Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

να σας πω και το τράτζικ της βδομάδας!

είμαι σάββατο μεσημέρι στον ηλεκτρικό προς κηφισιά και με τα 2 παιδιά μόνη βόλτα προς νερατζιώτισσα. στην απέναντι θέση μια κυράτσα περί τα 60 καλοστεκούμενη. με ρωτάει: μη μου πεις ότι πας για τρίτο;

ναι της απαντάω.

και ξαναρωτάει: πες μου τουλάχιστον ότι αυτό είναι κορίτσι!

όχι της λέω αγόρι και το τρίτο!

και μου κάνει με ύφος: σε λυπάμαι!!!!:shock::shock::shock:

και συνεχίζει όλο καμάρι εγώ έχω 2 κόρες!

ε δε ξέρετε τι χάνετε! της λέω κι εγώ με ύφος!:mad:

και συνεχίζει να μουρμουράει όχι καλύτερα οι κόρες, τ αγόρια είναι ζωηρά, απαπαπαπα, το χαβά της!:twisted::twisted::twisted:

της γύρισα τη πλάτη κι έβαζα το μητσάκι να μου διαβάζει τους σταθμούς που περνούσαμε!

Link to comment
Share on other sites

Απαπα ντροπή της... Γερά να είναι τα παιδιά και το καθένα έχει τη δική του χάρη.

Καλά έκανες και την περιφρόνησες. Κουβέντες είναι αυτές που είπε?

Ατατατατα... κακίες!!!

Φιλάκια κορίτσια!!! Ίσως τα πούμε το βράδυ!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ψιλοδιάβασα αλλά είμαι πτώμα και δνε θυμάμαι και πολλά:oops::oops::oops::oops:

Αννα27 είδα το δωμάτιο και είναι πανέμορφο. Μπράβο. Όσο για την κυράτσα στο μετρό..... ασχολίαστο...:mad::-x:-x:-x:-x

Μιμίκα από πάνες εμείς χρησιμοποιούσαμε λιμπερο και κάποιες φορές πάμπερς, οι άλλες της έκαναν αλλεργίες.:(:(:(

Τάνιαμπελ με το καλό να κάνετε τα γενέθλια της κουκλίτσας σου και να γλεντήσετε.

Μυρίνα έχω μείνει άφωνη με το κέντημά σου :confused::confused::confused: Εγώ δεν το έχω καθόλου. Μπράβο σου πάντως. Είναι μια δημιουργική απασχόληση και αυτό.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα 13 στο δεύτερο γιο τα χασα στις 10 μέρες. μετά πήρα άλλα 6 με το θηλασμό....

αυτό δεν έπρεπε να γίνει...

ακριβως!!! ξαι γω πηρα περισσοτερα στον θηλασμο και δυστηχως δεν τα εχασα!!! :mad:

Γεια σας κορίτσια μου! Την πήρα την άδεια!!!! Σας ευχαριστώ για την θετική ενέργεια! ;) Αχ πόσο άγχος μου έφυγε…

γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!! :tongue:

Προσπαθώ εδώ και πόση ώρα να παραγγείλω από το Newlook και δεν ξέρω τι πάει στραβά. Τι θκ@t@ κάνω λάθος;; :confused::confused::confused: Ελπίζω μόνο να μην έχω στείλει την παραγγελία καμιά 10αριά φορές.:?:?:?:?

δεν εχω μπει σε αυτο το σιτε!!! παω να χαζεψω!!! ελπιζω και γω μην σου ερθει μια ντουζινα πραγματα... ;)

προσπάθησα κι έβαλα στο φεης φωτο του δωματίου αλλά δε φαίνεται πολύ καλά, δυστυχώς...

μια χαρα φαινεται!!! ωραιο ειναι το δωματιο σας!!! με το καλο να το χαρουν τα παιδακια σας!! :tongue:

σ αρεσε αλήθεια;;; προσπάθησα να το κάνω λίγο μεγαλίστικο παρόλο που το μικρό μου είναι λιγο πάνω απ τα 2,5 μόνο. δε μπορώ να το ξαναλλάζω αργότερα. απ την άλλη μεριά είναι οι βιβλιοθήκες και τα γραφεία αλλά προς το παρόν έχουν ένα κάρο συμπράγκαλα πάνω οπότε δεν είναι για δημοσιεύσεις...

γιατι καλε ολες ειμαστε ετσι...και γω τωρα αν βαλω φωτο θα γελατε μια εβδομαδα... :oops:


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!!! :-D Είχα χαθεί τις τελευταίες ημέρες, με είχανε πιάσει τα υπαρξιακά μου :rolleyes:

Πολύ καλή ιδέα το παζλ!! Θα πάρω κι εγώ!! Προς το παρόν έχω ξεκινήσει ένα κέντημα-κάδρο, με δύο αρκουδάκια (ένα κοριτσάκι κι ένα αγοράκι) κι έναν αρκούδο στη μέση που τους διαβάζει παραμυθάκια!!! :-D

Και για την φιλιώτσα (μιας και μάθαμε την ορολογία :wink: ) έχω κάνει έναν αρκούδο, το είχα ξεκινήσει πέρυσι το καλοκαίρι, αλλά το τελείωσα τώρα που είχα ΠΟΛΥ ελεύθερο χρόνο! Θα το πάω για κορνίζα μία από αυτές τις μέρες!! :cool: Επίσης για την λαμπάδα (κατόπιν συνεννόησης με την συντέκνισσα) δεν εδωσα πολλά χρήματα, πήρα μία απλή με ένα λουλουδάκι και κορδελίτσες, και θα της πάρω παπουτσάκια που τα χρειάζεται! Ακόμα που είναι μικρούλα και δεν έχει "γούστα" συνεννοούμε με την μαμά της να της παίρνω πράγματα που χρειάζεται!! Επίσης εμένα συνήθως μου παίρνουν δώρο για το Πάσχα οι σύντεκοι, αλλά επειδή είναι η γιορτή μου (Αναστασία)! :cool: Κάτι άλλο που έμαθα είναι ότι η ρίζα της λέξης σύντεκνος έρχεται από το ότι έχουμε μαζί το παιδί συν+τέκνο !! Καταπλητικό;;; :-D

Βρήκα ένα βίντεο στο site http://www.mitrikosthilasmos.com το οποίο νομίζω θα ενδιαφέρει όσες σκέφτονται να θηλάσουν:

(πατήστε στο cc για ελληνικούς υπότιτλους)

Την Πέμπτη έχω ραντεβού με τον γιατρό, να δούμε, έχει κολλήσει ο πλακούντας μου εντελώς.. Πάντως εξακολουθώ να κουράζομαι πολύ εύκολα.. Επίσης είμαι απο τις τελευταίες που δεν έχουμε δει ακόμα φύλο νομίζω!!! Οι εξετάσεις αίμα/ούρα πάντως βγήκανε καλές! Η τρανσαμηνάση επανήλθε σε φυσιολογικό επίπεδο μετά που μου έκοψε τα χάπια, οπότε μάλλον αυτό έφταιγε! Δηλαδή δεν με βλέπω να μου δίνει συμπληρώματα, αλλά καλύτερα κιόλας, με το τόσα utrogestan είχα σιχαθεί να πίνω χάπια!!!! Η Β' Επιπέδου μου αργεί ακόμα...

Για καροτσάκια και λοιπούς εξοπλισμούς δεν έχω καταλήξει ακόμη.. Το σκέφτομαι να περιμένω και τον Ιούλιο όπως είπανε μερικές κοπέλες, επειδή έχει και τις εκπτώσεις, αλλά κι αν κάτι πάει στραβά και γεννήσω πρόωρα; Θα ήθελα να είμαι έτοιμη γύρω στον 7ο...

αναστασια μου μην σε παιρνει απο κατω!!! ειναι οι ορμονες....και γω στην ιδια φση βρισκομαι και κλαψουριζω με το μονο μονο...

εγινες πρωτη εδω με τις συντεκνιες ε??? :D

το καλυτερο ειναι να συννενοεισαι ετσι ωστε να μην παιρνουμε πραγματα που δεν ειναι αναγκαια!!!

μην αγχωνεσαι με τα πραγματα του μωρου καλε, γιατι να γεννησεις πρωορα??? μην βαζεις τετοιες σκεψεις στο μυαλο σου ολα καλα θα πανε...ασε που στην ουσια δεν χρειαζεσαι πολλα πραγματα στην αρχη!!! οτι θελεις ρωτησε με ...:tongue:

Κορίτσια αναζητώ στο διαδίκτυο προσφορές σε πάνες. Αλήθεια εσείς που έχετε ήδη παιδάκια ποιές πάνες προτιμάτε?

μιμικα θα σας γραψω ενα σαιτ απο αγγλια που εχει καλες τιμες στα παμπερς...εγω αυτα βαζω στον μικρο και οσες φορες προσαπθησα να παρω κατι αλλο, δεν ειμαι ευχαριστημενη και ο μικρος συγκαιει...:(

να σας πω και το τράτζικ της βδομάδας!

είμαι σάββατο μεσημέρι στον ηλεκτρικό προς κηφισιά και με τα 2 παιδιά μόνη βόλτα προς νερατζιώτισσα. στην απέναντι θέση μια κυράτσα περί τα 60 καλοστεκούμενη. με ρωτάει: μη μου πεις ότι πας για τρίτο;

ναι της απαντάω.

και ξαναρωτάει: πες μου τουλάχιστον ότι αυτό είναι κορίτσι!

όχι της λέω αγόρι και το τρίτο!

και μου κάνει με ύφος: σε λυπάμαι!!!!:shock::shock::shock:

και συνεχίζει όλο καμάρι εγώ έχω 2 κόρες!

ε δε ξέρετε τι χάνετε! της λέω κι εγώ με ύφος!:mad:

και συνεχίζει να μουρμουράει όχι καλύτερα οι κόρες, τ αγόρια είναι ζωηρά, απαπαπαπα, το χαβά της!:twisted::twisted::twisted:

της γύρισα τη πλάτη κι έβαζα το μητσάκι να μου διαβάζει τους σταθμούς που περνούσαμε!

ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς !!!!!!!!!!

πραγματικα τραγικο! επρεπε να της πεις : ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ!!! ακου εκει......αυτη εχει το προβλημα που προφανος ηθελε αγορακι και δεν της εκατσε!!! εγω πες ειμαι για τα δυσκολα και δεν με πειραζει που τα αγορια ειναι ζωηρα....πραγματικα κολλημενη η γυναικα!!! :shock:


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειχα γραψει ενα κατεβατο και με πεταξε εξω! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

σας εγραψα για δυο σαιτ...το ενα ειναι το http://ubershop.co.uk. οπου εχει τα παμπερς σε πολυ καλες τιμες. απλα πληρωνεις και μεταφορικα για την ελλαδα, συμφερει ομως αν παραγγειλεις μεγαλη ποσοτητα!!!

το αλλο σαιτ ειναι ενα με βιολογικα προιοντα οπου βρισκω της weleda τα καλλυντικα σε πολυ καλες τιμες!!! αυτα γενικα τα πωλουν μαγαζια με βιολογικα ποιοντα αλλα τα χτυπαν λιγακι στις τιμες. ομως στο σαιτ ειναι πολυ καλες οι τιμες!!! για παραδειγμα, την κρεμα αλλαγης πανας, την παιρνω απο μαγαζι 10? περιπου ενω στο σαιτ την παρηγγειλα 6?!!! αν κανεις παραγελλια 60? και ανω δεν πληρωνεις μεταφορικα αλλιως πληρωνεις 5 ? αν θυμαμαι καλα....εγω παραγγειλα την προηγουμενη εβδομαδα 6 κρεμες του μικρου, ενα λαδακι για τις ραγαδες και μια ενυδατικη κρεμα προσωπου και εδωσα 67?... νομιζω οτι αξιζει να του ριξετε μια ματια και καλο ειναι να προσεχουμε τα προιοντα που βαζουμε στα μωρακια μας!!! ελπιζω να βοηθησα...φιλιαααα

ααααααααααααα www.ecobaby.gr ειναι το σαιτ...


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα απαιτήσω να κλείσει το σουβλαντζίδικο απέναντι απ το σπίτι μου! δε γίνεται άλλο!

καλές 10 γύρισα απ το μάθημα και είχε μια βροχή εδώ φοβερή! ψιλοκρυώνω τώρα.

θα κοιτάξω τα σαιτ μαριλενάκι! ευχαριστούμε πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κορίτσια μου! Ελπίζω να είστε καλά εσείς κ τα μπεμπάκια σας! Εγώ από φάρμακα παίρνω σίδηρο, ασβέστιο, φυλικο κ κάτι ενέσεις στην κοιλιά για την θρόμβωση. Έπινα και utrogestan στην αρχή. Το μαγνήσιο γιατί το δίνουν; Για συσπάσεις;(έτσι σαν να έχω ακούσει… :? )

Μόλις ετοιμάστηκα, θα πάμε να ψωνίσουμε για τα βαφτιστήρια με μια φίλη κ μετά καφεδάκι. Να έχετε μια όμορφη μέρα! Φιλιά! sLo_kiss3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Σουβλατζιδικο απεναντι απο το σπιτι ε? Γιατι δεν ανοιγει και ενα απεναντι απο εμενα χαχα:tongue:

Για την κυριουλα τι να πει κανεις!! Αν σας πω βεβαια τι ακουσα εγω οταν ανακοινωνα οτι περιμενω και δευτερο κοριτσι θα φριξετε! Κοινως ειμαι μια αχρηστη που δεν μπορει να κανει αγορια... τι να πεις!!

Σημερα περναω και εγω επιτροπη, και τωρα ετοιμαζομαστε να παω την μικρη στη μαμα μου, να μεινει εκει μεχρι την παρασκευη για να ετοιμασω οτι θελω με την ησυχια μου.

Σχετικα με τις πανες στην αρχη περναμε παμπερς και αργοτερα του λιντλ και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη!(ελπιζω βεβαια συντομα να καθαρισουμε )

Χτες πηγαμε και παιδιατρο να κανουμε εμβολιο και επιτελους φτασαμε τα 11 κιλα! η μινιατουρα μου δεν το θελει καθολου το φαι οπως καταλαβαινετε!(απο που πηρα απορω!!)

Σχετικα με τις βιταμινες - φαρμακα εγωπρεπει να περνω 2 σιδηρο, 2 μαγνησιο,1 ασβεστιο, 1 φολικο και 4 utrogestan, ο μως επειδη μου φαινονται πολλα κανω συνδυασμους!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια. Παρόλο που χτες ήμουν κουρασμένη τελικά κουτιάθηκα στην τηλεόραση (με τα αστυνομικά του ALPHA) έως τη 01.00 π.μ. :mad::-x:-x γκρρρρ άντε να ξυπνήσω σήμερα. Έχω ήδη πιει έναν καφέ και ευχαρίστως θα τσάκιζα άλλον έναν..... αλλά.......

Ποιο κοριτσάκι είχε ρωτήσει πάλι για τον καφέ; Δεν θυμάμαι :oops::oops::oops: Αυτό που ξέρω πάντως εγώ είναι ότι μέχρι 3ις καφέδες την ημέρα επιτρέπονται, αν και εγώ προσπαθώ να μην ξεπερνώ τον έναν και σε ιδιαίτερες περιπτώσεις δύο, αλλά εξαρτάται και από το τι θα πει ο γιατρός.

Μυρίνα ωραίο το λινκ για το μητρικό θηλασμό. Και εγώ δεν τα κατάφερα με τη μικρή μου αλλά τώρα λέω ότι θα το παλέψω περισσότερο.

Όσο για τα βρεφικά προϊόντα, εγώ χρησιμοποίησα πολύ σε αφρόλουτρα, σαμπουάν, κρέμα ενυδατική και λαδάκι την oriflame. Μου άρεσε πολύ και το διακριτικό άρωμα και η υφή. Για κρέμα συγκάματος είχα fissan, sudocream (αν και αυτή είναι πολύ δυνατή), και άλλη μία που δεν είναι μάρκα αλλά τη φτιάχνει μια παλιά φαρμακοποιοός εδώ και νομίζω είναι ότι καλύτερό είχα δοκιμάσει.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!!!!

Αννα αυτο το σκηνικο που περιγραφεις με την κυρια ειναι τραγικο!Κατι παρομοιο μου ειπε και μενα μια, πριν λιγο καιρο.Πριν καν μεινω εγκυος στο δευτερο χαριτολογωντας ειχα πει οτι και το επομενο μου αγορι θα ειναι γιατι ετσι πιστευα και ετσι πιστευω ακομα...χαχα!Θα δειξει..Και μου λεει μια ..''Αχ μην το λες αυτο εγω που εχω 2 κοριτσια το θεωρω αναπηρια να μην εχεις κι ενα κοριτσακι ''

Φρικτο;;;;;;;;;;;;;;

Μιλαμε εγινα μπουρλωτο....

Αυτα....ΟΥΦ ΟΥΦ!

Το δωματιακι σας ειναι τελειο!!!!!Πισω απο την κουκετα ταπετσαρια εχεις βαλει;;;

Σκεφτομαι και εγω την ταπετσαρια αλλα δε ξερω που να απευθυνθω.

Δεσποινα μεγεια το καροτσι!!!Καλοταξιδο με το μωρακι σου!!!!

Ριντι μπραβο για την αδεια!!!

Τανια με το καλο το παρτακι σας!!!!Για πες τι θα φτιαξεις τελικα;

Κοριτσια χιλια συγνωμη ,το ξερω οτι ξεχναω να σχολιασω πολλα αλλα θα τα δω με ησυχια και θα επανελθω.

Α πανες θα ελεγα να μη στοκαρετε απο τωρα....Εμενα το γιο μου δεν τον πειραζε καμμια αλλα δεν ειχαν ολες την ιδια εφαρμογη σε καθε φαση.Κατι φασεις ειχαμε διαρροες και επερνα αλλη μαρκα.Κατα τα αλλα μεχρι και του λιντλ καλες ηταν.Δεν ειχαμε θεμα.

Περα απο αυτο, μπορει καποια να τα πειραζει ,εχω ακουσει για εξανθηματα κτλ.

Παρτε κανα πακετο απο διαφορες για αρχη και μετα θα εχετε ολο ττο χρονο να στοκαρετε.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!!

δεσποινα εγω μονο φυλλικο παιρνω προς το παρον.

τανια καλη επιτυχια στην επιτροπη ελπιζω να μην εχεις προβλημα!!με το καλο να κανετε το παρτυ της κορουλας σας!

αναστασια πολυ καλο το σιτε για το θηλασμο!πολυ χρησιμες πληροφοριες εχει και στο παρεντς αλλα και πολυ φανατισμενες αποψεις..δε ξερω αν εχει αλλαξει κατι γιατι εχω παρα πολυ καιρο να μπω βεβαια...κ εγω ειμαι αποφασισμενη να προσπαθησω να θηλασω το δευτερο...στη κορη μου δε τα καταφερα δυστυχως.

μιμικα κ εγω για το http://ubershop.co.uk. θα σου ελεγα.στη κορη μου τους πρωτους μηνες της φοραγα παμπερς και αργοτερα μπειμπιλινο...μονο τα λιμπερο ηταν χαλια και δε μας βολεψαν.

μαριλενα τι καλα που εβαλες το λινκ για τα βιολογικα το εψαχνα λεω αυτη τη φορα να παρω βελεντα για το μωρο.

αννα καλα δεν εχω λογια για την ηλιθια κυριουλα!!απαραδεκτη!

πηγε σημερα ο αντρας μου στο ικα να γραψει ενα εμβολιο για τη μικρη...δε τα γραφουνε λεει μεχρι τη παρασκευη γιατι τα φαρμακεια εκοψαν τη πιστωση στον εοππυ...τα νευρα μου τσαταλια!!κλεισαμε για μεγαλη δευτερα μπας και...αλλιως μετα το πασχα.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε? Και στο νησάκι μου ο καιρό είναι μουντός. Έριξε και λίγες ψιχάλες το πρωί και τώρα έβγαλε αέρα...:(

Σήμερα το πρωί πήγα μάρκετ και πήρα υλικά για να φτιάξω κουλουράκια πασχαλινά. Βρήκα μία συνταγή του Παρλιάρου στο ιντερνετ και είπα φέτος να δοκιμάσω να κάνω αυτή.


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...