Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

οπωσδήποτε θα μπεις στη λίστα, εννοείται, γραψε και την ημερομηνία σου, οποτε μπορέσεις!!!:-P

22/08 αγόρι ( Σε ευχαριστώ πολύ)

Κορίτσια έτοιμη η χορτοπιτα μου... Νόστιμη - νόστιμη... το μόνο θέμα είναι ότι καλά την φτιάχνεις, πως βολεύεις όλα αυτά τα συμπράγκαλα στην κουζίνα... ουφ τα τελειώσα και λιώνω στον καναπέ...

Αύριο όμως υποσχέθηκα στον εαυτό μου, πως εάν έχει καλό καιρό, να πιω ένα καφεδάκι στην πραλία...

Κορίτσια ο γιατρό σας, σας αφήνει να πίνετε καφέ? εμένα μόνο ντεκαφεινέ και ένα - δύο την εβδομάδα...


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσάκια μου...

Σήμερα ο μικρός μου είναι λίγο καλύτερα ευτυχώς...φαίνεται οτι υποχωρεί....δεν βγήκαμε σήμερα εξω κΑι έιμαι λίγο σκασμενη....γκρινιαζει και όλη μέρα Αυτος και έβαλα και εγω τα Κλάματα απο την πίεση...

Εμείς έχουμε 3 υπνοδωμάτια και τώρα θα μεταφέρω τον μικρο στο ένα το δωματιο που είχα την σιδερωστρα και γενικα τα ρουχα....δεν θα τους βάλω μαζι έτσι λέω...δεν ξέρω.....εσείς τι λέτε???να μπούνε για αρχη μαζι????

Geo εμένα με αφήνει να πινω ένα καφέ την ημέρα.....δεν έχει πρόβλημα....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια και από εμένα. Απολαμβάνετε βολτούλες; :P:p:p:p:p Εμείς κάναμε μια γύρα το πρωί και αγόρασα 2 φουστανάκια για τις μικρές μιας κουμπάρας και πήραμε και ποδήλατο για την Αλεξανδρού..... της το είχαμε τάξει :D:D:D:D:D:D:D. Το απόγευμα έκανα κάτι δουλίτσες στο σπίτι γιατί σε λίγο έρχεται Πάσχα και δεν πάει άλλο. Αν είμαι τυχερή θα μου έρθει και μέσα στην εβδομάδα μια γυναίκα να μας βοηθήσει λίγο.

Ακριβά δώρα έκανες, αλλά αν σπαταλάνε και αυτοί χρήματα για τα παιδιά δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς. Τουλάχιστον όπως λες και εσύ πιάνουν τόπο. Να είσαι καλά και του χρόνου να κάνεις τα διπλάσια ;);););)

από δωμάτια εμείς αναγκαστικά μεταφέραμε το γραφείο στο σαλόνι και μοιράσαμε τις 7-8 μεγάλες βιβλιοθήκες μας σε σαλόνι και υπνοδωμάτιό μας.

οπότε χρησιμοποιούνται και τα 3 υπνοδωμάτιο...αισίως γινόμαστε και 5 νοματαίοι! λόχος!

7 - 8 μεγάλες βιβλιοθήκες;;;; Που ζεις ρε κορίτσι; Στα ανάκτορα του Μπάκινγχαμ;;; :confused::confused::confused::confused: Και εμείς μάλλον βρήκαμε πώς θα βολευτούμε όταν με το καλό έρθει και ο μπέμπης. Απλά για αρχή, που δεν θα έχει και πολλά πράγματα, θα χωριστεί πρόχειρα το δωμάτιο του και θα γίνει μια γωνία γραφείο, και από του χρόνου βλέπουμε. Αααα και πολλά από τα παιχνίδια της κόρης μου θα μετακομοίσουν στις γιαγιάδες γιατί έχει απλωθεί και αυτή πολύ. :tongue::tongue:

:roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

μπαααα 100 τετραγωνικά σπίτι. απλά μας λείπουν άλλα πράματα....

7 χρόνια παντρεμένοι και δεν έχουμε μπουφέ, τραπεζαρία, καρέκλες κτλ!

και οι 2 φιλόλογοι κουβαλήσαμε από πατρικά κι ενοικιαζόμενα φοιτητικά όλη μας τη βιβλιοπροίκα! 10 χρόνια σπουδών. η οποία και αυξάνεται λόγω δουλειάς και αναγνωστικής διαστροφής κι απ τους 2 μας...

συν τα παιδικά βιβλία που αισίως πιάσανε 4 60ρια ράφια. μακάρι ν ακολουθήσουν αυτό το δρόμο και τα παιδιά μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια και από εμένα. Απολαμβάνετε βολτούλες; :P:p:p:p:p Εμείς κάναμε μια γύρα το πρωί και αγόρασα 2 φουστανάκια για τις μικρές μιας κουμπάρας και πήραμε και ποδήλατο για την Αλεξανδρού..... της το είχαμε τάξει :D:D:D:D:D:D:D. Το απόγευμα έκανα κάτι δουλίτσες στο σπίτι γιατί σε λίγο έρχεται Πάσχα και δεν πάει άλλο. Αν είμαι τυχερή θα μου έρθει και μέσα στην εβδομάδα μια γυναίκα να μας βοηθήσει λίγο.

Καλημερα Giovanna!!! εμεις δεν εχουμε παει πουθενα ακομα για το ΣΚ!!! Πρωτα ο θεος μπορει να παμε το απογευματακι καπου..

και γω σκεφτομαι να φωναξω μια γυναικα να μου κανει το σπιτι γιατι εχω παθει καταθλιψη και φταιει αυτο!!! χτες καταφερα με το ζορι ενα σκουπισνα και σφουγαρισμα...

Κορίτσια ο γιατρό σας, σας αφήνει να πίνετε καφέ? εμένα μόνο ντεκαφεινέ και ένα - δύο την εβδομάδα...

εγω να σας πω την αληθεια τον ειχα ρωτησει στην πρωτη εγκυμοσυνη. και δεν επεινα...τωρα ομως πινω εναν καφε περιπου καθε δυο μερες!!! απο αρθρα που εχω διαβασει επιτρεπεται μεχρι τρεις κουπες αν θυμαμαι καλα..

Γεια σας κοριτσάκια μου...

Σήμερα ο μικρός μου είναι λίγο καλύτερα ευτυχώς...φαίνεται οτι υποχωρεί....δεν βγήκαμε σήμερα εξω κΑι έιμαι λίγο σκασμενη....γκρινιαζει και όλη μέρα Αυτος και έβαλα και εγω τα Κλάματα απο την πίεση...

Εμείς έχουμε 3 υπνοδωμάτια και τώρα θα μεταφέρω τον μικρο στο ένα το δωματιο που είχα την σιδερωστρα και γενικα τα ρουχα....δεν θα τους βάλω μαζι έτσι λέω...δεν ξέρω.....εσείς τι λέτε???να μπούνε για αρχη μαζι????

Geo εμένα με αφήνει να πινω ένα καφέ την ημέρα.....δεν έχει πρόβλημα....

εμεις να δεις γκρινια!!! δεν την παλευω αλλο...:mad:

δεν θα βαλεις το μωρο στην κρεβατοκαμαρα σας για αρχη? μετα στον χρονο πανω μπορεις να τους βαλους μαζι και αν θελετε τα χωριζετε αργοτερα!!! αφου θα ειναι και το ιδιο φυλο!!! :tongue:

7 χρόνια παντρεμένοι και δεν έχουμε μπουφέ, τραπεζαρία, καρέκλες κτλ!

και οι 2 φιλόλογοι κουβαλήσαμε από πατρικά κι ενοικιαζόμενα φοιτητικά όλη μας τη βιβλιοπροίκα! 10 χρόνια σπουδών. η οποία και αυξάνεται λόγω δουλειάς και αναγνωστικής διαστροφής κι απ τους 2 μας...

συν τα παιδικά βιβλία που αισίως πιάσανε 4 60ρια ράφια. μακάρι ν ακολουθήσουν αυτό το δρόμο και τα παιδιά μας.

αννα σε καταλαβαινω!!! ουτε εμεις εχουμε τραπεζαρια και μπουφε και τα λοιπα!!! φτιαξαμε το σπιτι ετσι ωστε να εχουμε μια μονο τραπεζαρια, αλλωστε οι τραπεζαριες οι καλες, χρησιμοποιουντε σπανια και σου τρωνε τσαμπα τον χωρο!!! θα παρουμε μια που να μην ειναι ουτε προχειρη αλλα ουτε πολυ καλη!!! και ετσι εχουμε στον ενιαιο απλετο χωρο....μεχρι και μπαλα παιζουν τα καμαρια μου!!! (γιος και συζυγος) :P

προς το παρον εχουμε για τραπεζι αυτο που ειχαμε στο μπαλκονι και καρεκλες σκηνοθετη....(για οικονομικους λογους οπως φανταζεστε!!!)...

εγω εχω αφησει πολλα βιβλια στης μαμας μου δεν γινεται να τα παρω...φωναζει βεβαια αλλα της παιρναει... :)


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε? καλο μηνα να εχουμε καλο πασχα και καλη ανοιξη!!!

εμεις περασαμε ενα δυσκολο βραδυ...ο μικρος δεν κοιμοταν, ηταν πολυ ανησυχος και γω εκανα ολο το βραδυ περα δωθε απο το ενα δωματιο στο αλλο!!! κοιμηθηκα κατα τις 5,30...η κατασταση με τα δοντια ειναι απελπιστικη!!! δεν αντεχει αλλο το παιδακι μου ρε γαμωτο και μαζι με αυτο και μεις!!!

σημερα ετρωγε μηλο και ματωσανε τα ουλα του...:cry:

τωρα κοιμηθηκε λιγακι με γαλα (δεν τρωει αυτες τις μερες πολυ..). αν ειμαστε το απογευματακι καλα θα παμε καμια βολτουλα, ισως παμε στην φιλιοτσα να της δωσουμε την λαμπαδα κιολας...

εγω χτες ημουνα χαλια ψυχολογικα, εκλαιγα και δεν ειχα ορεξη για τιποτα...το εριξα στο σκουπισμα αλλα γενικα δεν μπορω να κανω πολλα πραγματα. :mad:

σε εννεα μερες θα παω στο γιατρο, ελπιζω να ειναι καλα το νινακι μου το οποιο δειχνει την παρουσια του οταν ειμαι ηρεμη...:tongue:

σας φιλω......


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες και καλό μήνα!!!

Χτες το βράδυ όπως και σήμερα το πρωί, καθώς και σήμερα το μεσημέρι ένιωσα τον μπομπιράκο. Είναι οι πρώτες φορές και μου φαίνεται παράξενο ακόμη. Αφήστε που με είχαν αγχώσει με αυτό το θέμα. Ακόμη να το νιώσεις? Ακόμη δεν σε κλότσισε? Το κατάλαβες το μώρο? όλο αυτό με ρωτούσαν...

Σήμερα το πρωί, όπως είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου μετα την χθεσινή κουραστική μέρα, κατεβήκαμε στην παραλία για ένα καφεδάκι παγωμένο και απολαυτσικό. Έχει μία ηλιόλουστη μέρα που δεν σε αφήνει να μέινεις μέσα στο σπίτι.

Καλό σας απόγευμα και μπορεί να τα πούμε και το βραδάκι!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαριλένα μου κι εμείς έτσι ακριβώς! έχουμε στο σαλόνι τις καρέκλες σκηνοθέτη απ το μπαλκόνι!!!!!

σε μας δε παίζει το ενδεχόμενο ν αφήσουμε βιβλία στους γονείς μας, πρώτον γιατί δε τ αποχωριζόμαστε με τίποτα, είναι ο θησαυρός μας. δεύτερον κι εξίσου σημαντικό είναι ότι οι γονείς μου έχουν έναν παρόμοιο θησαυρό μέσα στο σπίτι τους που πιάνει ένα δωμάτιο. και τα πεθερικά μου, δεν υπερβάλλω καθόλου, έχουν ένα 3οροφο σπίτι με 2 ορόφους γεμάτους βιβλιοθήκες! όπως σας γράφω και μου γράφετε!!!

όσον αφορά τον καφέ δεν έχω αλλάξει τις συνηθειές μου, έναν ελληνικό το πρωί και μισό το απόγευμα. πάντα αυτό κάνω και έκανα.

και μιας και είπατε για δουλειές, προσπαθώ να κάνω κι εγώ κάτι αλλά δε γίνονται και πολλά. αλλά μη σκάτε παιδιά. έτσι είναι όταν έχεις μικρά παιδιά στο σπίτι. και ειδικά η κατάστασή μας επιβάλλει να μη το κουνάμε απ το καναπέ. μη σας στεναχωρούν αυτά καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

1.leta008 1-5/08 αγοράκι

2.ridi 3/8 κοριτσάκι

3.Despina80 6/8 κοριτσάκι

4.mimika84 6/8 αγοράκι

5.evri 10/8 αγοράκι

6.chiqui 11/08 αγοράκι

7.zipounaki 13/08

8.ΑΝΝΑ27! 18/08 αγοράκι

9.taniabell 19/8 (15 μερες νωριτερα) κοριτσάκι

10.eirinomama 20/8 αγοράκι

11.geo_angela 22/8 αγοράκι

12.afroad 24/8 κοριτσάκι

13.libero10 27/08 αγοράκι

14. Marilenaath 28/08

15.ριτα79 30/8 αλλά θα παμε 15 μερες νωρίτερα

16.Giovanna 1/9 αγοράκι

17.moritsa 2/9

18.myrina 3/9

19.elisabeth 6/9 αγοράκι

20.Rodakinoula 6/9 αγοράκι

21.kerasia 7/9 (μεσα Αυγούστου) κοριτσάκι

22.annia 10/9 (Αρεταιειο)

23.angelikig 10/9 μάλλον κοριτσάκι

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλο μηνα σε ολες!!!!!!!

Geo_Angela ετσι που περιγραφεις τον καφε μου ανοιξες την ορεξη για καφεδακι !!!!!!!!!!!!!!! :P Παγωμενο και απολαυστικο! ;) Και να πω πως δεν ηπια!!!!Το τσακισα!

Αληθεια κοριτσια πως τα πατε απο κιλα???εγω ξεφυγα λιγο..αλλα το σωζω..και ετσι κανω διατροφη.. :( αλλα θελω να τα φαω ολαααααααα! :P


dev231prs__.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Καλό μήνα να έχουμε! Χτες πήγαμε με τον αντρα μου να ψωνίσουμε κ σε ενα φαναρι που ήμασταν σταματημένοι έρχεται ένα αυτοκίνητο κ πέφτει από πίσω μας!Πόσο φοβήθηκα! Ένιωσα ένα πόνο χαμηλά στην κοιλια κ στον αυχένα. Πήρα το γιατρο ο οποιος μου ειπε ότι σε τετοιες περιπτώσεις καμιά φορά γίνετε μια μικρή αποκόλληση κ ίσως δω αιμα,ευτυχως δεν είδα. Αλλά ειπε να παω στην κλινική να ακούσουμε το μωρο να είμαστε σιγουροι. Ευτυχώς όλα καλα! Ακούσαμε την καρδούλα της! Ουφ πάει κ αυτό… Σήμερα ολη μερα σπιτι κ δουλίτσες. Αρχίσαμε κ το βαψιμο του δωματιου της μπεμπας μας.Αυτά από εμένα. Τώρα έχω αγωνία για αυριο που θα περάσω από επιτροπή… Αντε να δουμε τι θα γίνει. Σας αφήνω τώρα..Να είστε καλά, φιλάκια σε όλες και στα μπεμπάκια σας! Καλο βράδυ!

sLo_kiss4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα και καλό μήνα, αν και κάπως καθυστερημένα.

τι κάνετε κοριτσιά? Από ότι κατάλαβα, επιτέλους εφτιαξε ο καιρός και αρχίσατε τις βολτούλες σας στις παραλίες? Αχ πόσο ζηλεύω, αν όλα μας πάνε καλά, θα ξαναέρθουμε Ελλάδα τα χριστούγεννα....δε ξέρω αν θα αντέξω!

Λέτα και Κική εύχομαι τα μικρούλια σας να είναι ήδη καλύτερα. Μαριλένα περαστικά και στο δικό σου το μικρό. Από ότι ακούω τα δοντάκια πολύ ταλαιπωρούν τα μικρά, αχ τα καημενούνια!

Τανια πότε είναι τα πάρτυ της μικρής σου? Να τη χαίρεσαι.

Αχ, με αυτά που λέτε για τα έπιπλα με κάνετε να αισθάνομαι και εγώ καλύτερα. Παλιότερα σκεφτόμουν πως όταν θα παντρευόμουν θα είχα το δικό μου το σπιτάκι με όλα τα ωραία και ακριβά έπιπλα, και μετα το μωρο. Και είμαστε ακομα στο ενοίκιο, δε ξέρουμε καν σε ποια πόλη θα βρισκόμαστε του χρόνου, με ικέα έπιπλα και ντουλάπες από καμβα. Αλλά τελικά τα έπιπλα δε φέρνουν την ευτυχία. Η ευτυχία έρχεται όταν το ζευγάρι είναι ευτυχισμένο και τα μωράκια έρχονται γερά και όταν τα θέλουμε!

Αγγέλα, πώς σου φαίνεται που το ένιωσες το μικρούλη? Παράξενο συναίσθημα ε?

Ριντι, άμα δε σε θέλει η τύχη! Τι πάθατε με το ατύχημα. Πάλι καλά που δε πάθατε και τίποτα περισσότερο. Καλή επιτυχία σου εύχομαι για αύριο, μακάρι να μπορέσετε να τη πάρετε την άδεια. Και για τη μικρή σου εύχομαι να είναι γερή και να σας φέρνει μόνο χαρά. Μακάρι στον επόμενο υπέρηχο όλα να δείξουν φυσιολογικά. Και ήθελα να πω, ότι χαίρομαι που στη λίστα η μικρή μου δεν είναι μόνη της με τόσα αγοράκια!

Ειρήνη όσα για τα κιλά, εγώ πρέπει να είμαι κοντά στα +6 και είμαι 21 εβ και 5. Με βάση το βιβλιο εγκυμοσύνης που έχω, με βγάζει φυσιολογικά (υπολογίζοντας πως στην εγκυμοσύνη βάζεις 12 κιλά!) Και μέσα στη βδομάδα με βλέπω να ξεπερνάω τα 60 κιλά για πρώτη φορά στη ζωη μου! Εύχομαι μετά την εγκυμοσύνη να ξαναπάω στα 50......

Αννα, και εγώ πρώτη φορά ακούω να παίρνεις δώρο στους νονούς! Πολύ ωραία δωράκια τους πήρες.

Αχ κορίτσια, άμα ξέχασα να σχολιάσω κάτι ακόμα συγχωρέστε με!

Πώπω, τι μεγάλο ποστ!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήραμε καροτσάκι. Το ξέρω ίσως να βιαστήκαμε, αλλά το θεωρήσαμε καλή προσφορά και εύχομαι να μη το μετανιώσουμε αργότερα. Αν όλα πάνε καλά θα το παραλάβουμε μέχρι τη Πέμπτη. Πώς σας φαίνεται

http://www.boots.com/en/Cosatto-Cabi-3-in-1-Combi-Pushchair-out-of-town_1213117/

Δε θυμάμαι αμα ανέφερα πώς πήρα και το πρώτο φορεματάκι για τη μικρή, και εγώ πουα μόνο με 5 λίρες ήταν προσφορά. Και έλαβε και δωράκι ένα όμορφο φορμάκι και μια μάλλινη ζακετούλα από μια φίλη μου! Αχ, είναι να μη κάνεις την αρχή μου φαίνεται........Καλύτερα να κρύψω τη πιστωτική για κανένα δίμηνο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα και Καλή Εβδομάδα. Έφτασε το Πάσχα και ούτε το καταλάβαμε.

ποια είναι η φιλιότσα;;;

Άντε να σου λύσω την απορία εγώ. Φιλιότσα στα κρητικά είναι η βαφτιστήρα. Στην Κέρκυρα το λέμε αναδεκτός και αναδεκτή.

Ridi και σε εμάς είχε συμβεί ένα τέτοιο ψιλοτρακάρισμα όταν ήμουν έγκυος στην Αλεξάνδρα μου, αλλά δεν είχα δώσει σημασία...... Μάλλον ήμουν πιο αναίσθητη τότε;; :confused::confused: Είχα μπινελικώσει όμως κανονικότατα τον απρόσεχτο οδηγό :mad::-x:-x:-x Αφού είσαι καλά δεν υπάρχει πρόβλημα.

Despina80 δεν θα έρθει κανένας δικός σου όταν γεννήσεις με το καλό;;; Μην ξεφεύγεις τώρα με αυτές τις αγορές. Πάρε ότι χρειάζεται και τίποτα επιπλέον, γιατί μετά θα γεμίσεις πράγματα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα!Και γενικα ολα καλα να πηγαινουν!! Γραψατε και θιξατε πολλα θεματα γαμους,πεθερες,αγορες,τσουρεκια και πολλα πολλα αλλα..... δεν θυμαμαι τιποτα τωρα :rolleyes::oops:

Βγηκα ψωνισα για την βαφτιστηρα μου και πηρα και γω ενα παζλ 1000τμχ της Ντισνευ για να το βαλω στο δωματιο οταν με το καλο το ετοιμασω :D οποτε ολο το σ-κ ειχα απασχοληση η χαζομαμα!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...