Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 minutes ago, Angot said:

      εδώ εγώ εχω πάρει  master στην ονείρωξη ! αλλά τελευταία  επειδή ξυπνούσα για να μην κάνει συσπάσεις η μητρα πλεον πάει σε fast forward χαχαχαχα να προλάβει να γίνει δουλίτσα. 😂 δεν επηρεάζει καπου μ είπε ο γιατρός , δεν μπορείς να κανείς και κάτι άλλωστε! εγώ τώρα που ειμαι έγκυος επαθα ονείρωξη ενώ ονειρευόμουν μια πίτσα με πέπερονι

      ΜΠΟΡΟΥΝ 🥳

      Ποσό γέλασα … χαχαχαχαχαχχαχαχαχα…. Είσαι εγώ … κ εγώ ξυπνάω κ το σταματάω χαχαχαχχα φαντάσου να είμαι κ έγκυος τι έχει να γίνει χαχαχαχα

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

α ξέχασα να πω ότι το καρότσι δέσποινα είναι τέλειο!!! αυτή ακριβώς την εταιρία κοιτούσα κι εγώ αλλά τελικά θα μας προμηθεύσει μια πολύ καλή μου φίλη καρότσι.

το δικό μας δυο παιδιά άντεξε τα οποία και το έσπασαν, αδύνατον φιλοξενεί άλλο.

διάβασα και για το ατύχημα...αγχωτικό πρέπει να ταν πολύ! γι αυτό δε με αφήνει ο άντρας μου να οδηγήσω...σημειώνω ότι πήρα δίπλωμα τα χριστούγεννα που μας πέρασαν. οπότε δε το χω. από σεπτέμβρη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Καλή εβδομάδα και καλό μήνα!

Ridi ευτυχώς που πήγαν όλα καλά και ελπίζω να τα κατάφερες και με την άδεια!

Despoina πολύ ωραίο το καροτσάκι μεγειά! Αλήθεια σε ποια πόλη της Αγγλίας ζείτε;

Taniabell χαίρομαι που είσαι καλύτερα και εύχομαι να ετοιμάσεις ένα τέλειο party.

Αυτό το Σ/κ είχα και εγώ έντονους πόνους χαμηλά και στη μέση και ένιωθα μια περίεργη πίεση. Χτες πανικοβλήθηκα και πήρα σήμερα πρωί τη γιατρό,μου είπε ξεκούραση,τα χάπια για τις συσπάσεις και εξέταση ούρων που θα κάνω αύριο. Taniabell αυτά που περιγράφω είναι συσπάσεις;Μες τη βδομάδα θα κάνω και εμβρυικό υπέρηχο και βλέπουμε.

Όσο για κιλά 6 και με πολύ κόπο. Αφού θέλω ένα παγωτό και το σκέφτομαι τόσες μέρες!


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

αλο κοριτσακια!!αχ πιασατε το πονεμενο θεμα των κιλων????πριν καμμια 10αρια μερες που ζυγιστικα ημουν + 5-6...τωρα δεν ανεβαινω χιχιχιχιχ!!!!!

σημερα πηρα 2 ρουχαλακια για το αγορακι μου...καλα χωρις λογια τελεια!!!δεν θα επαιρνα μεχρι να κανω τον β επιπεδου αλλα οκ τα ειδα κ μου αρεσαν πολυ!!!τα υπολοιπα μετα το πασχα!!!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!Καλη εβδομαδα!Ευχομαι ολες και τα μωρακια σας να ειναι καλα!!!

Θα σας διαβασω γιατι εχασα πολλα και τα λεμε!

Εμεις ειμαστε καλα νομιζω.Ο δικος μου β' επιπεδου αργει ακομα, αρχες Μαιου θα γινει, θα ειμαι στην 23η βδομαδα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου! Την πήρα την άδεια!!!! Σας ευχαριστώ για την θετική ενέργεια! ;) Αχ πόσο άγχος μου έφυγε… Κ το παράξενο είναι ότι πήγε ο άντρας μου να περάσει από την επιτροπή κ αντίθετα με την προηγούμενη εβδομάδα δεν του είπαν τίποτα απολύτως!!! Μέχρι την μεγάλη Τρίτη λοιπόν έχω άδεια, ελπίζω να πάρω κ μετά.

Despina80 πολύ ωραίο το καροτσι! Μεγεια!

elisabeth χαίρομαι που η μικρή σου είναι καλύτερα!

taniabell όλα καλα να πάνε με το πάρτυ κ να περάσετε υπέροχα!

evri μου ελπίζω να μην είναι τίποτα τα πονάκια κ να πάνε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράαααβοοοο ρίντι!!!! ευτυχώς σου φεύγει το άγχος! καλή ξεκούραση τώρα! κοίτα να το χαρείς!

είμαι πτώωωωμα! έβαλα και φαί για αύριο, τελειώσαμε και το μπαλκόνι, πάω να βάλω σίδερο μέχρι να πάμε σε καμιά ώρα κολυμβητήριο...

Link to comment
Share on other sites

μπράαααβοοοο ρίντι!!!! ευτυχώς σου φεύγει το άγχος! καλή ξεκούραση τώρα! κοίτα να το χαρείς!

είμαι πτώωωωμα! έβαλα και φαί για αύριο, τελειώσαμε και το μπαλκόνι, πάω να βάλω σίδερο μέχρι να πάμε σε καμιά ώρα κολυμβητήριο...

Σ'ευχαριστώ! sHa_yes2.gif

Καλή ξεκούραση κ σ'εσένα!

Link to comment
Share on other sites

Ridi τέλος καλό όλα καλά. :D:D:D:D:D Ηρέμησε τώρα και απόλαυσέ του, αφού κατάφερες να πάρεις την αδειούλα σου. Μέχρι Μ. Τρίτη;;; Δηλαδή μόνο για μία εβδομάδα;;

Προσπαθώ εδώ και πόση ώρα να παραγγείλω από το Newlook και δεν ξέρω τι πάει στραβά. Τι θκ@t@ κάνω λάθος;; :confused::confused::confused: Ελπίζω μόνο να μην έχω στείλει την παραγγελία καμιά 10αριά φορές.:?:?:?:?


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

γιοβάνα μη στείλεις άλλη!!!!!!!

θα στη πάρει, μερικές φορές κολλάει το σύστημά τους.

σε λίγο θα σου σταλεί μέηλ για επιβεβαίωση!

το χω πάθει κι εγώ, ευτυχώς μου στείλανε τα πράγματα μία φορά.

κι εγώ παρήγγειλα σήμερα ρούχα από κει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


προσπάθησα κι έβαλα στο φεης φωτο του δωματίου αλλά δε φαίνεται πολύ καλά, δυστυχώς...

το ειδα κι ειναι τελειοοοοοοοοοοοοοο!

Γεια σας κορίτσια μου! Την πήρα την άδεια!!!! Σας ευχαριστώ για την θετική ενέργεια! ;) Αχ πόσο άγχος μου έφυγε… Κ το παράξενο είναι ότι πήγε ο άντρας μου να περάσει από την επιτροπή κ αντίθετα με την προηγούμενη εβδομάδα δεν του είπαν τίποτα απολύτως!!! Μέχρι την μεγάλη Τρίτη λοιπόν έχω άδεια, ελπίζω να πάρω κ μετά.

Despina80 πολύ ωραίο το καροτσι! Μεγεια!

elisabeth χαίρομαι που η μικρή σου είναι καλύτερα!

taniabell όλα καλα να πάνε με το πάρτυ κ να περάσετε υπέροχα!

evri μου ελπίζω να μην είναι τίποτα τα πονάκια κ να πάνε όλα καλά!

μπραβο κοριτσακι μου!!!ολα μια χαρα με την αδεια!!!κατσε κ ξεκουρασου οποτε!!!!γιατι τοσο λιγο μεχρι Μ.Τριτη?νομιζα κανενα μηνα δινουν....


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

σ αρεσε αλήθεια;;; προσπάθησα να το κάνω λίγο μεγαλίστικο παρόλο που το μικρό μου είναι λιγο πάνω απ τα 2,5 μόνο. δε μπορώ να το ξαναλλάζω αργότερα. απ την άλλη μεριά είναι οι βιβλιοθήκες και τα γραφεία αλλά προς το παρόν έχουν ένα κάρο συμπράγκαλα πάνω οπότε δεν είναι για δημοσιεύσεις...

Link to comment
Share on other sites

κοίτα στα H&M

ή στα benetton.

Μπορείς να πάρεις και μια παντελόνα χωρίς να είναι εγκυμοσύνης απλά να έχει λάστιχο ή μπάσκα που να γυρίζει, για να το φορέσεις και του χρόνου.

Γενικά τα μαγαζιά με τα ρούχα εγκυμοσύνης είναι ψιλοφαρμακεία.

σας χαιρετώ τα λέμε το βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και καλό μήνα!!!

Χτες το βράδυ όπως και σήμερα το πρωί, καθώς και σήμερα το μεσημέρι ένιωσα τον μπομπιράκο. Είναι οι πρώτες φορές και μου φαίνεται παράξενο ακόμη. Αφήστε που με είχαν αγχώσει με αυτό το θέμα. Ακόμη να το νιώσεις? Ακόμη δεν σε κλότσισε? Το κατάλαβες το μώρο? όλο αυτό με ρωτούσαν...

μην αγχωνεσαι κοπελα μου ετσι ειναι ο κοσμος!!! και μενα το ιδιο μου εκαναν στην πρωτη εγκυμοσυνη και ειχα παθει πανικο!!! τωρα δεν με εχει ρωτησει κανεις αν εχω ακουσει το μωρο!!! τρελο??? :rolleyes:

ποια είναι η φιλιότσα;;;

αννα μου η φιλιοτσα ειναι το βαφτηστηρι μας!!! ετσι τα λεμε εδω στην κρητη...φιλοτσα για κοριτσακι και φιλιοτσος για αγορακι!!! και οι κουμπαροι μεταξυ μας ονομαζομαστε "συντεκνοι"...

Καλησπέρα! Καλό μήνα να έχουμε! Χτες πήγαμε με τον αντρα μου να ψωνίσουμε κ σε ενα φαναρι που ήμασταν σταματημένοι έρχεται ένα αυτοκίνητο κ πέφτει από πίσω μας!Πόσο φοβήθηκα! Ένιωσα ένα πόνο χαμηλά στην κοιλια κ στον αυχένα. Πήρα το γιατρο ο οποιος μου ειπε ότι σε τετοιες περιπτώσεις καμιά φορά γίνετε μια μικρή αποκόλληση κ ίσως δω αιμα,ευτυχως δεν είδα. Αλλά ειπε να παω στην κλινική να ακούσουμε το μωρο να είμαστε σιγουροι. Ευτυχώς όλα καλα! Ακούσαμε την καρδούλα της! Ουφ πάει κ αυτό… Σήμερα ολη μερα σπιτι κ δουλίτσες. Αρχίσαμε κ το βαψιμο του δωματιου της μπεμπας μας.Αυτά από εμένα. Τώρα έχω αγωνία για αυριο που θα περάσω από επιτροπή… Αντε να δουμε τι θα γίνει. Σας αφήνω τώρα..Να είστε καλά, φιλάκια σε όλες και στα μπεμπάκια σας! Καλο βράδυ!

ποπο βρε κοριτσι τι επαθες παλι... αφου ολα ειναι καλα μην ανησυχεις...γενικα δεν παει καλα ο κοσμος στο δρομο τωρα με ολα αυτα που συμβαινουν ολοι ειναι σαν χαμενοι!!! προσοχη!!!

Μαριλένα περαστικά και στο δικό σου το μικρό. Από ότι ακούω τα δοντάκια πολύ ταλαιπωρούν τα μικρά, αχ τα καημενούνια!

Αχ, με αυτά που λέτε για τα έπιπλα με κάνετε να αισθάνομαι και εγώ καλύτερα. Παλιότερα σκεφτόμουν πως όταν θα παντρευόμουν θα είχα το δικό μου το σπιτάκι με όλα τα ωραία και ακριβά έπιπλα, και μετα το μωρο. Και είμαστε ακομα στο ενοίκιο, δε ξέρουμε καν σε ποια πόλη θα βρισκόμαστε του χρόνου, με ικέα έπιπλα και ντουλάπες από καμβα. Αλλά τελικά τα έπιπλα δε φέρνουν την ευτυχία. Η ευτυχία έρχεται όταν το ζευγάρι είναι ευτυχισμένο και τα μωράκια έρχονται γερά και όταν τα θέλουμε!

σε ευχαριστουμε πολυ!!! ευχομαι εσεις να μην ταλαιπωρηθειτε με τα δοντια!!!

μην στεναχωριεσαι για το σπιτι...ολες τα ιδια ονειρα καναμε αλλα τελικα τα πραγματα αλλαζουν στην πορεια και οπως το λες η ευτυχια κρυβαται αλλου!!! μπορει αλλες οικογενειες να εχουν ολα τα υλικα αγαθα ετοιμα οπως τα θελουν και να μην εχουν αυτη τη στιγμη μωρακι στην κοιλια!!! :tongue: οποτε ειμεις ειμαστε απο τους τυχερους !!! :P

Βγηκα ψωνισα για την βαφτιστηρα μου και πηρα και γω ενα παζλ 1000τμχ της Ντισνευ για να το βαλω στο δωματιο οταν με το καλο το ετοιμασω :D οποτε ολο το σ-κ ειχα απασχοληση η χαζομαμα!

καλα το εκανες!!! αντε με το καλο το παζλ!!! τρελαινομαι για disney!!! :P


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...