Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Ειναι για ολα τα νουμερα η προσφορα στο Βεροπουλο?

ναι. πηγε σημερα ο αντρας μου αλλα βρηκε μονο 3 πακετα ν1. ολα τα αλλα ειχαν τελειωσει. γκαντεμια. του πηραν τα κουπονια -2 ευρω. αλλα ειπα να παιρναμε κ ν3 (εχουμε και 3 κουπονια -4 ευρω) γιατι ο μπεμπης ποσο θα μεινει στο ν1.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας!

Δεν ξέρω που να το γράψω οπότε το γράΦω εδώ

στο περιστερι κοντά στη γεφυρα Ροσινιόλ είναι ένα μαγαζί στοκ με εσώρουχα επώνυμα Καλβιν κλάιν, ντίμ κ αλλα κ έχει τιμές κάτω από 50 %

πήρα 2 σουτιέν καλβίν κλάιν 18 ευρώ το 1 από 47 αρχική!

έχει κ παιδικά αλλά λίγα

εδω βρε. μια χαρα το εγραψες:D:D

Link to comment
Share on other sites

Tελικα η τιμη στον Μασουτη ειναι 17.94.

Οι 156 πανες λιμπερο βγηκαν 26,90.

Ελπιζω να ειναι και οι τελευταιες :tongue:

Μεχρι το 4 ειχε και την πολυ μεγαλη συσκευασια. Νομιζω οτι οι 88 πανες στο τρια νουμερο εβγαιναν γυρω στα 12 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας. ειμαι καινουριο μελος και επισης καινουρια μαμα. εχω ενα γιο 10 μηνων.

του φοραω οτιδηποτε πανες εκτος απο τις libero που δεν ετυχε να δοκιμασω.

απλα θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να προμηθευτω κουπονια για τα pampers eκτος απο τα papmers village που εχω ηδη γραφτει. ηρθαν στα χερια μου κουπονια για pampers απο την εταιρεια p+g αξιας 5 ευρω και θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω και πως να τα προμηθευτω.

ευχαριστω πολυ. συγνωμη αν γραφω σε λαθος μερος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σας. ειμαι καινουριο μελος και επισης καινουρια μαμα. εχω ενα γιο 10 μηνων.

του φοραω οτιδηποτε πανες εκτος απο τις libero που δεν ετυχε να δοκιμασω.

απλα θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να προμηθευτω κουπονια για τα pampers eκτος απο τα papmers village που εχω ηδη γραφτει. ηρθαν στα χερια μου κουπονια για pampers απο την εταιρεια p+g αξιας 5 ευρω και θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω και πως να τα προμηθευτω.

ευχαριστω πολυ. συγνωμη αν γραφω σε λαθος μερος.

για pampers θα μπεις στο www.epithimies.gr και θα γραφτείς για να σου αποστελλουν κουπονια p&g μαζί και για παμπερσ, για babylino μπορείς να τους παιρνεις τηλ στο 8001184200, εγω τους παιρνω τηλ καθε μηνα.να χαιρεσαι τον μικρουλη σου!

Link to comment
Share on other sites

για pampers θα μπεις στο www.epithimies.gr και θα γραφτείς για να σου αποστελλουν κουπονια p&g μαζί και για παμπερσ, για babylino μπορείς να τους παιρνεις τηλ στο 8001184200, εγω τους παιρνω τηλ καθε μηνα.να χαιρεσαι τον μικρουλη σου!

ειχα γραφτει στις επιθυμιες πριν γεννησω και δεν μου εχουν στειλει ποτε κουπονια για παμπερσ. ασε που εχουν καιρο να μου στειλουν γενικα κουπονια.

εκανα και αλλαγη στα προσωπικα μου στοιχεια οτι εχω ενα παιδι αλλα τιποτα...

ευχαριστω να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

ειχα γραφτει στις επιθυμιες πριν γεννησω και δεν μου εχουν στειλει ποτε κουπονια για παμπερσ. ασε που εχουν καιρο να μου στειλουν γενικα κουπονια.

εκανα και αλλαγη στα προσωπικα μου στοιχεια οτι εχω ενα παιδι αλλα τιποτα...

ευχαριστω να σαι καλα

τι να σου πω βρε κοριτσάκι, παντως εγω το λαμβάνω κανονικα καθε τρίμηνο και μαλιστα εχω γραφτεί και με δευτερο μειλ με τα στοιχεία της πεθεράς μου και αυτο της ερχεται κανονικα. μηπως να ξαναπροσπαθήσεις με αλλο μειλ και στοιχεία?

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω βρε κοριτσάκι, παντως εγω το λαμβάνω κανονικα καθε τρίμηνο και μαλιστα εχω γραφτεί και με δευτερο μειλ με τα στοιχεία της πεθεράς μου και αυτο της ερχεται κανονικα. μηπως να ξαναπροσπαθήσεις με αλλο μειλ και στοιχεία?

θα το κανω βρε. να σαι καλα και ξανα ευχαριστω παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Ο ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ γενικα δεχεται κουπονια συνδιαστικα με προσφορες

Το Σάββατο δεν είχε ν.4 ούτε ν.4+ (που είχε προσφορά)

Περιμένω τον Σκλαβενίτη... κάθε πότε κάνει προσφορές???????


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας!

Δεν ξέρω που να το γράψω οπότε το γράΦω εδώ

στο περιστερι κοντά στη γεφυρα Ροσινιόλ είναι ένα μαγαζί στοκ με εσώρουχα επώνυμα Καλβιν κλάιν, ντίμ κ αλλα κ έχει τιμές κάτω από 50 %

πήρα 2 σουτιέν καλβίν κλάιν 18 ευρώ το 1 από 47 αρχική!

έχει κ παιδικά αλλά λίγα

Πες μου ακριβώς πού είναι!Μ'ενδιαφέρει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...