.

Βρηκα και φορεμα για τη βαφτιση και ησυχασα και απο αυτο!

ετσι μπραβο!!! αντε να παρουμε λιγακι τα πανω μας!!! :P

καλημερα!!!!

λοιπον σας εχω νεα απο χτες που πηγα στο γιατρο!!!!τελικα αυτος ο αυγουστος θα εχει πολλα αγορακια!!!!!χιχιχιχιιχ!ναι ναι αγορι εχουμε ειναι στα 270 τωρα ειχε το χερακι του πισω απο το κεφαλι,αραχτος ο μαγκας κ χασμουριοταν!!!!σε 2 βδομαδες θα κανω τον β επιπεδου....μου ειπε ή την μεγαλη βδομαδα ή την επομενη....θα παρω να κλεισω σημερα γιατι φανταζομαι τι κοσμο θα εχει.......οποτε βαλτε με στην λιστα με τον μικρο!!!!!ευχαριστωωωωωωω!

μπραβο!!! πολλα αγορακια!!! και γω εχω βρε κοριτσια προαισθημα οτι θα ειναι αγορακι!!! και πως θα τους παλεψω 3??? μετραω και τον συζυγο παντα...:P

σιγουρα εχουν τη χαρη τους τ αγορια δεν αντιλεγω,,,εγω δε μπορω να φανταστω τον εαυτο μου να μεγαλωνει αγορι...με φανταζομουν παντα κοριτσομανα:D

σοφια μου θα δεις οτι τα αγορια εχουν αλλη σχεση με τις μαμαδες!!! εγω, αν και τωρα θα ηθελα το δευτερο να ειναι κοριτσακι, δεν θα αλλαζα με τιποτα τον γιο μου!!! ειμαι ερωτευμενη μαζι του και μου στηχιζει βεβαια αυτο...:tongue:

Καλημέρα κορίτσια κ σας ευχαριστώ όλες για την βοήθεια! Την Δευτέρα περνάω από επιτροπή και κατά 99% δεν θα μου εγκρίνουν την άδεια… Πήρα όμως και ρώτησα στον επόπτη κ δικαιούμαι κανονική άδεια! Ελπίζω να πάνε όλα καλά κ να την πάρω. Μετά έχει ο θεός!

Εγώ κοριτσάκι εχω! Εκανα την β επιπέδου στις 22 αλλά είχαμε ένα προβλημα… είδαμε μόνο ένα νεφρό… Θα την επαναλάβουμε στις 10/4 να σιγουρευτούμε. Μου πρότειναν αν θέλω να κάνω αμνιοκέντηση για τυχόν άλλο πρόβλημα. Αλλά δεν θα κάνω... Άλλο άγχος και αυτό. Δεν έχω ηρεμίσει καθόλου βρε κορίτσια από την αρχή… Αλλά απʼότι έμαθα δεν θα υπάρχει πρόβλημα κ ένα νεφράκι να έχει η μπέμπα μου, μόνο που θα θέλει παραπάνω προσοχή. Ας είναι κατά τʼάλλα καλά κ αυτό θα το παλέψουμε.

κοπελα μου μην ανησυχεις για τις αδειες, θα την βρεις την ακρη!!! τιποτα αλλο δεν αξιζει οσο τα μικρουλια μας...

οσο αφορα το νεφρο, δεν θα υπαρχει προβλημα!! εμεις εχουμε στον στενο μας κυκλο ενα κοριτσακι με ενα νεφρο και ειναι μια χαρα!!! φυσιολογικοτατο το παιδακι!!! ολα καλα θα πανε!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα κλείσαμε και κρεβάτι κα ντουλάπα για το δωματιο του..,θελω να τον βάλω στο κρεβάτι πριν το νινακι.....ελπίζω να τα καταφέρουμε...

leta θα εχετε και τα δυο παιδια σε ενα δωματιο? εμεις εχουμε και δευτερο αλλα λεμε για τα πρωτα χρονια να τα βαλουμε μαζι γιατι το δευτερο παιδικο το εχουμε κανει γραφειο!!! και χωνουμε μεσα την σαρα και την μαρα!!!

ψαχναμε και μεις για να αγορασουμε κατι που θα ειναι μελλοντικα και για τους δυο αλλα τελικα λογω οικονομικων και λογω του οτι δεν μπορουμε να αποφασησουμε τι να παρουμε, βαλαμε το δικο μου μονο κρεβατι (ειναι σε πολυ καλη κατασταση) και πρωα ο θεος, οταν με το καλο συνηθησει και μεγαλωσει και το μπεμπε, θα παρουμε κατι καινουργιο και για τα δυο..

τωρα κοιμοσαστε στην κουνια?

με το καλο τα επιπλα σας!!! :P


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε? Σάββατο σήμερα και θυσιάσα τον πρωινό καφέ στην παραλία για να κάνω δουλειές στο σπίτι... Πρέπει να γίνουν κι αυτές... Στο μόνο που είμαι τυχερή είναι ότι το σίδερο το έχει αναλάβει η μαμά μου...

Σήμερα το απόγευμα λέω να φτιάξω μία χορτοσπανακόπιτα... Μου ήρθε ορεξούλα για μία πιτούλα.

leta800 χρόνια πολλά για το μπουμπουκάκι σου να τα εκατοστήσει.

marilena κι εγώ το ένα δωμάτιο το έχω κάνει γραφείο και κάτι σαν ξενώνας όταν έρχονται τα πεθερικά ή φίλοι να τους φιλοξενώ εκεί...

δεν ξέρω ποια κοπέλα έχει φτιάξει αυτόν τον πίνακα αλλά εάν θέλετε να βάλετε κι εμένα ότι έχω αγοράκι.....


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

αλο!!τι κανετε???

εμενα ο μικρος μου φαινεται ζωηρουλης!!!"χτυπαει" συνεχως ο ατιμος!!!χιχιχι!

αχ σαββατοκυριακο κοριτσια!!!ωραιος καιρος για καφεδακι στην παραλια ε????

καλα να περασετε οτι κι αν κανετε οπου κι αν πατε!!!φιλακιααααα!!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αλο!!τι κανετε???

εμενα ο μικρος μου φαινεται ζωηρουλης!!!"χτυπαει" συνεχως ο ατιμος!!!χιχιχι!

αχ σαββατοκυριακο κοριτσια!!!ωραιος καιρος για καφεδακι στην παραλια ε????

καλα να περασετε οτι κι αν κανετε οπου κι αν πατε!!!φιλακιααααα!!!!

Τον έχεις ακούσει? Πόσο εβδομάδων είσαι? Εγώ περιμένω αλλά ακόμη τίποτα.

Τι στο καλό? Λέτε να χτυπάει όταν κοιμάμαι και να μην τον έχω πάρει χαμπάρι...

Όλοι με ρωτάνε: σε κλοτσισε? και όταν λέω όχι μου λένε ακόμη...


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Τζά...ήρθα και εγω....μόλις κοιμήθηκε ο μικρός μου...έχει 39 πυρετο ο καημενος και είναι κομμάτια...βέβαια εγω λίγο ανησυχω γιατι έχει 4 μέρες τώρα πυρετο....ο παιδιατρος είπε οτι η ίωση αυτη κρατάει μέρες θα δούμε....

Εγω έκλεισα β επιπέδου στις 12/4 .... Έχω αγωνία....ελπίζω να είναι όλα καλα....

Απο τα νεύρα και τις όρμονες είμαι καλύτερα δεν μπορω να πω...δεν έχω και περιθώριο να με πιανουν και υστερίες....πρέπει να φρόντισω και τον μικρο μου...

Την προηγούμενη εβδομάδα κλείσαμε και κρεβάτι κα ντουλάπα για το δωματιο του..,θελω να τον βάλω στο κρεβάτι πριν το νινακι.....ελπίζω να τα καταφέρουμε...

κοριτσι και εμεις μια απο τα ιδια... πυρετος 38-39 για 4 μερες αλλα μετα μας το γυρισε σε βροχιτιδα και ειμαστε με αντιβιωση τωρα.. και ο μικρος και ο αντρας μου.. μονο εγω την γλυτωσα!!!! ο δοκτωρ μας ειπε οτι αυτη η ιωση που κυκλοφορει ειναι αρκετα ζορικη.

πολλα περαστικα σας


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε? Σάββατο σήμερα και θυσιάσα τον πρωινό καφέ στην παραλία για να κάνω δουλειές στο σπίτι... Πρέπει να γίνουν κι αυτές... Στο μόνο που είμαι τυχερή είναι ότι το σίδερο το έχει αναλάβει η μαμά μου...

Σήμερα το απόγευμα λέω να φτιάξω μία χορτοσπανακόπιτα... Μου ήρθε ορεξούλα για μία πιτούλα.

leta800 χρόνια πολλά για το μπουμπουκάκι σου να τα εκατοστήσει.

marilena κι εγώ το ένα δωμάτιο το έχω κάνει γραφείο και κάτι σαν ξενώνας όταν έρχονται τα πεθερικά ή φίλοι να τους φιλοξενώ εκεί...

δεν ξέρω ποια κοπέλα έχει φτιάξει αυτόν τον πίνακα αλλά εάν θέλετε να βάλετε κι εμένα ότι έχω αγοράκι.....

οπωσδήποτε θα μπεις στη λίστα, εννοείται, γραψε και την ημερομηνία σου, οποτε μπορέσεις!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

τώρα γυρίσαμε απ τα εμπορικά, κομμάτια έγιναν τ αγόρια, κι εγώ βέβαια...

τελικά έφτιαξα 2 καλάθια ντυμένα με ύφασμα κι έβαλα μέσα σοκολατάκια απ τα κοφι γουει, μαρμελάδες, πραλίνες σε κουτάκι και μια κρέμα σώματος σοκολάτα. τυλιξα τα καλάθια με διαφανή κόλλα και τα δεσα με λιλά κορδέλες. ωραία βγήκαν.

έφυγαν χρήματα σίγουρα, αλλά να πω και την αλήθεια οι νονοί μας το παρακάνουν με τα πράγματα που παίρνουν στα παιδιά, κανα 200ευρω ο καθένας τους. και εννοείται δε συμφωνώ με τόσο ακριβές μάρκες για τόσο μικρά παιδιά αλλα τι να πεις...

ευτυχώς που έχω παιδιά ίδιου φύλου και θα πιάσουν τόπο τα ρούχα και τα παπούτσια...

αυτάαααα...

από δωμάτια εμείς αναγκαστικά μεταφέραμε το γραφείο στο σαλόνι και μοιράσαμε τις 7-8 μεγάλες βιβλιοθήκες μας σε σαλόνι και υπνοδωμάτιό μας.

οπότε χρησιμοποιούνται και τα 3 υπνοδωμάτιο...αισίως γινόμαστε και 5 νοματαίοι! λόχος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια και από εμένα. Απολαμβάνετε βολτούλες; :P:p:p:p:p Εμείς κάναμε μια γύρα το πρωί και αγόρασα 2 φουστανάκια για τις μικρές μιας κουμπάρας και πήραμε και ποδήλατο για την Αλεξανδρού..... της το είχαμε τάξει :D:D:D:D:D:D:D. Το απόγευμα έκανα κάτι δουλίτσες στο σπίτι γιατί σε λίγο έρχεται Πάσχα και δεν πάει άλλο. Αν είμαι τυχερή θα μου έρθει και μέσα στην εβδομάδα μια γυναίκα να μας βοηθήσει λίγο.

τελικά έφτιαξα 2 καλάθια ντυμένα με ύφασμα κι έβαλα μέσα σοκολατάκια απ τα κοφι γουει, μαρμελάδες, πραλίνες σε κουτάκι και μια κρέμα σώματος σοκολάτα. τυλιξα τα καλάθια με διαφανή κόλλα και τα δεσα με λιλά κορδέλες. ωραία βγήκαν.

έφυγαν χρήματα σίγουρα, αλλά να πω και την αλήθεια οι νονοί μας το παρακάνουν με τα πράγματα που παίρνουν στα παιδιά, κανα 200ευρω ο καθένας τους. και εννοείται δε συμφωνώ με τόσο ακριβές μάρκες για τόσο μικρά παιδιά αλλα τι να πεις...

ευτυχώς που έχω παιδιά ίδιου φύλου και θα πιάσουν τόπο τα ρούχα και τα παπούτσια...

Ακριβά δώρα έκανες, αλλά αν σπαταλάνε και αυτοί χρήματα για τα παιδιά δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς. Τουλάχιστον όπως λες και εσύ πιάνουν τόπο. Να είσαι καλά και του χρόνου να κάνεις τα διπλάσια ;);););)

από δωμάτια εμείς αναγκαστικά μεταφέραμε το γραφείο στο σαλόνι και μοιράσαμε τις 7-8 μεγάλες βιβλιοθήκες μας σε σαλόνι και υπνοδωμάτιό μας.

οπότε χρησιμοποιούνται και τα 3 υπνοδωμάτιο...αισίως γινόμαστε και 5 νοματαίοι! λόχος!

7 - 8 μεγάλες βιβλιοθήκες;;;; Που ζεις ρε κορίτσι; Στα ανάκτορα του Μπάκινγχαμ;;; :confused::confused::confused::confused: Και εμείς μάλλον βρήκαμε πώς θα βολευτούμε όταν με το καλό έρθει και ο μπέμπης. Απλά για αρχή, που δεν θα έχει και πολλά πράγματα, θα χωριστεί πρόχειρα το δωμάτιο του και θα γίνει μια γωνία γραφείο, και από του χρόνου βλέπουμε. Αααα και πολλά από τα παιχνίδια της κόρης μου θα μετακομοίσουν στις γιαγιάδες γιατί έχει απλωθεί και αυτή πολύ. :tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...