Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

      • Μου αρέσει 1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

θα σε μπαναρω μαρη! να μη βλεπω ποια μνμτα σου αχαχαχαχαχχαχα

ΑΠΡΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗη

Κι εγώ μαζί σου :D

μολις ηρθε email.....ερχεται!!

τελικα το tracking number σε ποιο site το βαζουμε?

Mαζί θα παραλάβουμε εμείς. Κι εμένα μου ήρθε. Όσο για το tracking number μόνο tracking number δεν είναι. Το τελευταίο δέμα μου ήρθε χωρίς χαρτάκι και σε λιγότερο από 2 εδομάδες.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και η δική μας κούτα σήμερα. Yuppy...!!!

Πριν από λιγο.....ναι ναι πήρα το μυνηματάκι

Οτι η κουτα μου με τα τζιμποράκια ξεκινησε χε χε χε γιούυυυυυυυπιιιιιιιιιιιιι!!!

Τώρα πότε είπαμε οτι τους ενοχλάμε για να μας πουν postal reference??

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λιγο.....ναι ναι πήρα το μυνηματάκι

Οτι η κουτα μου με τα τζιμποράκια ξεκινησε χε χε χε γιούυυυυυυυπιιιιιιιιιιιιι!!!

Τώρα πότε είπαμε οτι τους ενοχλάμε για να μας πουν postal reference??

Σε κανά 2 εβδομάδες αν κι εμένα μόνο μία φορά μου έδωσαν.

Άντε με το καλό!!!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Ούτε η δική μου....

anyway......νέα συλλογή 12 Μαρτίου και -30% (+ -20% με κωδικό) ξεκινά 13 (λένε 14 .... αλλά πάντα αρχίσουν μία ημέρα νωρίτερα)

Στεισι, -30% θα ειναι το στανταρ και αν παρουμε και κουπονι -20%? καλα καταλαβα; (αχ θε μου δεν θαχω να φαω σε λιγο-κυριολκτικα):rolleyes:


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επισης, να ρωτησω, μπαινω σε αυτο: http://www.ebay.com/itm/3-Gymboree-Coupons-20-off-Entire-Purchase-Online-Store-3-31-12-/330691617792?pt=US_Coupons&hash=item4cfec1a400

ειναι το αμερικανικο ebay, θα πρπει να τους ρωτησω αν μπορουν να μου το στειλουν με μειλ τον κωδικο ή το αγοραζω και το στελνουν οπως και ναχει; (ερωτηση χαζης:rolleyes:)


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επισης, να ρωτησω, μπαινω σε αυτο: http://www.ebay.com/itm/3-Gymboree-Coupons-20-off-Entire-Purchase-Online-Store-3-31-12-/330691617792?pt=US_Coupons&hash=item4cfec1a400

ειναι το αμερικανικο ebay, θα πρπει να τους ρωτησω αν μπορουν να μου το στειλουν με μειλ τον κωδικο ή το αγοραζω και το στελνουν οπως και ναχει; (ερωτηση χαζης:rolleyes:)

To αγοράζεις και τους λες οτι θέλεις να στο στείλουν με email


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Επισης, να ρωτησω, μπαινω σε αυτο: http://www.ebay.com/itm/3-Gymboree-Coupons-20-off-Entire-Purchase-Online-Store-3-31-12-/330691617792?pt=US_Coupons&hash=item4cfec1a400

ειναι το αμερικανικο ebay, θα πρπει να τους ρωτησω αν μπορουν να μου το στειλουν με μειλ τον κωδικο ή το αγοραζω και το στελνουν οπως και ναχει; (ερωτηση χαζης:rolleyes:)

Μινούλαααααααααααααααα

ειναι τρια κουπόνιααααα οχι ένα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...