Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts

λοιπόν επειδή έσπασε το νευρικό μου σύστημα φεύγω να πάω σπιτάκι μου και να μπω απο εκεί... αν ξαναμετακομίσουμε στείλτε μου πμ να μην σας ψάχνω εεεε???? άντε φιλάκια και καλή συνέχεια...


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ρε μπρου δηλ γράφεις χωρίς να μας διαβάζεις??? εμείς μια χαρά σε βλέπουμε...χαχαχχαχαχαχαχχααααα καλά έχω παθάνει στο γέλιο...

ase πριν εγραφα και μετα δεν εβλεπα ουτε τα δικα μου!!!!!

μπαι ελλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile...

JShMp3.png

Link to comment
Share on other sites

ε απο που θα ξεκινουσαν τις προεκτασεις??? Απο το δικο μας εννοειται..:tongue:

χααχχααχχα εχουμε γραψει πολλα και μας επεκτεινουν!!!!!!!!!!!! χαχαχαχα


When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile...

JShMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λαμπρουκοοοοοοοο μουυυυ τωρα σε ειδα~~~~ τι να πεις????

κοριτσακια τα μωρακια ερχοντε για αυτο και εγω βγαινωωωωωωωωωωωω να κανω καμια δουλεια....εχω τον αντρα μου αρρωστο με πυρετο!!!!! χειροτερα απο τον μικρο κανει!!!! η φαση ειναι οτι εχει αδεια χρωστουμενη απο περυσι και την πρωτη μερα της αδειας αρρωσταινει ο γιαννης και τωρα που εγινε καλα ο μικρος αρρωστησε αυτος!!! ουφ! του ειπα να μην ξαναπαρει αδεια!!!! ταλαιπωρια!!!! και δεν πηγαμε και πουθενα...μας εχουν μουτσωζει δεν εξηγειτε!!!!!!!!!!


When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile...

JShMp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπαι και στα κοριτσακια που εφυγαν καλη ξεκουραση!!!!!!!!!! θα τα πουμε το βραδυ και ευχομαι να τα καταφερουμε!!! φιλακια


When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile...

JShMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φιλακια σε ολες που εφυγαν... εβαλα ενα πλυντηριο.. δεν μπορω να καταλαβω καποια πραγματα ακομα αλλα τελοσπαντων.. την bosch μου μεσα.. ωχου.... σερακι τι επαθε το δαχτυλακι? βαλε παγο..


Nrv8p1.png
Link to comment
Share on other sites

το έκλεισα στην πόρτα το δαχτυλάκι και έγινε χάλια ...κόπηκε και το μισό νύχι..απο την μέση και κάτω αλλά όχι όλο και δεν το κόβω το έχω αφήσει έτσι γιατι αν το κόψω θα φαίνεται το κρέας συγνώμη για την αναπαράσταση άσε που θα τρέχει και αίμα ...


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites

το έκλεισα στην πόρτα το δαχτυλάκι και έγινε χάλια ...κόπηκε και το μισό νύχι..απο την μέση και κάτω αλλά όχι όλο και δεν το κόβω το έχω αφήσει έτσι γιατι αν το κόψω θα φαίνεται το κρέας συγνώμη για την αναπαράσταση άσε που θα τρέχει και αίμα ...

Βαλε ενα χαζαπλαστ μη σκαλωσει πουθενα το νυχι και κοπει ομως..


Nrv8p1.png
Link to comment
Share on other sites

Βαλε ενα χαζαπλαστ μη σκαλωσει πουθενα το νυχι και κοπει ομως..

σωστά , γιατι τώρα το έχω σε τυλιγμένο με χαρτί και έλεγα τι θα κάνω ...

καλέ είδα μετακινηθήκαμε για λίγο ..είδα και το σχόλιο της λαμπρινής ..:tongue:


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...