Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

τσα!να 'μαι κ εγω παλι!

γεια σου σατζικο!!!να σου ζησουν τα μωρουλινια σου!που δουλευεις αν μου επιτρεπεις?......?

Γειά σου Κατερίνα, Λονδίνο ε ? Περνάς καλά εκεί ? Στο Υπουργείο Οικονομικών δουλεύω, τρέξιμο πολύ. Εσύ με τι ασχολείσαι ?

Ήμουν στο Λάνκαστερ ένα χρόνο περίπου το 1996 για μάστερ, γενικά δεν είναι το καλύτερό μου η Αγγλία, αγαπώ όμως Σκωτία......

Ω πω πω τί βλέπουν τα μάτια μου !!!! Συνάντηση λέει !!! Ουου ! Εγώ με την Αγγελική το παλεύουμε, αλλά έχουμε μείνει στη σκέψη οι ακαμάτρες... χωρίς πλάκα πάντως είναι όντως δύσκολο να συντονιστούμε με τις ηλικίες (και κατ' επέκταση τις ανάγκες δλδ) των παιδιών/της οικογένειας....

Εγώ Χατζικό μου, είμαι η Μεταξία (ή Κάντυ ή Λοβ έτσι με φωνάζουν) έχω 2 παιδάκια όπως βλέπεις και μένω σχεδόν πάνω από τον παλιό Ιππόκαμπο, εκεί κοντά δλδ, αλλά ο παιδότοπος στον Σταυρό είναι το (σχεδόν) μόνιμό μας στέκι ιδίως κάτι Παρασκευές απόγευμα... είναι στάνταρ -όταν "περισσεύει" το ρευστό κιόλας, να μην ξεχνιόμαστε !-

Ξέρω ότι μιλάς με την Γάτα έτσι ???? ΘΕΑ ! Έχουμε βρεθεί κάνα 2 φορές αλλού.... ;)

Άντε βρε κόρες, ας συντονιστούμε επιτέλους ! .....

Γειά σου Μεταξία !!!!!

Με μπέρδεψες, είμαι και ρετάλι από την κούραση. Εννοείς στο λιμανάκι του Σταυρού, στον παιδότοπο της Αρτέμιδας ? Είμαστε κυριολεκτικά δίπλα !!!!!

Η Γατούλα, καλή φίλη και τα γατονάκια με τα δικά μου μια συμμορία!!!! Μέχρι Σαλόνικα φθάσαμε μαζί, γνωρίσαμε και το αγαπημένο γαστερόποδο/καλαμαράκι!!!!!!

Άντε κανονίστε κάτι!!!!!!!!!


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εντάξει, φοβερή πληροφορία σας δίνω, αλλά μόλις δοκιμάσαμε και μας άρεσε πολύ. Είπα να το μοιραστώ μαζί σας, γνωστή κοιλιόδουλη:rolleyes::rolleyes:

ΚΕΜΠΑΠΤΖΙΔΙΚΟ ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ !!!!!!!!!

Είχα πολύ καιρό να φάω τέτοια σουβλακοειδή ..........


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, φοβερή πληροφορία σας δίνω, αλλά μόλις δοκιμάσαμε και μας άρεσε πολύ. Είπα να το μοιραστώ μαζί σας, γνωστή κοιλιόδουλη:rolleyes::rolleyes:

ΚΕΜΠΑΠΤΖΙΔΙΚΟ ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ !!!!!!!!!

Είχα πολύ καιρό να φάω τέτοια σουβλακοειδή ..........

Καλημέρα!!!!

Δεν έχει τύχει να φάω από εκεί αλλά το προτείνεις θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

.....................

Γειά σου Μεταξία !!!!!

Με μπέρδεψες, είμαι και ρετάλι από την κούραση. Εννοείς στο λιμανάκι του Σταυρού, στον παιδότοπο της Αρτέμιδας ? Είμαστε κυριολεκτικά δίπλα !!!!!

Η Γατούλα, καλή φίλη και τα γατονάκια με τα δικά μου μια συμμορία!!!! Μέχρι Σαλόνικα φθάσαμε μαζί, γνωρίσαμε και το αγαπημένο γαστερόποδο/καλαμαράκι!!!!!!

Άντε κανονίστε κάτι!!!!!!!!!

Nαι Χατζικό μου, στης Άρτεμης εννοώ -σάμπως έχουμε και άλλον παιδότοπο ????- χα χα...

α, ώστε μαζί σου πουλί μου είχε εκδράμει στην συμπρωτεύουσα το Γατόνι ???

Μπράβο, μπράβο, πολύ χαίρομαι που βλέπω ότι κάνετε παρεούλα !

Λίγο που την έχω δει την έχω συμπαθήσει ...:-P

Εντάξει, φοβερή πληροφορία σας δίνω, αλλά μόλις δοκιμάσαμε και μας άρεσε πολύ. Είπα να το μοιραστώ μαζί σας, γνωστή κοιλιόδουλη:rolleyes::rolleyes:

ΚΕΜΠΑΠΤΖΙΔΙΚΟ ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ !!!!!!!!!

Είχα πολύ καιρό να φάω τέτοια σουβλακοειδή ..........

Καλημέρα!!!!

Δεν έχει τύχει να φάω από εκεί αλλά το προτείνεις θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία!!!!!

Έχω να δηλώσω ότι ο Μπαρμπαδήμος, απλά, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!! Εγώ δλδ που δεν είμαι φαν του κεμπάπ..... έχω να το λέω... το κοτόπουλό του δε... μούρλια !!!! :lol:

Και, αν πας εκεί να τα πάρεις, ΠΑΝΤΟΤΕ κάτι θα κόψει !!!!

Ωραίος ο παίκτης !!!!

Α, και πολύ νόστιμο κοτόπουλο παϊδάκι -ψητό της σχάρας- φτιάχνει το Γειτονικόν επί της Φρεαττύδος... ζητήστε την σάλτσα (λαδολέμονο+ρίγανη, μουστάρδα) να σας την φέρει ξεχωριστά... αν κάνετε δίαιτα, είναι... ταμάμ !

Καλησπέρα, καλησπέρα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και γιατί δεν κανονίζουμε να πάμε τα δυό μας?????

Μαρή Αγγέλω απ' έξω έχεις περάσει ???? α χα χα σε καλό σου ! έχει όλα κι όλα τρία σκαμνάκια και περιμένει ο κοσμος ουρά λέμε !:confused:

Να πάμε μανδάμ ???? πότενες ? μέρα μεσημέρι ? να κάνουμε ότι πάμε για καφέ κι εμείς να ματσαμπουκιάζουμε σουβλάκια ????

ωχ, άρχισα την αργκό τώρα... κάποιος να με μαζέψει !:confused:

Link to comment
Share on other sites

Μαρή Μετάξω(!!!!!) για ποιο μου μιλάς από τα δύο, μπερδεύτικα!!!!

ο Μπαρμπαδήμος είναι ανοιχτός μάτια μου από νωρίς... ο άλλος (ο κοτοπουλάς) :confused: ανοίγει τσι μεγάλες ώρες !!! αλλά ο Μπαρμπα-απαυτούλης... δεν έχει "να κάτσεις" επιτόπου !! α να γεια σου !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ο Μπαρμπαδήμος είναι ανοιχτός μάτια μου από νωρίς... ο άλλος (ο κοτοπουλάς) :confused: ανοίγει τσι μεγάλες ώρες !!! αλλά ο Μπαρμπα-απαυτούλης... δεν έχει "να κάτσεις" επιτόπου !! α να γεια σου !!!

Οκ! Μήνυμα ελήφθη όβερ!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

πέρασε μια μέρα που δεν είχα δίκτυο...εγώ με την Αγγελική... χα χα

(μην μου δίνετε σημασία λέω καμία βλακεία να περνάει η ώρα... έχω τόοοοσα στο μυαλό μου, είμαι και λίγο ξανθιά -βαμμένη - γιατί με τις φυσικές δεν έχω θέμα.... )

το ωραίο είναι ότι το απόγευμα λέω "ας πάμε στον παιδότοπο" {είχαμε κάτι δωρεάν εισόδους γι' αυτό}... από τις 5.30 μέχρι τις 8.30 που φύγαμε έκανα ένα τσιγάρο μόνο, κι αυτό γιατί μου είπε η κοπέλα "Πηγαίνετε έξω ειμαι εγώ εδώ".. και είχαν έρθει 3 κάμπιες με πιο μεγάλα παιδάκια του νηπιαγωγείου δλδ ΔΕΝ είχαν δώσει καμία σημασία ούτε στιγμή στα παιδιά (είτε σφαζόντουσαν είτε οτιδήποτε) είχαν πιάσει το λακριντί κι έλυσαν όλα τα θέματά τους.... ναι ναι και την ώρα που έντυνα τα δικά μου για να φύγουμε... ακούω την μια να λέει "Πω πω με τσάκισε σήμερα η κόρη μου... δεν κάθησε καθόλου καλά στον παιδότοπο !!!" ντόινγκ !!!!

Γυρνάω, την κοιτάω... πώς κρατήθηκα να μην αρχίσω τα Γαλλικά μου (και τα κανονικά και τα Πειραιώτικα) ένας Θεός ξέρει !

Έλεος !!!! Θες να κάτσεις κυρία μου ???? Κάτσε ! Αλλά κατέβα απ' τον σταυρό... θέλουν κι άλλοι να πάρουν σειρά !!!

αυτά - σας τα είπα και ξεθύμανα ..............εις αύριο με υγεία !

Link to comment
Share on other sites

Για το ΓΕΙΤΟΝΙΚΟ έχεις τηλέφωνο ?

Ο ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ άπαιχτος !!!!

Έχει ανοίξει καιρό ? Δεν το είχα πάρει χαμπάρι ....

Δεν τρώω κόκκινο κρέας και το κοτόπουλο συνήθως είναι άχυρο, σε αυτόν ήταν φοβερό !!!!!!


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...