Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τελειοοοοοοοοοοοοοο....τις αλλες πως τις ειδοποιουμε?

κ την λιστααααα μας μωρεεεεεε γαμωτοοοοοοο.......

θελουμε την λιστα μας πισωωωωωωωωωωω τι θα κανουμε??????? την εχεις αντιγραψει πουθενα???????????


When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile...

JShMp3.png

Link to comment
Share on other sites

ολη μερα σημερα με τον κουλ αποφασισαμε οτι θα την κανουμε αμεσα την μετακομιση ηδη αρχισα να μαζευω καποια πραγματα κ αυριο θα παω να καθαρισω τις ντουλαπες κ τα ντουλαπια για να κατεβαζω πραγματα με το αμαξι κ το σ/κ ο κουλ θα βαψει κ σιγα σιγα θα μετακομιζουμε μηπως κ προλαβουμε κ την εξωσω αλλα χωρις να σκοτωθουμε κιολας αν προλαβουμε καλα αλλιως ειπαμε τον αλλο μηνα....κ ειμαι τοσο απιστευτα σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα που αρχισα να φοβαμαι με την σιγουρια μου....το πα κ στην σπιτονοικοκυρα σημερα κ ενα ενα περνουν τον δρομο τους....


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

τελειοοοοοοοοοοοοοο....τις αλλες πως τις ειδοποιουμε?

κ την λιστααααα μας μωρεεεεεε γαμωτοοοοοοο.......

εγω εστειλα στην μμ, στην μαιρη, στην γατουλα και στο κινεζακι μηνυμα να μας βρουν


2998022p535yimr54.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θελουμε την λιστα μας πισωωωωωωωωωωω τι θα κανουμε??????? την εχεις αντιγραψει πουθενα???????????

οχι ρε συ που να την εχω...ελπιζουμε να ανοιξει εστω για να τη παρουμε....εγω θα στειλω την ενα διευθυνση σε οσα μειλ εχω ...στειλτε κ εσεις κανενα πμ αν ειναι.....


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

ολη μερα σημερα με τον κουλ αποφασισαμε οτι θα την κανουμε αμεσα την μετακομιση ηδη αρχισα να μαζευω καποια πραγματα κ αυριο θα παω να καθαρισω τις ντουλαπες κ τα ντουλαπια για να κατεβαζω πραγματα με το αμαξι κ το σ/κ ο κουλ θα βαψει κ σιγα σιγα θα μετακομιζουμε μηπως κ προλαβουμε κ την εξωσω αλλα χωρις να σκοτωθουμε κιολας αν προλαβουμε καλα αλλιως ειπαμε τον αλλο μηνα....κ ειμαι τοσο απιστευτα σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα που αρχισα να φοβαμαι με την σιγουρια μου....το πα κ στην σπιτονοικοκυρα σημερα κ ενα ενα περνουν τον δρομο τους....

μπραβο Αρετη μου!!!!!!!!!!!! τελεια νεα!!!!!! μου αρεσει που εισαι αισιοδοξη!!!!!! καινουριο σπιτι .... καινουριο μελος της οικογειας προσεχως.... καινουριο τοπικ! τι αλλο θες????????? εχεις και εμας....εχεις την υγεια σου..... εισαι και θεα μην το ξεχναμε!!!!!!!!!!!! τελειαααααααααααααααααααααααααααααααα


When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile...

JShMp3.png

Link to comment
Share on other sites

άντε ρε αρετούλα ...φυσικά και θα πάνε όλα καλά!!! σιγά σιγά και με την μετακόμιση και όλα θα γίνουν !!!

εγω ειδοποίησα κινεζάκι , ggxx και μπετούλα , θα βρώ και τις άλλες να ειδοποιήσω ...


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites

ολη μερα σημερα με τον κουλ αποφασισαμε οτι θα την κανουμε αμεσα την μετακομιση ηδη αρχισα να μαζευω καποια πραγματα κ αυριο θα παω να καθαρισω τις ντουλαπες κ τα ντουλαπια για να κατεβαζω πραγματα με το αμαξι κ το σ/κ ο κουλ θα βαψει κ σιγα σιγα θα μετακομιζουμε μηπως κ προλαβουμε κ την εξωσω αλλα χωρις να σκοτωθουμε κιολας αν προλαβουμε καλα αλλιως ειπαμε τον αλλο μηνα....κ ειμαι τοσο απιστευτα σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα που αρχισα να φοβαμαι με την σιγουρια μου....το πα κ στην σπιτονοικοκυρα σημερα κ ενα ενα περνουν τον δρομο τους....

μην φοβασαι καθολου!!! ολα θα πανε τελεια!!!


2998022p535yimr54.gif
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ που να την εχω...ελπιζουμε να ανοιξει εστω για να τη παρουμε....εγω θα στειλω την ενα διευθυνση σε οσα μειλ εχω ...στειλτε κ εσεις κανενα πμ αν ειναι.....

οκ θα δω απο το φεισμπουκ τι εχω να στειλω! κοριτσακια πρεπει να βγω!!! σας φιλω και να πω και εδω οτι

τα μωρακια ερχοντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile...

JShMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αρετονι με το καλο ολα!! Μπραβοο καλη μετακομιση σου ευχομαι θα δεις θα ανανεωθειτε!! Κοριτσια θα σας αφησω εγω θα φαμε αργα σημερα και θελω να μελετησω και λιγο το πλυντηριο γιατι αναβοσβηνει ενα κουμπι.. Θα μπω αργοτερα ομως..Φιλακια για την ωρα!


Nrv8p1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...