Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Recommended Posts

tamaraki kalhmera και να σε ρωτησω κατι. Τα μπεμπακια μας εχουν την ιδια ηλικια. Για το καλοκαιρι τι νουμερο του παιρνεις στα ρουχα; Ειπα να του παρω το 12-18, αλλα βλεπω οτι ειναι μεχρι 79 εκατοστα και εμεις ηδη ειμαστε 73 εκατοστα. Σκεφτομαι μηπως παρουμε 4-5 εκατοστα μεχρι τον Ιουνη πχ, και μετα δεν του κανουν τα ρουχα για ολο το καλοκαιρι. Ειμαστε 8μιση κιλα. Δεν ξερω, εχω μπερδευτει με τα τζιμπορι, ξερω οτι τα μαδερκερ εχουν μεγαλη γραμμη, με αυτα ομως δεν ξερω τι να του παρω.

κοπελιες το ειχα ξαναπει αλλα το ξαναλεω.......... το 12-18 με το 18-24 εχουν ελαχιστη διαφορα....... παρτε μεγαλυτερα....... μονο προσεξτε στα κατω πχ σορτσακια μπορει να σας πεσει μεγαλη η μεση....... αναλογα το παιδι παρτε νουμερο.... αν ειναι ψιλολιγνο παρτε 12-18 αν εχει μεσουλα το 18-24. για τα πανω κομματια σιγουρα 18-24...... στα φορεματα παλι θελει λιγο προσοχη μη σας πεσουν μακρια αν παρετε μεγαλυετρο.......

εντιτ τωρα ειδα οτι ειναι μικρα τα μωρα σας........... εμενα ηταν μεγαλυτερη........ μη σας παρω στο λαιμο μου!!!!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πλέον έχω.

Λοιπόν παρέλαβα την παραγγελία της 9ης Φερβουαρίου χωρίς χαράτσι και χωρίς χαρτάκι. Κατευθείαν σπίτι.

Και...είμαι στην ευχαριστη θέση να ανακοινώσω οτι μόλις πραγματοποίησα την επόμενη παραγγελία (9 κομμάτια=125 δολλάρια με τα μεταφορικά).

Ουφ! Πάει κι αυτό!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ...... τι θα κάνω τώρα??? Δεν της αρέσει τίποτα. Λέει ότι είναι babyish (μωρουδίστικα?). Να σας πω την αλήθεια, συμφωνώ λιγακι, αλλά είναι τόσο χαριτωμένα!

Link to comment
Share on other sites

Είχα κουπόνι και ήθελε να παραγγειλω για το γιο μου και να ειμαι κοντά στα $125. Στο τέλος διαλεξε 2 σύνολακια. Ξέρω το gymboree πλησιάζει στο τέλος για εμάς. Της αρέσουν τα ρούχα από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν..απογοητεύτηκα λιγο..τα 3 κομματια που ήθελα πιο πολύ,ενώ ήταν στη baby girl κολεξιον δεν είχαν καθόλου έκπτωση..Της πήρα 6 μπλουζάκια καλοκαιρινά και 2 παντελόνια στα 132 δολάρια..ε,δεν τα λες και παμφτηνα..έχε χάρη που μένω Μύκονο και είναι φωτιά και λαύρα όλα..αλλιώς θα είχα τσακίσει όλα τα στοκατζίδικα των Αθηνών..όχι βέβαια ότι δεν μου άρεσαν αυτά που πήρα..πανέμορφα είναι..απλά τελικά άφησα 3 κομμάτια που τα είχα ερωτευτεί γιατί δεν τα είχε βάλει με έκπτωση..μια τζιν σαλοπετα-σορτσακι με ενα βατραχάκι μπροστά και κάτι άλλα..και στα μαγιο δεν κάνουν ποτέ εκπτώσεις?


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πλέον έχω.

Λοιπόν παρέλαβα την παραγγελία της 9ης Φερβουαρίου χωρίς χαράτσι και χωρίς χαρτάκι. Κατευθείαν σπίτι.

Και...είμαι στην ευχαριστη θέση να ανακοινώσω οτι μόλις πραγματοποίησα την επόμενη παραγγελία (9 κομμάτια=125 δολλάρια με τα μεταφορικά).

Ουφ! Πάει κι αυτό!

Με την ουρά στα σκέλια......το ομολογώ...

Επεσα κ εγώ....κ μόλις έκανα την πρωτη μου παραγγελία στο τζιμπορυ...

χαχαχαχαχα

95ευρώ για 15κομμάτια, 2κολαν φλις, 2φορμες παντελόνι, ενα παντελόνι, 2φορέματα , μια φουστα κ 7 μπλουζάκια μακρυμάνικα!! Μια χαρα....6,33ευρώ το κομμάτι!

Να ευχαριστήσω κ δημόσια το γλυκό Μαρουλοταμαράκι για τον κωδικό -20% που απλόχερα μου χάρισε!

Τώρα αναμένω......πότε ειπαμε οτι έρχονται? χαχαχαχα

εγω περιμενω τη νεα κουτιτσα και παρηγγειλα καιουργια

και ορκιστικα στη Χατζικο οτι η επομενη παραγγελια θα ειαι τον Απριλη!!!

μπουχαχχαχαχχαχααχααχα

Καλά, λέμε τώρα ............

Σημειώστε το αυτό ε :tongue::tongue::tongue::tongue:

Ναι καλά κ έχουμε γλαρόσουπα το βράδυ χαχαχαχα

Να το δω κ να μη το πιστέψω μπου χαχαχαχα

Γατόνι σορυ αλλά δεν σε εμπιστεύομαι ως προς την δήλωσή σου!

ε και ενα 50 αρι απο εμπαυ λεμε τωρα, οποτε αγοραζουμε 200 στα 100...το μαθαμε το ποιημα πια!

Τώρα με τα τζιμπακς τι γίνεται ? Μπορειτε σε απλά ελληνικά να μου το εξηγήσετε την άπειρη παρθένα τζιμπορυτισα?

Link to comment
Share on other sites

Τα θερμά μου συλλυπητήρια. Μόλις υπέγραψες την οικονομική σου καταστροφή :tongue:

Kαλή παραλαβή τώρα και welcome to the club!!!

ΝΑΤΕΧΟ κοριτσάκι, την πάτησες χοντρά !!!!!

Εγώ ακόμα περιμένω, τα ΕΛΤΑ μου μέσα

Το κατάλαβα... Ήδη ζαχαρώνω τα επόμενα, τα πασχαλινά/ καλοκαιρινά... Μπουχαχα!!!

'Επεσαν και τα τελευταία οχυρά, καλαμάριιιιιιιιιιιιιιι!


SenFp2.pngSjSRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...