Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σιγα που δεν θα σας εβρισκα!!!!!

τι κανεις μαναρακι μου, μετακομιζεις βελεπω!!τι ωραια μου αρεσουν οι αλλαγες!αντε καλη αρχη σε ολαααααααααααα!!!!

ευχαριστωωωω κουκλα....ναι μετακομιζω κ εχω ψιλοαγχωθει αλλα κ ξεσηκωθει ευχαριστα.....

καλεεεεε δεν σας ειπα....η θερμοκρασια στο νευροκοπι οταν περασαμε σημερα ηταν -9...τραγικοοοοοοο,.ευτυχως στην βουλγαρια ηταν απ -2 μεχρι +1.καθαρος κ ηλιολουστοςς.....


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

Γατουλινηηηηηηηηηηη μου τι κανεις κοπελαρα μου? ο μικρος σου καλε ειναι?σαραντισατε?

Τι να κάνω μωρέ,τα ίδια!Εσύ? :cool:

Καλά είναι ο μικρός,σαραντίσαμε το Σάββατο!!!


FbCnp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπες μου αγχωθηκατε βλεπω καποιο προβλημα εχει γενικα το φορουμ σημερα δεν μας το εκλεισαν το καφε μας παντως εστω και ετσι καλοριζικο με πολλες νεες εγκυμοσυνες να ειναι το καινουργιο μας σπιτακι


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπες μου αγχωθηκατε βλεπω καποιο προβλημα εχει γενικα το φορουμ σημερα δεν μας το εκλεισαν το καφε μας παντως εστω και ετσι καλοριζικο με πολλες νεες εγκυμοσυνες να ειναι το καινουργιο μας σπιτακι

ακομηηηηη δεν γεννησες εσυ καλε?χαχαχαχα


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

Σεράκι καλούτσικαααα,εσύ??

Ρε Αρετόνι γιατί μετακομίζεις?

γιατι μου αφηνει ο θειος μου το σπιτι του 300 ευρω στο κεντρο κ 5 λεπτα με τα ποδια για το μαγαζακι μας.....δες το να μου πεις αν αξιζει.....

http://www.spiti24.gr/2042633-diamerisma_gia_enoikiasi-Kavala.html


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σεράκι καλούτσικαααα,εσύ??

Ρε Αρετόνι γιατί μετακομίζεις?

καλά είμαι γατούλα μου , ξεκουράζομαι σπίτι ...

εσυ όχι καλούτσικα αλλά τέλεια πρέπει να είστε ...έχεις την καλυτερη συντροφιά στις νυχτερινές σου διασκεδάσεις ...χιχιχιχι


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλέεεεεεεεεεεεεεεεεε πού είστε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; τι κάνετε κοριτσάρες μου;;;; τσουνάμι το πήρε το καφέ μας;;


[sIGPIC][/sIGPIC]

Όταν έχω εσένα...

μπορώ να ονειρεύομαι ξανά........

ανοίγω μες τη θάλασσα πανιά

και πιάνω με τα χέρια μου τον κόσμο να τον φτιάξω.......

Όταν έχω εσένα...............

Link to comment
Share on other sites

Μινακιιιιιιιιιιιιιιιιι σε εχω στο νου μου συνεχεια,λεω σημερα θα την βγαλει την μπουμπου αυριο αντε να δουμε περιμενουμε με αγωνια!!!!!!!!

και εγω συνέχεια , αφού λέω κάθε πρωί λες να γέννησε ?


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι μου αφηνει ο θειος μου το σπιτι του 300 ευρω στο κεντρο κ 5 λεπτα με τα ποδια για το μαγαζακι μας.....δες το να μου πεις αν αξιζει.....

http://www.spiti24.gr/2042633-diamerisma_gia_enoikiasi-Kavala.html

ελα ρε αρετουλα πολυ ωραιο ειναι!!!!!!!!!!!!!αχχχχχ τι ωραιες στιγμες θα ζησετε εκει μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!


NkOFp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλέεεεεεεεεεεεεεεεεε πού είστε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; τι κάνετε κοριτσάρες μου;;;; τσουνάμι το πήρε το καφέ μας;;

εσυ καλε που εισαι?επρεπε να μας κλεισουν για να εμφανιστεις?για πες τι κανει η μπουμπου?


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...