Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Τιποτα σε babylino προσφορα υπαρχει? Γιατι αν δεν κανω λαθος εχουν καιρο να βαλουν..

Επισης μου ηρθε μηνυμα απο τη libero οτι ολη την εβδομαδα στα Σ/Μ Αρβανιτιδης θα εχουν τις πανες λιμπερο -50%

Babylino έχει ακόμη κάποια κομμάτια ο Βασιλόπουλος με στικερ -3,50€.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει,τα carrefour εριξαν αρκετα την αρχικη σε babylino.

Χωρις προσφορα η τιμη της οικονομικης συσκευασιας ειναι 15,30Ε.

Αν δεν κανω λαθος παλιοτερα τα ειχε 16,95Ε.

Να πω οτι τα ειδα τοσο στα carrefour στην Ευκαρπια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει,τα carrefour εριξαν αρκετα την αρχικη σε babylino.

Χωρις προσφορα η τιμη της οικονομικης συσκευασιας ειναι 15,30Ε.

Αν δεν κανω λαθος παλιοτερα τα ειχε 16,95Ε.

Να πω οτι τα ειδα τοσο στα carrefour στη Ευκαρπια.

Τις πηγε οσο και ο Σκλαβενιτης 15.30 carrefour πασαλιμανι της ειχε 17.30


a4C0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στα makro η τιμή της οικονομικής συσκευασίας babylino χωρίς προσφορά είναι γύρω στα 13,30!

ναι αλλα σε περιοδο προσφορας δεν παιρνουν κουπονια! :-(

Να πω οτι ηρα σημερα απο καρφουρ παμπερς και μου δεχτηκαν κανονικοτατα τα κουπονακια και το κουπονι του θεματος οποτε βγηκε πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα σε περιοδο προσφορας δεν παιρνουν κουπονια! :-(

Να πω οτι ηρα σημερα απο καρφουρ παμπερς και μου δεχτηκαν κανονικοτατα τα κουπονακια και το κουπονι του θεματος οποτε βγηκε πολυ καλα.

Μέγα λάθος!! Και βέβαια παίρνουν κουπόνια, ΚΑΙ σε περιόδους προσφοράς!! :-)

Τελικα το macro περνει κουπονια???????

Ναι, παίρνουν κανονικά. Μάλιστα, εγώ - επειδή μου είχαν αφαιρέσει πρώτα το κουπόνι και μετά μου έκαναν την έκπτωση - τους είχα κάνει καταγγελία στη Γ.Γ.Καταναλωτή και με πήραν τηλέφωνο να πάω να μου επιστρέψουν τα χρήματα που μου κράτησαν παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μέγα λάθος!! Και βέβαια παίρνουν κουπόνια, ΚΑΙ σε περιόδους προσφοράς!! :-)

...

Στην Καβαλα οταν ειχε στικερ ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ κουπονι.

Το καθε υποκαταστημα μπορει να λειτουργει διαφορετικα. Αν κανεις αναζητηση σε προηγουμενα ποστ θα δεις οτι και αλλη μια κοπελα ελεγε οτι δεν της δεχτηκαν κουπονια.

Link to comment
Share on other sites

Στην Καβαλα οταν ειχε στικερ ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ κουπονι.

Το καθε υποκαταστημα μπορει να λειτουργει διαφορετικα. Αν κανεις αναζητηση σε προηγουμενα ποστ θα δεις οτι και αλλη μια κοπελα ελεγε οτι δεν της δεχτηκαν κουπονια.

Σε παλαιότερα ποστ υπήρχαν επίσης και αναφορές ότι έπαιρναν κουπόνια - έτσι το είδα κι εγώ και πήγα να ψωνίσω.

Όμως, ίσως είναι άλλο θέμα το στίκερ - που πιθανόν γίνεται από την εταιρεία του προϊόντος - και άλλο η προσφορά π.χ. έκπτωσης 30% που γίνεται από το κατάστημα...

Link to comment
Share on other sites

Σε παλαιότερα ποστ υπήρχαν επίσης και αναφορές ότι έπαιρναν κουπόνια - έτσι το είδα κι εγώ και πήγα να ψωνίσω.

Όμως, ίσως είναι άλλο θέμα το στίκερ - που πιθανόν γίνεται από την εταιρεία του προϊόντος - και άλλο η προσφορά π.χ. έκπτωσης 30% που γίνεται από το κατάστημα...

Εχεις δικιο. Κι'εγω τωρα που το ξανακοιταξα σε ολους πηραν κουπονια εκτος απο μενα κια απο μια αλλη κοπελα. Ειμαστε οι "τυχερες" της υποθεσης! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο. Κι'εγω τωρα που το ξανακοιταξα σε ολους πηραν κουπονια εκτος απο μενα κια απο μια αλλη κοπελα. Ειμαστε οι "τυχερες" της υποθεσης! :tongue:

Ίσως έχει να κάνει με το στίκερ. Μήπως ήταν προσφορά της εταιρείας που φτιάχνει το προϊόν και γι αυτό ίσως δεν δεχόταν και άλλη έκπτωση? (αν και θα μπορούσαν και πάλι...)

Μήπως πετύχατε σε υπάλληλο που δεν ήξερε? Τι να πω...

Πάντως στη Θεσσαλονίκη παίρνουν κανονικά κουπόνια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια....

Ουτε εμενα με το sticker μου δεχτηκε το Makro κουπονια.....στο τηλ μου ειπαν ναι αλλα στο ταμειο οχι....φωναξα την υπευθυνη ειπε οχι κ εκεινη!!!

Αφησα τις πανες κ εφυγα......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...