Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαναρακια παω κι εγω για νανακια γιατι θα κανω παλι σιγουρα κανα περιεργο ξυπνημα την νυχτα και θελω να ξυπνησω να παω και εκκλησια το πρωι να κοινωνησω πριν γεννησω! Φιλακια αν γινει κατι θα ενημερωθητε


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


γατούλα πες μας για την ζωή σας με τον μπεμπάκο ..βγήκατε καθόλου απο το σπίτι ? θηλάζεις ?

Βγήκαμε,ναι.Πήγαμε στην εκκλησία κ σε ένα σπίτι φίλων μας!

Θηλάζω αλλά όχι αποκλειστικά δυστυχώς..Αν κ το προσπαθώ,δεν είναι κ το πιο εύκολο γιατί γενικά δε τρώω καλά(υποθέτω ότι αυτό φταίει)αφού δε πεινάω κ πολύ.

Είναι ήσυχο μωρό κ μας έχει ξετρελάνει με όσα κάνει.Πχ κάνει γκριμάτσες,κλάνει κτλ. χαχαχα Το θυμήθηκα τώρα κ γελάω μόνη μου :P

Σύντομα θα έρθεις στη θέση μου κ θα δεις πως είναι ;)


FbCnp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βγήκαμε,ναι.Πήγαμε στην εκκλησία κ σε ένα σπίτι φίλων μας!

Θηλάζω αλλά όχι αποκλειστικά δυστυχώς..Αν κ το προσπαθώ,δεν είναι κ το πιο εύκολο γιατί γενικά δε τρώω καλά(υποθέτω ότι αυτό φταίει)αφού δε πεινάω κ πολύ.

Είναι ήσυχο μωρό κ μας έχει ξετρελάνει με όσα κάνει.Πχ κάνει γκριμάτσες,κλάνει κτλ. χαχαχα Το θυμήθηκα τώρα κ γελάω μόνη μου :P

Σύντομα θα έρθεις στη θέση μου κ θα δεις πως είναι ;)

χαχχαχα πωπω ειναι τελειααα το βλεπω και απο τον ανηψιο μου αυτο και ειναι μια σκετη γλυκααα


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Μολις φαγαμε το γιουβετσακι μας και ηρθα παλι για λιγο.. Να κανω κι ενα τσιγαρο μαζι σας..ΑΛο γατααα!!!Τι κανεις;; Σαραντισατε μωρε κιολας;; Πως περναει ετσι ο καιρος;; Τι καλα τωρα πια ειστε ολοκληροι αντρες! :tongue:


Nrv8p1.png
Link to comment
Share on other sites

αχ γατούλα ..σύντομα θα το ζήσουμε όλες και θα είναι τέλεια ...το εύχομαι για όλες , προσπάθησε να ζήσεις αυτές τις μοναδικές στιγμές ...έχετε πει με τον σύζυγο τίποτα για γάμο ?


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...