Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

      πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι τόσο πολύ. Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι για να επεξεργαστείς τη θλίψη σου. Σου στέλνω αγκαλιά ❤

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Aγγελική, δεν έχω που να βάλω τους επαίνους:rolleyes::rolleyes: Της άρεσε πάντως.

Ο πιτσιρίκος καλύτερα, τώρα κύλισε ο ευτυχής πατέρας.....

Μεγαλείο.

Μεταξάκι, όμοιο ναι, ποιός άλλος κάνει ?

Κρύο τρελό λέμεεεεεεεεεεεεεεεε

Σήμερα όμως πέρασα καλά. Αφού πνίγηκα στο χαρτομάνι το πρωί, για να ακριβολογήσω θα πω ότι λούστηκα στα χαρτιά:(:(, μετά πήγα για καφέ 3ώρο με το αγαπημένο αιλουροειδές και ίσιωσα!!!!!!!!:D:D:D

Άντε στα οικόσιτα τώρα..............


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας και χαρά σας κοριτσάρες!

chatzico μου φαίνεται πως την πήρατε εργολαβία την ιώση!!!

Τι έπαθες και πνίγηκες στο χαρτομάνι??

Μεταξία τι χαμπάρια??? Θα την αποκαταστήσουμε την επικοινωνία μας????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ, εργολαβία, όπως λέμε οικογενειακές διακοπές, οικογενειακή ατμόσφαιρα..........

Έτσι είμαστε στην δουλειά.

Ή θα τρέχουμε ή θα πνιγόμαστε στο χαρτομάνι.

Τέσπα, καλά να είμαστε..........

Ρε σεις, το κρύο σπάει κόκκαλα λέμε, μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

το πρωί που με έφερε ο άντρας μου στην δουλειά με το αυτοκίνητο δεν κατάλαβα κρύο. Τώρα που θα σχολάσω και θα βγω έξω θα το διαπιστώσω....

Καλό Σαββατοκύριακο!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα....

μπρρρρρρ λέμε... όλο το Σ.Κ δεν "ξε-μυτήσαμε" και σήμερα μετά βίας σηκώθηκαν (και ντύθηκαν) τα παιδάκια μας !

Πώς πάμε απο υγεία ?????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαίρετε!

όντως κρύο σήμερα Μεταξία, μάλιστα το πρωί την ώρα που φεύγαμε για δουλειά με τον άντρα μου ψιλοχιόνιζε κιόλας!

Ευτυχώς από υγεία είμαστε οκ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κατερινιώ !

Κοίτα να δεις, εδώ και κάτι μέρες μαλάκωσε το κρύο, το γύρισε και σε Νοτιά και είναι ΟΚ, αλλά άκουσα ότι περιμένουν νέο κύμα κακοκαιρίας τις επόμενες ημέρες ... θα δείξει...

Τα μικρά (μου) καλά είναι αν εξαιρέσεις από μία φορά που έκαναν εμετό, κατά τα λοιπά καλά... μάλλον είχαν πολλά φλέματα και όχι κάποια ίωση τύπου !

Εσείς έχετε χιονάκι ε ? όμορφα ! αρκεί να μπορείς να μετακινηθείς !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις Πειραιώτισες!

Κατερινάκι όπως σου είπε και η Μεταξία το κρύο εδώ μαλάκωσε αλλά χτες το απόγευμα έριξε καρέκλες!!!! Φύσαγε και πολύ....

Σε κάποιες περιοχές της Ελλάδας έκανε μεγάλες ζημιές.

Τα μικρά μου είναι καλά σε γενικές γραμμές. Κάτι ψιλοσυναχάκια έχουμε αλλά μέχρι εκεί. Ελπίζω να παραμείνει κι έτσι!

Τι καλά που έχετε χιονάκι, αρκεί αυτό να μην δυσκολεύει τις μετακινήσεις σας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες!

Εμάς δεν ξαναχιώνισε απο την κυριακή κ ακομα το χιονι λιωνει.εχει παρα πολυ κρυο παντως. δεν ειχαμε τραγικο προβλημα στις μετακινησεις αν κ ειμαι σε αδεια τωρα,οποτε δε με επηρεασε

το μωρακι μου ειναι καλα αν του τρεχει η μυτουλα κ εχει βηχαλακι.

κατα τα αλλα εδω,ησυχα.

επιστρεφω στην δουλεια τελος της αλλη εβδομαδας,οποτε εχω λιγες μερες ξεκουρασης,ακομα.(ξεκουραση....λεμε τωρα)

τι σχεδια για το σαβ/κο?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Κατερίνα!

Μυξούλες έχει και ο μικρός μου αλλά ευτυχώς χωρίς βήχα! Εδώ θερίζουν οι ιώσεις!

καλή ξεκούραση με την αδειούλα σου, κοίτα να χαρείς το παιδάκι σου!

Για Σαββατοκύριακο δεν έχουμε τίποτα στο πρόγραμμα. Βλέποντας και κάνοντας!

Φιλιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
:confused::confused::confused: Πού είναι αυτό το πάρκο ????? Βρε, λες να μένω κοντά και να μην το ξέρω ????:rolleyes:

Τι λες βρε ? Πόσα πάρκα έχει ο Πειραιάς που τα μπερδεύεις κιόλας ?:lol::lol:

Σας φιλώ όλες και πάω να χωνέψω τον Μπαρμπαδήμο μου ;););)


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...