Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ααα ακόμη καλύτερα!!

Με το καλό λοιπόν να βαφτίσεις και τα δυο σου κοριτσάκια!

δεν εχω καταλαβει αν εσεις τον εχετε βαφτισει! αν δεν τον εχετε, με το καλο .... αλλιως δε ξερω τι ευχες λενε, παντως να τον δεις οπως επιθυμεις!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια μου γεια σας...με το καλο να βαφτισετε τα μωρακια σας!!!πολυ ωραιες οι μπομπονιερες και αυτες που ειδα χθες και οι δικες σας v & a ....

τελικα η γνωμη της καθε κοπελας εξαρταται απο τη δικη της εμπειρια...παντως πανω -κατω εβγαλα μια σφαιρικη γνωμη...

female μου ειπες οτι μπορω να τις προετοιμασω,εχω ακουσει διαφορα αλλα δεν ξερω τι απο αυτα ειναι σωστο και τη λαθος...εγω το μονο που κανω ειναι να βαζω κρεμουλα...η μαμα μου μου εχει πει να τις πιεζω λιγο αλλα εγω φοβαμαι να κανω κατι τετοιο...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ. Τον βαφτίζουμε τον Σεπτέμβριο!

Κι εμείς Σεπτέμβρη!!! χιχιχιχιχι

Έχετε κλείσει φωτογράφο? Εμείς στο foto profile στην β ΔΟΥ

Τι θέμα έχετε? Εμείς ζωάκια μιας και θέλουμε πολύχρωμη βάφτιση....ο πρίγκιπας ήταν πολυφορεμένος και μουντός (σιελ-άσπρο)....


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, εμεις σε 10 μερες!!!alert - alert - χιχιιχι.

...αν κλεισετε-κλεισατε φωτογραφους μπορειτε να μου πειτε ποσο και τι σας δινει ( δε με νοιαζει το που) να συγκρινω με αυτον που κλεισαμε εμεις? επειδη ειναι μακρια ο τοπος βαφτισης, σε άλλο νησι δεν ειχαμε πολλες επιλογες να ξερω μονο αν μας επιασε τον...κ@λο :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς Σεπτέμβρη!!! χιχιχιχιχι

Έχετε κλείσει φωτογράφο? Εμείς στο foto profile στην β ΔΟΥ

Τι θέμα έχετε? Εμείς ζωάκια μιας και θέλουμε πολύχρωμη βάφτιση....ο πρίγκιπας ήταν πολυφορεμένος και μουντός (σιελ-άσπρο)....

Φωτογράφο έκλεισα τον πρώτο μου ξάδερφο, το photolife professional στην Ούλαφ Πάλμε. Τον είχα και στον γάμο μου και δεν παίζεται. Είναι άψογος, δεν θα πήγαινα πουθενά αλλού άσχετα ό,τι είμαστε ξαδέρφια.

Το θέμα μας είναι το καράβι κατά βάση αλλά και κοχύλια, αστερίες, πειρατές. Συνηθισμένο αλλά σταθερή αξία. Εγώ τρελλαίνομαι για θάλασσα και καράβια και αφού έκανα αγόρι είπα να βγάλω το άχτι μου:)


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μας δίνει το ψηφιακό άλμπουμ (25 σαλόνια με 130 πόζες-φώτο) 4 dvd, 1 μεγένθυση (30*45), τα δείγματα ψηφιακά ή σε βιβλίο και κάνει δώρο 3 ψηφιακά άλμπουμ 20*20 ολόιδια με το δικό μας (δηλ.25 σαλόνια με 130 πόζες-φώτο) για νονό και γιαγιάδες απλά θα είναι πιο μικρά σε μέγεθος ακόμα δώρο 2 μεγενθύσεις 30*45, 50 φώτο 15*21 και ακόμα ένα άλμπουμ τσέπης 10*10 (25 σαλόνια με 130 πόζες-φώτο) ολόιδιο κι αυτό με τα υπόλοιπα!!!!

Όλα αυτά 1100 ευρώ αλλά είχαμε πάει στην έκθεση στις Γούβες οπότε τιμή εκθεσιακή...και είναι και ψηφιακό....στο γάμο μας είχαμε κάνει αναλογικό αλλά κοντέψαμε να το χάσουμε λόγω του ότι το ξεφύλλισαν όλες οι θειάδες κλπ. και παραλίγο να σκίσουν - ξεκκολλήσουν φώτο...

οπότε διαλέξαμε ψηφιακό (αν και είμαι του παραδοσιακού):

πρώτον επειδή θέλω να είναι διαχρονικό να το έχει μια ζωή

δεύτερον γιατί την τιμή την συγκεκριμένη γι'αυτά που μας δίνει (5 ψηφιακά ολόιδια μόνο το μέγεθος αλλάζει) ΔΕΝ την βρήκα πουθενά!!!! Ούτε στον φωτογράφο που είχαμε στη βάφτιση...

;)


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φωτογράφο έκλεισα τον πρώτο μου ξάδερφο, το photolife professional στην Ούλαφ Πάλμε. Τον είχα και στον γάμο μου και δεν παίζεται. Είναι άψογος, δεν θα πήγαινα πουθενά αλλού άσχετα ό,τι είμαστε ξαδέρφια.

Το θέμα μας είναι το καράβι κατά βάση αλλά και κοχύλια, αστερίες, πειρατές. Συνηθισμένο αλλά σταθερή αξία. Εγώ τρελλαίνομαι για θάλασσα και καράβια και αφού έκανα αγόρι είπα να βγάλω το άχτι μου:)

Ωραίο θέμα!!!! Κι εγώ έχω τρέλα με τη θάλασσα!!!!Το ίδιο θα έκανα κι εγώ αλλά ο άντρας μου δεν συμφώνησε επειδή είναι τέλος Σεπτέμβρη και δεν ταιριάζει λέει με την εποχή... :(

Έτσι διαλέξαμε τα ζωάκια που "φοριούνται" όλο το χρόνο....χιχιχιχιχι


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μαι και γω.

V & A τα πνεύματα μας συναντήθηκαν.Και εμείς ανεμόμυλους θα κάνουμε. Λίγο διαφορετικούς από τους δικούς σας, αλλά η κεντρική ιδέα είναι η ίδια.

Όταν με το καλο προχωρήσουμε στις ετοιμασίες θα βάλω και εγώ φώτο, από αυτά που φτιάχνουμε.

Όσον αφορά τις γεννήσεις.

Γέννησα το 1ο παιδάκι με καισαρική στο Μητέρα. Οκ. Πολύ καλό μαιευτήριο με καλές ξενοδοχειακές παροχές, αλλά εμένα μου έκαναν λάθος κάτι φάρμακα... Ναι με βοήθησαν με το θηλασμό, αλλά ήταν πολύ δύσκολο και κάποια στιγμή και αυτές τα έπαιξαν. Η εμπειρία μου όσον αφορά στο θηλασμό πολύ ζόρική μια και η μικρή δεν είχε υπομονή. Τελικά το έβγαζα σαν την αγελάδα (χι χι τώρα γελάω, τότε έκλαιγα απο την απογοήτευση) και μόνο 10 ημερών τελικά έπιασε το στήθος.

Το 2ο αφού θα έκανα καισαρική πήγα στο ΠΑΓΝΗ σε 2κλινο. ΠΑΙΔΙΑ μπορεί να είναι δημόσιο αλλά ένιωθα σίγουρη και μια χαρά. Το μωρό βέβαια μου ήταν πιο εύκολο να το θηλάσω και την ώρα του χειρουργείου, γιατί για εμένα αυτό μετράει ήταν 2 γυναικολόγοι (όπως και στο μητέρα) και ο αναισθησιολόγος αλλά και 4 μαίες που επαγρυπνουσαν απο πάνω και αμέσως αντιλήφθηκαν ότι λυποθυμούσα κ.α. Βέβαια στο Μητέρα γέννησα ακούγωντας ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ, ενώ στο ΠΑΓΝΗ άκουγα το προσωπικό που μιλούσε. Την 1η φορά έκανα επισκληρήδιο και τη 2η ραχιαία, την 1η πλήρωσα αρκετά και τη 2η τίποτα.....Πάντως αν έκανα 3ο παιδί μόνο και μόνο για την καλύτερη εξυπηρέτηση θα πήγαινα ξανά στο ΠΑΓΝΗ.

Αυτά απο εμένα.,

Καλά γεννητούρια και καλές βαφτίσεις....!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας,

Μενω κι εγω Ηρακλειο, αλλα ειμαι απο Θεσ\νικη,εχω δυο παιδακια

ενα κοριτσακι 2.5 χρονων και ενα αγορακι 7 μηνων.

Γεννησα στο Ασκληπιειο αδιαφορο το δωματιο και ηταν και μονοκλινο

αδιαφορο και το προσωπικο.

Ψαχνω για ιδιωτικο παιδικο σταθμο,μηπως εχει καμια σας ακουσει για Μαριλου και Ροδομηλια;

Ξερετε μηπως ποιος ειναι ο καλυτερος Παιδικος στο Ηρακλειο;


line_flow1_beg_39_time_1199422800_text_e720e6eff5e6eff5ede120eceff520e5e9ede1e9.gifline_flow_blue_beg_40_time_1256097600_text_ef20f0e1f3e1eaeff220eceff520e5e9ede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...