Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts

αχχαχαχαχαχαχ Αρετήηηηηηηηηηηηηηηηηηη θα περάσει μωρέ ο καιρός τόσα θα έχεις να κάνεις χααχαχαχαχα καλή δύναμη αν και για σένα δεν είναι τπτ όλο αυτό αντέχεις!

Κατουρινάκι πρέπει να διαβάσω νέα σου από το νέο σπίτι κάποια στιγμή όταν μπορέσω θα ψάξω

έλλη εσύ όλα καλά;;;

καμιά εγκυμονούσα γέννησε;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχω βγει εντελως οφ σημερα απτο πρωι τρεχω κ οπως σας ειπε η λ τα νευρα μου τσαταλια με την φουστοφορθνετ.....θα μεινω χωρις εσας πολυ καιρο μαλλον....σε μια βδομαδα θα μου το κοψουν αποδω κ σε κανενα μην θα το συνδεσουν κατω....ελπιζω να πιανω σημα απτον γειτονα απεναντι οπως στην αρχη μεχρι να μου το συνδεσουν αλλιως θα παθω στερητικααααααααααα

Γιατι δεν παιρνεις κανενα φλασακι για να εχεις ιντερνετ; Μηπως σε συνεφερε να διακοψεις αυτη τη συνδεση κ να κανεις νεα;


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites

το σπιτι μια χαρα εκανα αρκετες δουλιτσες αλλα εχει κ πολλα ακομη να γινουν ...ηρθε κ ο κουλ απο κει οταν εκλεισε κ ειπε σ/κ θα βαψουμε....ηδη κατεβασα καποια πραγματα κ αυριο θα ρθει το αδερφη να βγαλουμε φωτιστικα...το θεμα ειναι οτι εδω εχω 7 κ εκει εχει μονο 4 γιατι εχει πολλα σποτακια στην γυψοσανιδα στο ταβανι κ τα αλλα δεν ξερω τι θα τα κανω....ηρθε κ ενας γνωστος γνωστου πριν λιγο απο μεταφορικη κ μας ειπε μονο 300 ευρω με 3 εργατες....μια χαρα απο δω....

το ζορι ηταν με το παρκινγκ πηγα να μπω το πρωι κ ειναι σε αδιεξεδο κ τελικα δεν ανοιγε η πορτα γιατι δεν ειχε μπαταρια το κοντρολ εφαγα μια νιλα εκει μεχρι να καταφερω να βγω κ να παρκαρω αλλου το αμαξι κ μετα οταν εβαλα μπαταρια κ του βαλαμε μεσα με τον κουλ για να ξεφορτωσω ζοριστηκε πολυ ειναι λιγο στεναχωρα κ το αμαξι μας ειναι μεγαλο,,,,τρεμω πως θα το βαζω θα τ βγαζω μιας κ μονο εγω το κυκλοφορω κυριως.....


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

Kαλύτερα μπορώ να πω ότι έχω προσαρμοστεί και με δέχτηκαν τόσο οι γονείς όσο και τα παιδιά μου αλλά το πρωινό το ξύπνημα απαπαπα Παναγία μου είναι δύσκολο...είπαμε όμως ήδη είμαι στην δεύτερη βδομάδα και δεν έχω καταλάβει και πολλά κυλάει γρήγορα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλύτερα μπορώ να πω ότι έχω προσαρμοστεί και με δέχτηκαν τόσο οι γονείς όσο και τα παιδιά μου αλλά το πρωινό το ξύπνημα απαπαπα Παναγία μου είναι δύσκολο...είπαμε όμως ήδη είμαι στην δεύτερη βδομάδα και δεν έχω καταλάβει και πολλά κυλάει γρήγορα:D

Τι ωρα ξυπνες καλε;


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν παιρνεις κανενα φλασακι για να εχεις ιντερνετ; Μηπως σε συνεφερε να διακοψεις αυτη τη συνδεση κ να κανεις νεα;

τα ψαξα ολα το πρωι πηγα σε ολες τις εταιρειες κ ολες ηταν σκ*τα κ εξαλλου τον οκτωβρη ανεναιωσα στην φορθνετ κ το χω προπληρωσει για ενα χρονο γιατι ειχε εκπτωση οποτε αδιεξοδο.......υπομονη κ αγιος ο θεος.....πωπω οσο καθομαι κ βλεπω γυρω γυρω ποσα πραγματα εχω να κανωωωωωωω με πιανει πανικος...σημερα ξυπνησα απτις 6 κ τωρα γυρνουσα 2 ωρες στο κρεβατι κ δεν με επερνε ο υπνος.....


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μωραααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλε δεν ειδα καμια μεσα και αποσυνδεθηκα!!!!! αδερφουλααααααααααααα τι κανεις μαναρα μου πως παει η δουλειααααα?

ο ανηψιος μου και ο γαμπρος μου καλα ειναι????? αγαπεςςςς μου ευχαριστω πολυυυυ αχ εχω πολυ αγωνιαααααααα. Αρετηηηη κανε νεα συνδεση ειναι πολλα τα λεφτα ρε συυυυ. Κατρινακι ευχαριστω για τηβ ειδοποιησηηηηηη!!!!! ελλακι κουνελααακιιιι μουυυυυυυυυυυυ σμουτςςςςςςςςςς


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

μωραααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλε δεν ειδα καμια μεσα και αποσυνδεθηκα!!!!! αδερφουλααααααααααααα τι κανεις μαναρα μου πως παει η δουλειααααα?

ο ανηψιος μου και ο γαμπρος μου καλα ειναι????? αγαπεςςςς μου ευχαριστω πολυυυυ αχ εχω πολυ αγωνιαααααααα. Αρετηηηη κανε νεα συνδεση ειναι πολλα τα λεφτα ρε συυυυ. Κατρινακι ευχαριστω για τηβ ειδοποιησηηηηηη!!!!! ελλακι κουνελααακιιιι μουυυυυυυυυυυυ σμουτςςςςςςςςςς

Αχ βυσσινακι μου αντε να φορεσεις το νυφικουλι κ να ερθεις να μας πεις εντυπωσεις!!!!


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites

Αχ βυσσινακι μου αντε να φορεσεις το νυφικουλι κ να ερθεις να μας πεις εντυπωσεις!!!!

εννοειτε οτι θα σας ενημερωσωωωωωωω μεσω κινητου θα μπωωω γιατι θα παμε σε μια γιορτη αλλα θα σας τα πω ολαααα χαχχαχααχχαχαχα


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ανθουλιτσα μουουουουου!!!Μακιαααααα... Ελλακο μουατς!! ΑΡετη κανονισε να γκαστρωθεις και να μην το ξερουμε! Τσαμπα τα 20.000 μυνηματα σου.
κακιουυυυυυυυυυυυλεεεεεεεεες....τωρα που θα λειπω να δω τι θα κανετε?το καλο ειναι οτι στην οικοδομη εχει πολλα γραφεια κ ελπιζω να βρω κανενα δικτυο...

εχει ο κουλ μια πελατισσα που δουλευει σε λογιστικο γραφειο απο κατω μας

την ειδαμε κιολας σημερα απτο μπαλκονι κ λεει οτι ειναι καλο παιδι κ αν της ζητησουμε κωδικο θα μας τον δωσει....αχχχχχχχχχχχχχ υσηχασα λιγο τωρα.....

Αρετή θα τον πάρεις τον αέρα πού θα πάει μην μασάς...πολύ χαίρομαι που έχεις πάρει φόρα δεν σε σταματάει τπτ σίφουνας είσαι:tongue:

δεν ξερω ρε συ....βασικα εκει που ειναι η δικη μας θεση ειναι ευκολο αλλα σημερα το χε καποιος αλλος μιας κ δεν ξερουν οτι το σπιτι νοικιαστηκε για αυτο ζοριστηκαμε ελπιζω μετα να ναι πιο ευκολοο...


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

κακιουυυυυυυυυυυυλεεεεεεεεες....τωρα που θα λειπω να δω τι θα κανετε?το καλο ειναι οτι στην οικοδομη εχει πολλα γραφεια κ ελπιζω να βρω κανενα δικτυο...

εχει ο κουλ μια πελατισσα που δουλευει σε λογιστικο γραφειο απο κατω μας

την ειδαμε κιολας σημερα απτο μπαλκονι κ λεει οτι ειναι καλο παιδι κ αν της ζητησουμε κωδικο θα μας τον δωσει....αχχχχχχχχχχχχχ υσηχασα λιγο τωρα.....

δεν ξερω ρε συ....βασικα εκει που ειναι η δικη μας θεση ειναι ευκολο αλλα σημερα το χε καποιος αλλος μιας κ δεν ξερουν οτι το σπιτι νοικιαστηκε για αυτο ζοριστηκαμε ελπιζω μετα να ναι πιο ευκολοο...

αντε καλεεεεε πεστε της να σας το δωσειιι τι θα κανουμε χωρις αρετουμπαααααααα συνδρομο στερησης :tongue::tongue::tongue:


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...