Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα μαμάδες.

Βρε Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι αν το ξέρετε. Τον γυναικολόγο Γαζή στο Έλενας τον γνωρίζετε? Θέλω να αλλάξω τον δικό μου ,αν και πολύ καλός μου ζήτησε συνολικά 7.000 ευρώ:mad: Μου είπαν λοιπόν για τον Γαζή ,διάβασα και καλά λόγια για αυτόν αλλα κάπου πήρε το μάτι μου ότι αν έχεις ξαναγεννήσει στο Ελενα με άλλον γιατρό δεν σε αναλαμβάνει (δεν θυμάμαι αν είναι σίγουρα αυτός) . Γνωρίζετε κάτι? Διαβάσατε κάτι?

Το πρώτο το γέννησα στο ΄Ελενας και το δευτερο σε ιδωτικό.

μαντυ μου καλημερα, δεν τον ξερω. κ εγω αλλαξα γιατρο προσφατα.. πηγα κ καποιον αλλον,πολυ καλος φαινεται..κ ειναι κ στο γαια κ ερ.ντυναν.κ νομιζω λητω..ακομα δεν ξερω ποσα παιρνει αλλα επειδη τον βρηκα κ εγω απο φορουμ κ ιντερνετ,εχω ακουσει οτι παιρνει γυρω στα 1500ολα ολα..αν θες σου λεω το ονομα να τον ρωτησεις κιολας..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

kαλημερα!

χτες πηγα κ γω στον γιατρο κ επιβεβαιωσα την εγκυμοσυνη μου .

καναμε κολπικο υπερυχο κ ειδαμε κ ακουσαμε το σπορακι που ειναι 6+3 :tongue:

με το καλο ολες κ καλωςηρθατε οι καινουργιες!


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαντυ μου καλημερα, δεν τον ξερω. κ εγω αλλαξα γιατρο προσφατα.. πηγα κ καποιον αλλον,πολυ καλος φαινεται..κ ειναι κ στο γαια κ ερ.ντυναν.κ νομιζω λητω..ακομα δεν ξερω ποσα παιρνει αλλα επειδη τον βρηκα κ εγω απο φορουμ κ ιντερνετ,εχω ακουσει οτι παιρνει γυρω στα 1500ολα ολα..αν θες σου λεω το ονομα να τον ρωτησεις κιολας..
Καλημέρα. Άνοιξα θεμα στο parents.gr να μάθω κάτι παραπάνω. Έχω αρκετούς στην αντζέντα μου :lol::lol: θέλω να δω ένα - δύο και αν έιναι θα σου πώ μετά. Σ' ευχαριστώ πολύ παντως για την προσφορά:wink:

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

kαλημερα!

χτες πηγα κ γω στον γιατρο κ επιβεβαιωσα την εγκυμοσυνη μου .

καναμε κολπικο υπερυχο κ ειδαμε κ ακουσαμε το σπορακι που ειναι 6+3 :tongue:

με το καλο ολες κ καλωςηρθατε οι καινουργιες!

με το καλο το μπεμπακι σου,ριτακι!!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι...λιγακι ζαλιζομαι μονο...1\11\2012!!! εσυ πως εισαι??

ασε εγω ειμαι μονημως χαλια.. :-( αφου κ ταξιδι που θελουμε να παμε αυριο,το σκεφτομαι...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλως σας βρηκα κοριτσια μου και καλημερα

πως παμε??? εχω ενω ειχα ξεκινησει με πολλες ανακατωσουρες απο προχτες που λυποθυμησα μου περασαν δυο μερες νιωθω τελεια

αχ βρε κοριτσια εχω πολυ αγχος για το αν θα τα καταφερω οταν με το καλο γεννησω με δυο παιδια και σπιτι δε ξερω πως θα ειναι στο πρωο οταν εμεινα εγκυος ημουνα ανυπαντρη ακομα και μεναμε στη μαμα μου και ηταν καλα ουτε δουλειες κλπ τωρα εχω αγχος μεχρι να γεννησω πως θα κανω δουλειες πως θα ειναι τα πραγματα μετα κπλ

εγω γιατρο δεν εχω παει ακομα εκανα χοριακη τη τριτη και ηταν 33 και τη πεμπτη 93 θα κανω ξανα τη τριτη και μετα θα παω γιατρο σε ενα σαιτ μου βγαζει πητ 2/11/12 δε ξερω αν ειναι σωστο ομως


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

ετσι ημουν εγω στην κορη μου...σε καταλαβαινω απολυτα

εμενα το αντιθετο.. στην κορη μου δεν ειχα τιποτα... κ τωρα ολα τα καλα...

σιγα μην γεννησεις νοεμβρη,τελος οκτ θα γεννησεις..!!!!κ ειδικα κ το δευτερο???? ουουου... σιγουρα!!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα κοριτσια μου και καλημερα

πως παμε??? εχω ενω ειχα ξεκινησει με πολλες ανακατωσουρες απο προχτες που λυποθυμησα μου περασαν δυο μερες νιωθω τελεια

αχ βρε κοριτσια εχω πολυ αγχος για το αν θα τα καταφερω οταν με το καλο γεννησω με δυο παιδια και σπιτι δε ξερω πως θα ειναι στο πρωο οταν εμεινα εγκυος ημουνα ανυπαντρη ακομα και μεναμε στη μαμα μου και ηταν καλα ουτε δουλειες κλπ τωρα εχω αγχος μεχρι να γεννησω πως θα κανω δουλειες πως θα ειναι τα πραγματα μετα κπλ

εγω γιατρο δεν εχω παει ακομα εκανα χοριακη τη τριτη και ηταν 33 και τη πεμπτη 93 θα κανω ξανα τη τριτη και μετα θα παω γιατρο σε ενα σαιτ μου βγαζει πητ 2/11/12 δε ξερω αν ειναι σωστο ομως

ολες αυτο δεν σκεφτομαστε??????αλλα που θα παει θα τα καταφερουμε.. εγω βεβαια ειμαι απο τις τυχερες,επειδη δουλευω,την κορη μου την κραταει η πεθερα μου,κ το σεπτ,θα την στειλω παιδικο,αρα οκτ που γενναω το μπεμπε παλι θα το κραταει η πεθερα μου,τωρα με τις δουλειες ειναι αλλο θεμα.. εγω τουλαχιστον κανω οσα προλαβαινω κ οτι προλαβαινω..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

ολες αυτο δεν σκεφτομαστε??????αλλα που θα παει θα τα καταφερουμε.. εγω βεβαια ειμαι απο τις τυχερες,επειδη δουλευω,την κορη μου την κραταει η πεθερα μου,κ το σεπτ,θα την στειλω παιδικο,αρα οκτ που γενναω το μπεμπε παλι θα το κραταει η πεθερα μου,τωρα με τις δουλειες ειναι αλλο θεμα.. εγω τουλαχιστον κανω οσα προλαβαινω κ οτι προλαβαινω..

και οκ και εμενα η πεθερα μου το κραταει τωρα αλλα εγω σκεφτομουνα να τον στειλω παιδικο το καλοκαιρι μπας και αποκτησει λιγα αντισωματα γιατι ελεγα και εγω να το στειλω σεπτεμβρη αλλα σκεφτηκα μηπως ειναι μπαμ το σεπτεμβρη και ξεκινησει ακι κολλαει αβερτα της αρρωστιες και κολλησει και το μωρο και δε ξερω τι να κανω εχω μπαρδευτει και με αυτο:(


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

η παιδιατρος του γιου μου μου ειπε να μην τον στειλω παιδικο.γιατι θα νιωσει οτι τον διωχνω απτο σπιτι για να μεινω με το μωρο κ θα κολλαει αρρωστιες κτλ . οποτε η συμβουλη της ηταν να το καθυστερησω λιγακι.

ηδη θα δεχτει πολλες αλλαγες μεσα στο καλοκαιρι (θα αλλαξει κρεββατι θα προσπαθησουμ να κοψουμε την πανα)


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...