Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Μαντι! Καλη λευτερια και σε σενα!

Αννα ευχομαι οι αναγουλες να περασουν γρηγορα! Τις ειχες και στο πρωτο;

Καλώς σας βρήκα μανούλες.

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα μανούλες.

καλως ηρθες μαντυ!!!! μας εφαγες λαχανο χαχαχα το τριτο? μπραβο!! συγχαρητηρια!!!!με το καλο κ να σου ζησουν κ τα αλλα παιδακια!!!

marikious καμια σχεση,στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου τιποτα.απολυτως τιποτα..κ τωρα εχω ολη μερα ναυτιες,κ οτι κ να φαω,κ νερο να πιω θελω να το βγαλω..οταν λεμε χαλια,χαλια...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες μαντυ!!!! μας εφαγες λαχανο χαχαχα το τριτο? μπραβο!! συγχαρητηρια!!!!με το καλο κ να σου ζησουν κ τα αλλα παιδακια!!!

marikious καμια σχεση,στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου τιποτα.απολυτως τιποτα..κ τωρα εχω ολη μερα ναυτιες,κ οτι κ να φαω,κ νερο να πιω θελω να το βγαλω..οταν λεμε χαλια,χαλια...

χαχα Αυτό βλέπω είμαι η μόνη τριτομανούλα εδώ πρός το παρόν?

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως ηρθες μαντυ!!!! μας εφαγες λαχανο χαχαχα το τριτο? μπραβο!! συγχαρητηρια!!!!με το καλο κ να σου ζησουν κ τα αλλα παιδακια!!!

marikious καμια σχεση,στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου τιποτα.απολυτως τιποτα..κ τωρα εχω ολη μερα ναυτιες,κ οτι κ να φαω,κ νερο να πιω θελω να το βγαλω..οταν λεμε χαλια,χαλια...

Εγω αναγουλες δεν εχω. Ουτε στην κορη μου ειχα. Ας ειναι καλα τα φασιλακια μας και εμεις αντεχουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω αναγουλες δεν εχω. Ουτε στην κορη μου ειχα. Ας ειναι καλα τα φασιλακια μας και εμεις αντεχουμε!!

αντε τυχερουλα μην μιλας καθολου...εγω ουτε ανασα δεν μπορω να παρω εξω ολα μου βρωμανε..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι... αλλα εχουμε καιρο ακομα..ποτε εχεις πητ?
12/10 αλλά είμαι με καισαρική οπότε αρχή αρχή . Μην σας πω πως αδικα ειμαι εδω μπορεί να είναι και Σεμπτέμβριο:tongue:

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια γιατι μου βγάζει τις σελίδες αναποδα? Έτσι είναι εδώ? Πρωτη φορά το βλέπω σε φόρουμ. Όταν ποστάρω αντι να είναι το τελευταίο ποστ στην τελευταία σελίδα ,είμαι το πρώτο στην πρώτη. Με μπερδεύει.


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

12/10 αλλά είμαι με καισαρική οπότε αρχή αρχή . Μην σας πω πως αδικα ειμαι εδω μπορεί να είναι και Σεμπτέμβριο:tongue:

ναι εδω ειναι αναποδα.κοιτα κ εγω 10-12..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι εδω ειναι αναποδα.κοιτα κ εγω 10-12..
Αμαν πια και μπερδεύτηκα. Νομιζα πως κάτι έκανα. Μέχρι email έστειλα στους διαχειριστές:lol::lol::lol:

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να πατε στο προφιλ σας και να πατησετε εμφανιση μηνυματων παλιοτερα προς νεα.
Eυχαριστώ πολύ το διόρθωσα.:wink::wink:

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μαμάδες.

Βρε Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι αν το ξέρετε. Τον γυναικολόγο Γαζή στο Έλενας τον γνωρίζετε? Θέλω να αλλάξω τον δικό μου ,αν και πολύ καλός μου ζήτησε συνολικά 7.000 ευρώ:mad: Μου είπαν λοιπόν για τον Γαζή ,διάβασα και καλά λόγια για αυτόν αλλα κάπου πήρε το μάτι μου ότι αν έχεις ξαναγεννήσει στο Ελενα με άλλον γιατρό δεν σε αναλαμβάνει (δεν θυμάμαι αν είναι σίγουρα αυτός) . Γνωρίζετε κάτι? Διαβάσατε κάτι?

Το πρώτο το γέννησα στο ΄Ελενας και το δευτερο σε ιδωτικό.


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...