Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα ηθελα την γνωμη σας γιατι κατι δεν μου καθετε καλα....


irinikos

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια

χτες ξεκινησαμε την γυρα σε γιατρους για να δουμε πλεον τι θα κανουμε βλεπε εδω http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=4018

λυσσαξε η πεθερα μου να παμε στον γιατρο της να δουμε τι θα πει και ειναι καλος και εχει εμπειρια και και ...αντε πηγαμε (και η πεθερα μαζι σιγα μην και δεν ερχοτανε)

οντως βεβαιωσε το προβλημα του αντρα μου οντως ειναι δυσκολα τα πραγματα αλλα μου ειπε κατι που με εβαλε σε απειρες σκεψεις .....

ναι μεν με τα ποσοστα του αντρα μου καλα δεν το συζηταμε φυσην αδυνατο να μεινω με φυσιολογικο τροπο αλλα και με σπερματεγχυση δεν ειναι σιγουρο και καλυτερα η τεχνιτη αλλα....

εδω εχουμε το αλλα , πριν δοκιμασουμε να παρει ο αντρας μου θεραπεια 3 μηνες για να δουμε αν υπαρχει βελτιωση ολα καλα μεχρι εδω.....

εμενα αυτο που με εβαλε σε σκεψεις και δεν μου καθετε με τιποτα μα με τιποτα καλα γιατι μου εδωσε φαρμακα για επιπλεον ωορρηξία απο την στιγμη που μας ειπε οτι ειτε ετσι ειτε αλλιως παιδι τωρα γιοκ και δεν θα ξερουμε παρα μονο σε 3 μηνες.........

γιατι να μου προκαλει τζαμπα και βερεσε ωορρηξια?γιατι τα αυγουλακια μου να χαραμιζονται ετσι?

κατι δεν παει καλα ή η ιδεα μου ειναι?

αχ κοντευω να τρελλαθω απο χτες ...αφου ουτε με φυσιολογικο μπορουμε αλλα ουτε προκειτε τωρα να κανουμε ουτε σπερματεγχυση αλλα ουτε τεχνιτη γιατι αυτο το πραγμα?

μηπως είμαι τρελλη?:confused:

(σημ εχω μιλησει ηδη με τον δικο μου γιατρο και μου ειπε να παω να μας δει αφου μου τελειωσει η περιοδος πρωτα για να δουμε τι θα κανουμε)


VdRPp3.png0Smqp2.png

ειμαι μια ερωτευμενη κατουρημενη τσουτσουνιθρομανα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οντως κατι δεν παει καλά,ισως ο γιατρος ελπιζει σε μια φυσικη συλληψη και θελει περισσοτερα ωαρια απο σεν αγια περισσοτερες πιθανοτητες.

Εσυ ωορηξια εχεις κανονικα;;;σταθερο κυκλο;;;σαλπιγγογραφια εχεις κανει;;;;τι φαρμακα προτεινε;;;

Επισης γτ απεκλεισε τη σπερματεγχυση ενω οι αλλοι γιατροι σου ειχαν πει το οκ;;;;

Ποσο χαλια ειναι το σπερμα;;;Εαν δεν ειναι τοσο ασχημο συνηθως προτεινουν 3-4 σπερματεγχυσεις και μετα εξωσωματικη.Δεν ξερω αν το ξερεις αλλα στη σπερματεγχυση το σπερμα εμπλουτιζεται και φτιαχνουν ολοι οι παραμετροι του.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οντως κατι δεν παει καλά,ισως ο γιατρος ελπιζει σε μια φυσικη συλληψη και θελει περισσοτερα ωαρια απο σεν αγια περισσοτερες πιθανοτητες.

Εσυ ωορηξια εχεις κανονικα;;;σταθερο κυκλο;;;σαλπιγγογραφια εχεις κανει;;;;τι φαρμακα προτεινε;;;

Επισης γτ απεκλεισε τη σπερματεγχυση ενω οι αλλοι γιατροι σου ειχαν πει το οκ;;;;

Ποσο χαλια ειναι το σπερμα;;;Εαν δεν ειναι τοσο ασχημο συνηθως προτεινουν 3-4 σπερματεγχυσεις και μετα εξωσωματικη.Δεν ξερω αν το ξερεις αλλα στη σπερματεγχυση το σπερμα εμπλουτιζεται και φτιαχνουν ολοι οι παραμετροι του.

το απεκλεισε γιατι ειναι πολυ χαλια η ολικη κινητικοτητα ειναι 5% και αυτο με χιλια βασανα και απο σπερμα? ουτε 40.000.000 μολις 32.000.000 .....το ιδιο μου ειπε και ο γιατρος μου οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα για σπερματεγχυση και να το συζητησουμε για να δουμε.

εγω τα εχω κανει ολα και ειμαι πεντακαθαρη και καθε μηνα εχω ωορηξια και μαλιστα αρκετες φορες που το εχουμε δει με τον γιατρο μου εχει δει και 2 ωαρια (και οι 2 γιαγιαδες μου εχουν κανει δίδυμα).ξερω την διαδικασια αλλα δεν μπορω κατι δεν παει καθολου καλα

απο την μια να κανει θεραπεια ο αντρας μου (που ακριβως την ιδια του εδωσε και ο ουρολογος) για να δουμε σε 3 μηνες τι θα κανουμε και πως θα το κανουμε και απο την αλλη παρε να τα χαραμιζεις τζαμπα?......δεν ξερω αλλου παει το μυαλο μου εμενα......ισως τα παραλεω ισως φανταζομαι διαφορα αλλα δεν ταιριάζει με τιποτα


VdRPp3.png0Smqp2.png

ειμαι μια ερωτευμενη κατουρημενη τσουτσουνιθρομανα

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα συνηθως παμε στο γιατρο που μας εμπνεει,αν δε σου κανει ακολουθησε τη γνωμη του δικου σου,το οτι ηταν καλος γιατρος για την πεθερα σου δε σημαινει πως θα ειναι και για σενα.

Την εξωσωματικη τη σκεφτεσαι η σε τρομαζει;

Αν θελεις γραψε μου την θεραπεια που εδωσε στον αντρα σου γτ εχουμε κι εμεις θεμα με το σπερμα και ψαχνομαστε σε ουρολογους.Εχουμε κανει εξωσωματικη και εχουμε αποτυχει.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα συνηθως παμε στο γιατρο που μας εμπνεει,αν δε σου κανει ακολουθησε τη γνωμη του δικου σου,το οτι ηταν καλος γιατρος για την πεθερα σου δε σημαινει πως θα ειναι και για σενα.

Την εξωσωματικη τη σκεφτεσαι η σε τρομαζει;

Αν θελεις γραψε μου την θεραπεια που εδωσε στον αντρα σου γτ εχουμε κι εμεις θεμα με το σπερμα και ψαχνομαστε σε ουρολογους.Εχουμε κανει εξωσωματικη και εχουμε αποτυχει.

μωρε εγω το ξερω οτι ο γιατρος που εχουμε εμπιστοσυνη θα μας βοηθησει.

Δεν με τρομαζει καθολου αντιθετα το εχω σκεφτει και εγω αυτο το ενδεχόμενο και το εχω δεχτει οτι μπορει να φτασουμε και εκει

του εγραψε

restandol 40mg 1X3 τον πρωτο μηνα και 1Χ1 τον δευτερο μηνα

medrol 16mg 1X2 για 10 μερες και 1Χ1 για αλλες 10 μερες

και τελος sexovit 1Χ2 για 60 μερες....... και μας ειπε οτι μετα το 3μηνο θα δουμε διαφορα...οπως ειχα πει συμφωνησε και ο ουρολογος για αυτη την θεραπεια.....εγω ομως που να κ***χτυπιεται ο γιατρος αυτος (της πεθερας)αυτα που μου ειπε δεν τα περνω....δεν πα να εχει 100 χρονια εμπειρια απο την στιγμη που δεν με ξερει δεν ξερει το ιστορικο και μου και την φυσιολογια μου πως μου ξεκιναει χαπια?

πρωτα ο θεος μολις μου τελειωσει η περιοδος (πρωτη φορα την περιμενω πως και πως) παω στον γιατρο μου με ξανακοιταει και μου λεει τι να κανουμε


VdRPp3.png0Smqp2.png

ειμαι μια ερωτευμενη κατουρημενη τσουτσουνιθρομανα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.

ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΑΚΑΣΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ?ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΩΑΡΙΟ.

ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΟΣΕΧΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.

ΕΜΕΝΑ ΕΝΑΣ ΗΛΙΘΙΟΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑΤΡΟΟΟΟΟΟΟ

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με τη γνώμη της καρύδα81.

γιατί να επιβαρύνεις τον εαυτό σου με φάρμακα τζάμπα για τρεις μήνες:?:

μήπως στα έγραψε απλά για να στα γράψει:?:

έτσι δηλαδή για να σε ξεγελάσει, ότι κάτι παίρνεις και εσύ:?:

τι αηδίες είναι αυτές?

αλλαξε γιατρό τώρα:!:

και να δέσεις τη πεθερά στο σπίτι σε μία καρέκλα να μην σέρνετε μαζί σας παντού:cool:

Link to comment
Share on other sites

Irinikos καλημέρα !!!

Θα σου πω τι γνώμη μου διάβασα πολύ προσεκτικά τα μηνύματα σου. Λοιπόν πρώτον θεωρώ χάσιμο χρόνου να πας σε σπερματέγχυση με τέτοια κινητικότητα 5% είναι πάρα πολύ λίγο τζάμπα θα σε φάει η αγωνία θεωρώ ότι το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να κάνει ο άντρα σου τι θεραπεία που του έδωσε ο γιατρός του και μετά απο το 3 μήνες να ξανακάνει ένα σπερμοδιάγραμμα αν συνεχίσει να είναι με αυτή την κινητικότητα πάνε να κάνεις καλυτερα εξωσωματική. Και προς θεού μη πάρεις τίποτα εσύ απο αυτά που σου έγραψε ο γιατρός τις πεθεράς σου. Πρέπει πρώτα να λύσετε το θέμα με το σπέρμα. Για ότι άλλο θελήσεις εδώ είμαι !!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΘΕΕ ΜΟΥ.

ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΑΥΤΟ ΑΦΟΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.

ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΧΑΠΙΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ.ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΠΑΛΙΑ ΓΙΑ 3-4 ΚΥΚΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΙΧΕ ΟΛΙΓΟΑΣΘΕΝΟΣΠΕΡΜΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΡΥΝΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΜΟΝΟ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΛΥΣΑΓΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣΣΣΣ.ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.

ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΠΙΑ.ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑΤΡΟ.

ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΛΟΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΝΩ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ

ΣΠΑΝΙΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΑΡΜΕΓΟΥΝ.

ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟΣΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΙΕΜΑΙ.

ΔΕΝ ΣΥΜΠΙΠΤΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΥ.ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟΥ ΕΣΥ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα, διαβασα πολυ προσεκτικα το μηνυμα σου και θα ηθελα να σου πω και την δικη μου γνωμη που πανω κατω ειναι ιδια με της καρυδας!

Ειναι καθαρα θεμα μεταξυ εσενα και του αντρα σου, και σιγουρα παρε μια δευτερη γνωμη. Το να παρεις εσυ φαρμακα με παραξενεύει αρκετα. Κατι δεν παει καλά μάλλον.. Καλά τα λες! Παρε οπωσδηποτε κι αλλη γνωμη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω κοριτσια που καταλαβενετε τον φοβο μου και τις αμφιβολιες μου....

οπως ανεφερα ειναι ο γιατρος της πεθερας....(περετερω να σας πω οτι μολις ανακαλυψα κατι γι αυτον επαθα εγκεφαλικο , δηλαδη παμε καλα? δεν μπορω να καταλαβω ντιπ μυαλο αυτη η γυναικα?)

Τεσπα το θεμα ειναι οτι εγω πηρα τηλ τον δικο μου του εξηγησα τι εγινε με την πεθερα (καλα εκανες μου λεει για να την ξεφορτωθεις μια και καλη) και με καμια μα με καμια δυναμη μην παρω τιποτα....

μου ειπε οτι δεν συντρεχει λογος προσπαθειας σπερματεγχυσης με τετοια ποσοστα γιατι τζαμπα θα ταλαιπωρηθω με φαρμακα και προς το παρον το αποκλειουμε....

βεβαιωσε και αυτος θεραπεια για τον αντρα μου μηπως ανεβουν σε καπως ικανοποιητικα επιπεδα τα ποσοστα αν και μου λεει ειναι πολυ χαμηλα και το βλεπει δυσκολο αλλα δεν εχουμε να χασουμε τιποτα....

τωρα περιμενω να μου τελειωσει περιοδος για να παω να με ξαναδει και να συζητήσουμε εκτεταμενα τι πρεπει να κανουμε και ποσο θα μας παει το "κουστουμι"

ε τι στο καλο τζαμπα εχω κοτζαμαν γυναικολογο με ειδικοτητα στα προβληματα αναπαραγωγης ? κοριτσια μιλαμε για τυφλη εμπιστοσυνη


VdRPp3.png0Smqp2.png

ειμαι μια ερωτευμενη κατουρημενη τσουτσουνιθρομανα

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...